با اطمینان خرید کنید

 • تمامی محصولات دارای یکماه گارانتی استرداد وجه می باشند
 • با هر خرید از محصولات سایت یک کد تخفیف دریافت خواهید کرد
 • که در خربدهای بعد می توانید از آن استفاده کنید
 • توضیح در مورد محصولات صوتی بی کلام( ازاینجا ببینید )
 • خودهیپنوتیزم چیست و چگونه عمل می کند؟( ازاینجا ببینید )

فایل صوتی بی کلام تقویت حافظه و تمرکز ، هوش و استعداد

3 خرید تا کنون
45000 تومان – خرید

فایل صوتی بی کلام تقویت حافظه و تمرکز ، هوش و استعداد

فایل صوتی بی کلام برای تقویت حافظه و تمرکز و تقویت هوش و استعداد جهت مطالعه

Enhance intelligence

با گوش دادن به این فایل حافظه خود را بهبود ببخشید حتی بهتر از حافظه ، این فایل باعت تقویت هوش شما می شود .

دانشمندی به نام هانس برگر یک دستگاه به نام EEG برای تقویت حافظه و هوش اختراع کرده است این دستگاه دارای ۴ فرکانس است که با حروف یونانی آلفا ، بتا ، تتا و دلتا نامگذاری شدند . این فایل از نوع آلفا است . مشخصه این نوع فرکانس جذب آرامش و یادگیری سریع است .

هنگامی که فرد با شنیدن این فایل در حال تولید امواج آلفا در ذهن خود است ؛ حافظه باید در حالت آماده باش کامل باشد و در یک حالت آرامش ، ریلکسیشن کامل باشد از مهمترین عللی که باعث می شود ذهن نتواند در یک حالت آرامش باشد استرس است . استرس از عوامل مهمی است که مانع از تولید این امواج مهم در فرآیند یادگیری ، کار مولد و کارآمد در حالت دلپذیر و مسالمت آمیز و شاد است .

دریافت این صدا در هر روز یک بار در صبح و دیگری در شب ( صبح ساعت ۶ و شب ساعت ۱۱) به مدت ۴ هفته تا ۹۰ روز توصیه می شود . تکرار در گوش دادن رمز موفقیت شما در نتیجه بخش بودن در استفاده از این فایل و دیگر فایلها است .

این یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخوداگاه می کند .

این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است . هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم . شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود ، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود .

این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برای تقویت هوش به ارمغان می آورد .

شما با گوش دادن به فایل صوتی تقویت حافظه ، هوش و استعداد به موارد زیر دست پیدا می کنید .

 1. هنگامی که شما در حال خواندن مطلبی هستید توانایی شما به خواندن سریعتر و گرفتن اطلاعات در هر ثانیه بیشتر می شود .
 2. در مورد تمرینات ریاضی : گوش دادن به امواج آلفا به شما کمک می کند که در تمرینات ریاضی مغز شما تحریک شده و مغز قادر به محاسبات سریع تر و دقیق تر شود .
 3. برای مطالعه : برو به یک کتابخانه ( در اینجا حتماً هدفون لازم است ) بعد از چند دقیقه استراحت به کاوش بپردازید و ببینید که چقدر به بهبود مغزتان و بیشتر شدن تمرکزتان کمک خواهد کرد .
 4. در شغل و حرفه : با گوش دادن به امواج آلفا کارآیی تان در شغل افزایش خواهد یافت .
 5. در مرحله رشد فکری کودکان ضروری است که یادگیر باشند ؛ با تمرکز ، تشویق به ورزش روزانه این امر محقق خواهد شد . امواج آلفا از جمله موارد رشد کامل کودک محسوب می شود .

این فایل صوتی بی کلام ( سابلیمینال مسیج ) با حجم ۴۰/۷ مگابایت و به مدت ۴۴/۲۷ دقیقه است .

Save

درباره ذهن گیرا

 • قبل از خرید: اگر سوالی دارید در بخش نظرات سایت مطرح نمایید. ( بخش زیر )
 • بعد از خرید: اگر سوالی دارید در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید. ( zehnegira.ir/support )

۴ نظر

 1. سلام
  فایل بی کلام سابلیمینال و هیپنوتراپی چطور حافظه رو تقویت می کنه ؟ آیا خودش به تنهایی این کار رو می کنه یا اینکه ما موقع شنیدن باید کارهایی برای تقویت حافظه و هوش انجام بدیم .

  • دوست عزیز سلام
   این فایل مستقیماً بر روی باورهایی که مربوط به هوش و حافظه هست ؛ کار می کنه و اونها رو تقویت می کنه و شما باید به همراه شنیدن فایل ، تصدیق های مربوط به آن را نیز تکرار کنید ؛ تا در شما نهادینه شود . همچنین این فایلها رو همانطور که در مطالب عنوان شد باید به صورت مستمر گوش دهید تا در شما به صورت مطلوب اثر بگذارد . موفق باشید .

 2. با سلام و خسته نباشید .این فایل رو افراد زیر ۱۸ سال میتوانند استفاده کنن؟

  • دوست عزیز سلام
   همانطور که در قسمت قوانین و مقررات سایت ذکر شده، ذهن گیرا محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر ۱۸ سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند. موفق باشید.

دیدگاه خود را بیان کنید