با اطمینان خرید کنید

 • تمامی محصولات دارای یکماه گارانتی استرداد وجه می باشند
 • با هر خرید از محصولات سایت یک کد تخفیف دریافت خواهید کرد
 • که در خربدهای بعد می توانید از آن استفاده کنید
 • توضیح در مورد محصولات صوتی بی کلام( ازاینجا ببینید )
 • خودهیپنوتیزم چیست و چگونه عمل می کند؟( ازاینجا ببینید )

فایل خودهیپنوتیزم جذب آرامش

1 خرید تا کنون
42000 تومان – خرید

فایل خودهیپنوتیزم جذب آرامش

فایل خودهیپنوتیزم جذب آرامش ، راز جذب آرامش برای شادی و لذت بردن از زندگی به وسیله هیپنوتیزم و هیپنوتراپی

جذب آرامش,فایل خودهیپنوتیزم جذب آرامش سابلیمینال -Absorption of relaxation, elearning file, subliminal relaxation absorption

جذب آرامش

موسیقی های سابلیمینال ( بی کلام ) ما شامل صداهای آرامبخش از طبیعت و نت های موسیقی است . استفاده از این فایلها برای مدیتیشن و هیپنوتیزم توصیه می شود این فایلها به شما اجازه می دهند که از جهان تصاویر رؤیایی در ذهن خود تصور کنید و با حرکت دادن به ذهن و بدنتان خود را به سمت آرامش عمیق سوق دهید. فایلهای بی کلام تولید شده از طریق امواج تتا و دلتا مغز را به کاهش درد و آرام کردن ذهن جهت می دهد . این فایلها زمینه ی ایده آلی برای کمک به شما برای تمرکز و کار به طور مؤثر است . ما با ترکیب امواج قدرتمند آلفا که به طور طبیعی اجازه می دهد که شما خود ذهنتان را به منظور افزایش تمرکز جهت دهید .

داشتن یک طرز فکرخوب و قدردان بودن شما را شادتر ، سالم، راضی تر و شما را جذب تجارب و تجارت بهتر می کند . گوش دادن این فایل به مدت ۴ هفته‌ الی ۹۰ روز قبل از خواب توصیه می شود البته با هدفون . استمرار در گوش دادن رمز موفقیت شما در به نتیجه رسیدن در امر مطلوبتان است .

جذب آرامش,فایل خودهیپنوتیزم جذب آرامش سابلیمینال-Absorption of relaxation, elearning file, subliminal relaxation absorption 2

این یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخوداگاه می کند . این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است . هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم . شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود ، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود . این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد .

این فایل به عنوان یک مدیتیشن و موسیقی آرام می تواند تسکین دهنده و آرامش بخش باشد . گوش دادن به این فایل هنگامی که شما در حال تفکر یا استراحت یا مطالعه هستید مؤثرتر است. هنگام گوش دادن نباید به خواب بروید چون این امر مانع از به نتیجه رسیدن شما می شود.

این فایل در فرکانس ۴۳۲ هرتز تهیه شده است و آرامش بخش می باشد و قاطعانه با اوهام و ترس و فوبیا مقابله می کند .

فایل خودهیپنوتیزم جذب آرامش شامل ۵ مدیتیشن آرامش بخش است .

۱- فایل صوتی بی کلام ( سابلیمینال ) با حجم ۹۳/۵ مگابایت و به مدت ۱۰۳/۰۷ دقیقه
۲- فایل صوتی باکلام ( خود هیپنوتیزم ) شامل ۴ فایل جداگانه که سه فایل خودهیپنوتیزم و دیگری فایل صوتی تصدیق های کسب آرامش است .این ۴ فایل با حجم ۵۷/۳ مگابایت و به مدت ۱۰۴/۴۶ دقیقه است .

درباره ذهن گیرا

 • قبل از خرید: اگر سوالی دارید در بخش نظرات سایت مطرح نمایید. ( بخش زیر )
 • بعد از خرید: اگر سوالی دارید در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید. ( zehnegira.ir/support )

۲ نظر

 1. سلام می خواستم بدونم گوش دادن به این فایل برای داشتن ذهن آرام در جهت موفقیت در کنکور مناسب است ؟ ممنون

  • دوست عزیز سلام
   این فایل می تونه به شما برای جذب آرامش در تمام زمینه ها کمک کنه ؛ شما همچنین می تونی از فایل صوتی تقویت تفکر و همچنین فایل صوتی تقویت هوش و استعداد ارائه شده در سایت استفاده کنی . در ضمن فایل صوتی مخصوص موفقیت در کنکور به زودی تهیه شده و برای ارائه بر روی سایت قرار خواهد گرفت .

دیدگاه خود را بیان کنید