راز پولدار شدن – چگونه پولدار شویم؟

تصویر ذهنی شما و مسیری را که می خواهید از آن طریق پولدار شوید چگونه است؟

آیا واقعاً مسیر و راه حلی شفاف و روشن برای اینکه به ثروت برسیم وجود دارد؟ در پاسخ باید گفت بله شما می توانید. راز پولدار شدن را برای خود تداعی کنید.

برای پولدار شدن باید شرایطی را که در آن قرار دارید و گذشته ای که از آن گذر کرده اید را فراموش کنید و اینکه بگوئید خانواده پولدار یا بی پول می تواند به پولدار شدن من منجر شود را رها کنید.پس راز پولدار شدن و اینکه چگونه پولدار شویم؟ چیست.

اما برای اینکه راز پولدار شدن و رازهای افراد پولدار را بدانید، ویژگیهای زیر را که در بسیاری از افراد ثروتمند مشترک هستند را مدنظر داشته باشید.

۱- اهداف ویژه و دست یافتنی برای پولدار شدن خود، ترسیم کنید.

۶۰ درصد افراد پولدار هر روز بر روی اهداف خود متمرکز می شوند و اگر هدفی برای خود تعیین کردند، از طریق اقدامات فیزیکی خاص آن را برای خود، به عملی دست یافتنی تبدیل می کنند، بدین ترتیب آنها می دانند که چه چیزی مانع کارشان برای رسیدن به اهداف تعیین شده می شود.

۲- سلامت جسم و روح خود را جدی بگیرید.

How to become rich - Relax

شما برای رسیدن به موفقیت و دستیابی به بلندپروازی های خود به جسم و روحی سالم و قوی نیاز دارید. پس با داشتن رژیم غذایی سالم و مقوی، ورزش منظم روزانه به پیشبرد خود در رسیدن به اهداف تان کمک کنید و سعی کنید خوش اندام بمانید و اهمال کاری و تنبلی را کنار بذارید و سعی کنید بر روی چیزهایی که دوست دارید متمرکز شوید و این تمرکز را می توانید با پیاده روی در مسیر رسیدن به محل کار به دست آورده و آن را افزایش دهید. با این کار فکر و ذهنتان بازتر شده و مغزتان تقویت می شود.

۳- در مسیرهای رفت و برگشت خود به کتاب های صوتی گوش دهید.

زمانی که در جاده ها و مسیرهای رفت و برگشت خود به منزل یا محل کار خود هستید به کتاب ها یا آموزش های صوتی گوش دهید، با این کار ذهن شما همیشه در حال دستیابی به نتایج فوق العاده هست.

کتاب صوتی راز ثروتمندان از جان میلتون فاگ

۴- هر روز مطالعه کنید.

افراد پولدار، فقط جسم خود را با غذاهای سالم تغذیه نمی کنند، بلکه ذهن و روح شان را نیز با دانش و اطلاعات پرورش می دهند. مثلاً فکر کنید هر روز در مسیر رفت یا برگشت به خانه ( در بیشتر مواقع ) حدوداً یکساعت در روز، در ترافیک قرار می گیرید و این فرصت خوبی است تا از این زمان مرده به نحو احسن به نفع خود بهره ببرید و با مطالعه کتاب یا فایل و کتاب صوتی هم سرگرم شده و هم در طول سال ۳۶۵ ساعت از زمان خود را به اصلاح فردی خود اختصاص داده اید.

۵- سخت کوشی را سرلوحه کارهایتان قرار دهید.

با سخت کوشی هر روز یک گام به سمت موفقیت حرکت کنید و به تحقق رؤیاهای خود نزدیکتر شوید.

۶- برای خود و خانواده خود ارزش قائل شوید.

پول همیشه به دست خواهد آمد ولی شما همیشه زمان محدودی برای سپری کردن وقت خود با خانواده خواهید داشت، پس برای خانواده خود اهمیت زیادی را قائل شوید و همیشه مدت زمانی را با خانواده خود سپری کنید.

The secret of getting rich

۷- با افراد هم فکر و پولدار و مثبت اندیش معاشرت داشته باشید. ( از جمله مهمترین راههای چگونه پولدار شویم؟ – راز پولدار شدن)

افراد منفی بافی که بر ذهن و اعمال فرد تأثیر می گذارند و او را پائین می کشند، جایی در زندگی افراد پولدار ندارند. افراد ثروتمند برای اینکه از خود در برابر این افراد محافظت کنند، با دوستان و افرادی که به پیشرفت آنها کمک می کنند و به آنها انگیزه می دهند، رابطه و معاشرت دارند.

پس شما می توانید به مکان هایی بروید که معمولاً، پولدارها در آنجا هستند. چه بسا در آن مکان به شما یک پیشنهاد کاری مهم داده شد و از این طریق زندگی شما متحول شد.

این افراد همچنین می توانند در شکل گیری شخصیت جالب، ایده برای کار، بهبود مهارت های ارتباطی و تعامل اجتماعی و فرآیندهای تخصصی به شما کمک کند. گاهی اوقات این عوامل و تأثیرگذاری آنها به حدی زیاد هست که شما را شگفت زده خواهد کرد.

۸- اینکه در یادگرفتن و یادگیری ممارست داشته باشیم حرف جدیدی نیست. ما باید همیشه و در همه حال در حال یادگیری باشیم.

این یادگیری می تواند شامل همه زمینه ها باشد، علایق و یادگیری ها هر چند کوچک، ممکن است در بسیاری شرایط و در آینده به کمک شما بیایند.

اگر شما فکر می کنید در یک زمینه خاص هستید سعی کنید خود را هر چه بیشتر به روز کنید. خاص بودن در بعضی زمینه ها باعث می شود، این شما باشید که قیمت و مقدار آن چیز خاص را مشخص می کنید.

اگر می خواهید پولدار شوید ( راز پولدارشدن) حتی نباید از تخصص های کوچک خود به سادگی گذر کنید. چه بسا همین تخصص های کوچک و ساده، زمینه ساز تخصص های پیچیده برای شما شوند.

مثلاً شغل نظافت یا حسابداری را در نظر بگیرید. اگر به قله ی این شغل دسترسی پیدا کنید، می توانید با این کار و حرفه تخصصی، زندگی خود را دگرگون کنید.

۹- بیشتر از پولی که به دست آورده اید، خرج نکنید.اگر بیشتر از پولی که به دست آورده اید، خرج کنید در پایان به فردی ورشکسته و بی پول تبدیل خواهید شد. این عمل عکس چگونه پولدار شویم؟ است.

افراد فقیر معمولاً بیشتر از آنچه که دارند، خرج می کنند که در نهایت فقیرتر می شوند و این عمل آنها ناشی از تفکر کوتاه مدت آنها هست. پس سعی کنید خشنودی و کامیابی خود را تداوم ببخشید و از نظر مالی باثبات باشید تا آینده خود را تضمین کنید.

How to become rich - Job

۱۰- مسئولیت کارهای خود را به دوش بکشید و دیگران را مقصر جلوه ندهید.

افرادی که نمی توانند در زندگی خود به چیز قابل توجهی دست پیدا کنند، معمولاً مسئولیت کار خود را نمی پذیرند و برای آنها در بیشتر مواقع عامل خارجی مقصر است. پس همیشه و در همه حال اشتباهات خود را بپذیرید و از آنها درس بگیرید.

۱۱- دنباله روی جمع نباشید.متفاوت فکر کنید. شما نمی توانید با کارهای عادی و روزمره و طرز فکر معمولی، به نتایج فوق العاده دست پیداکنید. افراد پولدار در مسیر دستیابی به اهداف خود، از رؤیاهای بزرگ و شکستن قوانین و تعصبات خود واهمه ای نداشته و ندارند. این مورد از جمله موارد راز پولدارشدن و چگونه پولدار شویم؟ می باشد. 

۱۲- از تخصص های کمیاب و کمتر شناخته شده در اطراف خود مطلع شوید و تلاش کنید در یک زمینه که دوست دارید تخصص پیدا کنید.

تخصص در یک کار باعث می شود خود شما برای کارتان ارزش و قیمت بگذارید و به مرور زمان قیمت خود را بالاتر ببرید. چون دیگران نمی توانند روی قیمت شما ارزش گذاری دقیقی انجام دهند، پس به آن ( قیمت پیشنهادی شما) نمی توانند ایراد بگیرند.

۱۳- فقط بر تحصیلات رسمی و آکادمیک تکیه نکنید.

افراد پولدار همیشه در حال یادگیری و پیشرفت هستند. از نظر اونها رشد و پیشرفت شخصی و فردی، امر و فرآیندی بی پایان هست و این افراد سعی می کنند که کاملاً از آن بهره مند شوند.

رشد و پرورش ذهن، از طریق گستره ای از تجربیات گذشته به دست می آید و این امر تنها با تکیه بر سیستم آموزشی برای شما به دست نمی آید.

۱۴- بعضی اوقات نه بگوئید و همیشه جوابتان مثبت نباشد.

نه گفتن را در زمان های مناسب به کار ببرید، نه گفتن از مهارت های ارتباطی بسیار مفیدی است که موجب سلامتی و سعادت شما می شود. اگر شما سعی کنید در بیشتر اوقات بله بگوئید این عمل باعث می شود شما از مسیر درست خود منحرف شوید و زمان و وقت تان را صرف کارهای بیهوده کنید. پس چیزهای زیادی وجود دارد که شما حتماً نباید به آنها جواب مثبت دهید.

۱۳- تسلیم نشوید. ( از مهمترین رازهای چگونه پولدار شویم؟ – راز پولدار شدن است)

ثروت و پول یک شبه برای فرد به دست نمی آید. رسیدن به این امر نیازمند صرف وقت و هزینه و تلاش و پشتکار و اراده داشتن در مسیر پر از موانع است. مسئله ای که وجود دارد این هست که ما در این مسیر باید مقاوم بوده و تسلیم نشویم و به این خودباوری برسیم که ما حتماً می توانیم موفق شویم.

۱۴-  اگر می خواهید و دوست دارید کارمند باشید و در این زمینه رشد و پیشرفت کنید؛ پس سعی کنید هم کارمند بهتر و برتری باشید و هم تلاشی مضاعف داشته باشید تا در بهترین نوع شرکت ها و مؤسسات و کارخانجات کار کنید تا بتوانید خود را به نحو احسن اثبات کنید.

همچنین اگر فکر می کنید در یک شرکت یا کارخانه تخصص تان هدر می رود به سمت کارآفرینی و اشتغال زایی حرکت کنید.

نمونه بارز این مصداق بیل گیتس هست که از او پرسیدند: اگر مایکروسافت را ایجاد نمی کردید الآن چه کاره بودید و او در جواب گفت که یک کارمند جزء در یک شرکت نه چندان بزرگ. راز پولدار شدن بیل گیتس

Enriching

۱۵- سعی کنید در زمینه روابط عمومی و فن بیان و قدرت ارتباطی و فنون مذاکره و افزایش رهبری در کارها مهارت کسب کنید و سعی کنید این مهارت ها را هر روز، به روز کنید.

۱۶- برای بالارفتن از مسیر و نردبان موفقیت نباید دست در جیب حرکت کرد.

شما باید با چالش های پیش روی خود روبه رو شوید و بتوانید با تفکر و سیستم مورد نیاز بر آنها غلبه کنید. بیشتر افراد ثروتمند جهان، موفقیت خود را غلبه بر چالش های دوران نوجوانی و جوانی عنوان می کنند.

آغاز موفقیت آنها نشأت گرفته از یک ایده بود. آنها این ایده ها را پرورش دادند تا در نهایت از میوه ی آن برداشت کردند. پس باید نتیجه گرفت که راز پولدار شدن را باید در خود جستجو کنید.

مطالعه بیشتر