با اطمینان خرید کنید

  • تمامی محصولات دارای یکماه گارانتی استرداد وجه می باشند
  • با هر خرید از محصولات سایت یک کد تخفیف دریافت خواهید کرد
  • که در خربدهای بعد می توانید از آن استفاده کنید
  • توضیح در مورد محصولات صوتی بی کلام( ازاینجا ببینید )
  • خودهیپنوتیزم چیست و چگونه عمل می کند؟( ازاینجا ببینید )

قانون جذب – هیپنوتراپی بی کلام تجسم خلاق ورزشی

1 خرید تا کنون
21000 تومان – خرید

قانون جذب – هیپنوتراپی بی کلام تجسم خلاق ورزشی

قانون جذب – هیپنوتراپی بی کلام تجسم خلاق ورزشی

تجسم خلاق ورزشی

هیپنوتراپی بی کلام تجسم خلاق ورزشی

برای استفاده از تجسم خلاق ورزشی به منظور حفظ و بهبود سلامت و تناسب اندام و زیبایی جسمانی،راههای بسیاری وجود دارد و تندرستی و جاذبه ی ما ( قانون جذب ) ، مانند هر چیز دیگر زاییده ی گرایشهای ذهنی ماست . پس عوض کردن باورها و تغییر اعتقادات یا شیوه ی همنوایی که با خویشتن و جهان داریم می تواند اثرات جسمانی ژرف و شگرف پدید آورد.

ورزش و تمرینات جسمانی

هر نوع ورزش یا تمرین جسمی یی که بکنید ، باز می توانید برای حداکثر استفاده و لذت از تمرین خود ، به تجسم خلاق و عبارات تاکیدی بپردازید . می توانید هم به هنگام انجام تمرینات جسمانی و نیز به هنگام مراقبه با استراحت عمیق به تجسم خلاق بپردازید .
مثلا اگر به دو علاقمند هستید ، خود را مجسم کنید که بسیار تند و فرز و نرم و چابک ، و به طرزی خستگی ناپذیر می دوید . به هنگام دو نیز مجسم کنید که هر گام شما جهشی عظیم است ، و هر جهش شما چه نرم و راحت از مسافتی دراز می گذرد ، گویی در حال پروازید . به هنگام آسایش ژرف نیز عبارات تاکیدی خود را تکرار کنید و به خود بگویید که هر روز تندتر و سریعتر می دوید و نیرومندتر می شوید و وضع جسمانی شما بهتر و زیباتر می شود . خود را در حال برنده شدن مسابقات دو ببینید ، البته اگر این یکی از اهداف شما است .

قانون جذب و تجسم خلاق ورزشی

قانون جذب در تجسم خلاق ورزشی

اگر به تمرینات یوگا می پردازید ، هوشیاری و آگاهی خود را نیز در جسم خویشتن و در عضلات خود بگذارید و مجسم کنید که : یک به یک کشیده می شوند و در آسایش و آرامشی ژرف فرو می روند . خودتان را ببینید که به طرز حیرت انگیزی نرمتر و انعطاف پذیرتر می شوید و می توانید به هر حالتی در آیید .
برای بهبود تواناییهای خود در ورزش دلخواهتان ، از تجسم خلاق ورزشی استفاده کنید . خود را مجسم کنید که : موفق تر و کامیاب تر می شوید ، آنقدر به این تجسم ادامه دهید با به راستی به اوج کمال برسید .

اهمیت روانشناسی در ورزش

هنگام اضطراب در فرد تنش عضلانی به وجود می آید و ماهیچه ها به انرژی بیشتری برای عملکرد بهتر و مطلوب تر نیاز دارند همچنین در زمان واکنش ، هنگامی که ورزشکار مضطرب است مهارت او تا حد زیادی قادر نخواهد بود به صورت پویا به چالش هایی که به وجود می آید پاسخ دهد . امروزه تعداد فزاینده ای از ورزشکاران تمرین تکنیک های تمدد اعصاب و تجسم فکری انجام می دهند . مربیان در سراسر جهان به صورت غریزی از اهمیت روانشناسی در ورزش اطلاع دارند . ( نمونه بارز آن آقای خولیو ولاسکو سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران که هم اکنون سرمربی تیم ملی آرژانتین است که علاوه بر اینکه یک مربی حرفه ای و طراز اول در سطح جهان در رشته والیبال است یک روانشناس توانمند هم در زمینه ورزش است . ) اما رویکرد روشمند روانشناسی به تازگی به ورزشکاران داده می شود . و اما در مورد این فایل باید توضیح داده شود که این صدا شما را با تکنیک های لازم برای ورود به منطقه پویا آشنا می کند تا در ورزش خود به موفقیت اساسی دست پیدا کنید . با این هیپنوتراپی تجسم خلاق شما می توانید استفاده کاملی برای ارتباط بین ذهن و بدن استفاده کنید ؛ همچنین این تجسم می تواند تأثیر بسیار زیادی بر عملکرد فیزیکی بدنتان داشته باشد ؛ که این امر ناشی از این دلیل است که ذهن اغلب می تواند تفاوت بین آنچه واقعی و خیالی است را تشخیص دهد و معنی این جمله این است که شما می توانید آگاهانه خو را مهندسی کنید .

هیپنوتراپی بی کلام تجسم خلاق ورزشی

درباره ذهن گیرا

  • قبل از خرید: اگر سوالی دارید در بخش نظرات سایت مطرح نمایید. ( بخش زیر )
  • بعد از خرید: اگر سوالی دارید در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید. ( zehnegira.ir/support )

دیدگاه خود را بیان کنید