فایل صوتی بی کلام انرژی مثبت در زندگی
 • کد محصول 95
 • ۴۵,۰۰۰ تومان
  دسته بندی :

  حجم : ۴۴ مگابایت
  زمان : ۴۸ دقیقه
  فرمت فایل : mp۳

  فایل صوتی بی کلام انرژی مثبت در زندگی – جذب افکار مثبت و انرژی مثبت در زندگی

  Positive Thinking Energy-Positive

  در جهان اطراف ما هم خوبی هست هم زشتی در نتیجه هم انرژی مثبت رو در اطرافمون داریم هم انرژی منفی اما انتخاب کما بیش با خود ماست که بیشتر به کدامشان توجه کنیم . افکار مثبت یا افکار منفی ؟ وقتی با مشکل یا ناراحتی درگیر هستیم اگر خوب توجه کنیم خواهیم دید که فکر و اندیشه مشکل ، بیشتر از خود آن مشکل ما را می آزارد . شاید یک برخورد ناخوشایند در محل کار یا در خیابان تأثیر خیلی بدی بر ما بگذارد . این ماجرا بعد از چند دقیقه پایان می گیرد اما ناراحتی و آزردگی حاصل از آن ممکن است یکی دو روز یا حتی بیشتر در ذهن ما باقی بماند و ما را بیازارد

  اگر دقیق تر محاسبه کنیم خواهیم دید که فکر و اندیشه آن برخورد ناخوشایند یا اتفاق بد ، خیلی بیشتر از خود آن اتفاق باعث ناراحتی ما شده است ، فکر مشکل معمولاً بیشتر از خود مشکل آزار دهنده است . یک راه سازنده و مثبت می تواند کنترل افکار و کم کردن میزان ناراحتی در فکر و ذهن باشد . این بار که اتفاق بدی افتاد یا برخورد ناخوشایندی پیش آمد می توانیم تصمیم بگیریم که کمتر ناراحت شویم و زودتر آنرا فراموش کنیم .

  Positive-Positive Thinking Energy

  انرژی مثبت را در خانه خود نگهداریم

  ما نباید افکار و احساسات منفی مانند خشم و نفرت و آزردگی را در ذهن و دل خود نگه داریم؛ تصور کنید اگر زباله های آشپزخانه را چند روزی بیرون نگذارید چه اتفاقی خواهد افتاد . تمام خانه بو می گیرد و آلوده می شود . در چنین خانه ای نمی توان احساس شادی و آرامش کرد .

  دقیقا همین مسئله در مورد افکار و احساسات منفی هم درست است . اگر آنها را مدت طولانی در خود نگه داریم ذهن و دل ما را آلوده خواهند کرد . آنگاه زندگی ما بد بو و آلوده خواهد شد و مشکل است بتوانیم شاد باشیم .

  این یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخوداگاه می کند . این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است . هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم . شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود ، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود . این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد . این فایل یک جلسه بی کلام هدایت شده برای رسیدن به آرامش عمیق است .

  با این فایل افکار مثبت و انرژی مثبت در زندگی دریافت کنید ( قانون جذب ) و آن را به دیگران نیز انتقال دهید .

  این فایل صوتی بی کلام ( فایل subliminal message ) با حجم ۴۴/۲ مگابایت و به مدت ۴۸ دقیقه است .

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا