با اطمینان خرید کنید

  • تمامی محصولات دارای یکماه گارانتی استرداد وجه می باشند
  • با هر خرید از محصولات سایت یک کد تخفیف دریافت خواهید کرد
  • که در خربدهای بعد می توانید از آن استفاده کنید
  • توضیح در مورد محصولات صوتی بی کلام( ازاینجا ببینید )
  • خودهیپنوتیزم چیست و چگونه عمل می کند؟( ازاینجا ببینید )

انگیزه و استمرار در رسیدن به هدف

1 خرید تا کنون
21000 تومان – خرید

انگیزه و استمرار در رسیدن به هدف

انگیزه و استمرار در رسیدن به هدف – موفقیت و تلاش برای رسیدن به اهداف

موفقیت و انگیزه و استمرار در رسیدن به اهداف

انگیزه و استمرار در رسیدن به هدف

انسان ها برای رسیدن به هدف های خود و موفقیت در زندگی باید در ابتدا برای خود هدف و نوع اهداف خود را مشخص کند اگر هدف مشخص نباشد در نتیجه انگیزه و تلاشی برای رسیدن به آن صورت نمی گیرد .
اما به دست آوردن اهداف ساده نیست و این طور نیست که هدف را مشخص کنیم و سپس به آن نگاه کنیم و هدف خود به خود به دست آید ما اگر در کاری مهارت داریم باید مهارت خود را در آن بالاتر ببریم چون افراد در یک امر خاص معمولا در حد وسط هستند پس ما با کسب مهارت بیشتر توانایی خود را در آن زمینه بالاتر ببریم .

این یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخوداگاه می کند . این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است . هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم . شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود ، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود . این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد . این فایل یک جلسه بی کلام هدایت شده برای رسیدن به آرامش عمیق است .

در این فایل صوتی ما شما را با ایجاد انگیزه و تمرکز دادن بر اهدافتان شما را به سوی آنها و رسیدن به موفقیت سوق می دهیم .

در ادامه خواهیم گفت که آیا دسترسی به تمام اهداف امکان پذیر است ؟

در پاسخ باید گفت بله به شرط آنکه معقول باشد اما برای دستیابی به اهداف این تعامل باید دو طرفه باشد یعنی اگر ما می خواهیم به هدفی برسیم هدف نیز ما را بخواهد ( قانون جذب ) به نوعی جاذبه همدیگر باشیم و اما اگر تاکنون تلاش کرده اید که با سیستم های و روشهای مختلف به هدف برسید اما موفق نشده اید دلیلش به خاطر این است که خواسته اید یکباره به اهداف و آرمان های خود برسید این امر از لحاظ مدیریت علمی مشکل دارد چون برای رسیدن به آرمانی باید مرحله به مرحله و آهسته آهسته به جلو حرکت کنید تا به آن دست یابید پس اول اهدافتان را برای خود مشخص و ترسیم کنید و ببینید آیا دسترسی به آن ممکن است بعد روی آن متمرکز شوید و روش و سیستم مورد نیاز آن را برای خود تعیین کنید .
چگونگی رسیدن به سیستم در این فایل صوتی است ، که ما برای شما در نظر گرفته ایم . این فایل صوتی بی کلام رسیدن به اهداف است روش و سیستمی خاص برای رسیدن به هدفی که از پیش در نظر گرفته اید در آخر باید این سخن را یادآوری کنیم که در راه رسیدن به هدف اگر نتایج جزیی به دست آوردید خوشحال نباشید و توجه خود را بر روی نتایج اصلی قرار دهید و همچنین در میان پروسه رسیدن به هدفتان خود را متعهد کنید تا حتما تلاشی در خور توجه برای رسیدن به هدف انجام دهید و در میانه راه آن را رها نکنید موفق باشید

این فایل صوتی بی کلامفایل صوتی subliminal message ) در قالب دو فایل جداگانه که هر کدام با حجم ۹/۳۵ مگابایت و به مدت ۱۰/۱۸ دقیقه است .

پلی بک ۱ را صبح ها و پلی بک ۲ را شب قبل از خواب گوش دهید .

درباره ذهن گیرا

  • قبل از خرید: اگر سوالی دارید در بخش نظرات سایت مطرح نمایید. ( بخش زیر )
  • بعد از خرید: اگر سوالی دارید در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید. ( zehnegira.ir/support )

دیدگاه خود را بیان کنید