فایل صوتی تجسمی درمان چاقی
 • کد محصول 108
 • حراج
  ۱۵ %
  ۶۱,۰۰۰ تومان
  امتیاز 5.00 فایل صوتی تجسمی درمان چاقی">

  حجم : ۱۱۲ مگابایت
  زمان : ۸۸ دقیقه
  فرمت فایل : mp۳

  فایل صوتی تجسمی درمان چاقی – خود هیپنوتیزم درمان چاقی و رژیم لاغری

  obesity

  درمان چاقی یا رژیم لاغری : دوباره ذهن خود را برای از دست دادن وزن و رژیم لاغری برنامه ریزی کنید.

  از دست دادن وزن و جسمی که به آن افتخار کنید را با برنامه ریزی ذهنی و به صورت اتوماتیک وار، راه اندازی مجدد کنید.

  • آیا به این نتیجه رسیده اید که رژیم غذایی برای شما کار نمی کند؟
  • آیا شما دائماً و بارها و بارها، قدرت اراده خود را برای رژیم لاغری از دست داده اید؟
  • آیا زمانی که وزن خود را از دست رفته می بینید و رژیم لاغری جواب می دهد، ولی دوباره بعد از یک مدت کوتاه، وزنتان به حالت قبل برمی گردد، برای ادامه کار دلسرد می شوید؟
  • آیا شما برای خود دلایلی دارید تا به یک باشگاه ورزشی برای لاغری و کاهش وزن نروید؟
  • آیا اعتمادی به خود برای لاغری و درمان چاقی تان ندارید؟
  • آیا می خواهید در نهایت از زیر فشار روانی رژیم لاغری به صورت طبیعی خارج شوید؟

  از دست دادن وزن برای تعدادی از افراد آسان نیست. اما این فایل به از دست دادن وزن پنهانی و رژیم لاغری، به شما کمک خواهد کرد. مهم نیست که بسیاری از شما چگونه برای از دست دادن وزن تلاش می کنید شما می توانید به طور مستقیم به انبار عظیمی از انرژی خلاق که در درون ذهن ناخودآگاه خود به خاک سپرده اید و دارد خاک می خورد دسترسی داشته باشید؛ آنها به شما کمک خواهند کرد تا به عنوان یک لنگر به یک طرز فکر باریکی دست پیدا کنید و  خودتخریبی و جنب و جوش اضافی برای از دست دادن وزن را از خود دور کنید.

  اگر برای لاغر شدن اقدام کنید ولی عادت های طولانی مدت و الگوهای تفکر منفی خود را همچنان داشته باشید، در این راه ( لاغری ) موفق نخواهید شد.

  با این طرز تفکر و با گذشت زمان، شما با هر رژیم لاغری و غذایی جدید که مواجه شوید، خواهید دید که نسبت به قبل نتیجه ی بدتری می گیرید و این حس که دیگر نمی توانید و قادر نخواهید که برای لاغر شدن اقدام کنید، در شما رسوخ پیدا می کند.

  همه چیزهایی که شما  را به عقب وامی دارد تنها در ذهن شماست و در بخش ناخودآگاه شما ذخیره می شود.

  کاهش وزن با استفاده از سابلیمینال و خود هیپنوتیزم متعلق به یک مفهوم جدید نیست و در واقع یک روش طبیعی و ساده برای کاهش وزن و لاغری است.

  صداهای زیردریایی به سادگی، پیشنهادات مثبت را به ذهن ناخودآگاه شما ارسال و شما را به لحاظ ذهنی تقویت کرده تا به اهداف کاهش وزن به شما کمک کند.

  این فایل به شما در چندین راه کمک می کند:

  ۱- آن ها به شما انگیزه و اراده برای برنامه ی کاهش وزن می دهند و به قدرت ذهن شما برای رژیم غذایی و مقاومت در برابر وسوسه ها کمک خواهد کرد.

  ۲- به شما کمک می کند تا ورزش را جزئی از سلامت جسمانی خود قلمداد کنید و آن را بدون دلیل متوقف نکنید. با این اعمال است که شما از خودتان و بدن تان لذت خواهید برد.

  ۳- به شما کمک می کند تا شلوار جین سایز ۳۵ بپوشید!

  ۴- به تدریج نگرش شما نسبت به غذا و رژیم غذایی تغییر خواهد کرد. غذاهای سالم برای شما جذاب تر خواهند بود و میل به خوردن غذاهای چرب و شیرین بیش از حد را متوقف خواهید کرد.

  ۵- در نهایت این برنامه کار می کند تا در شما یک نگرش مثبت و یک اعتقاد محکم به وجود آرود تا وزن خود را به صورت طبیعی کاهش دهید و هیچ چیزی در این راه نمی تواند شما را متوقف کند.

  تصدیقات این فایل به سادگی از شما به صورت ذهنی پشتیبانی می کنند و به شما کیفیت ذهنی مورد نیاز برای موفقیت را می دهند. 

  اگر دنبال تغییرات برای کاهش وزن و درمان چاقی خود هستید باید با عمل مناسب و تغییر سبک زندگی به آن برسید.

  این یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخودآگاه برای رسیدن به وزن دلخواه می کند و یک رژیم لاغری مناسب برای افراد با اراده می باشد. 

  • این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است. هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کرده و به دست آوریم . شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود .
  • این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد .
  • این برنامه ریزی ذهنی، انگیزه لازم برای رسیدن به وزن ایده آل را به شما می دهد و شما را قادر می سازد تا نگرش ها و عادت های شکست خورده خود را یک بار برای همیشه، برای داشتن رژیم لاغری سالم، محدود کرده و از سر راه خود بردارید.
  • این برنامه ی رژیم لاغری به طور مستقیم، ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد، پس لازم نیست شما هیچ تلاش اضافه ای را وارد کنید و امر برنامه ریزی ذهن برای شما به صورت اتوماتیک وار رخ می دهد.
  • با این فایل شما انگیزه ی لازم در جهت تغییر شیوه ی زندگی و از دست دادن وزن و لاغری را به دست خواهید آورد. همانطور که این تغییرات در شما همچنان در حال ساخت هستند و شما عادت های غذایی سالم خود را حفظ می کنید، تعهدات کاهش وزن و رژیم لاغری برای شما طبیعی تر می شود و شما به طور طبیعی یاد می گیرید که عادت های مورد نیاز برای درمان چاقی خود را حفظ کنید.

  شما می توانید با برنامه ریزی ذهن خود و پیوستن به یک برنامه غذایی روزانه جذاب و تغییر رژیم لاغری، لاغری بودن را به یک روال عادی و معمولی برای خود تبدیل کنید.

  • با این برنامه، متابولیسم بدن شما تحت کنترل ناخودآگاه تان قرار می گیرد و هر چه زمان می گذرد این روند به آرامی افزایش می یابد و هر روز که می گذرد، کاهش وزن برای شما ملموس تر خواهد بود. 
  • علاوه بر استفاده از این فایل، شما باید از غذاهای سالم بیشتری نسبت به غذاهای چرب، شیرین و نوشیدنی های گازدار، استفاده کنید. ( شاید این جمله از نظر بعضی افراد بسیار سطحی به نظر برسد و یا آن را بسیار شنیده باشند. ولی بعد از عمل کردن به این موارد، متوجه تغییرات ملموس آن خواهند شد. )

  علاوه بر موارد بالا شما باید افکار و احساسات منفی در مورد تصویری که از بدنتان دارید یا این حس که ” شما نمی توانید آن را انجام دهید” و یا شما نمی توانید به وزن ایده آلتان برسید ” را فشرده و ناپیدید کنید. 

  شما با اعتماد به نفس و انگیزه ای که برای رژیم لاغری به دست می آورید، لاغر بودن و سالم بودن را به بخشی از وجود خود اضافه می کنید.

  شما با این فایل، ناخودآگاه خود را به طور طبیعی برنامه ریزی می کنید و آنچه که برای شما خوب است را به طور خودکار احساس خواهید کرد و تصویر منفی که از بدنتان دارید و عادات خوردن بدی را که دارید را با افکار مثبت، احساسات و رفتارهایی که به سادگی و مثبت برای شما کار کند، جایگزین خواهید کرد. 

  Treatment for obesity

  این فایل رژیم لاغری نسخه کامل از دست دادن وزن ( lose weight ) با استفاده از پیام فایلهای دیداری پنهان است این فایل دارای موارد برنامه نویسی ناخودآگاه امواج تتا + پیام های پنهان صوتی + امواج صوتی است. این فایلها برنامه ای جهت تغییر ذهن ناخودآگاه و بهبود زندگی با کنترل و کاهش وزن و رژیم لاغری است . این فایلها برای از دست دادن وزن به صورت پنهان و فعال به صورت نامحدود از ناخودآگاه شخص با استفاده از یک مجموعه ی کامل از باورهای توانمندسازی است؛ که به طور جدی در شما می تواند حک شود.

  این باورها ( رژیم لاغری ) به شرح زیر است. هنگامی که فایل را گوش می دهید باورها را چندین بار تکرار کنید.

  1. من خود تخریبی را از بین می برم.
  2. من بر اعتیاد به غذا غلبه می کنم.
  3. من یک طرز فکر باریک برای کاهش وزنم اتخاذ می کنم.
  4. اشتهای من کاهش یافته است .
  5. انرژی من برای سوخت و ساز افزایش یافته است.
  6. استرس من برای از دست دادن وزن کاهش یافته است.
  7. من فعال ، جذاب و در لیست تقاضای دیگران هستم .
  8. من خودم را دوست دارم و احساس بزرگی می کنم.
  9. من سالم هستم پس نگاه من هم بزرگ است.
  10. من غذای خوب و سالم می خورم.
  11. هر سلول از بدن من زیبا و سالم است.
  12. من خودم به کنترل وزنم احترام می گذارم.
  13. من از بدنم لذت می برم پس بدنم بزرگ و سالم است.
  14. من اجازه می دهم لاغری بدنم پدیدار شود.
  15. من از تغذیه ام راضی هستم. 
  16. من چربی اضافی بدنم را می سوزانم.
  17. من رژیم لاغری ام را دوست دارم.

  18. من فعال و پرانرژی هستم.
  19. من عاشق ورزش هستم.
  20. رسیدن به اهداف برای من سهل است.
  21. من به تقدیر دل نمی بندم پس خودم تقدیرم را رقم می زنم.
  22. من به بدنم افتخار می کنم.
  23. من به بدنم احترام می گذارم.
  24. من غذا کم تر می خورم پس وزنم کمتر است.
  25. من تماماً ، کاملاً و زیادی از بدنم راضی هستم.

  Treatment for obesity-obesity

  این فایلها ( فایل صوتی تجسمی درمان چاقی ) را دوبار در روز یکی صبح و دیگری قبل از خواب در طول چندین هفته (۴ هفته ) توصیه می شود. برای این کار در یک موقعیت آرام روی صندلی نشسته و ریلکس به این فایل گوش دهید و باورها را تکرار کنید چون ذهن ناخودآگاه است و همیشه در دسترس است پس می توانید این پیام ها را کدگذاری کنید و نتایج مطلوب تری از این فایلها کسب کنید.

  امروز برای زندگی دوباره با این برنامه شروع کنید و دوباره ذهن خود را برای لاغر شدن و درمان چاقی خود تغییر دهید – برای همیشه!

  فایل صوتی تجسمی درمان چاقی شامل ۴ مدیتیشن و فایل سایلیمینال است.

  ۱- فایل صوتی بی کلام ( فایل subliminal message ) پلی بک ۱ با حجم ۲۶/۷ مگابایت و به مدت ۲۹/۲۷ دقیقه ( صبح ها گوش دهید )
  ۲- فایل صوتی بی کلام ( فایل subliminal message ) پلی بک۲ با حجم ۲۷/۷ مگابایت و به مدت ۳۰/۳۳ دقیقه ( شبها قبل از خواب گوش دهید )
  ۳- فایل صوتی باکلام ( خود هیپنوتیزم ) برنامه ریزی کاهش وزن با حجم ۵۳/۰۵ مگابایت و به مدت ۲۳/۲۲ دقیقه
  ۴- فایل صوتی باکلام ( خود هیپنوتیزم ) تصدیق های پنهان سلامتی جسم با حجم ۴/۵۷ و به مدت ۵/۰۲ دقیقه

  11 دیدگاه برای “فایل صوتی تجسمی درمان چاقی
  1. سلام . می خواستم بدونم فایلهای سابلیمینال قوی تر هستند یا خودهیپنوتیزم . و اینکه فایلهای صوتی را چه موقع گوش دهیم . و چرا ذهن من در مقابل فایلهای سابلیمینال مقداری مقاومت می کند؟

   • دوست عزیز سلام فایلهای بی کلام و با کلام هیچ برتری نسبت به هم ندارند و هردو به شدت قوی میباشند.فایلهای subliminal message ذهن شما را برنامه ریزی میکند تا در مدار کاهش وزن قرار بگیرید.هرچه بیشتر گوش دهید تأثیر بهتری دارد ولی حداقل ۲۴ الی ۹۰ روز باید گوش دهید. فایلهای سابلیمینال را صبح زود و شبها قبل از خواب اگر گوش دهید تأثیرگذاری آن بیشتر است و این که ذهن شما در مقابل این امواج و فایلهای سابلیمینال مقاومت می کند شاید به این دلیل باشد که در یک مکان آرام قرار نمی گیرید . شما در یک مکان آرام قرار بگیرید یک لیوان آب بنوشید و از هدفون استفاده کنید امیدوارم نتیجه بگیرید . توضیحات بیشتر در سایت قرار دارد .

  2. سلام
   من این محصول رو مدتی پیش خریداری کردم ، می خواستم بدونم شنیدن همزمان فایلهای سابلیمینال و خودهیپنوتیزم با هم مشکلی دارد یا نه ؟

  3. سلام من این فایل رو روز عید خریدم و به خواهرم هدیه دادم و الان با اینکه حدود ۳ ماه هست که از این فایل استفاده می کنه ولی به نظرم واقعا جالب و هیجان انگیزه که با این فایل تونسته وزن خودشو خیلی خیلی زیاد کم کنه و الان می تونه هر شلوار جینی که دوست داره رو بپوشه.

  4. سلام می خواستم بدونم تاثیرگذاری کدوم از روش های خودهیپنوتیزم یا سابلیمینال بهتره؟ من این فایل رو در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ خریدم.

   • دوست عزیز سلام
    هر کدام از روش ها، تأثیرگذاری خودشون رو دارند و ممکنه تأثیرگذاری خودهیپنوتیزم برای یک نفر بیشتر و برای یک نفر دیگه کمتر باشه، در مورد روش و فایل سابلیمینال هم همینطوره. شما باید ببینید کدام یک از روش ها برای شما بهتر است. تلفیق هر دو روش هم مثل این فایل بسیار اثرگذار بوده و شما می تونید مثل بقیه دوستان نتیجه دلخواهتون رو از این فایل بگیرید. موفق وسربلند باشید.

  5. با سلام خدمت دوستان سایت ذهن گیرا من این فایل رو یک ماه پیش خریدم در مجموع خیلی خوب بود و به من کمک زیادی کرد . من هر وقت استرس می گیرم پرخوری می کنم ولی این فایل باعث شد یک آرامش خاصی به دست بیارم و به بدن خودم احترام بذارم و دیگه سمت پرخوری نرم و این عوامل باعث شد به دوستم هم پیشنهاد این برنامه رو بدم.

  6. بدون هیچ گونه تلاشی برای از دست دادن وزنم شروع به گوش دادن این فایل کردم و تغییرات به وجود اومده واقعا ظریف بودن . این محصول عالیه

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا