تجسم خلاق چیست؟ – آموزش تجسم خلاق
 • » مقالات » تجسم خلاق چیست؟ – آموزش تجسم خلاق
 • تجسم خلاق چیست؟ آموزش تجسم خلاق

  What is a visual incarnation

  تجسم خلاق چیست؟

  تجسم خلاق، روشی بنیادی برای ایجاد واقعیت است.این روند، شامل استفاده از قدرت تفکر شما برای آگاهانه تصور کردن، ایجاد و جذب کردن آنچه که در زندگی قصد دارید تجربه کنید، می شود.

  تجسم خلاق نوعی تمرین ذهنی است که می تواند برای پیشبرد موفقیت در هر حوزه زندگی استفاده شود.

  تسلط بر تجسم خلاق به شما کمک می کند تا کنترل افکار خود را در سطح ناخودآگاه کنترل کنید.

  ما انسان ها تبدیل به همان چیزی می شویم که به آن فکر می کنیم.

  شما روی هر چیزی که فکر و تمرکز کنید، آن را جذب خود خواهید کرد.

  تجسم خلاق به شما کمک می کند تا بتوانید افکار و اعمال خود را هدایت کنید، و با آگاهی، تمرکز و هدفمندی بیشتری زندگی کنید.

  تجسم به شما کمک می کند که رؤیای خود را ایجاد کنید.

  شما با استفاده از تکنیک های تجسم خلاق در زندگی روزمره می توانید قانون جذب را بسیار قدرتمند تر انجام دهید و آن را به سرانجام برسانید.

  این امر می تواند به شما کمک کند تا تصویری را در سرتاسر آنچه که از زندگی می خواهید، ایجاد کنید. به علاوه آن را به جهان هستی می گوئید و در مقابل جهان پهناور، راهنمای شما برای آنچه که می خواهید در زندگی جذب کنید، خواهد بود.

  آنچه که تجسم می کنید، به شما در پیدا کردن اهداف، تمرکز و آشکار کردن آن کمک خواهد کرد، و در ادامه راه یک ذهنیت مثبت و انگیزه برای انجام فعالیت های پیش رو به شما خواهد داد. 

  Creative visual training

  تجسم، روشی عالی برای استفاده از نیروی خلاقانه افکار شماست و باعث می شود بتوانید از این نیروی قدرتمند برای بهبود تمام جنبه های زندگی خود بهره ببرید. 

  هر فردی که تجسم خلاق خوبی داشته باشد، می تواند آگاهانه یا ناآگاهانه موفقیت را جذب کند.

  در حالی که روش های متعددی برای برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه وجود دارد، اما تجسم خلاق مؤثرترین است و نتایج آن سریع تر است.

  تجسم خلاق چیست؟ – آموزش تجسم خلاق : تجسم شامل ایجاد تصاویر ( که می تواند ذهنی و جسمی ) ، نشان دادن اهداف و آینده خود به صورت پیام های مثبت و قوی است. با این حال ابزارهای مختلفی برای تجسم خلاق ( آموزش تجسم خلاق ) وجود دارد که می توانید جهت این کار از آن استفاده کنید.

  قبل از شرح این ابزارها اول بیایید نگاهی به اینکه چرا تجسم مهم است ( تجسم خلاق چیست؟ ) بیاندازیم. 

  ۱- تقویت انگیزه شما: تجسم به شما کمک می کند تا انگیزه و هیجان خود را برای ایجاد زندگی رؤیایی افزایش دهید و در ادامه مسیر آن را به خوبی حفظ کنید.

  ۲- به مغز خود برنامه دهید: مهارت های تجسم می تواند به برنامه ریزی مغز شما برای یافتن و شناخت نحوه ی افشای رؤیاها و اهداف شما کمک کند. این می تواند شما را برای استفاده از قانون جذب ترغیب کند. 

  ۳- احساس اعتماد به نفس بیشتر یا راهی برای افزایش اعتماد به نفس خود : هر چه در دستیابی به اهداف و رؤیاهای خود ترغیب داشته باشید، اعتماد به نفس بیشتری را می توانید احساس کنید.

  ۴- تجسم به کاهش استرس کمک می کند: هنگامی که شما در حال تجسم هستید، به طور معمول ذهن در حالت آرام قرار می گیرد. این می تواند به شما کمک کند تا ذهن خود را از هر گونه نگرانی و استرس و اضطراب هایی که ممکن است داشته باشید، پاک کنید.

  Implementation techniques of visual incarnation

  در اینجا برخی از تکنیک های تجسم خلاق چیست؟ ( آموزش تجسم خلاق ) برای استفاده و نحوه ی استفاده از آنها در حین تمرین قانون جذب برای دستیابی به اهداف شما آورده می شود.

  تکنیک های تجسم خلاق ارائه شده در اینجا شما را قادر می سازد:

  ۱- قدرت خلاق افکار خود را برای تغییر شرایط خود داشته باشید.

  ۲- در زندگی انتخاب آگاهانه داشته باشید.

  در ادامه ۳ روش اساسی و تکنیک های پیاده سازی تجسم خلاق یا آموزش تجسم خلاق برای ایجاد واقعیت آورده می شود.

  ۱- تأییدیه روزانه

  تأیید یک بیانیه ساده است و می تواند باورهای قبلی شما را به مرور زمان تغییر دهد و به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند. بدیهی است که تأییدها باید مثبت باشند.

  تأیید، یک تکرار و گفتار است، با این حال این تأییدات می توانند ضمانت های شنیداری را نیز شامل شود.

  نمونه ای از تأییدات روزمره این است که در مقابل آینه بایستید و به خودتان بگوئید” من عاشق و لایق داشتن یک شغل عالی هستم ” و ” خوشبختی در وجود من است “

  قانون جاذبه بر این اساس است که افکار و انرژی های شما توسط جهان شناخته شده است، به همین دلیل است که اگر شما بتوانید تأثیرات مثبت و انرژی را در جهان بیابید، جهان نیز به آن پاسخ خواهد داد. تکرار در این رویه نقش مهمی در تجسم خلاق شما ایفا می کند و هر چه بیشتر به خودتان بگوئید و به خود انرژی مثبت دهید، این امر در شما نهادینه خواهد شد و در زندگی شما بیشتر از پیش ظاهر خواهد شد.

  برای اینکه از تأییدات روزانه بیشتر بهره مند شوید، این تأییدات را در ابتدا یا انتهای روز به صورت مرتب نوشته و آنها را به صورت یک مجله که شامل قدردانی هایی که دوست دارید، شود و سعی کنید آنها را هر روزه تکرار کنید تا در شما نهادینه شود.

  ۲- مدیتیشن

  مدیتیشن یک تکنیک تجسم عالی است، زیرا هنگام تجسم، ذهن شما بسیار روشن است و هنگامی که شما تفکر می کنید، ناخودآگاه و به بی اختیار یک شروع برای دسترسی به درون و وجود خواهید گرفت و آن موقع است که می توانید بر خود و اهداف و آرمان های خود تمرکز کنید. فضای به وجود آمده در این هنگام، یک فضای شاد و مثبت است که دارای انرژی مثبت خواهد بود. پس مدیتیشن یک ابزار تجسم عالی است، که می توانید از آن به صورت روزانه استفاده کنید.

  ۳- سپاسگزاری

  مجله ای از قدردانی و سپاسگزاری، یک ابزار تجسم عالی است که می تواند در رسیدن به موفقیت و اهداف به شما کمک کند و در عین حال ذهنیت شما را به سمت مثبت بودن بکشاند.

  هر شب قبل از خواب، ۵ الی ۱۰ دقیقه را به امر سپاسگزار بودن تخصیص دهید. انجام این کار باعث می شود شما مثبت اندیشی را به مرور زمان در خود نهادینه کنید و همیشه سعی خواهید کرد که بر روی چیزهای خوب و مثبت در زندگی متمرکز شوید، با تمرکز بر روی چیزهای خوب و ایجاد تجربه های شاد و احساس خوشبختی باعث می شود به آینده خود امیدوار شوید و این امیدواری به شما کمک می کند که آینده خود را به صورت مثبت و معناداری تجسم کنید.

  به عبارت دیگر، بازتاب چیزهای خوب، باور شما را افزایش می دهد و در شما این حس به وجود می آید که شما سزاوار بهترین ها و شایسته رسیدن به اهداف خود هستید.

  ۵ مرحله اساسی برای تجسم اهداف ( آموزش تجسم خلاق )

  ۱- آرامش

  اولین قدم این است که بدن خود را آرام کنید و ذهن خود را خالی کنید. یک صندلی راحت پیدا کنید، بعد از نشستن، نفس عمیق را به صورت پیوسته و به آرامی شروع کنید و از ۱ تا ۲۵ بشمارید و همه عضلات خود را از سر تا پا رها و آزاد کنید و با تمرکز بر تنفس، ذهن خود را خالی کنید.

  ۲- تصور کنید.

  مرحله دوم در فرآیند آموزش تجسم خلاق ( تکنیک های پیاده سازی تجسم خلاق ) تصور کردن است، تخیل شما موتور تفکر شماست. این قدرت، تفکر شما را به تصاویر ذهنی تبدیل می کند.

  Creative visualization techniques

  ۳- احساس

  مرحله سوم آموزش تجسم خلاق احساس است. اگر تخیل موتور تفکر شما هستند، پس احساسات شما سوخت آن هستند.

  احساسات، محرک و انرژی الکترونیکی شما برای حرکت رو به جلو است. در واقع احساسات، تصاویری هستند که به زندگی شما راه پیدا خواهند کرد.

  پس برای داشتن چیزی و اینکه تجسم خلاق داشته باشید، لازم است آن را با تمام وجود حس کنید.

  ۴- باور کنید.

  گام چهارم آموزش تجسم خلاق و تکنیک های پیاده سازی تجسم خلاق، باور داشتن است.

  شما باید باور داشته باشید که با پشتکار و اراده قوی و داشتن نوعی ایمان، می توانید حقیقت و واقعیت را دریافت کنید.

  ۵- تفکر و اجرا

  مرحله پنجم آموزش تجسم خلاق، تفکر و اجرا تا به نتیجه رسیدن در امر مطلوب است.

  برای اینکه از تجسم های خلاق خود نتیجه بگیرید، باید تمرین، تمرین و تمرین کنید.

  برای به نتیجه رسیدن و عملیاتی کردن تجسم های خلاقانه خود و اینکه بفهمید واقعاً تجسم خلاق چیست؟ باید این ۵ مورد را مدنظر داشته باشید.

  زمان های ایده آل برای تجسم و تمرکز یک بار در صبح و دیگری در شب، قبل از خواب است. اما چرا این دو زمان برای تمرکز مناسب هستند؟ چون ذهن در این زمان ها، در حالت نیمه آرام قرار دارد و بهترین زمان کسب نتیجه است. هنگامی که شما این ۵ مرحله ساده را تجربه کردید، آن موقع است که زندگی خود را به صورت معجزه آسایی تغییر می دهید. 

  اگر چه فرآیند تجسم خلاق مبتنی بر آرامش است، اما برای رسیدن به اهداف ذهنی خود، باید اقدام فیزیکی انجام دهید.

  کلید اقدام به انجام کار، فقط الهام بخشیدن به عمل است. پس با نشستن و عمل نکردن به موفقیت نخواهید رسید.

  به طور خلاصه به این جمله که تجسم خلاق چیست؟ می توانیم، این طور پاسخ دهیم که تجسم خلاق فرآیندی است که اساس توانایی ذاتی شما برای آگاه ساختن واقعیت ایده آل شماست و متعهد کردن خود به انجام اقدامات الهام بخش به سوی نتیجه مورد نظر خواهد بود.

  2 دیدگاه برای “تجسم خلاق چیست؟ – آموزش تجسم خلاق”
  1. سلام مثل همیشه عالی

  2. مطلب مفیدی بود !
   سپاس از سایت خوب تان !

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا