فایل صوتی بی کلام قهرمان خودت باش
 • کد محصول 405
 • ۴۵,۰۰۰ تومان
  امتیاز 3.88 فایل صوتی بی کلام قهرمان خودت باش">
  ۴۵,۰۰۰ تومان – خرید
  دسته بندی :

  حجم : ۹ مگابایت
  زمان : ۱۰ دقیقه
  فرمت فایل : mp۳

  فایل صوتی بی کلام قهرمان خود باش _ راه رسیدن به موفقیت ، با قهرمان خود بودن و باور خود میسر است . پس خودت باش . 

  Champion

  حتماً در زندگی شما هم حوادث فوق العاده ای رخ داده است که خیلی خاص بوده و شما از شنیدن و دیدن آن به وجد آمده و خود را سرزنش کرده اید که چرا من این کار را انجام ندادم . شما نباید خود را سرزنش کنید . تو هم می تونی خاص و قهرمان باشی ؛ به شرط آنکه خود خودت باشی و به نوعی خودتو باور کنی و فقط زندگی کنی و از این کار لذت ببری .

  • اما چه موقع است که من می توانم از زندگی خود لذت ببرم و از آن راضی باشم ؟
  • چه موقع باید از تک تک لحظات زندگی ام لذت ببرم و احساس آرامش کنم ؟

  این موارد زمانی اتفاق می افتد که فرد احساس مفید بودن کند.

  همه ما انسان ها می توانیم قهرمان زندگی خود باشیم . خداوند به همه انسانها استعدادی داده و هر فردی فقط باید آن را بشناسد و شکوفا کند و بتواند برای دیگران مثمرثمر باشد.

  این که می گوییم فرد کاری انجام دهد ؛ نه اینکه بتواند و بخواهد کاری خارق العاده انجام دهد بلکه هر شخصی در هر زمینه و رشته ای مثل دکتر، مهندس، معلم، کارمند، رفتگر شهرداری و حتی پسر بچه ای که پدر و مادر خود را در کودکی از دست داده است و به خاطر مشکلات فراوان در زندگی، مجبور شده درس را رها کند و کار کند ؛ و حتی نگهبان محله و مجتمع که مراقب محله و مجتمع است و آن پلیس که تا صبح بیدار است و برای نظم و آسایش تلاش می کند.

  همچنین سربازان فداکاری که برای پاسبانی از مرزهای کشورشان تلاش می کنند و همچنین معلم های فداکاری که به مناطق دورافتاده شهر و استان خود می روند و از پول خود برای دانش آموزان ، مدرسه می سازند یا کتاب و دفتر خریداری می کنند و همچنین پسر یا دختری که چند سال است با وجود ازدواجشان از مادر یا پدر پیر خود مراقبت می کنند و حاضر نیستند آنها را به آسایشگاه ببرند. همه این افراد می توانند نمونه افراد خودباور و خود قهرمان در زندگی خود و دیگران باشند.

  این افراد با کارهای ویژه خود سعی می کنند دیگران را شاد کنند و بابت این کار شکرگذار خدا هستند . پس ما نیز باید سعی کنیم در زندگی به دیگران خیر و نیکی برسانیم و برای آنها مفید باشیم. پس زندگی را سخت نگیریم و سعی کنیم خوش و خوشحال باشیم.

  اما شما با این فایل صوتی بی کلام (سابلیمینال قهرمان خودت باش )می توانید قهرمان خود باشید و برای دیگران الگو و نمونه ی یک انسان موفق باشید و با باور خود راه رسیدن به موفقیت را خیلی زود به دست آورید .

  شما با این فایل می توانید هدف خود را در زندگی بشناسید و آن را از بند آزاد کنید و معنای وجود خود را بشناسید و کشف کنید . شما با این فایل می توانید شجاعانه جلو بروید و به عظمت برسید ؛ برای به عظمت رسیدن باید یک حافظه پایدار داشته یا ایجاد کنید؛ تا دستاوردهای آن در طول سالهای زندگی شما طنین انداز شود.

  توسعه طرز فکر ، یک نیروی غیرقابل توقف از طبیعت است.پس خودت باش تا به این نیرو دست یابی.

  این یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخوداگاه می کند .

  این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است. هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم.

  شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود. این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد.

  شما همچنین با این فایل قهرمان خود بودن می توانید :

  ۱- بر موانع غلبه کنید و قهرمان وار به سمت جلو حرکت کنید.

  ۲-چگونگی دست یابی به باور خود و راه رسیدن به موفقیت را پیدا کنید.

  ۳- دشمنان خود را تسخیر کنید و عزت نفس خود را افزایش دهید .

  ۴- همیشه پیروز خواهید بود.

  ۵- راه رسیدن به موفقیت را خواهید آموخت .

  ۶- هدف واقعی خود را در زندگی کشف کنید.

  ۷- ترس از اینکه نتوانید به خود باوری برسید را کاهش خواهید داد.

  ۸- جامعه به وجود شما افتخار خواهد کرد.

  پس خودت باش تا به موفقیت برسی.

  این فایل صوتی بی کلام قهرمان خود بودن را به مدت ۲۴ الی ۹۰ روز ، هر روز گوش دهید.

  هدفون اجباری نیست، ولی به بهبود نتیجه ی به دست آمده کمک خواهد کرد.

  برای گوش دادن در یک محیط آرام قرار بگیرید و به این فایل گوش دهید.

  این فایل را صبح ها یا شب ها قبل از خواب گوش دهید.

  این فایل صوتی بی کلام (سابلیمینال ) با حجم ۹/۱۵ مگابایت و به مدت ۱۰/۰۵ دقیقه است.

  Save

  Save

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا