با اطمینان خرید کنید

 • تمامی محصولات دارای یکماه گارانتی استرداد وجه می باشند
 • با هر خرید از محصولات سایت یک کد تخفیف دریافت خواهید کرد
 • که در خربدهای بعد می توانید از آن استفاده کنید
 • توضیح در مورد محصولات صوتی بی کلام( ازاینجا ببینید )
 • خودهیپنوتیزم چیست و چگونه عمل می کند؟( ازاینجا ببینید )

فایل خودهیپنوتیزم اعتماد به نفس و خودباوری

3 خرید تا کنون
42000 تومان – خرید

فایل خودهیپنوتیزم اعتماد به نفس و خودباوری

فایل خودهیپنوتیزم اعتماد به نفس و خودباوری

 اعتماد به نفس

چگونه به خودباوری برسیم ؟

بسیاری از مردم با این پرسش که چگونه به یک اعتماد به نفس ایده آل برسند رو به رو هستند . به منظور داشتن احساس مفید بودن سطح بالایی از خودباوری لازم است ؛ و برای این منظور باید برای خودتان ارزش قائل شوید . توسعه این احساس درونی و تبدیل آن به ارزش تشکر و قدردانی از خودتان را می طلبد . اعتماد به نفس مجری احساس درونی یعنی عزت نفس است ؛ هنگامی که شما به وجود خود اعتبار می بخشید ؛ واقعاً احساس می کنید که شایسته و با دیگران برابر هستید و از افراد موفق چیزی کم ندارید . ما دوست داریم که شما خود را در عمل نشان دهید و رفتار خود را با اعتماد به نفس تطبیق دهید .

پیام ها و تصدیق های پنهان که به شرح زیر است به شما کمک خواهد کرد که حس پایه توسعه و ایمان و باور به خود و حقوق خود را به احساس و ارزش شایسته تبدیل کنید .

این فایل صوتی به شما کمک خواهد کرد باورهای ناخودآگاه جدید در مورد خودتان ایجاد کنید .

اعتماد به نفس و خودباوری,چگونه به خودباوری برسیم,خودهیپنوتیزم اعتماد به نفس وخود باوری

این یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخوداگاه می کند . این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است . هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم . شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود ، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود . این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد . این فایل یک جلسه بی کلام هدایت شده برای رسیدن به آرامش عمیق است .

این فایل را به مدت ۲۴ الی ۹۰ روز گوش دهید .

مداومت در گوش دادن رمز موفقیت شما در به نتیجه رسیدن در امر دلخواه است .

پیام های پنهان توصیه شده در این مدیتیشن که در هنگام گوش دادن به این فایل می توانید تکرار کنید شامل موارد زیر است .

۱- من با انرژی الهی در جهان که مملو از امنیت است ارتباط دارم .

۲-من معتقدم که هر چیزی که به ذهنم می رسد را می توانم انجام دهم .

۳- هر روز که می گذرد من در خودم بیشتر و بیشتر باور به انجام کارها را پیدا می کنم .

۴- من حس عمیقی از اعتماد به نفس و آرامش در خو سراغ دارم .

۵- دیگران باید به استعدادها و توانایی های من احترام بگذارند ؛ من باید آنها تغذیه و آزادانه آنها را بیان کنم .

اعتماد به نفس و خودباوری

فایل خودهیپنوتیزم اعتماد به نفس و خودباوری شامل ۲ فایل :

۱- فایل صوتی بی کلام ( فایل subliminal message ) با حجم ۵۴/۹ مگابایت و به مدت ۶۰/۳۵ دقیقه است
۲- فایل صوتی باکلام ( خودهیپنوتیزم ) با حجم ۲/۳۳ مگابایت و به مدت ۲۰/۲۲ دقیقه است .

درباره ذهن گیرا

 • قبل از خرید: اگر سوالی دارید در بخش نظرات سایت مطرح نمایید. ( بخش زیر )
 • بعد از خرید: اگر سوالی دارید در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید. ( zehnegira.ir/support )

۶ نظر

 1. سلام
  شما در مورد اعتماد به نفس و خودباوری چند تا آموزش خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی دارید . این آموزش ها چه فرقی با هم دارن ؟ کدوم آموزش می تونه بهتر کمک کنه ؟

  • عرفان عزیز سلام ما در سایت یک محصول خودهیپنوتیزم اعتماد به نفس و خوداتکایی و یک محصول صوتی بی کلام هیپنوتراپی سابلیمینال خودباوری و باور خود داریم. این دو محصول هر کدام می توانند اعتماد به نفس شما را بالا ببرند. البته دو محصول با همدیگر فرق دارند. و این دو مقوله نیز با هم فرق دارند. هر دو آموزش نیز می توانند به شما کمک کنند. به شرط استمرار در گوش دادن شما می توانید نتایج دلخواهتان را از این محصولات کسب کنید.

 2. سلام
  من این فایل رو از سایت خریداری کرده ام . می خوام بدونم این محصول رو چندبار گوش بدم تا از اون نتیجه مطلوب رو بگیرم آخه من اعتماد به نفس خیلی پایینی دارم .

  • سلام
   از خرید شما متشکریم . این که چند بار گوش کنید ؛ بستگی به وضعیت شما دارد . اما سعی کنید در طول شبانه روز حداقل یک بار گوش دهید . برای اینکه نتیجه مطلوب بگیرید صبح زود یا شب ها قبل از خواب که فرصت کافی و خوبی دارید ؛ فایل ها را گوش دهید . صبح ها ذهن آماده پذیرش و فراگیری بهتری دارد . همچنین مدت استفاده همانطور که در مطالب عنوان شده می تواند بین ۴ هفته الی ۳ ماه متغیر باشد . هر چه بیشتر گوش کنید نتیجه مطلوب تر خواهد بود و تا هر وقت احساس کردید در شما تغییرات اساسی به وجود آمده به فایلها گوش دهید . موفق باشید .

 3. سلام، من چند روزی هست که از این فایل استفاده می کنم . با این فایل و عمل به اقداماتی که در فایل ذکر شده اعتماد به نفسم چندین برابر شده . امیدوارم همه بتونن از این فایل فوق العاده استفاده کنن. ممنون از سایت ذهن گیرا و مدیریت سایت.

دیدگاه خود را بیان کنید