محصولات صوتی بی کلام ، سابلیمینال مسیج
 • » مقالات » محصولات صوتی بی کلام ، سابلیمینال مسیج
 • امتیاز 4.87

  سابلیمینال مسیج چیست؟ محصولات صوتی بی کلام subliminal message چگونه باعث بهبود عملکرد ما در زندگی می شوند؟
  زمانی که در آکادمی ذهن گیرا تصمیم گرفتیم با ارائه محصولات سابلیمینال مسیج، راهی آسان را برای موفقیت شما دوستان ارائه کنیم کمتر کسی با این روش بهبود توانایی فردی آشنا بود.
  خوشبختانه در این سال ها به تعداد افرادی که با روش سابلیمینال آشنا شدند و از آن نتیجه گرفتند، روز به روز اضافه شد.
  روشی آسان با القای جملات تاکیدی مثبت به ضمیر ناخودآگاه افراد برای تغییر باورهای منفی به باورهای مثبت، تنها با گوش دادن به آهنگ های سابلیمینال.

   

  محصولات صوتی بی کلام

  سابلیمینال چیست؟

  فایل های سابلیمینال مسیج فایل های صوتی هستند که به واسطه همکاری آهنگسازان خبره و روانشناسان متخصص در برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ساخته می شوند.

  فایل های سابلیمینال حاوی پیام های پنهانی در غالب موسیقی به ضمیر ناخوداگاه می باشند که ضمیر خودآگاه شما قادر به شنیدن این پیام ها نمی باشد بنابراین تکنولوژی استفاده شده در فایل های صوتی سابلیمینال با کنار زدن ذهن تحلیل گر یا همان ضمیرخودآگاه مستقیماً به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا کرده و مجدداً ذهن ناهوشیار را برنامه ریزی می کند.

  ریشه ی بسیاری از ناکامی های ما و همچنین ویژگی های منفی در انسان ها به ذهن افراد برمی گردد. دلیل ترس، ناامیدی، کمبود اعتماد به نفس و … .

  هیچکدام ار این ویژگی های منفی واقعی نیستند و در ذهن ما ایجاد می شوند.

  سابلیمینال مسیج باورهای منفی ذهن ما را تغییر می دهد و باورهای مثبت ذهنی را ترمیم می کند.

  پس از آن باور و ذهنیت مثبت در شما شکل می گیرد. تفاوت یک شخص فقیر با یک شخص ثروتمند به باور آن ها بر می گردد. همچنین تفاوت افراد جذاب با دیگران ، ترسوها با افراد شجاع و … .

  شما از هر زمان که شروع به شنیدن این فایل ها می کنید متوجه ایجاد تغییرات در سیستم ذهن و باورها و عملکردتان می شوید و به تدریج که فایل ها را بیشتر می شنوید سیگنال های قویتری به ضمیر ناخودآگاه شما فرستاده می شود و تأثیرات آن در دنیای اطرافتان عمیقتر و قویتر می شود. 

   

  مزیت پیام های سایلیمینال نسبت به دیگر روش های برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه       

   

  مزیتی که پیام های سایلیمینال نسبت به دیگر روش های برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه دارد، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملاً اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید.

  برای اینکه بتوانید از این فایل های قدرتمند نتیجه بگیرید تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به این فایل های حرفه ای گوش داده تا اتوماتیک وار، بقیه ی پروسه برای شما رخ دهد و به راحتی نتیجه ی مطلوب و مورد نظر خود را کسب نمایید. 

   

  زمانیکه به فایل های سابلیمینال که برای برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه طراحی شده گوش می دهید :

  فرصت های جدید در غالب انسان های جدید و یا پیشنهاد کار جدید و یا یک ایده راه اندازی کسب و کار جدید و یا هر موقعیت جدید دیگری نمایان می شود. 

   

  در این مرحله شما باید آمادگی پذیرش آنها را داشته باشید و با پیگیری و دست به عمل زدن خواسته خود را دریافت کنید ؛

   

  توجه داشته باشید که اگر دست به عمل نزنید طبیعتاً نتیجه ای نمی گیرید.   

   

  شما با گوش دادن مرتب به فایلهای صوتی سابلیمینال به خوبی در موقعیت کسب موفقیت قرار می گیرید و موقعیتهای موفقیت به شکل های مختلفی در زندگی و پیرامون شما نمایان می شود و حالا نوبت شماست که آن را دریافت کنید.

   

  این مرحله همان مرحله دریافت در قانون جذب می باشد که باید از سوی شما انجام شود.

   

  فایل صوتی بی کلام سابلیمینال مسیج

  سابلیمینال مسیج کارل گوستاو یونگ

  روانپزشک و متفکر سوئیسی که به‌خاطر فعالیت‌هایش در روانشناسی و ارائهٔ نظریاتش تحت عنوان روان‌شناسی تحلیلی معروف است؛

  او در مورد ضمیر ناخودآگاه می گوید : جنبه های ناخودآگاه همه ی رخدادهایی که برای ما اتفاق می افتند، ممکن است به نظر، نقش کوچکی در زندگی روزمره ی ما داشته باشند، اما در اصل آنها، ریشه های افکار خودآگاه ما هستند.

   

  ذهن انسان به دو بخش تقسیم می شود، ذهن آگاه و ذهن ناخودآگاه.

   

  زمانی که ما هوشیار و آگاه هستیم، ذهن آگاه مشغول کار است.

   

  از سوی دیگر، ذهن ناخودآگاه، همیشه فعال است و همه چیز را در بدن ما (از جمله شخصیت ما و سخنرانی های ما) تنظیم میکند،

   

  همچنین بدون توجه به این که ما چه کاری انجام می دهیم، این قسمت از ذهن ما، اطلاعات را دریافت می کند و آنها را پردازش می کند.

  ذهن خود را همچون یک توده ی یخی شناور در اقیانوس در نظر بگیرید.

   

  بخش آگاه ذهن ، در واقع به مانند نوک توده ی یخی است که می توانید آن را روی سطح دریا مشاهده کنید و می توان گفت، چیزی حدود ۵% از کل توده یخی را به خود اختصاص می دهد.

   

  این در حالیست که بخش باقی مانده که در زیر سطح دریا قرار دارد، بخش ناخودآگاه ذهن است. حال تصور کنید که این بخش از ذهن چقدر می تواند قدرتمند باشد.

   

  راه ساده ی دیگری که شما می توانید به کمک آن، ذهن ناخودآگاه را توصیف کنید، این است که آن را همانند یک ضبط صوت در نظر بگیرید، که دائماً در حال پخش نوارهایی است ( که در واقع همان احساسات، افکار و الگوهای ما هستند) که در طول مسیر زندگیمان در ضبط قرار داده می شود. 

   

  ارتباط ذهن ناخودآگاه با سابلیمینال مسیج

  ذهن ناخودآگاه با سابلیمینال مسیج اطلاعاتی را که حواس ما متوجه آنها نیست را دریافت می کند و آنها را ذخیره می کند.

  اگر شما اطلاعات را به طریقه ی صحیح و با حجم و شدت بالا دریافت کنید، این اطلاعات در ذهن شما سکنا می گزینند و جزئی از وجود شما می شوند. 

   

  به همین خاطر است که بسیاری از “خردمندان” و بسیاری از طرفداران نظریه ی خود یاری (کمک به خود) و پیشرفت فردی، تمایل دارند که به قدرت ناخودآگاه دست یابند.

  چرا که اگر شما یک کاست دیگر در ضبط قرار دهید، نتیجه متفاوت خواهد بود. 

   

  همچنین بخوانید:  تقویت اعتماد به نفس در کودکان

  سلسله ی افکارتان تغییر می یابد، سبب می شود شما هم تغییر کنید و به صورتی اجتناب ناپذیر، نتایج نیز تغییر خواهند کرد. 

   

  دکتر جوزف مورفی در کتاب خود با عنوان ” قدرت ناخودآگاه”، می گوید: “افکارت را تغییر بده تا سرنوشتت دگرگون شود .

  سابلیمینال مسیج

  فایل Subliminal message  چگونه عمل می کند؟

  سابلیمینال مسیج :

  پیام های سابلیمینال مسیج ، پیامهایی (عبارات و تصاویر) هستند که در سطحی پایین تر از آگاهی هوشیارانه ی ما عمل می کنند و به نحوی به شنونده اطلاق می شوند که توسط ذهن ناخودآگاه فرد، درک و فهم می شوند. 

   

  این پیام ها، ممکن است به صورت صوتی و یا حتی تصویری باشند. 

   

  برای مثال، ما می توانیم عبارتی مثل “من مطمئن هستم” را در یک ترانه ی موسیقی که ذهن خودآگاهمان نمی تواند به طور واضح آن را بشنود، و یا در یک فیلم که به صورت ثانیه های مجزا پخش می شود قرار دهیم تا ذهن خودآگاه مان، از نظر منطقی فرصت کافی برای پردازش نداشته باشد. 

   

  در هر دو روش، عبارت مورد نظر، توسط ذهن ناخودآگاه کاملاً قابل درک و فهم است. 

   

  تکرار مداوم این عبارت یا هر عبارت دیگری، سبب سیم کشی مجدد(ساخت گذرگاه های عصبی جدید) الگوها می شود

  و به فرد کمک می کند، تا بتواند به کمک سابلیمینال مثبت اندیشی ، مثبت اندیش شود.  

   

  با استفاده از سابلیمینال لاغری وزن کم کند و یا با سابلیمینال اعتماد به نفس ، اعتماد به نفس داشته باشد و آن را افزایش دهد.  

   

  تکنولوژی مربوط به سابلیمینال مسیج، حدود چندین دهه عمر دارد.   

   

  مطالعات فراوان، نشان داده اند که اهنگ های سابلیمینال می توانند تأثیرات طولانی مدت و راضی کننده ای از خود بر جا بگذارند، به نحوی که از یک سو می توانند سبب ترک عادات ناخواسته شوند، و از سوی دیگر عملکرد فرد را ارتقا دهند. 

   

   این تکنولوژی بسیار موفق آمیز است زیرا توانایی تداخل در “سپر” ذهن ناخودآگاه، که همان آنالیز و پردازش انجام شده توسط ذهن منطقی و خودآگاه است را دارد.

  مطالعات علمی و پیام های ناخودآگاه مطالعات و تحقیقات فراوانی در جهت اثبات تأثیرات ناشی از تکنولوژی subliminal message به انجام رسیده است.

  •  مارتین ولتکمپ (دانشجوی دکتری)، ثابت کرده است که با استفاده از محرکهای تصویری سابلیمینال مسیج ، می توانید انسان ها را به انجام کاری که به آن تمایل دارند، تحریک کنید.
  •  طبق گفته ی پروفسور بنجامین بی. ولمن، نویسنده ی بیش از ۴۰ کتاب روانشناسی ، افکار آگاهانه می توانند توسط محرک های خارج از آگاهی هوشیارانه، تحت تأثیر قرار گیرند. او همچنین، با استناد به سیلورمن (۱۹۶۷)، اضافه می کند که مطالعه ی فروید در مورد هوشیاری، “نشان می دهد که یک ورودی سابلیمینال مسیج ، سطح میزان فعال سازی غرایض ناخودآگاه موجود را بالا می برد.
  •  دکتر نورمن دیکسون، روانشناس دانشگاه لندن، تحقیق گسترده ای مبنی بر آموزه های سابلیمینال مسیج به انجام رسانده است. در این تحقیق که در مورد پردازش نیمه هوشیارانه بود، او با استناد به ۷۴۸ تحقیق و پژوهش انجام شده بروی تأثیرات ارتباط سابلیمینال مسیج ، نشان داد که در ۸۰ درصد موارد، این تاثیرات، مثبت بوده اند.
  • دکتر اِلدون تایلر، مدیر مجله ی تحقیقات پیشرونده ی هوشیاری، و عضو انجمن روان درمانی آمریکا، به شدت معتقد است زمانیکه اطلاعات سابلیمینال مسیج ، به طرز مطلوبی به نمایش گذاشته شوند، پردازش می شوند، حفظ می شوند و به مرحله ی عمل می رسند.
  • تحقیقات دکتر اچ. بهادر بهرامی، دانشمندان علوم اعصاب دانشگاه لندن با استفاده از اسکنر های مغزی، نشان داده اند که مغز، در زمانهایی که زیاد مشغول نیست، subliminal message را جذب می کند.

   

  subliminal message

  مطالعات زیادی، بر روی امکان استفاده از پیام های سابلیمینال برای خلق نتایج خاص، تمرکز کرده اند:

  عملکرد آکادمیک یک مقاله در مجله ی روانشناسی مشاوره ای به چاپ رسیده است که مربوط به تحقیق دکتر کنت پارکر، روانشناس کالج کوئینز نیویورک می باشد.

   

  دکتر پارکر در این مطالعه تأثیر subliminal message بر پیشرفت عملکرد آکادمیک دانشجویان را مورد بررسی قرار داد. آنالیز آماری دقیق داده ها، نشان داد که با تأثیر اهنگ های سابلیمینال ، پیشرفت قابل توجهی در عملکرد آکادمیک دانشجویان دیده می شود.

   

  کاهش وزن به کمک سابلیمینال لاغری

  بررسی کاهش وزن از طریق فایل صوتی سابلیمینال مسیج با استفاده از آزمایش دکتر پارکر

   

  دو گروه از زنان دارای اضافه وزن در یک دوره ی کاهش وزن شرکت کردند.

   

  در این دوره، به یک گروه از زنان، پیشنهادات subliminal message صوتی ارائه گردید، در حالی که این امر در مورد گروه دوم صورت نگرفت. زنان گروه اول که پیشنهادات Subliminal message را دریافت کردند، نسبت به گروه دوم کاهش وزن بیشتری نشان دادند، و این در حالی بود که تفاوت میان دو گروه، رفته رفته در طول دوره بیشتر نیز میشد. 

   

  فایل های سابلیمینال مسیج چگونه به کاهش وزن بدن کمک می کنند.

  همه چیز به ذهن شما برمی گردد فایل صوتی سابلیمینال لاغری کمک می کند تا دوباره ذهن خود را برای از دست دادن وزن و رژیم لاغری برنامه ریزی کنید.

   

  اما چه رابطه ای بین سابلیمینال کاهش وزن و ذهن وجود دارد.

  برای رسیدن به جواب این سوال بهتر است قبل از آن به سوالات زیر پاسخ دهید

   

  • آیا به این نتیجه رسیده اید که رژیم غذایی برای شما کار نمی کند؟
  • آیا در جریان رژیم لاغری اعتماد به نفس خود را از دست داده اید ؟ 
  • آیا بعد از لاغری و کاهش وزن دوباره افزایش وزن داشته اید ؟
  • این موضوع باعث دلسردی شما برای ادامه برنامه کاهش وزن شما شده است ؟
  • آیا اعتمادی به خود برای لاغری و درمان چاقی تان ندارید؟
  • آیا می خواهید در نهایت از زیر فشار روانی رژیم لاغری به صورت طبیعی خارج شوید؟
  • آیا با وجود تغذیه کم و استفاده از غذاهای کم کالری باز هم چاق می شوید ؟

   

  همچنین بخوانید:  تاثیر مثبت اندیشی در زندگی

  تمام چیزهایی که شما  را به عقب وامی دارد تنها در ذهن شماست و در بخش ناخودآگاه شما ذخیره می شود.

   

  اگر برای لاغر شدن اقدام کنید ولی عادت های طولانی مدت و الگوهای تفکر منفی خود را همچنان داشته باشید، در این راه ( لاغری ) موفق نخواهید شد.

   

  با  طرز تفکر منفی و با گذشت زمان که باعث افزایش تفکر منفی می شود، شما با هر رژیم لاغری و غذایی جدید که مواجه شوید، خواهید دید که نسبت به قبل نتیجه ی بدتری می گیرید و این حس که دیگر نمی توانید و قادر نخواهید که برای لاغر شدن اقدام کنید، در شما رسوخ پیدا می کند.

   

  صوت Subliminal message به سادگی، پیشنهادات مثبت را به ذهن ناخودآگاه شما ارسال و شما را به لحاظ ذهنی تقویت کرده تا به اهداف کاهش وزن به شما کمک کند.

   

  کاهش وزن با استفاده از سابلیمینال مسیج و خود هیپنوتیزم متعلق به یک مفهوم جدید نیست و در واقع یک روش طبیعی و ساده برای کاهش وزن و لاغری است.

   

  مهم نیست چه برنامه ای برای لاغری و کاهش وزن خود دارید، شما می توانید به به طور مستقیم به انبار عظیمی از انرژی خلاق که در درون ذهن ناخودآگاه خود به خاک سپرده اید و دارد خاک می خورد دسترسی داشته باشید؛

   

  در حقیقت سابلیمینال قانون جذب به شما کمک خواهد کرد

  در حقیقت سابلیمینال قانون جذب به شما کمک خواهد کرد تا به عنوان یک لنگر به یک طرز فکر باریکی دست پیدا کنید و  خودتخریبی و جنب و جوش اضافی برای از دست دادن وزن را از خود دور کنید.

   

  لاغری با ذهن به وسیله Subliminal message به سه شیوه زیر به شما کمک می کند
  ۱- آهنگ های سابلیمینال ، به شما انگیزه و اراده برای برنامه ی کاهش وزن می دهند و به قدرت ذهن شما برای رژیم غذایی و مقاومت در برابر وسوسه ها کمک خواهد کرد.

  ۲- به تدریج نگرش شما نسبت به غذا و رژیم غذایی تغییر خواهد کرد. غذاهای سالم برای شما جذاب تر خواهند بود و میل به خوردن غذاهای چرب و شیرین بیش از حد را متوقف خواهید کرد.

  ۳- در نهایت Subliminal message باعث می شود تا در شما یک نگرش مثبت و یک اعتقاد محکم به وجود آرود تا وزن خود را به صورت طبیعی کاهش دهید و هیچ چیزی در این راه نمی تواند شما را متوقف کند. تصدیقات این فایل به سادگی از شما به صورت ذهنی پشتیبانی می کنند و به شما کیفیت ذهنی مورد نیاز برای موفقیت با استفاده از سابلیمینال قانون جذب را می دهند. 

   

  سابلیمینال لاغری به کمک پیام های پنهان سابلیمینال قانون جذب

  هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخودآگاه برای رسیدن به وزن دلخواه می کند و یک رژیم لاغری مناسب برای افراد با اراده می باشد.

   

  • سابلیمینال کاهش وزن با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد .
  • سابلیمینال لاغری با برنامه ریزی ذهنی، انگیزه لازم برای رسیدن به وزن ایده آل را به شما می دهد و شما را قادر می سازد تا نگرش ها و عادت های شکست خورده خود را یک بار برای همیشه، برای داشتن رژیم لاغری سالم، محدود کرده و از سر راه خود بردارید.
  • این متد رژیم لاغری با استفاده از Subliminal message به طور مستقیم، ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد، پس لازم نیست شما هیچ تلاش اضافه ای را وارد کنید و امر برنامه ریزی ذهن برای شما به صورت اتوماتیک وار رخ می دهد.
  • با موسیقی های سابلیمینال مسیج شما انگیزه ی لازم در جهت تغییر شیوه ی زندگی و از دست دادن وزن و لاغری را به دست خواهید آورد.  

  همانطور که این تغییرات در شما همچنان در حال ساخت هستند و شما عادت های غذایی سالم خود را حفظ می کنید، تعهدات کاهش وزن و رژیم لاغری برای شما طبیعی تر می شود و شما به طور طبیعی یاد می گیرید که عادت های مورد نیاز برای درمان چاقی خود را حفظ کنید.

   

  لاغری با سابلیمینال به شما کمک می کند تا با برنامه ریزی ذهن خود ،

  خوش اندام بودن را به یک روال عادی و معمولی برای خود تبدیل کنید.

   

  با سابلیمینال لاغری ، متابولیسم بدن شما تحت کنترل ناخودآگاه تان قرار می گیرد و هر چه زمان می گذرد این روند به آرامی افزایش می یابد و هر روز که می گذرد، کاهش وزن برای شما ملموس تر خواهد بود.

   

  سابلیمینال لاغری با استفاده از سابلیمینال زیبایی و اثر سابلیمینال قانون جذب باعث می شود

  افکار و احساسات منفی در مورد تصویری که از بدنتان دارید یا این حس که ” شما نمی توانید آن را انجام دهید” و یا شما نمی توانید به وزن ایده آلتان برسید ” را فشرده و ناپدید کنید.

   

  پیام های سابلیمینال مسیج کمک می کنند، ناخودآگاه خود را به طور طبیعی برنامه ریزی می کنید و آنچه که برای شما خوب است را به طور خودکار احساس خواهید کرد و تصویر منفی که از بدنتان دارید و عادات خوردن بدی را که دارید را با افکار مثبت، احساسات و رفتارهایی که به سادگی و مثبت برای شما کار کند، جایگزین خواهید کرد. 

   

  اعتماد به نفسی که در جریان استفاده از فایل سابلیمینال لاغری بدست می آورید، باعث می شود لاغر بودن را به بخشی از وجود خود اضافه کنید

   

  باورها و پیام ها subliminal messages که با استفاده از سابلیمینال لاغری به ذهن شما نفوذ می کنند به شرح زیر است

   

  1. من خود تخریبی را از بین می برم.
  2. من بر اعتیاد به غذا غلبه می کنم.
  3. اشتهای من کاهش یافته است .
  4. انرژی من برای سوخت و ساز افزایش یافته است.
  5. استرس من برای از دست دادن وزن کاهش یافته است.
  6. من فعال ، جذاب و در لیست تقاضای دیگران هستم .
  7. من خودم به کنترل وزنم احترام می گذارم.
  8. من از بدنم لذت می برم پس بدنم بزرگ و سالم است.
  9. من اجازه می دهم لاغری بدنم پدیدار شود.

   

  همچنین بخوانید:  راز تغییر - ایجاد تغییرات پایدار در زندگی

  فایل subliminal messages برای از دست دادن وزن به صورت پنهان و فعال به صورت نامحدود از ناخودآگاه شخص با استفاده از یک مجموعه ی کامل از باورهای توانمندسازی است؛ که به طور جدی در شما می تواند حک شود.

   

  آزمایش بالا که توسط دکتر پارکر انجام شد به خوبی ضرورت تولید محصولات صوتی بی کلام ،سابلیمینال مسیج را نشان می دهد.

   

  برای آشنایی و تاثیر مهم فایل subliminal messages در رسیدن به اهداف بهتر است نگاهی به آزمایش دکتر لوید اچ. سیلورمن بیانداریم

   

  تاثیر پیام های صوتی سابلیمینال مسیج بر ترک سیگار ، فایل های صوتی سابلیمینال ترک سیگار

  شما تا به حال روش های زیادی را برای ترک سیگار شنیده اید که عموما تاثیر چندانی برای ترک سیگار نداشته اند. دکتر لوید اچ. سیلورمن  روشی را برای ترک سیگار آزمایش کرد که نتایج آن بسیار قابل تامل بود .

   

  ترک سیگار توسط فایل های صوتی سابلیمینال مسیج

   

  دکتر لوید اچ. سیلورمن روانشناس دانشگاه نیویورک در یک تحقیق ۴۰ گروه افراد سیگاری را مورد مطالعه قرار داد.

  نیمی از افراد هر گروه در معرض پیام های صوتی سابلیمینال مسیج ترک سیگار قرار گرفتند.

  در عرض یک ماه، ۶۶ درصد از افرادی که تحت تأثیر پیام های سابلیمینال قرار گرفته بودند، سیگار را ترک کردند.

  این در حالی بود که تنها ۱۳ درصد از افرادی که subliminal messages دریافت نکرده بودند، توانستند سیگار را ترک کنند.

  این آمارها سبب شدند تا سیلورمن نتیجه بگیرد که سابلیمینال مسیج ترک سیگار را درافرادی که قصد این کار را داشتند، ۴ برابر بیشتر تقویت می کنند .

   

  شاید اولین بار باشد روش سابلیمینال ترک سیگار را شنیده باشید، احتمالا روش ترک سیگار با هیپنوتیزم را شنیده اید . 

   

  روش ترک سیگار با فایل های subliminal messages در حقیقت همان ترک سیگار توسط هیپنوتیزم است. با استفاده از نفوذ پیامهای سابلیمینال مسیج به ذهن ناخودآگاه افراد.

   

  سابلیمینال جذب عشق

  ضمیر نیمه هوشیار یا ناخودآگاه فرد، به کمک فایلهای سابلیمینال مسیج یا خود هیپنوتیزمی موفق به تغییر باورهای انسان می شود. به عبارتی می توان عدم موفقیت در جذب عشق همسر یا حتی نداشتن  هنر جذب عشق در بعضی از افراد را، مرتبط با باورهای قدیمی آنان دانست.

  پیامهای زیر آستانه یا سابلیمینال مسیج  با تبحر وارد ضمیر ناخودآگاه یا نیمه هوشیار فرد می شود. پس از آن با ایجاد الگوی مثبت و باورهای جدید بجای باور های محدود کننده قبلی، می تواند منجر به رفتارهای نویی در ارتباط مؤثر انسان بشود.

  بدین وسیله قدرت بیشتری برای ایجاد رابطه عاطفی و چگونگی جذب عشق در انسان به وجود می آید. پیامهای صوتی زیر آستانه یا پنهانی سابلیمینال گذشته از ایجاد عزت نفس، شادی، اعتماد به نفس و آرامش، راههای جذب عشق و ثروت را نمایان ساخته و جذب فوری عشق را نیز ممکن می کند.

  همچنین فایلهای صوتی و تصویری سابلیمینال، فایلهای برنامه ریزی ذهن نامیده می شود. این فایلها در بسیاری از موارد دارای کاربردی مثبت در جهت مقابله با اضطراب، استرس، افسردگی و انواع مشکلات خواب می باشد.

  از فایلهای صوتی و تصویری سابلیمینال استفاده می کنید و نگرش منفی خود را تغییر خواهید داد. حتی به جذابیت خود می اندیشید و خود را سزاوار بهترین ها در جذب سریع عشق و حتی جذب عشق شوهر ایده ال می بینید. از انواع فایلهای صوتی می توان به سابلیمینال جذب عشق، جذب عشق و جفت روحی، قانون جذب عشق و… اشاره داشت.

   

  فایل های صوتی سابلیمینال مسیج و تاثیر آن بر مثبت اندیشی

  با استفاده از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم یا سابلیمینال مسیج می توان خیلی راحت ضمیر ناخودآگاه را هیپنوتیزم کرد و تغییرات عالی و مورد نظر را در افراد ایجاد نمود. تنها نیاز است با گوش کردن به فایل های صوتی از تاثیرگذاری آن ها بهره مند شد.

  در واقع در فایل های صوتی سابلیمینال پیام هایی به صورت پنهانی و با بهره مندی از یک تکنولوژی خاص به فرد القا می شود. این پیام ها در محدوده شنوایی ضمیر خودآگاه نمی باشند در نتیجه هیچ مقاومتی هم در برابر فراگیری آن از خود نشان نمی دهد.

  در نتیجه باور های لازم به راحتی به ذهن ناخودآگاه تزریق می شوند و تغییرات مورد نظر در فرد ایجاد می شود.

   

  فایل های صوتی سابلیمینال مسیج جملات تاکیدی مثبت را در زمینه های مختلف از جمله:

  موفقیت، سلامتی، انرژی مثبت، عشق و … به ضمیر ناخودآگاه تزریق خواهند کرد.

  بدین ترتیب یکی از راهکار های مثبت اندیشی و بهره مند شدن از تاثیر مثبت اندیشی در زندگی استفاده از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم و سابلیمینال می باشد.

  جملات مثبت و پرانرژی به طور شگفت انگیزی بصورت کاملا پنهان و با فرکانسی بالاتر از فرکانس شنوایی انسان بار ها به ذهن ناخودآگاه انسان ارسال خواهند شد.

  تاثیر مثبت اندیشی در زندگی بعد از شنیدن فایل های صوتی خودهیپنوتیزم و سابلیمینال مسیج بسیار واضح و آشکار می باشد.

   

  به واقع روشن است که Subliminal message ، به طور بالقوه این توانایی را دارند که ما را تحت تأثیر قرار دهند و جزئی از اعتقادات ما شوند.

   

  این پیام ها، از ابزار بسیار کارآمد و پرتوان در ایجاد تغییرات در یک فرد هستند.

  کاربرد این پیام ها نامحدود است و می توان از آنها در از بین بردن ترس و اضطراب در فرد تا افزایش اعتماد به نفس و دیگر توانایی های روحی در آن فرد استفاده کرد.

  در ضمن متن معرفی هر محصول صوتی در سایت قرار گرفته که شما با مطالعه آن می توانید با فایل مورد نظر آشنا شوید و همچنین پیشنهادات و تصدیق هایی همراه فایل تهیه شده که شما هم زمان با گوش دادن به فایل می توانید تکرار کنید .

  46 دیدگاه برای “محصولات صوتی بی کلام ، سابلیمینال مسیج”
  1. سلام و خدا قوت
   باید خدمت دوستان بگم که من با استفاده از سابلیمینالی که از این سایت سفارش دادم به موفقیت مورد دلخواهم رسیدم .شما واقعاً بینظیر هستید دمتون گرم

  2. سلام فایلی که سفارش دادم هنوز به دستم نرسیده ؟

  3. با عرض سلام
   من مدتی از این‌ فایل ها که از سایت های دیگه دانلود کردم و در اون ها زمزمه شنیده میشه استفاده کردم، اما جدیدا یه کم گوشام درد جزئی دارن و احساس میکنم با گوش کردن بیشتر میشه و احتمال میدم مربوط به زمزمه ها باشه، لطفا راهنمایی کنید

   • دوست عزیز سلام
    به علت اینکه ذهن در مقابل تغییر مقاومت می کنه زمزمه ها برای افراد در یک سطح بالاتری قرار می گیرند و ممکن است فرد احساس ناخوشایندی داشته باشد. اگر در هنگام گوش دادن، در گوش خود احساس درد کردید چند روزی گوش ندهید و بعد از چند روز دوباره از فایل استفاده کنید. در حین استفاده نکردن از فایل بر روی تقویت خود از جمله انرژی مثبت دادن، موسیقی بی کلام آرامش بخش، پیاده روی و اقدامات عملی در مورد موضوع خاص خود انجام دهید.
    موفق باشید.

  4. سلام لطفا یه محصول در مورد یه موضوع خاص برام تهیه کنید.

   • دوست عزیز سلام.
    برای سفارش محصول دلخواه خود با ایمیل پشتیبانی در ارتباط باشید یا از طریق تلگرام سایت پیام دهید تا در اسرع وقت فایل تهیه و برای شما ارسال شود.
    موفق و پیروز باشید.

  5. سلام خدمت شما پشتیبان عزیز
   ببخشید من یک سوال داشتم:
   من چندتا سابلیمینال از شما تهیه کردم و چندتا هم رایگان از چندتا سایت دیگه دانلود کردم الان تقریباً یک ماه میشه.
   در این یک ماه من طبق برنامه مثلاً سابلیمینال جذب آرامش رو صبح گوش میکردم بعدش اعتماد به نفس رو گوش میکردم اما اون نتیجه‌ای که مدنظرم بود رو هنوز نگرفتم
   سوالم اینه که برای نتیجه‌گیری بهتر اگه یک فایل رو مثلاً جذب موفقیت رو یک روز کامل گوش کنم روز بعد رو کاملاً اختصاص بدم به یک فایل دیگه و همینطور ادامه بدم بهتره نتیجه میگیرم یا خیر؟
   شما ایده بهتری دارید؟

   از شما واقعاً ممنونم

   • دوست عزیز سلام
    ۱- همانطور که در متن های قبلی عنوان شد نتیجه گیری آرمانی و دلخواه در یک امر خاص ممکن است در عده ای با توجه به شرایطشان زودتر و در بعضی دیگر دیرتر اتفاق بیفتد.
    ۲- اگر فکر می کنید در روز تنها بر روی یک چیز می توانید تمرکز کنید. این کار را انجام دهید و به گفته ی خودتان یک روز فایل جذب آرامش و روز دیگر اعتماد به نفس را گوش دهید.
    ۳- اقدامات عملی شما همراه با گوش دادن به فایل بسیار مؤثر است. با یک گوشه نشستن و دست به اقدام نزدن کاری پیش نمی رود و اتفاق تازه ای رخ نمی دهد. چند مورد مثل شما بودند و به این موارد عمل کردند و نتیجه دلخواه و موفقیت آمیز خود را کسب کردند.
    صبور بودن و عمل گرا بودن در این راه به شما کمک فراوان خواهد کرد. پس صبور باش و دست از تلاش برندار و مطمئن باش با این کار بهترین ها برایت رقم خواهد خورد. موفق و پیروز باشید.

  6. بسیار لذت بردم

  7. ذهن ناخودآگاه واقعا بی نظیره

  8. سلام خدمت شما پشتیبان عزیز
   ببخشید یک سوال داشتم:
   من از سایت شما چندتا سابلیمینال سفارش دادم بعضی از فایلها یک صدای زمزمه میشنوم اما یکی دوتا فایل هیچ صدای زمزمه‌ای شنیده نمیشه فقط صدای موزیکه با چندتا هدفون تست کردم در حالی که شما گفتید برای نتیجه گیری باید حتماً صدای زمزمه شنیده بشه
   ممنون میشم راهنماییم کنید.سپاس

   • دوست عزیز سلام. همانطور که در مطالب فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی عنوان شد.
    • ضبط های متوازن ما با استفاده از صداهای تأیید شده با دقت انتخاب شده است و در یک حجم کمتر از آنچه گوش انسان می تواند بشنود، طراحی شده است.
    • آن ها از ذهن ناخودآگاه شما عبور می کنند و به طور مستقیم به هسته ی ذهن شما نفوذ می کنند.
    • در اینجاست که شما می توانید هر چیزی که ناخودآگاه خود را برای آن برنامه ریزی کرده اید را انجام دهید.
    • برنامه ریزی ناخودآگاه همیشه یک چالش است، زیرا ذهن آگاه به عنوان یک محافظ شخصی عمل می کند. این چیزی است که پیام های مخفی برای آن طراحی شده است.
    • این یک راه برای از بین بردن محافظ آگاهانه شما و تغییر دائمی است.
    • مغز شما هر روز جذب می کند و به تأثیرات خارجی پاسخ می دهد، اما شما اغلب اوقات متوجه نمی شوید.
    • سابلیمینال ها طراحی شده اند تا شما توسط ناخودآگاه به مقاصد مورد نظر خود برسید.
    • بعضی از فایل ها دارای زمزمه هایی آشکار هستند و شما به راحتی آن را می شنوید ولی در بعضی دیگر از فایل ها، شما تصدیقات فایل ها را نمی توانید بشنوید اما آن ها را متوجه می شوید، آن ها در سطح خیلی پایین به صورت درست درهم می آمیزند و در اینجاست که ذهن ناخودآگاه شما می تواند خیلی بیشتر جذب کند.
    موفق و پیروز باشید.

  9. سلام خدمت شما پشتیبان عزیز
   ببخشید من با پشتیبانی شما از طریق تلگرام و ایمیل در ارتباط هستم اما متأسفانه هیچ کس پاسخگو نیست یک فایل سفارشی میخواستم لطف میکنید ایمیل منو به اسم _عظیمی_ چک‌کنید.ببخشید که من اینقدر عجله میکنم برای دوستم میخوام ایشون گفتن به من که سفارش بدم لطفاً یه کاری کنید بدقول نشم.خیلی ممنونم

   • دوست عزیز سلام
    پروسه آماده سازی فایلها تکمیل شده و فردا برای شما ایمیل خواهد شد.
    موفق و پیروز و سربلند باشید.

  10. سلام خسته نباشین.من چجوری میتونم این فایل هارو تهیه کنم؟با پشتیبانی هم در ارتباط نیستن چون ندارمشون ممنون میشم راهنمایی کنین

   • دوست عزیز سلام
    برای تهیه فایل ها ۳ راه وجود دارد ۱- در سایت عضو شوید و به صورت آنلاین فایل مورد دلخواه خود را تهیه کنید یا ۲ – با ایمیل پشتیبانی [email protected] و ۳- همچنین شماره تلگرام ۰۹۳۰۲۴۱۲۵۶۶ جهت سفارش فایل مورد نظر اقدام کنید. موفق و پیروز باشید.

  11. سلام وقتتون بخیر.من یک فایل سفارشی میخوام با پشتیبانی در ارتباط هستم اما ایشون مثل اینکه سرشون شلوغه دیر جواب میدهند من سریع نیاز دارم به این فایل.میشه بفرمایید سفارش فایل شرایطش چیه؟
   قیمتش روهم محبت کنید بگید.
   چون فایل شما تضمینی هستند اصرار دارم از سایت شما تهیه کنم.
   خیلی ممنونم.

  12. سلام ببخشید یک سوال داشتم
   ما میتونیم سابلیمینال سفارش بدیم یعنی متن رو شخصی خودمون بدیم خدمتتون؟
   خیلی ممنونم.

  13. من با سابلیمینال مسیج تونستم سیگار رو ترک کنم .

  14. مزیت های سابلیمینال مسیج عنوان شده خیلی جالب و جذاب بودند.

  15. سلام باید خدمت دوستانی که عنوان می کنند که فایل سابلیمینال نتیجه بخش هست یا نه بگم که این فایل ها از بهترین ها در نوع خودشون هستند. برای من که نتیجه داد من دو تا فایل گرفتم که هر دو بسیار مفید بودند.

   • دوست عزیز سلام
    خوشحالیم که توانستید با این محصولات زندگی خود را در سطحی بالاتر دنبال کنید. احساس رضایت از این فایل ها آرزوی قلبی ماست. امیدواریم همه بتوانند خوشبختی و رضایت خاطر را در زندگی خود داشته باشند یا آن را شکوفا کنند. پیروز و موفق و سربلند باشید.

  16. سلام من شنیدم که ممکنه در بعضی از این فایل های مخفی کلمات خطرناکی به کار برده بشه که تاثیرش روی ضمیر انسان بد باشه از کجا میتونیم مطمئن بشیم که این فایل ها حاوی پیام های مضر نیستن ؟؟؟؟

   • سلام
    همانطور که در پیام ها و مطالب قبلی عنوان شد این فایل ها قبلاً از یک سایت معتبر آلمانی تهیه می شد ولی الآن این محصولات در داخل ایران تهیه می شوند و به مفید بودن آنها شکی نیست ( دوستانی که استفاده کرده اند و نتیجه گرفته اند گواهی و شاهد بر این قضیه هستند ) . باز هم عنوان می کنیم که ما چون به محصولات خود اطمینان داریم، استفاده ۳۰ روزه تا ۶۰ روزه را برای محصولات خود قرار داده ایم تا چنانچه هر فردی از فایل خریداری ناراضی بود وجه پرداختی را به او بازگردانیم، این خودش اطمینانی برای سالم بودن محصولات است. پس با فراق بال به ما اطمینان کنید. موفق و پیروز و سربلند باشید.

  17. سلام تخفیف های محصولات سابلیمینال مسیج تا چه موقعی هست ؟؟؟

   • سلام
    تخفیف های کلی سایت تا پایان تعطیلات نوروز است و تمدید نخواهد شد. موفق باشید.

  18. اولین باره که مطلب خیلی خوبی در مورد سابلیمینال و ذهن ناخودآگاه می خونم .

  19. من می خوام از فایل های سابلیمینال شما استفاده کنم ولی مطمئن نیستم نتیجه بده

   • سلام
    دوست عزیز اگر پیام ها رو نگاه کنید افراد زیادی بودند که از این محصولات استفاده کرده و نتیجه ی لازم رو به دست آورده اند. برای بعضی افراد ممکن است این پروسه ی نتیجه گیری کوتاه و برای بعضی دیگر طولانی تر باشد. در ضمن بارها عنوان کردیم که اگر فرد از محصول به هر نحو خوشش نیامد، هزینه ی پرداختی تا ۶۰ روز به او بازگردانده خواهد شد، پس با خیالی آسوده از فایل ها استفاده کرده و لذت و هیجان را به خود هدیه دهید و یکی از افراد جذب کننده باشید.
    سربلند و پیروز باشید.

  20. سلام وقت شما بخیر
   تشکر میکنم بابت سایت و مطالب عالی که دارین
   اگه لطف کنید
   بگین که با چه نرم افزاری
   و چجوری این فایل ها رو درست میکنید ممنون میشم

   • با سلام
    دوست عزیز همانطور که در مطالب قبلی عنوان شد بیشتر فایلهای صوتی بی کلام ( سابلیمینال ) از خارج تهیه می شوند. موفق و پیروز باشید.

  21. سلام من فایل هیپنوتراپی دارم اما از کجا بفهمم که این فایل ها سالم هست و مخرب برای ناخوداگاه نیست با تشکر

   • دوست عزیز سلام
    اینکه از چه سایت و منبعی خرید کرده باشید مهم است و همچنین بعضی از سایتها و افراد عنوان می کنند که می توانند خوب یا بد بودن این فایلها را در قبال دریافت پول بررسی کنند و نتیجه را به شما گزارش دهند و چون هیچ گزارش و تأییده ای مبنی بر مفید بودن این بررسی ها گزارش نشده، ما نیز نمی توانیم این عوامل را نه رد و نه تأیید کنیم.
    همچنین ما عنوان می کنیم که اکثر فایل های هیپنوتراپی موجود در سایت ذهن گیرا از یک منبع خارجی و معتبر آلمانی تهیه می شود که به سالم بودن آنها هیچ گونه شکی نیست و ما چون به فایل های خود ( کلیه محصولات ) و نتیجه بخش بودن آنها اطمینان داریم، برگشت و استرداد وجه پرداختی ( ۶۰ روز بدون قید و شرط ) برای خرید فایلهای موجود در سایت را قرار داده ایم تا فرد با فراغ بال بیشتری خرید انجام دهد و اگر چنانچه خریدار از فایل نتیجه نگرفت یا چنانچه به هر دلیل ممکن ناراضی بود، وجه پرداختی به او استرداد داده خواهد شد. اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و نتیجه بخش بودن فایل ها ( نتایجی که دوستان گرفته اند ) در سایت قرار داده شده است. سربلند و موفق باشید.

  22. ببخشید فایل های صوتی پیام های پنهان و میشه هنگامی ک خوابیم گوش بدیم؟ناخودآگاه اونموقع توانایی دریافت پیامارو داره یا حتما باید بیدار و هوشیار باشیم؟

   • دوست عزیز سلام
    این فایل ها را باید در زمان بیداری گوش دهید تا پروسه برنامه ریزی برای شما صورت گیرد. موفق باشید.

  23. سلام
   یه سوال داشتم آیا ناخودآگاه این پیامهای نهفته دراین موزیکها روکه به زبان دیگه مثلا انگلیسی وغیره قرارداده شده میتونه متوجه بشه
   باتشکر

   • دوست عزیز سلام
    چون فایل های subliminal بر اساس نت و بیت های موسیقی هست و شما باید در این فرکانس قرار بگیرید. این موضوع که شما اشاره کردید زیاد مد نظر نیست. و لازم نیست به زبان انگلیسی یا هر زبان دیگه ای مسلط باشید. این فایلها تأثیر خود را بر روی ناخودآگاه شما می گذارد و ناخودآگاه پیام های پنهان در آنها را متوجه می شود. موفق باشید.

  24. سلام مطلب جالبی بود. در مورد فایل های سابلیمینال خیلی خوب توضیح دادین.

  25. سلام
   من به تازگی با فایلهای سابلیمینال و هیپنوتراپی و سایت شما آشنا شدم . مطلب شما خیلی جامع و کامل بود . امیدوارم بتونم نتیجه دلخواهم را از این فایلها و مطالب بگیرم .

   • دوست عزیز سلام
    خوشحالیم که مطالب و فایلهای سایت برای شما مفید واقع قرار گرفته . ما هم امیدواریم بتونی از محصولات و مطالب سایت بهره لازم را ببری . موفق باشی .

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا