عزت نفس – فایل صوتی بی کلام افزایش عزت نفس (سابلیمینال مسیج)
 • کد محصول 368
 • ۴۵,۰۰۰ تومان
  امتیاز 5.00 عزت نفس – فایل صوتی بی کلام افزایش عزت نفس (سابلیمینال مسیج)">
  دسته بندی :

  حجم : ۶۱.۰۲ مگابایت
  زمان : ۶۷ دقیقه
  فرمت فایل : mp۳

  فایل صوتی بی کلام افزایش عزت نفس و بهبود عزت نفس

  عزت نفس چیست؟ افزایش عزت نفس چگونه به دست می آید؟ چه نقشی در زندگی دارد؟راههای تقویت و بهبود عزت نفس کدامند؟

  Self-esteem

  بهبود عزت نفس

  عزت نفس یعنی باور به خود از اینکه کاری را می توان به نحو احسن انجام داد ؛ و همچنین احترام به خود به معنای ارزش نهادن به خود و زندگی شاد داشتن و زندگی در لحظه .عزت نفس از افکار ، احساسات و نظرات ما در مورد خودمان ساخته شده است . این بدان معناست که عزت نفس ثابت نیست ؛ پس قابل تغییر است . در اینجا یک سوال پرسیده می شود که شما کدامیک از موارد زیر را برای ساخت عزت عمل خود امتحان می کنید ؟

  ۱- کاهش افکار خودانتقادی .

  ۲- یادآوری به خود که اشتباهات در کارها فرصتی برای یادگیری است نه شکست در کار .

  ۳- تلاش برای انجام بهترین ها برای خود .

  ۴- تلاش برای کامل شدن . گاهی اوقات حتی مردم متوجه نمی شوند که در حال فکر کردن به صورت منفی در مورد خود هستند . بنابراین اگر می خواهید احساس بهتری در مورد خودتان داشته باشید سعی کنید برخی از موارد زیر را انجام دهید .

  ۱- منتقد درونی خود را مدیریت کنید . شما بهترین دوست خود هستید ؛ و بهترین کسی که از درون با شما صحبت می کند خودتان هستید . پس چرا به صورت نامهربانی و خشن و منفی در مورد خود حرف می زنید . شما باید از خود انتقادی دست بردارید و مثبت فکر کنید .

  ۲- تمرکز بر روی آنچه خوب است ؛ هر روز سه چیزی که برای شما مهم و باارزش هستند را نوشته و بر روی آنها تمرکز کنید . خواهید دید که اتفاقات خوب هم می تواند برای شما اتفاق بیفتد .

  ۳- تلاش برای دست یابی به هدف ،  نه فقط فکر کردن در مورد هدف و کمال ؛ هیچ کس کامل نیست؛ پس سعی کنید با افرادی که برای شما وقت می گذارند بیشتر در تماس باشید و از آنها بهره کامل را ببرید .

  ۴- به خودتان یادآوری کنید ؛ که هرکسی در چیزی برتری دارد و شما هم سعی کنید تمرکزتان را بر روی آنچه ، در آن برتری دارید و نسبت به دیگران متمایز می شوید قرار داده و فکرتان شبیه این مثال باشد که اگر چه او یک فوتبالیست بزرگ است اما من هم یک هنرمند بزرگ هستم . نگه داشتن خود در این وضعیت باعث می شود که از خود لذت بیشتری ببرید ؛  و کمک کنید تا شما ، خودتان را قبول داشته باشید ؛ و هر وضعیتی که برای شما به وجود آمد . بهترین نتیجه را از آن کسب کنید .

  ۵- تشخیص این که شما می توانید چیزی را تغییر دهید یا نه بسیار مهم است . اگر شما متوجه شدید که از وزن یا قد خود ناراضی هستید و تصمیم برای کاهش یا افزایش وزن یا افزایش قد خود بگیرید . و این که اگر شما نمی توانید به تنهایی قد یا وزن خود را تغییر بدهید در ابتدا مهم نیست . مهم این است که تصمیم و پذیرش برای انجام کاری را گرفته اید و این می تواند خود موفقیت باشد . نگرانی در مورد نقص ما واقعا می تواند ذهن ما را منحرف کند و عزت نفس ما را پایین بیاورد .

  ۶- می توانید چیزی را که باعث می شود شما را متفاوت سازد را به کار گیرید و نظر مثبت خود را در این باره داشته باشید ؛ در نهایت شما احساس خوبی خواهید داشت که این همان عزت نفس است . ورزش کردن ، فعال و مناسب بودن کمک می کند تا شما احساس خوبی در مورد خودتان داشته باشید . و این اعمال نیز می توانند استرس شما را کاهش دهند . در نهایت شما سالم تر خواهید بود .

  عزت نفس و افزایش عزت نفس ، نقش بسیار تعیین کننده ای در زندگی انسان دارد ؛ پس یک نیاز اولیه به شمار می رود و اما اگر به خود و تواناییهای خود ایمان داشته باشیم پس هرگز ما اشتباه نمی کنیم ؟ در جواب باید گفت خیر . عزت عمل این است که باور داشته باشیم اگر در ادامه راهی اشتباه کردیم و شکست خوردیم از اشتباه و شکست خود برای ادامه راه استفاده کنیم و فکورانه شکست خود را جبران کنیم .

  Subliminal self esteem

  اما ویژگیهای عزت نفس چیست ؟ هنگامی که عزت نفس فرد پائین باشد باعث می شود اعتماد به نفس فرد نیز کاهش پیدا کند . در حقیقت عزت نفس ریشه و بن مایه اعتماد به نفس است. فردی که عزت نفس پائین دارد در قدرت افراط و تفریط می کند.

  افراد دارای عزت نفس پائین دو نوع استرس و اضطراب را خیلی تجربه می کنند ۱- اضطراب اجتماعی ۲- اضطراب ناشی از موفقیت و خوشحالی در کارها و اما عواملی که آن را کاهش می دهند .

  ۱- هدف گذاری نامناسب

  ۲- شخصی کردن کارها.

  ۳- ترس از شکست.

  ۴- رفتارهای خود ویرانگری یا شکست از خود .

  ۵- اهمال کاری و به تعویق انداختن کارها یا بهانه جویی .

  راههای بهبود و افزایش عزت نفس

  ۱- زندگی آگاهانه .

  ۲- پذیرش واقعیت در زندگی .

  ۳- زندگی کردن در لحظه و آنی .

  ۴- گام های کوچک برای زندگی کردن در لحظه .

  ۵- شنیدن و تجربه کردن فایل صوتی بی کلام تقویت و بهبود و خود جذب عزت نفس.

  راه حل پیشنهادی ما برای افزایش و بهبود و تقویت عزت نفس فایل صوتی بی کلام طراحی سایت ماست و به قرار زیر عمل می کند .

  این مراقبه دارای پیام پنهان برای بهبود عزت نفس است این فایل با نرم افزاری ساخته شده است که اجازه می دهد تا تصدیق هایی که در فرکانس های مختلف می باشند به طور مستقیم وارد ذهن ناخودآگاه شما شوند .

  این یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخوداگاه می کند . این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است . هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم . شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود ، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود . این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد .

   شما با این فایل افزایش عزت نفس و بهبود عزت نفس موارد زیر را به دست خواهید آورد .

  ۱- در هر کاری عالی شوید و اعتماد به نفس  بیشتری برای انجام کارهایتان به دست آورید .

  ۲- با افزایش عزت نفس نسبت به دیگران عادل باشید .

  ۳- به تصمیمات خود اعتماد داشته باشید .

  ۴- توان انجام هر کاری را داشته باشید .

  ۵- کارهای خود را نسبت به گذشته بهتر انجام دهید .

  ۶- خلاق شوید و در زندگی هدف و معنا داشته باشید .

  ۷- برای انجام هر کاری انگیزه پیدا کنید .

  ۸- به خودتان احترامی بیش از قبل خواهید گذاشت .

  ۹- جلوتر از دیگران قدم بردارید .

  ۱۰- به هدف ها و رؤیاهایتان برسید .

  ۱۱- نیازهایتان را بشناسید و به آنها برسید .

  ۱۲- شاد شوید و کارهایتان را با شور و شوق انجام دهید .

  ۱۳- به یک شخصیت عالی برسید .

  ۱۴- برای دیگران قابل احترام شوید .

  این فایل را به مدت ۲۴ الی ۹۰ روز به صورت مداوم گوش دهید .

  مداومت در گوش دادن رمز موفقیت شما در به نتیجه رسیدن در امر دلخواهتان است .

  قبل از گوش دادن یک لیوان آب بنوشید .

  هدفون اجباری نیست ولی تأثیرگذار است .

  این فایل صوتی بی کلام افزایش عزت نفس ( سابلیمینال )

  با حجم ۶۱/۰۲ مگابایت و به مدت ۶۷ دقیقه است .

  Save

  6 دیدگاه برای “عزت نفس – فایل صوتی بی کلام افزایش عزت نفس (سابلیمینال مسیج)
  1. این موسیقی ها اثرشون ماندگاره یا فقط در دوره گوش دادن اثر میکنه؟

   • دوست عزیز سلام موفقیت و تاثیرگذاری این فایلها در شنیدن به صورت مداوم است . هر چه بیشتر گوش دهید نتیجه بهتری خواهید گرفت . در نتیجه اثرگذاری برای شما به صورت مداوم خواهد بود . موفق باشید .

  2. سلام، وای نمی دونین این فایل چقدر بی نظیره، تو مدت چند روز اینقدر متحول شدم که نمی دونم چه کار کنم. فقط اینو می تونم بگم که مرسی از دوستان ذهن گیرا.

  3. من در این چند سال محصولات بسیاری از هیپنوتراپی و سابلیمینال را امتحان کرده ام و اغلب تغییرات آهسته ای داشته اند اما فایلی که از سایت ذهن گیرا گرفتم فایل انگیزه در رسیدن به هدف بود این فایل رو خیلی دوست داشتم و باعث شد فایل عزت نفس رو هم بخرم . خود من معتقدم افزایش عزت نفس اساس هر تغییر دائمی و واقعیه . من هیچ وقت عزنت نفس رو تجربه و احساس نکردم و اعتقاد داشتم که به اندازه ی کافی خوب هستم اما برای اولین بار در زندگی ام یک احساس متفاوت و قابل توجه را تجربه کردم من به مدت دو هفته هر روز این فایل و برنامه رو گوش دادم و الآن حس توانایی و اعتماد به نفس و آرامش وصف ناپذیری را در خود می بینم و حس می کنم که این برنامه واقعاً برای من ساخته شده است. خیلی ممنون بابت این برنامه.

   • دوست عزیز سلام
    تجربیات و موفقت های شما باعث دلگرمی گروه موفقیت و آکادمی ذهن گیرا است.
    شاد و سربلند باشید.

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا