با اطمینان خرید کنید

 • تمامی محصولات دارای یکماه گارانتی استرداد وجه می باشند
 • با هر خرید از محصولات سایت یک کد تخفیف دریافت خواهید کرد
 • که در خربدهای بعد می توانید از آن استفاده کنید
 • توضیح در مورد محصولات صوتی بی کلام( ازاینجا ببینید )
 • خودهیپنوتیزم چیست و چگونه عمل می کند؟( ازاینجا ببینید )

فایل صوتی بی کلام پاک کردن ذهن از ترس و فوبیا و منفی بافی

1 خرید تا کنون
10000 تومان – خرید

فایل صوتی بی کلام پاک کردن ذهن از ترس و فوبیا و منفی بافی

فایل صوتی بی کلام ( هیپنوتراپی پنهان ) پاک کردن ذهن از ترس و فوبیا و منفی بافی

ترس و فوبیا و منفی بافی

رهایی از ترس و فوبیا و منفی بافی ، چگونه بر ترس خود غلبه کنیم ؟  گاهی اوقات وحشتناکترین چیز برای یک فرد این است که در مقابل دیگران صحبت کند . برای اکثریت  جمعیت سخت است که تصور کند در مقابل حضار و افراد صحبت کند ؛  این سخنرانی خواه در محل کار ،  در مدرسه یا یک سالن بزرگ باشد ؛  می تواند ترس آور باشد .  این گونه ترس از عملکرد می تواند فعالیت های طبیعی و لازم برخی از مردم را به حدی تحت تأثیر  قرار دهد که باعث شود  آنها در کارهای خود به موفقیت نرسند ؛ این ترس از موفقیت و استرس اولین بار می تواند زمانی باشد که ما وارد مدرسه می شویم ؛ و در پاسخ به سؤال معلم در مقابل همسالان خود ضعیف عمل کنیم . اما بعضی از ترس ها غیرمنطقی هستند مثل : ۱_ فشار زیادی ناشی از موفقیت یکی از اعضای خانواده که باعث شود ما سخت تلاش کنیم . ۲_ استرس و ترس ناشی از این که کاری را زودتر از دیگران انجام دهیم . ۳_ بیش از یک تجربه منفی در انجام دادن کاری که باعث شود پیش بینی کنیم حتما در تجربه بعدی پیش رو نیز ناموفق باشیم . ۴_ در بعضی اوقات ممکن است فرد با یک موضوع نامرتبط به خود درگیر شود که باعث شود در نظر دیگران فردی قلمداد شود که نمی تواند در موقعیت های دیگر زندگی به موفقیت برسد و باعث سرکوب شخص شود و در نهایت اعتماد به نفس شخص در انجام دادن کارهای دیگر کاهش یابد . ۵_ تمسخر مداوم ، استهلاک و یا نارضایتی بخصوص توسط پدر و مادر می تواند اعتماد به نفس یک فرد را کاهش دهد و فرد را ترسو کند . این فایل می تواند به فردی ، که به تنهایی قادر نیست ؛  اراده کسب کند یاری رساند ؛ و به او آرامش و تمرکز دهد و برنامه های منفی نهفته که در سطح ذهن شخص است را به صورت ناخودآگاه کاهش دهد . براساس برنامه ریزی مجدد که در این فایل قرار دارد ذهن ناخودآگاه فرد می تواند ترس را کنار گذاشته و یک گام رو به جلو برای رسیدن و دست یابی به اعتماد به نفس بردارد .

موسیقی های سابلیمینال ( بی کلام ) ما شامل صداهای آرامبخش از طبیعت و نت های موسیقی است . استفاده از این فایلها برای مدیتیشن و هیپنوتیزم توصیه می شود این فایلها به شما اجازه می دهند که از جهان تصاویر رؤیایی در ذهن خود تصور کنید و با حرکت دادن به ذهن و بدنتان ، خود را به سمت جذب آرامش عمیق سوق دهید.راستی شما چگونه بر ترس ها و فوبیاهای زندگی خود غلبه می کنید و آنها را مدیریت می کنید ؟ اگر می خواهید بر ترس های خود غلبه کنید چمدان های خود را جمع کنید و با ما همراه باشید تا بر ترس هایتان غلبه کنید .

فایلهای بی کلام تولید شده از طریق امواج تتا و دلتا با تقویت مغز به کاهش درد و آرام کردن ذهن کمک می کند . این فایلها زمینه ی ایده آلی برای کمک به شما برای تمرکز و کار به طور مؤثر است . ترکیب امواج قدرتمند آلفا به طور طبیعی اجازه می دهد که شما خود ، ذهنتان را به منظور افزایش تمرکز جهت دهید .

داشتن یک طرز فکرخوب و قدردان بودن شما را شادتر ، سالم، راضی تر و شما را جذب تجارب و تجارت بهتر می کند . گوش دادن این فایل به مدت ۴ هفته الی ۹۰ روز قبل از خواب توصیه می شود البته با هدفون . قبل از شنیدن فایل یک لیوان آب بنوشید این عمل به نتیجه بهتر برای شما می انجامد.

این صدا برای حل تفکر منفی ، رهایی از ترس و فوبیا ، احساسات منفی و الگوهای رفتاری مخرب و همچنین تعادل بخشیدن به انرژی های پاک طراحی شده است .شما با این فایل احساس آرام و قوی تری نسبت به گذشته خواهید داشت .

این صدا مستقیم ترین راه ، را در دستیابی به اهداف محقق می سازد ؛ همچنین شما با گوش دادن به این صدا با پایین آوردن مکانیسم های دفاعی ، احساس ترس را رها می کنید . این صدا همچنین می تواند برای بیداری و بازگشت به واقعیت مورد استفاده قرار گیرد .

از دیگر انرژی های مثبت استفاده از این فایل می توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱- با مهار شجاعت ، ابتکار و اراده در زمان های مختلف زندگی تلاش کنید و خود را با چالش های مختلف درگیر کنید و خود را به پیروزی های مختلف متصل کنید .

۲- با گوش دادن به این فایل همیشه سپاسگذار بوده و با تأمل در زندگی به ادامه هدف خود در زندگی امیدوار می شوید و با قلب خود همیشه سپاسگذار بوده و خواهید شد .

۳- این فایل بسیار آرام بخش است ؛ و با قصد ایجاد ارزش در شما فراهم شده است ؛ بنابراین شما می توانید با انتخاب مسیر درست در زندگی بسیار مثبت تر ، آگاه تر و توانمندتر در زندگی قدم بردارید .

۴- شما با انتخاب یک مأموریت و هدف بزرگ در زندگی و با بالابردن انرژی و نشاط فراوان می توانید الهام بخش و یاری رسان افراد زیادی در زندگی تان شوید ؛ از سفرهایتان لذت برده و برای آزادی خود ، عشق و شادی داشته باشید.

۵- ترس و منفی بافی های ذهن خود را مدیریت کنید .

شما با تقویت ذهنتان از طریق گوش دادن به این فایل می توانید بر ترسهایتان غلبه کنید به شرط آنکه این فایل را هر روز به مدت ۴ هفته تا ۹۰ روز گوش دهید تا پیام های پنهان در این فایل صوتی بر ذهنتان اثر بگذارد .

این فایل صوتی بی کلام مدیریت ترس (سابلیمینال ) با حجم ۵۵ مگابایت و به مدت ۶۰/۴۴ دقیقه است .

درباره ذهن گیرا

 • قبل از خرید: اگر سوالی دارید در بخش نظرات سایت مطرح نمایید. ( بخش زیر )
 • بعد از خرید: اگر سوالی دارید در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید. ( zehnegira.ir/support )

۲ نظر

 1. سلام
  من محصولی برای توقف خودتخریبی و سرزنش خود احتیاج دارم . آیا سایت شما چنین فایلی دارد؟

  • دوست عزیز سلام
   بله این محصول به زودی آماده و برای استفاده دوستان در قسمت فایل های صوتی بی کلام قرار می گیرد . امیدواریم بتونی از آن استفاده کنی و بهره لازم را ببری .

دیدگاه خود را بیان کنید