فایل صوتی بی کلام خودباوری و شناخت باورهای خود در زندگی ( هیپنوتراپی بی کلام )
 • کد محصول 410
 • ۴۱,۰۰۰ تومان
  امتیاز 5.00 فایل صوتی بی کلام خودباوری و شناخت باورهای خود در زندگی ( هیپنوتراپی بی کلام )">
  دسته بندی :

  حجم : ۲۷.۴ مگابایت
  زمان : ۳۰ دقیقه
  فرمت فایل : mp۳

  هیپنوتراپی بی کلام – فایل صوتی بی کلام خودباوری و شناخت باورهای خود در زندگی

  How to believe in yourself

  خودتو باور داشته باش ، جهان در تسخیر تو خواهد بود

  خودباوری چیست ؟ چگونه به خود باور داشته باشیم ؟ آیا خودباوری و اعتماد به نفس و عزت نفس با هم ارتباط دارند؟ چگونه می توان به خودباوری یا باور کردن خود رسید ؟

  خودباوری از نخستین اقدامات برای رسیدن به موفقیت است . اگر شخص به خودش اطمینان و باور نداشته باشد موفقیت در کارها بسیار سخت خواهد بود . پس خودتو باور کن تا به موفقیت برسی.

  برای اینکه شخص خودباور شود ؛ باید ابتدا به خودآگاهی برسد . برای خودآگاهی فرد باید جزء به جزء شخصیت وجودی خود را بشناسد ؛ و به تواناییها و استعدادهای خود آشنایی پیدا کند ؛ و آنها را در جهت درست و سازنده و مفید به کار گیرد . اگر فرد از تواناییها و استعدادهای خود بهره کافی ببرد می تواند به خودباوری عمیق دست پیدا کند ؛ آن موقع است که می تواند جهان را در تسخیر خود درآورد. اگر فرد به خودباوری برسد می تواند اعتماد به نفس و عزت نفس خود را افزایش دهد.با افزایش اعتماد به نفس، فرد از زندگی خود لذت بیشتری می‌برد و در برابر ناملایمات انرژی بیشتری دارد.

  How to believe in yourself-Belief

  اما فایل صوتی بی کلام خودباوری و شناخت باورهای خود در زندگی ، چگونه عمل می کند ؟

  این یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخوداگاه می کند . این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است . هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم . شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود ، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود . این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد .

  این جلسه قدرتمند با اثرگذاری بر روی ذهنتان به شما کمک خواهد کرد ؛ تا خودباوری در شما ایجاد شود که  فقط ، خود شما توانایی به دست آوردن خواسته هایتان را دارید و می توانید آشکارا خواسته های خود را اجرا کنید . این مراقبه همچنین شما را به سمت افراد بزرگ ، ایجاد اعتماد به نفس و عزت نفس ، جذب فرصت و موقعیت هایی که شما را به سمت موفقیت و فراوانی می کشاند ؛ راهنمایی خواهد کرد . این مراقبه شامل ۲۰دقیقه از تن ( رزونانس شومان ) و در ادامه فرکانس ۵۲۸ هرتز ، نت خوانی با ۷/۸۳ هرتز و امواج تتا است . این فایل را به صورت روزانه به مدت ۴ هفته تا ۹۰ روز گوش دهید . مداومت در گوش دادن شرط موفقیت شما در به نتیجه رسیدن در امر مطلوبتان است . این مراقبه قطعاً قدرتمند است و می توانید از آن بهره لازم را ببرید .

  ۱- هر چیز مورد نظر خود را به دست خواهید آورد .

  ۲- برای رسیدن به هدف هایتان در زندگی، به خود اعتماد پیدا خواهید کرد .

  ۳- موانع درونی خود را آزاد و رها خواهید کرد .

  ۴- ترس را با جسارت ، هیجان و شادی جایگزین خواهید کرد .

  ۵- شک و تردید برای موفقیت را از خود دور خواهید کرد .

  ۶- احساس قدرتمند و قادر بودن پیدا خواهید کرد .

  ۷- به خودباوری عمیقی دست خواهید یافت.

  ۸- هدف هایتان در زندگی مشخص تر و واضح تر خواهند بود.

  ۹-  توانایی تحقق اهداف و انجام خواسته هایتان را به دست خواهید آورد .

  فایل صوتی بی کلام خودباوری و شناخت باورهای خود در زندگی شامل یک

  فایل صوتی بی کلام ( هیپنوتراپی ) با حجم ۲۷/۴ مگابایت و به مدت ۳۰ دقیقه است .

  4 دیدگاه برای “فایل صوتی بی کلام خودباوری و شناخت باورهای خود در زندگی ( هیپنوتراپی بی کلام )
  1. بی نظیر، بی نظیر، بی نظیر
   فقط می خوام از شما تشکر کنم و امیدوارم از تجربیات دیگر شما استفاده کنم. من با راهنمایی های شما که گفته بودین باور داشتن خیلی مهم شروع بع نوشتن و مکتوب کردن باورهای خودم کردم و هر روز اینو تکرار می کردم و کم کم در خودم باور ها شکل می گرفت . حالا به این نتیجه رسیدم که داشتن باور برای رسیدن به ارزشهای دیگه و شناخت استعاداهای نهفته تو وجودمون خیلی خیلی لازمه مرسی از ذهن گیرا

   • دوست عزیز سلام
    خوشحالیم که باور و باورپذیری برای موفقیت در شما شکل گرفته. موفق و پیروز و سربلند باشید.

  2. سلام برای شما آرزوی سلامت و شادی دارم شما باعث شدید من به خودم باور پیدا کنم و بدونم همیشه برای رهایی از مشکلات راهی وجود داره و من حتما اون راه رو پیدا می کنم.
   من این فایل رو ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ خریدم.

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا