فایل صوتی و کلامی بخشش و عذرخواهی و گذشت
 • ۲۲ فروردین ۱۳۹۶
 • 993 بازدید
 • کد محصول 395
 • ۶۵,۰۰۰ تومان
  دسته بندی :

  حجم : ۳۱.۴۴ مگابایت
  زمان : ۴۸ دقیقه
  فرمت فایل : mp۳

  فایل صوتی و  کلامی بخشش  و عذرخواهی و گذشت

  Forgiveness-subliminal passed

  چگونه یاد می گیرید به خودتان بگوئید که ببخش ؟ از چه زمانی یاد می گیرید که دیگران را مورد بخشش قرار دهید و گذشت یا عذرخواهی کنید ؟ از چه زمانی یاد می گیرید که به دیگران بگوئید که شما را ببخشند ؟ در کل زمان بخشش و گذشت کردن چه موقع است ؟ اگر با این سؤالات روبه رو هستید می توانید با ما و فایل صوتی و کلامی عذرخواهی و بخشش و گذشت کردن همراه باشید .

  بسیاری از مردم در حال حاضر خود را با تأسف و گناه از اعمال و زمانهای سخت گذشته سرزنش می کنند ؛ و دائم در حال بخشش از جانب دیگران و یا بخشیدن دیگران هستند . به این ترتیب آنها خود را از حرکت به سوی یک زندگی ایده آل که باید برای خود بسازند منع می کنند .  ( به دلیل مشغله ذهنی زیاد در مورد اعمال گذشته شان ) شما نباید خودتان را با کارها و چیزهایی که انجام داده اید که در نهایت به ببخش و ببخشید ختم می شود مشغول سازید .

  عفو و بخشش می تواند رهایی بخش ترین هدیه ای باشد که شما می توانید به خود و دیگران بدهید ؛ پس شما باید خودتان را از احساس گناه و خشم رها سازید ؛ اصلاً نباید کاری غیر معقول انجام دهید که بعداً شرمنده یا دیگران را شرمنده سازید . اگر در حال حاضر شما، شامل افرادی هستید که به دلیل اشتباهاتتان، دیگران از شما رنجیده  و دور شده اند و یا دیگران اشتباه کرده اند و شما از آنها دور شده اید ؛  باید با تعمیر و ترمیم حال حاضر خود این جدایی ها را به وصال تبدیل کنید . شما قرار نیست که کامل باشید . شما به این جهان آمده اید تا رشد ، تکامل ، توسعه یابید ؛ اشتباه کنید و از اشتباهات خود عبرت بگیرید .

  مهم ترین چیز شما نیاز به درک این است که در هر زمان داده شده به شما برای هر لحظه ، برای دوره زمانی معین ، بسته به شرایط خاص ، شما می توانید بهترین باشید . پس بهترین باشید.

  اگر ما بخشش و گذشت را یاد نگیریم و عمل فردی را که به ضرر ما بوده را فراموش نکنیم این اعمال باعث اضافه شدن موانع بیشتر و بیشتر در زندگی ما می شود که در نهایت امر ما وارد یک مارپیچ تو در تو از خودبیزاری و خودبیگانگی و ناامیدی می شویم .

  شما با بخشش در نهایت اراده و قدرتی را به دست خواهید آورد که باعث می شود ؛ تمام احساسات منفی را در مورد گذشته فراموش کنید . شما باید یاد بگیرید که بر احساسات منفی خود غلبه کنید و آن ها را از بین ببرید .

  شما می توانید زخم و روح خود را با گوش دادن به موسیقی و تفکر در مورد چیزهای مثبت و یا ملاقات با افراد با انرژی بالا درمان کنید .

  از راه های مفید استفاده از فایل صوتی کلامی بخشش و گذشت است . ما مطمئن هستیم که شما با استفاده از این فایل می توانید خشم خود را نسبت به وقایع گذشته کنترل و از بین ببرید و با خود آرام باشید و بیشتر به فکر آینده خود باشید و غم گذشته را نخورید و همیشه مثبت و دوراندیش باشید ؛ و این امر را در سرتاسر زندگی خود به کار ببرید . شما با این فایل طرز فکر و تفکر قدیمی و فعلی خود را رها می کنید و به یک شخص مهربانتر و فردی بخشنده تر تبدیل خواهید شد ؛ و در مسیر به دست آوردن یک زندگی شاد قرار خواهید گرفت . شما همچنین با این فایل ناخودآگاه شروع به باور خود برای بخشش و چگونگی رها کردن گذشته خواهید گرفت .

  این فایل یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخوداگاه می کند .

  این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است . هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم .

  شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود ، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود . این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد .

  این فایل یک جلسه هدایت شده برای رسیدن به آرامش عمیق است .

  شما می توانید با گوش دادن به فایل صوتی و کلامی بخشش ، گذشت و عذرخواهی به خودباوری و خواسته های زیر برسید .

  ۱- آزادی از گناهکار و پشیمان بودن

  ۲- انرژی مضاعفی برای بهبود شخصی و خودآگاهی برای عفو و گذشت و بخشش به دست خواهید آورد .

  ۳- از اشتباهات گذشته درس می گیرید و کاملتر می شوید .

  ۴- ترس و استرس برای عذرخواهی و گذشت و بخشش را رها می کنید .

  ۵- خودتان و دیگران را می بخشید.

  ۶-در حال زندگی می کنید نه در گذشته

  ۷- در هر زمان بهترین خواهید بود .

  این فایل را به مدت ۲۴ الی ۹۰ روز گوش دهید .

  این بسته شامل۲ فایل است .

  ۱- فایل صوتی بی کلام بخشش( سابلیمینال ) با حجم ۲۷/۴ مگابایت و به مدت ۳۰ دقیقه

  ۲- فایل صوتی و کلامی بخشش با حجم ۴/۰۴ مگابایت و به مدت ۱۸ دقیقه

  Save

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
   • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا
  دوست داری جذاب و کاریزما باشی ؟
  با استفاده از این آموزش راز جذابیت و کاریزما بودن را یاد می گیری
  این هدیه 100 هزار تومانی به ایمیل شما ارسال خواهد شد .
  یک سوپرایز دیگه هم داریم که براتون ایمیل می کنیم
  اطلاعات شما به صورت امن نزد ما می ماند و ما آنرا در اختیار دیگران نخواهیم داد
  دوست داری جذاب و کاریزما باشی ؟
  با استفاده از این آموزش راز جذابیت و کاریزما بودن را یاد می گیری
  این هدیه 100 هزار تومانی به ایمیل شما ارسال خواهد شد .
  یک سوپرایز دیگه هم داریم که براتون ایمیل می کنیم
  اطلاعات شما به صورت امن نزد ما می ماند و ما آنرا در اختیار دیگران نخواهیم داد