جذب شادی و لذت بیکران _فایل صوتی هیپنوتراپی جذب شادی
 • کد محصول 478
 • ۴۱,۰۰۰ تومان
  دسته بندی :

  حجم : ۲۲.۱ مگابایت
  زمان : ۲۴ دقیقه
  فرمت فایل : mp۳

  جذب شادی و لذت بیکران _ فایل صوتی هیپنوتراپی جذب شادی

  Happiness Hypnotherapy

  اگر شما شاد و خوشحال باشید انرژی مثبت برای انجام کارهایتان به دست خواهید آورد . فایلهای بی کلام تولید شده از طریق امواج تتا و دلتا مغز را به کاهش درد و آرام کردن ذهن جهت می دهد . این فایلها زمینه ی ایده آلی برای کمک به شما برای تمرکز و کار به طور مؤثر است . ترکیب امواج قدرتمند آلفا به طور طبیعی اجازه می دهد که شما خود  ، ذهنتان را به منظور افزایش تمرکز جهت دهید .داشتن یک طرز فکرخوب و قدردان بودن شما را شادتر ، سالم، راضی تر و شما را جذب تجارب و تجارت بهتر می کند . .

  این یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخوداگاه می کند . این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است . هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم . شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود ، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود . این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد .

  Attract joy

  این فایل برای جذب شادی و لذت به شما کمک خواهد کرد و همچنین باورهای محدودکننده شما را حذف می کند .شما می توانید در ذهن ناخودآگاه خود توانایی های خود را برای خوشحالی و شادی خودتان پیدا کنید . این مراقبه پنهان شادی شما را متوجه این امر می کند که تنها کسی که می تواند شما را به شادی برساند و خوشبخت کند خودتان هستید ؛ بنابراین کمتر خودتان یا دیگران را سرزنش کنید . این فایل بی کلام شادی شامل یک فرکانس خاص برای شادی و آزادی اندروفین است . لرزش در این فایل در ناب ترین شکل آن است .این خلسه به شما کمک خواهد کرد ذهن خود را به یک حالت شادتر سوق دهید . هنگامی که شما ذهنتان را در معرض این تأکید قرار می دهید به زودی از زندگی لذت خواهید برد و می توانید مغزتان را برای لذت بردن از زندگی شاد آموزش دهید . این فایل را به مدت ۲۴ الی ۹۰ روز به صورت مداوم گوش دهید تا خواسته هایتان در شما نهادینه شود . قبل از گوش دادن در محیطی آرام و راحت قرار بگیرید و یک لیوان آب بنوشید و به فایل گوش دهید .

  شما با این فایل جذب شادی و لذت و همچنین موارد زیر را به دست خواهید آورد .

  ۱- مثبت فکر خواهید کرد و همیشه شاد خواهید بود .

  ۲- در زندگی مسئولیت پذیر خواهید بود.

  ۳- شجاع خواهید بود و برای دستیابی به اهداف خود تلاش خواهید کرد .

  ۴- هنگامی که لازم باشد خود را تغییر میدهید و از این کار لذت می برید .

  ۵- قدردانی احساس طبیعی شما  به صورت روزانه خواهد بود .

  فایل صوتی بی کلام ( هیپنوتراپی شادی )جذب شادی و لذت بیکران در زندگی شامل یک

  فایل صوتی بی کلام با حجم ۲۲/۱ مگابایت و به مدت ۲۴ دقیقه است .

  Save

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا