جذب فراوانی – فایل صوتی بی کلام جذب فراوانی بی پایان
 • کد محصول 423
 • ۴۵,۰۰۰ تومان
  امتیاز 4.80 جذب فراوانی – فایل صوتی بی کلام جذب فراوانی بی پایان">
  دسته بندی :

  حجم : ۵۴.۹ مگابایت
  زمان : ۶۱ دقیقه
  فرمت فایل : mp۳

  جذب فراوانی بی پایان-فایل صوتی بی کلام جذب فراوانی بی پایان

  Attraction of wealth-subliminal strong

  شما در یک میدان انرژی، میدان پتانسیل رؤیاها زندگی می کنید.

  این میدان مثل یک اتاق در اطراف شماست. این اتاق توسط قوی ترین احساساتی که شما حمل می کنید یا در ذهن خلاق خود دارید، احاطه می شود. شما با قدرت ذهن می توانید تجربیات بدن، ذهن و روح خود را با سلامتی و انرژی شایسته بیدار کنید. 

  ابتدا در مورد چگونگی احساسات خود فکر کنید.

  چه زمانی رؤیاهای شما آشکار خواهد شد؟ انرژی و نگرش شما چه تغییری خواهد کرد؟

  شما می توانید در حال حاضر این احساسات خوشایند را در خود ایجاد کنید.

  مطمئناً به زودی و اندازه ی کافی جذب فراونی مورد نیاز در شما مثل شاخه های سبز در بهار یا هنگامی که خورشید در آسمان هنگام صبح بالا می آید، ظاهر می شود.

  آیا این عمل واقعاً و در نهایت برای شما اتفاق می افتد؟

  البته! با ” قدم اول” با قدردانی، امید و مثبت اندیشی این عمل اتفاق می افتد. شما با این اقدامات به معنای واقعی کلمه جهان را مجبور می کنید که روی خوش را به شما نشان دهد. پس فیلسوف رؤیاهای خودت باش و همانند بازیگر معروف هالیوودی در فیلم ” همین نام ” ، در ابتدا با ساخت یک فضا شروع و در ادامه یک میدان انرژی ایجاد کن و در ادامه هست که می توانی با این انرژی، آن فضا و مغناطیس را به نقطه ی هدف برسانی. 

  آیا دوست دارید این میدان انرژی را آشکار کنید؟

  شما می توانید به راحتی یک زمینه برای شادی، ثروت، عشق واقعی و سلامتی ایجاد کنید و هر چیزی را که می خواهید، از جهان بیرون خود مطالبه کنید و به دست بیاورید.

  ما به عنوان یک فرد بزرگسال می توانیم خیلی از فرآیندهای زیبای خود را کشف و جذب فراوانی را برای خود میسر کنیم. 

  این فایل صوتی بی کلام جذب فراوانی بی پایان در زندگی بر ناخودآگاه شما تأثیر می گذارد ؛ و با پیام ها و تصدیق هایی که به ناخودآگاه شما وارد می کند باعث ایجاد تغییرات مطلوب و پایدارکننده ای در شما خواهد شد. در فایل های صوتی بی کلام پیام ها و تصدیق ها در قالب نت های موسیقی به ضمیر ناخودآگاه ارسال می شوند. این پیام ها صرفاً برای ضمیر ناخودآگاه قابل تشخیص و درک خواهد بود .

  این پیام ها به راحتی و سادگی و با زبان نت و موسیقی به ضمیر ناخودآگاه ذهن تحویل داده می شود . شما با تکرار گوش دادن به این فایل می توانید ذهن خود را با موضوع مورد توجه هم فرکانس کرده و به طور اتوماتیک نتایج دلخواه خود را در زمینه جذب فراوانی و ثروت بگیرید. این فایل صوتی بسیار قدرتمند را به مدت ۲۴ الی ۹۰ روز گوش دهید تا نتایج دلخواه خود را از آن کسب کنید.

  Attraction of wealth-subliminal strong-abundance

  شما با فایل صوتی بی کلام جذب فراوانی بی پایان موارد زیر را به دست خواهید آورد .

  ۱- در زمان کوتاهی باورهای اشتباه و تخریب کننده را از ذهن خود خارج خواهید کرد.

  ۲- پول و رفاه جریانی خواهد بود که به طور طبیعی بر زندگی شما وارد خواهد شد.

  ۳- شما درک قوی برای دریافت پول و ثروت و فراوانی به دست خواهید آورد.

  ۴- با رفاه و فراوانی شما فرد مهم و ارزشمندی خواهید شد.

  ۵- این یک جلسه هیپنوتراپی (فایل صوتی بی کلام جذب فراوانی ) قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخودآگاه می کند. این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است . هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم . شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود.

  این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد.

  قبل از گوش دادن یک لیوان آب بنوشید.

  مداومت در گوش دادن رمز موفقیت شما در به نتیجه رسیدن در امر مطلوب است .

  فایل صوتی بی کلام (سابلیمینال مسیج )جذب فراوانی بی پایان شامل یک فایل

  صوتی بی کلام سابلیمینال  با حجم ۵۴/۹ مگابایت و به مدت ۶۱ دقیقه است .

  5 دیدگاه برای “جذب فراوانی – فایل صوتی بی کلام جذب فراوانی بی پایان
  1. سلام، من ۲۵ سالمه و چند سالی هست که با قاون جذب آشنا هستم. مقالات و کتابهای زیادی در این باره خوندم و قانون جذب رو خیلی باور دارم. من فایل فراوانی و رفاه رو چند روز پیش خریدم و امروز که این مطلب رو می نویسم نزدیک به ۴۵ روز هست که این فایل رو گوش می دم. من بازی فراوانی رو با این فایل شروع کردم ولی تا الآن چیز خاصی برام اتفاق نیافتاده ولی هیچ وقت ناامید نمی شم و به این کار ادامه می دم تا به خواسته هام برسم چون مطمئنم خدا می خواد یه چیز بهتری بهم بده پس تا آخرین لحظه به خدا ایمان دارم و خیلی خوشحالم با آکادمی ذهن گیرا آشنا شدم چون به نظرم متفاوت هست و ممنونم از تک تک اعضای آکادمی ذهن گیرا بابت این فایلها و سایت فوق العاده تون.مرسی

   • دوست عزیز سلام
    سپاس بابت همراهی تون. بله دوست من ناامیدی خودش بدترین اتفاق هست که می تونه برای یک فرد اتفاق بیفته و خوشحالیم که شما ناامید نیستید و با جدیت روی علایق و خواسته های خود پافشاری و به جلو حرکت می کنید. پس تکرار کن آنچه که دوست داری و مثبت اندیش باش تا موفق باشی.

  2. سلام این فایل عالیه من این فایل رو یک ماه پیش خریدم ولی باید بگم انرژی که از این فایل گرفتم منو ترغیب کرد که فایل های دیگه شما رو هم حتما امتحان کنم.

  3. سلام، بهترین اتفاق زندگیم اینه که با شما آشنا شدم و از وقتی که این فایل رو خریدم تمام خوشی ها به سمت من سوق داده شدند مرسی مرسی مرسی بابت فایل جذابتون.
   من این فایل رو ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ خریدم.

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا