قانون جذب پول و ثروت – فایل خودهیپنوتیزم جذب پول و ثروت
 • کد محصول 102
 • ۷۵,۰۰۰ تومان
  امتیاز 4.36قانون جذب پول و ثروت – فایل خودهیپنوتیزم جذب پول و ثروت">
  ۷۵,۰۰۰ تومان – خرید
  دسته بندی :

  حجم : ۴۷.۹ مگابایت
  زمان : ۵۲ دقیقه
  فرمت فایل : mp۳

  فایل خودهیپنوتیزم جذب پول و ثروت

  Attract money

  راز جذب پول و ثروت – آهنربای پول و ثروت شوید

  فقر احساس تنگدستی را هم شامل می شود.
  این خیلی مهمه. چون شما می دونید که طبق اصول قدرت هر احساسی باعث جذب چیزهایی با اون فرکانس میشه پس حتی اگه شما یک عالمه پول داشته باشین اما در شما احساس تنگدستی به هر دلیلی به وجود بیاد تنگدستی رو به سمت خودتون جذب می کنید. به همین دلیله که خیلی پولها به دست می آن اما برای طرفشون باقی نمی مونن.

  در واقع بعضی افراد پولدار می شن اما نمی تونن پولدار بمونن چون یک جایی دچار احساس تنگدستی هستن و اون باعث میشه اصطلاحا” پول بهشون نمی چسبه.

  برای رسیدن و جذب پول موارد ذیل مهم است.

  • مهم نیست اهداف مالی که در ذهن دارید چیست؟
  • اینکه آیا شما می خواهید یک حرفه و یا کسب و کار موفق و تحقق آمیزی را شروع کنید یا اینکه می خواهید مبالغ هنگفتی از منابع غیرمنتظره و تعجب آور را جذب کنید، مهم نیست.

  اهمیت و موضوع مهم این است که شما اجازه می دهید، خودتان تصور کنید، امکان دیدن ثروت به عنوان یک حالت ذهنی یا یک وضعیت عاطفی فراوانی وجود دارد و این تصور باعث می شود تا شما جهان را به شیوه ای جدید ببینید.

  • این وضعیت به شما اجازه می دهد اقدامات جدیدی انجام دهید تا بتوانید امکانات بی حد و مرزی را هر شرایطی دریافت و ایجاد و به سوی خود بازکنید.
  • این جلسه هیپنوتیزم متعلق به ذهن ناخودآگاه شما، از چندین تمرین طراحی شده تا شما را برای ایجاد ایمان و اعتماد به نفس در جهان فراوانی و ثروت هدایت کند.
  • این تمرین به شما کمک می کند که هر روز بیشتر و بیشتر احساس این فراوانی و قدردانی را در خود احساس کنید.
  • افراد موفق، این حالت عاطفی را به عنوان نوعی مغناطیس احساس می کنند و این جذب کننده، در مسیری کاملاً خاص، ثروت و فرصت های جدید را به طرق جدیدی هدایت می کند، که منجر به نتایج بهتر در تمام حوزه های زندگی شما می شود.
  • این طرز تفکر فراوانی است و شما ثروتی که می خواهید را آشکار خواهید کرد. 

  Attract money-subliminal attraction of wealth

  این یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخودآگاه می کند. این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است. هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم.

  شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود ، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود. این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد. این فایل یک جلسه بی کلام هدایت شده برای رسیدن به آرامش عمیق است.

  قدرت جذب پول !

  راندا برن درباره ی خودش می گه که در خانواده ی فقیری متولد شده که همه برای رسیدن دخلشون به خرجشون باید خیلی تلاش می کردند. اون از یک عالم باور منفیش که از محیطش راجع به پول گرفته حرف می زنه و اینکه می فهمه باید احساسش رو به پول تغییر بده تا شرایطش تغییر کنه و در واقع باید خودش رو کاملا” تغییر بده تا پول هم به سراغش بیاد و هم بهش بچسبه!
  خوب! چسبیدن پول یعنی چی؟
  یعنی اگه همه ی پولهای دنیا رو جمع کنند و اون رو به صورت مساوی بین آدمهای کره ی زمین تقسیم کنند بعد از مدتی باز بیشتر پولها به دست تعداد معدودی از آدمها بر می گرده ! چرا؟!

  چون قانون جذب پول و ثروت را دنبال می کند .بنابراین عده ی کمی از مردم که درباره ی پول حس خوبی دارند، پول را مغناطیسی می کنند و آن را به سمت خودشان جذب می کنند . ( راز جذب پول و ثروت )

  فایل طراحی شده ی ما به شما کمک می کند تا پول را به سمت خود بکشید و مغناطیس و جذب پول و ثروت شوید. شما با این فایل موارد زیر را به دست می آورید.

  ۱- اگر مشکلی در پیدا کردن انگیزه برای ادامه و پیگیری رؤیاهای شما وجود داشته باشد، می توانید به فایل خودهیپنوتیزم جذب پول گوش دهید این برنامه به شما کمک کند تا در مورد اهداف خود انرژی بیشتری داشته و خوش بین باشید، بنابراین می توانید با اطمینان و سهولت نسبی به جلو حرکت کنید.

  ۲- هیپنوتیزم یک فرم عالی است که به شما امکان می دهد به ذهنیت متعلق به خود دسترسی داشته باشید و شیوه ای را که به دنبال اهداف خود می بینید متناسب با آن تغییر دهید، این امر می تواند به شما کمک کند تا انگیزه های داخلی را بدون هیچ زحمتی به حرکت وادارید.

  ۳- با بهبود در اندیشه و ذهن شما، خود قادر خواهید بود به یک اعتماد به نفس و انگیزه پایدار دست پیدا کنید که به احتمال زیاد شما را به سوی موفقیت هدایت می کند. 

  اگر چه از قدرت پیشنهاد برای کمک به تغییرات مثبت در ذهن شما استفاده می شود، اما شما هرگز نمی توانید هر کاری را علیه اراده خود انجام دهید. اگر از شنیدن بعضی پیشنهادات قدرتمند، احساس راحتی نمی کنید پس آنها را رد کنید؛ به عبارت دیگر شما نیاز به تلاش برای تغییر دارید و اجازه ندهید تا نقاط ضعف ناخودآگاه شما بر شما غلبه کند. 

  اگر در رسیدن به اهداف خود در هر نقطه خسته شده اید، هیچ چیز بهتر از این نیست که گامی به سوی بهبود خود بردارید و تا زمانی که تمایل به تغییر برای بهتر شدن داشته باشید، گوش دادن به فایل خود هیپنوتیزم جذب پول و ثروت به شما کمک می کند تا بیشتر و فعالانه عمل کنید. پس برای رسیدن به انگیزه خودتان و حفظ آن تا زمانی که اهداف خود را کامل نکرده اید در مسیر حرکت قرار داشته باشید. 

  subliminal attraction of wealth-Attract money

  بسته خودهیپنوتیزم جذب پول و ثروت شامل دو فایل است .

  ۱- فایل صوتی بی کلام ( فایل subliminal message ) جذب پول با حجم ۲۳/۵ مگابایت و به مدت ۲۵/۵۵ دقیقه
  ۲- فایل صوتی باکلام ( خودهیپنوتیزم ) جذب پول با حجم ۲۴/۴ مگابایت و به مدت ۲۶/۴۲ دقیقه

  8 دیدگاه برای “قانون جذب پول و ثروت – فایل خودهیپنوتیزم جذب پول و ثروت
  1. سلام خدمت دوستان در آکادمی ذهن گیرا من این فایل رو دو ماه پیش خریدم . این فایل بی نظیره من هنوز باورم نمیشه موفقیت های زیادی رو در این مدت استفاده از این محصول فوق العاده به دست بیارم البته اینو هم بگم تلاش خودم و راهنمایی های شما تو این راه خیلی موثر بوده .
   ممنون از همه

  2. سلام
   من اخیرا این فایل ور خریداری کردم و باید بگم باور داشتن برای رسیدن به هدف خیلی مهمه من مدت ها چند تا چک داشتم که پاس نمی شدند و کلا قید پاس شدنشو زده بودم اما با این فایل و راهنمایی های شما تونستم به صورت غیرمنتظره به مقداری زیادی از پولم برسم می تونم اینطور بگم که قبلاً باور و امیدی برای به دست آوردن هیچ کدوم از هدف هام نداشتم ولی الان اعتقاد دارم که متمرکز کردن افکارم در مورد جذب پول و استفاده از این فایل شما برای رسیدن به باور و داشتن بهترین ها هر دو نقش مهمی در این امر داشته. مرسی بابت اینکه باور رو در من به وجود آوردید.

   • دوست عزیز سلام
    خوشحالیم از موفقیت شما و سپاس بابت همراهی و دلگرمی صمیمانه شما. شاد و پیروز و سربلند باشید.

  3. سلام، می بخشید می خواستم بودن اگر سرمایه و شغلی نداشته باشم تنها با گوش دادن به این فایل می تونم پولدار بشم چون شنیدم که حتی اگر شغلی نداشته باشی ولی احساس ثروتمندانه داشته باشی تمام جوانب دست به دست هم می ده تا فرد پولدار بشه! آیا این حرف حقیقت داره؟

   • دوست عزیز سلام
    این فایلها ذهن ناخود آگاه شما رو برای حرکت و تلاش و پشتکار در مسیر رسیدن به خواسته هاتون برنامه ریزی می کنه و شما باید برای رسیدن به این خواسته ها، ایده هایی رو که به ذهنتون می رسه رو عملی کنید؛ و چون این فایلها کمکی و مکمل هستند و به تنهایی باعث پولدار شدن شما نمی شوند پس شما با داشتن شغل و کار ( حتی کاری که شاید خیلی کوچک شمرده شود چون ما افرادی رو داشتیم که به کمک این فایل توانسته به کار خود رونق ببخشند و آن را توسعه بدهند ؛ یکی از این افراد در زمینه پرورش مرغ خانگی بوده و در مدت زمان کوتاهی افراد زیادی سر راه او قرار گرفتند و الآن تونسته واسه خودش مرغداری بزرگی رو راه اندازی کنه و حتی برای چند نفر کارآفرینی کنه. این همان جمله معروف هست که میگن اگه با چند نفر که ذهن سالم و پولدار دارند برخورد کنید یا اگر با چند پولدار معاشرت کنید شما نیز می تونید پولدار شوید یا اگر با چند نفر که روحیه شادی دارند معاشرت کنید شما نیز خود به خود به شمت شادی و نشاط کشیده می شوید را تداعی می کنه ) و به کمک این فایلها می توانید باورهای قبلی و کهنه ذهن خود را در مورد فقر اصلاح کنید و زمینه ساز جذب ثروت و فراوانی بیشتر برای خود باشید. موفق و سربلند باشید.

  4. سلام . در صورت امکان در مورد فایل صوتی کلامی بیشتر توضیح بدید. فایل خود هیپنوتیزم باعث می شه که کلا ما هیپنوتیزم بشیم و به خلسه بریم .یا بیشتر جنبه مشاوره داره و با توضیحات و راهنمایی همراه مدیتیشن باعث می شه ما روش صحیح جذب پول و ثروت رو بدست بیاریم
   با تشکر

   • امین عزیز سلام ، فایلهای صوتی کلامی همانند فایلهای خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی بر ناخودآگاه شما اثر می گذارند. اگر شما به درستی و طبق گفته های فایل عمل کنید. احساس و نیازتان قبل و بعد از گوش دادن به فایل های خودهیپنوتیزم و سابلیمینال و صوتی تغییر خواهد کرد. شما باید این فایلها را به مدت ۲۴ الی ۹۰ روز گوش دهید. تا در شما نهادینه شود استمرار در گوش دادن رمز موفقیت شما برای به نتیجه رسیدن در امر دلخواهتان است. شما در هنگام گوش دادن به فایلها نباید به خواب بروید. شما طی این روند نتیجه دلخواهتان را می توانید کسب کنید.اطلاعات تکمیلی را می توانید در سایت کسب کنید یا از طریق تماس تلفنی یا از طریق ایمیل سوالهای خود را با ما در میان بگذارید. موفق باشید.

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا