محصولات صوتی بی کلام،سابلیمینال مسیج
 • » مقالات » محصولات صوتی بی کلام،سابلیمینال مسیج
 • امتیاز 4.86

  سابلیمینال مسیج – محصولات صوتی بی کلام subliminal message ، سابلیمینال – ذهن گیرا

  محصولات صوتی بی کلام

  سابلیمینال چیست؟

  فایل های سابلیمینال مسیج فایل های صوتی هستند که به واسطه همکاری آهنگسازان خبره و روانشناسان متخصص در برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ساخته می شوند فایل های سابلیمینال حاوی پیام های پنهانی در غالب موسیقی به ضمیر ناخوداگاه می باشند که ضمیر خودآگاه شما قادر به شنیدن این پیام ها نمی باشد بنابراین تکنولوژی استفاده شده در فایل های صوتی سابلیمینال با کنار زدن ذهن تحلیل گر یا همان ضمیرخودآگاه مستقیماً به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا کرده و مجدداً ذهن ناهوشیار را برنامه ریزی می کند.

  شما از هر زمان که شروع به شنیدن این فایل ها می کنید متوجه ایجاد تغییرات در سیستم ذهن و باورها و عملکردتان می شوید و به تدریج که فایل ها را بیشتر می شنوید سیگنال های قویتری به ضمیر ناخودآگاه شما فرستاده می شود و تأثیرات آن در دنیای اطرافتان عمیقتر و قویتر می شود. مزیتی که پیام های سایلیمینال نسبت به دیگر روش های برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه دارد، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملاً اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید.

  برای اینکه بتوانید از این فایل های قدرتمند نتیجه بگیرید تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به این فایل های حرفه ای گوش داده تا اتوماتیک وار، بقیه ی پروسه برای شما رخ دهد و به راحتی نتیجه ی مطلوب و مورد نظر خود را کسب نمایید.

  به محض اینکه به فایل های سابلیمینال که برای برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه طراحی شده گوش می دهید فرصت های جدید در غالب انسان های جدید و یا پیشنهاد کار جدید و یا یک ایده راه اندازی کسب و کار جدید و یا هر موقعیت جدید دیگری نمایان می شود.

  در این مرحله شما باید آمادگی پذیرش آنها را داشته باشید و با پیگیری و دست به عمل زدن خواسته خود را دریافت کنید ؛ توجه داشته باشید که اگر دست به عمل نزنید طبیعتاً نتیجه ای نمی گیرید. توجه داشته باشید که شما با گوش دادن مرتب به این فایل سابلیمینال به خوبی در موقعیت کسب موفقیت قرار می گیرید و موقعیتهای موفقیت به شکل های مختلفی در زندگی و پیرامون شما نمایان می شود و حالا نوبت شماست که آن را دریافت کنید این مرحله همان مرحله دریافت در قانون جذب می باشد که باید از سوی شما انجام شود.

  سابلیمینال مسیج

  سابلیمینال مسیج کارل گوستاو یونگ

  روانپزشک و متفکر سوئیسی که به‌خاطر فعالیت‌هایش در روانشناسی و ارائهٔ نظریاتش تحت عنوان روان‌شناسی تحلیلی معروف است؛ او در مورد ضمیر ناخودآگاه می گوید : جنبه های ناخودآگاه همه ی رخدادهایی که برای ما اتفاق می افتند، ممکن است به نظر، نقش کوچکی در زندگی روزمره ی ما داشته باشند، اما در اصل آنها، ریشه های افکار خودآگاه ما هستند.

  ذهن انسان به دو بخش تقسیم می شود، ذهن آگاه و ذهن ناخودآگاه.

  زمانی که ما هوشیار و آگاه هستیم، ذهن آگاه مشغول کار است. از سوی دیگر، بخش ناخودآگاه، همیشه فعال است و همه چیز را در بدن ما (از جمله شخصیت ما و سخنرانی های ما) تنظیم میکند، همچنین بدون توجه به این که ما چه کاری انجام می دهیم، این قسمت از ذهن ما، اطلاعات را دریافت می کند و آنها را پردازش می کند.

  ذهن خود را همچون یک توده ی یخی شناور در اقیانوس در نظر بگیرید. بخش آگاه ذهن ، در واقع به مانند نوک توده ی یخی است که می توانید آن را روی سطح دریا مشاهده کنید و می توان گفت، چیزی حدود ۵% از کل توده یخی را به خود اختصاص می دهد. این در حالیست که بخش باقی مانده که در زیر سطح دریا قرار دارد، بخش ناخودآگاه ذهن است. حال تصور کنید که این بخش از ذهن چقدر می تواند قدرتمند باشد.

  راه ساده ی دیگری که شما می توانید به کمک آن، ذهن ناخودآگاه را توصیف کنید، این است که آن را همانند یک ضبط صوت در نظر بگیرید، که دائماً در حال پخش نوارهایی است ( که در واقع همان احساسات، افکار و الگوهای ما هستند) که در طول مسیر زندگیمان در ضبط قرار داده می شود.

  ذهن ناخودآگاه با سابلیمینال مسیج

  اطلاعاتی را که حواس ما به آنها نیست را دریافت می کند و آنها را ذخیره می کند. اگر شما اطلاعات را به طریقه ی صحیح و با حجم و شدت بالا دریافت کنید، این اطلاعات در ذهن شما سکنا می گزینند و جزئی از وجود شما می شوند. به همین خاطر است که بسیاری از “خردمندان” و بسیاری از طرفداران نظریه ی خود یاری (کمک به خود) و پیشرفت فردی، تمایل دارند که به قدرت ناخودآگاه دست یابند. چرا که اگر شما یک کاست دیگر در ضبط قرار دهید، نتیجه متفاوت خواهد بود. سلسله ی افکارتان تغییر می یابد، سبب می شود شما هم تغییر کنید و به صورتی اجتناب ناپذیر، نتایج نیز تغییر خواهند کرد.

  دکتر جوزف مورفی در کتاب خود با عنوان ” قدرت ناخودآگاه”، می گوید: “افکارت را تغییر بده تا سرنوشتت دگرگون شود .

   

  subliminal message-سابلیمینال مسیج

  فایل Subliminal message  چگونه عمل می کند؟

  سابلیمینال مسیج :

  پیامهایی (عبارات و تصاویر) هستند که در سطحی پایین تر از آگاهی هوشیارانه ی ما عمل می کنند و به نحوی به شنونده اطلاق می شوند که توسط ذهن ناخودآگاه فرد، درک و فهم می شوند. این پیام ها، ممکن است به صورت صوتی و یا حتی تصویری باشند. برای مثال، ما می توانیم عبارتی مثل “من مطمئن هستم” را در یک ترانه ی موسیقی که ذهن خودآگاهمان نمی تواند به طور واضح آن را بشنود، و یا در یک فیلم که به صورت ثانیه های مجزا پخش می شود قرار دهیم تا ذهن خودآگاه مان، از نظر منطقی فرصت کافی برای پردازش نداشته باشد. در هر دو روش، عبارت مورد نظر، توسط ذهن ناخودآگاه کاملاً قابل درک و فهم است.

  تکرار مداوم این عبارت یا هر عبارت دیگری، سبب سیم کشی مجدد(ساخت گذرگاه های عصبی جدید) الگوها می شود و به فرد کمک می کند، تا بتواند مثبت اندیش شود، وزن کم کند و یا اعتماد به نفس داشته باشد. تکنولوژی مربوط به سابلیمینال مسیج، حدود چندین دهه عمر دارد. مطالعات فراوان، نشان داده اند که این پیام ها می توانند تأثیرات طولانی مدت و راضی کننده ای از خود بر جا بگذارند، به نحوی که از یک سو می توانند سبب ترک عادات ناخواسته شوند، و از سوی دیگر عملکرد فرد را ارتقا دهند. این تکنولوژی بسیار موفق آمیز است زیرا توانایی تداخل در “سپر” ذهن ناخودآگاه، که همان آنالیز و پردازش انجام شده توسط ذهن منطقی و خودآگاه است را دارد.

  مطالعات علمی و پیام های ناخودآگاه مطالعات و تحقیقات فراوانی در جهت اثبات تأثیرات ناشی از تکنولوژی subliminal message به انجام رسیده است.

  •  مارتین ولتکمپ (دانشجوی دکتری)، ثابت کرده است که با استفاده از محرکهای تصویری سابلیمینال مسیج ، می توانید انسان ها را به انجام کاری که به آن تمایل دارند، تحریک کنید.
  •  طبق گفته ی پروفسور بنجامین بی. ولمن، نویسنده ی بیش از ۴۰ کتاب روانشناسی ، افکار آگاهانه می توانند توسط محرک های خارج از آگاهی هوشیارانه، تحت تأثیر قرار گیرند. او همچنین، با استناد به سیلورمن (۱۹۶۷)، اضافه می کند که مطالعه ی فروید در مورد هوشیاری، “نشان می دهد که یک ورودی سابلیمینال مسیج ، سطح میزان فعال سازی غرایض ناخودآگاه موجود را بالا می برد.
  •  دکتر نورمن دیکسون، روانشناس دانشگاه لندن، تحقیق گسترده ای مبنی بر آموزه های سابلیمینال مسیج به انجام رسانده است. در این تحقیق که در مورد پردازش نیمه هوشیارانه بود، او با استناد به ۷۴۸ تحقیق و پژوهش انجام شده بروی تأثیرات ارتباط سابلیمینال مسیج ، نشان داد که در ۸۰ درصد موارد، این تاثیرات، مثبت بوده اند.
  • دکتر اِلدون تایلر، مدیر مجله ی تحقیقات پیشرونده ی هوشیاری، و عضو انجمن روان درمانی آمریکا، به شدت معتقد است زمانیکه اطلاعات سابلیمینال مسیج ، به طرز مطلوبی به نمایش گذاشته شوند، پردازش می شوند، حفظ می شوند و به مرحله ی عمل می رسند.
  • تحقیقات دکتر اچ. بهادر بهرامی، دانشمندان علوم اعصاب دانشگاه لندن با استفاده از اسکنر های مغزی، نشان داده اند که مغز، در زمانهایی که زیاد مشغول نیست، subliminal message را جذب می کند.

  subliminal message

  مطالعات زیادی، بر روی امکان استفاده از پیام های سابلیمینال برای خلق نتایج خاص، تمرکز کرده اند:

  عملکرد آکادمیک یک مقاله در مجله ی روانشناسی مشاوره ای به چاپ رسیده است که مربوط به تحقیق دکتر کنت پارکر، روانشناس کالج کوئینز نیویورک می باشد. دکتر پارکر در این مطالعه تأثیر subliminal message بر پیشرفت عملکرد آکادمیک دانشجویان را مورد بررسی قرار داد. آنالیز آماری دقیق داده ها، نشان داد که با تأثیر این پیام ها، پیشرفت قابل توجهی در عملکرد آکادمیک دانشجویان دیده می شود.

  کاهش وزن دو گروه از زنان دارای اضافه وزن در یک دوره ی کاهش وزن شرکت کردند. در این دوره، به یک گروه از زنان، پیشنهادات subliminal message صوتی ارائه گردید، در حالی که این امر در مورد گروه دوم صورت نگرفت. زنان گروه اول که پیشنهادات Subliminal message را دریافت کردند، نسبت به گروه دوم کاهش وزن بیشتری نشان دادند، و این در حالی بود که تفاوت میان دو گروه، رفته رفته در طول دوره بیشتر نیز میشد.

  ترک سیگار: دکتر لوید اچ. سیلورمن روانشناس دانشگاه نیویورک در یک تحقیق ۴۰ گروه افراد سیگاری را مورد مطالعه قرار داد. نیمی از افراد هر گروه در معرض پیام های صوتی سابلیمینال قرار گرفتند. در عرض یک ماه، ۶۶ درصد از افرادی که تحت تأثیر پیام های سابلیمینال قرار گرفته بودند، سیگار را ترک کردند. این در حالی بود که تنها ۱۳ درصد از افرادی که subliminal messages دریافت نکرده بودند، توانستند سیگار را ترک کنند. این آمارها سبب شدند تا سیلورمن نتیجه بگیرد که سابلیمینال مسیج ترک سیگار را درافرادی که قصد این کار را داشتند، ۴ برابر بیشتر تقویت می کنند .

  به واقع روشن است که Subliminal message ، به طور بالقوه این توانایی را دارند که ما را تحت تأثیر قرار دهند و جزئی از اعتقادات ما شوند.

  این پیام ها، از ابزار بسیار کارآمد و پرتوان در ایجاد تغییرات در یک فرد هستند. کاربرد این پیام ها نامحدود است و می توان از آنها در از بین بردن ترس و اضطراب در فرد تا افزایش اعتماد به نفس و دیگر توانایی های روحی در آن فرد استفاده کرد. در ضمن متن معرفی هر محصول صوتی در سایت قرار گرفته که شما با مطالعه آن می توانید با فایل مورد نظر آشنا شوید و همچنین پیشنهادات و تصدیق هایی همراه فایل تهیه شده که شما هم زمان با گوش دادن به فایل می توانید تکرار کنید .

  12 دیدگاه برای “محصولات صوتی بی کلام،سابلیمینال مسیج”
  1. سلام
   من به تازگی با فایلهای سابلیمینال و هیپنوتراپی و سایت شما آشنا شدم . مطلب شما خیلی جامع و کامل بود . امیدوارم بتونم نتیجه دلخواهم را از این فایلها و مطالب بگیرم .

   • دوست عزیز سلام
    خوشحالیم که مطالب و فایلهای سایت برای شما مفید واقع قرار گرفته . ما هم امیدواریم بتونی از محصولات و مطالب سایت بهره لازم را ببری . موفق باشی .

  2. سلام مطلب جالبی بود. در مورد فایل های سابلیمینال خیلی خوب توضیح دادین.

  3. سلام
   یه سوال داشتم آیا ناخودآگاه این پیامهای نهفته دراین موزیکها روکه به زبان دیگه مثلا انگلیسی وغیره قرارداده شده میتونه متوجه بشه
   باتشکر

   • دوست عزیز سلام
    چون فایل های subliminal بر اساس نت و بیت های موسیقی هست و شما باید در این فرکانس قرار بگیرید. این موضوع که شما اشاره کردید زیاد مد نظر نیست. و لازم نیست به زبان انگلیسی یا هر زبان دیگه ای مسلط باشید. این فایلها تأثیر خود را بر روی ناخودآگاه شما می گذارد و ناخودآگاه پیام های پنهان در آنها را متوجه می شود. موفق باشید.

  4. ببخشید فایل های صوتی پیام های پنهان و میشه هنگامی ک خوابیم گوش بدیم؟ناخودآگاه اونموقع توانایی دریافت پیامارو داره یا حتما باید بیدار و هوشیار باشیم؟

   • دوست عزیز سلام
    این فایل ها را باید در زمان بیداری گوش دهید تا پروسه برنامه ریزی برای شما صورت گیرد. موفق باشید.

  5. سلام من فایل هیپنوتراپی دارم اما از کجا بفهمم که این فایل ها سالم هست و مخرب برای ناخوداگاه نیست با تشکر

   • دوست عزیز سلام
    اینکه از چه سایت و منبعی خرید کرده باشید مهم است و همچنین بعضی از سایتها و افراد عنوان می کنند که می توانند خوب یا بد بودن این فایلها را در قبال دریافت پول بررسی کنند و نتیجه را به شما گزارش دهند و چون هیچ گزارش و تأییده ای مبنی بر مفید بودن این بررسی ها گزارش نشده، ما نیز نمی توانیم این عوامل را نه رد و نه تأیید کنیم.
    همچنین ما عنوان می کنیم که اکثر فایل های هیپنوتراپی موجود در سایت ذهن گیرا از یک منبع خارجی و معتبر آلمانی تهیه می شود که به سالم بودن آنها هیچ گونه شکی نیست و ما چون به فایل های خود ( کلیه محصولات ) و نتیجه بخش بودن آنها اطمینان داریم، برگشت و استرداد وجه پرداختی ( ۶۰ روز بدون قید و شرط ) برای خرید فایلهای موجود در سایت را قرار داده ایم تا فرد با فراغ بال بیشتری خرید انجام دهد و اگر چنانچه خریدار از فایل نتیجه نگرفت یا چنانچه به هر دلیل ممکن ناراضی بود، وجه پرداختی به او استرداد داده خواهد شد. اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و نتیجه بخش بودن فایل ها ( نتایجی که دوستان گرفته اند ) در سایت قرار داده شده است. سربلند و موفق باشید.

  6. سلام وقت شما بخیر
   تشکر میکنم بابت سایت و مطالب عالی که دارین
   اگه لطف کنید
   بگین که با چه نرم افزاری
   و چجوری این فایل ها رو درست میکنید ممنون میشم

   • با سلام
    دوست عزیز همانطور که در مطالب قبلی عنوان شد بیشتر فایلهای صوتی بی کلام ( سابلیمینال ) از خارج تهیه می شوند. موفق و پیروز باشید.

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا