قانون جذب چیست؟ – چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟
 • » مقالات » قانون جذب چیست؟ – چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟
 • قانون جذب چیست؟ – چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

  law-of-attraction

  چشم های خود را به جهان امکانات بی پایان باز کنید.

  ما در این مقاله سعی داریم یک نگاه تازه و متفاوت تری نسبت به این قانون داشته باشیم.

  قانون جذب توانایی توجه ما در زندگی است. اعتقاد این قانون بر این است که صرف نظر از سن، ملیت یا هر ویژگی خاص و متفاوت، همه ما مستعد به دست آوردن قوانینی که بر جهان نظارت می کنند، را داریم.

  با این قانون هست که از قدرت ذهن برای ترجمه هر چیزی که در ذهن ما است، استفاده می کنیم و آن را به واقعیت تحمیل و تبدیل می کنیم.

  به لحاظ اساسی، تمام افکار ذهن در نهایت تبدیل به اهداف و چیزهای قابل دست یافتنی می شوند.

  اگر شما بر عذاب منفی و غم و اندوه تمرکز می کنید یا اگر به افکار مثبت متمرکز شوید و یا اگر اهدافی را برای رسیدن به آن هدف قرار می دهید، شما می توانید با قدرت برتر این قانون و قدرت ذهن و اقدامات عظیم خود راهی برای رسیدن به آنها ( اهداف ) به دست آورید. پس به یک جهانی که پر از بی نهایت و زیبایی هست متصل شده و سهم خود را هر چند که دوست دارید دریافت کنید.

  Law_Of_Attraction_Gravity

  قانون جذب چیست؟ چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟ قانون جذب و قدرت ذهن حاکی از آن است که هر چیزی را که در ذهن تصور می کنید و دوست دارید به آن دست یابید را برای شما قابل تجسم و قابل لمس و دستیابی خواهد کرد. به شرط آن که اقدام به انجام و داشتن یک برنامه برای رسیدن به آنچه که می خواهید را داشته باشید.

  • قانون جذب یکی ار بزرگترین اسرار زندگی است.
  • تعداد بسیار کمی از مردم کاملاً از میزان تأثیر قانون جذب در زندگی روزمرشان مطلع هستند.
  • اینکه آیا ما آن را آگاهانه یا ناخودآگاه انجام می دهیم برای برخی قابل لمس نیست.
  • هر ثانیه از وجود ما، به عنوان آهنربای انسانی عمل می کند و ما افکار و احساساتمان را به اشتراک می گذاریم و بیشتر از آنچه را که از دست داده ایم را جذب می کنیم.
  • متأسفانه، بسیاری از ما به پتانسیلی که در عمق وجود ماست قفل زده و آنطور که باید به آن دسترسی نداریم یا بعضی از ما به آن آگاه نیستیم. بعضی از ما افکار و احساسات اشتباهی را در خود پرورش می دهیم و به بیرون ارسال می کنیم، این عمل باعث می شود تا احساسات و رویدادهای ناخواسته ای را جذب زندگی خود کنیم.
  • هنگامی که راز قانون جذب و قدرت ذهن توسط شما درک شد، دیگر راز نیست. پس شما این طور آموخته اید که چگونه به طور مؤثر آن را در زندگی روزمره خود اعمال کنید و از این پس می توانید تمام آینده خود را ایجاد کنید.
  • هر آرزویی داشته باشید برآورده میشه، چون وقتی چیزی به دلتون می افته یعنی خدا استعدادش رو در شما دیده.

   تاریخ قانون جذب – چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟ قانون جذب چیست؟ و چه رابطه ای با قدرت ذهن دارد؟

  قبل از شروع یک سفر باورنکردنی به سمت روشنگری واقعی در قانون جذب، مهم است که شما متوجه شوید و بتوانید آن را در زندگی خود اعمال کنید و اگر از ابزار درست استفاده شود، بسیار مؤثر است.

  • استفاده از شیوه ها و اعتقادات در این قانون، شامل افراد بزرگ در طول تاریخ می شود که آن را به صورت مؤثر تجربه کرده اند.
  • آنچه قانون جذب است، جذابیت نامیده می شود. اعتقاد این قانون بر این اساس است که می خواهد بداند که آنچه شما تصور کرده اید، چیست؟ این یک باور است که عمیقاً با قانون جذب ذاتی عجین شده است.
  • چیزی که در جوامع متعدد محبوب و جذاب است، باور داشتن جذب است.
  • این نشان می دهد که ایده ی قدرت جاذبه، چیز جدیدی نیست و این در حال حاضر به طرق مختلف برای بسیاری از ما قابل تشخیص است.

  اصول اصلی قانون جاذبه را می توان در تعالیم بسیاری از تمدن های قبلی کشف کرد. اما آیا قانون جذب و جاذبه واقعی است؟ چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

  Law_Of_Attraction_Possibilities

  همانطور که قبلاً بحث شده است، قانون جاذبه و ارزش های آن در طول تاریخ دیده شده است و زنان و مردان بسیار زیادی در این دنیا، قانون جذب را یکی از بزرگترین قدرت های جهان دانسته اند. به طور مثال بسیاری از شاعران دوست داشتنی، هنرمندان، دانشمندان و متفکران بزرگ از جمله شکسپیر، بلیک، امرسون، نیوتون و بتهوون، همه این پیام را از طریق بسیاری از آثار خود انتقال داده اند.

  • بسیاری از طرفداران مدرن قانون جذب نیز وجود دارند. این افراد عبارتند از اپرا وینفری، جیم کری، دنزل واشنگتن، راندابرن
  • علاوه بر این، قانون جذب بیش از ۵/۸ میلیون طرفدار در فیس بوک دارد و این افراد داستان های موفقیت آمیز بسیاری از خود در این باره بیان کرده اند.
  • بخش چالش برانگیز اذعان و پذیرش حقیقت آنچه که قانون جاذبه باید ارائه دهد، درک این موضوع است که هر یک از تصمیمات شما در زندگی، چه خوب و چه بد، تنها توسط شما شکل گرفته است. پس چرا ما سمت خوب ماجرا را نبینیم و تصمیمات خوب که نتایج عالی در پی دارد را قبول نکنیم.
  • با این حال هنگامی که شما به درک کلید واقعی پشت قانون جاذبه با امید و شجاعت دست پیدا کنید، در دانش خود تجدیدنظر خواهید کرد و این موضوع در ذهن شما شکل می گیرد که شما آزاد هستید و می توانید مسئولیت زندگی خود را برعهده بگیرید و خود را برای همیشه از چرخه ی ترس آزاد کنید.

  علم پشت قانون جذابیت و قدرت ذهن چیست؟ داستان یا واقعیت!

  • کار فیزیک دانان کوانتومی در سال های اخیر کمک کرده تا نور بیشتری را در مورد تأثیر باورنکردنی که قدرت ذهن در زندگی ما و جهان به طور کلی دارد، ببینیم.
  • بیشتر این ایده توسط دانشمندان و متفکران بزرگ به طور یکسان مورد بررسی قرار گرفته است
  • درک بیشتر ما در مورد اینکه چقدر نقش ذهنی در شکل گیری زندگی و دنیای اطراف ما دارد، بستگی به خودمان دارد.
  • آنچه قانون جذب دارد، جذابیت است. 

    مهم نیست که تا به حال درک کاملی از فیزیک کوانتومی در قانون جذب برای شما وجود نداشته، با این حال این بدان معنا نیست که همه ما نمی توانیم از مزایای زیادی که این قانون به صورت سخاوتمندانه به ما ارائه می دهد، لذت نبریم.

  • همانطور که فیزیکدانان به ما اطلاعات بیشتری در رابطه با قانون جذب ارائه می دهند، بیشتر ما می توانیم در تحقق واقعی زندگی و انرژی مثبت و شادی ، خودمان کنترل کننده های زندگی مان باشیم.
  • پس خوشحال باشید. زیرا جهان بخشنده، در کنار ماست! پس زمان بیشتری را صرف یادگیری نحوه استفاده از قانون جاذبه به صورت مؤثر کنید و شاد باشید که هیچ محدودیتی نمی تواند جلوی راه شما را بگیرد. و خوشحال باشید و ذهن خود را باز کنید و از فراوانی طبیعی جهان لذت ببرید.
  • هنگامی که ما فرصت های شگفت انگیزی که زندگی به ما ارائه می دهد را درک کنیم، می توانیم بفهمیم که ما هنرمند هستیم.
  • ما تصاویری را که از زندگی در نظر گرفته ایم را می توانیم ایجاد کنیم و خواهیم توانست اقدامات عملی در این زمینه انجام دهیم و آنچه که پیش بینی کرده ایم را درک کنیم.
  • قانون جاذبه ساده است، این قانون واقعاً یک قانون استثنا برای یک فرد خاص نیست، پس مهم نیست که چه چیزی را دنبال می کنید یا در زندگی دنبال چه چیزی هستید، اگر بتوانید روی یک ایده بمانید و خود را در ذهن خود ببینید، می توانید آن را با تلاش و پشتکار به دست آورید.

   How to use the law of attraction

  در اینجا چند منطقه از زندگی شما که می توانید با استفاده از قانون جذب و قدرت ذهن آنها را بهبود ببخشید یا به دست آورید را مرور می کنیم.

  ۱- عشق و روابط آشکار با قانون جذب

  ” آغاز عشق در پایان مقاومت است”

  بسیاری از مردم آرزوی ملاقات با عشق زندگی خود را دارند و دوست دارند قانون جذب عشق به آنها در این راه کمک کند. اما آیا قانون جذب می تواند به آنها کمک کند؟ پاسخ کوتاه، بله 

  بسیاری از قوانین جذاب و تکنیک های تمرینی وجود دارد که شما می توانید با افزایش اعتماد به نفس و با کمک این قانون همسر واقعی خود را جذب کنید.

  ۲- یکی دیگر از اهداف مشترک در سراسر جهان، فراوانی مالی است، که شما می توانید با استفاده از این قانون به آن دست یابید.

  ۳- بهبود سلامت روحی و جسمی شما

  ۴- اعتماد به نفس و افزایش عزت نفس

  ۵- از دست دادن وزن و رژیم لاغری 

  ۶- افزایش آرامش

  ۷- درمان افسردگی

  ۸- کاهش استرس و اضطراب و ….

  4 دیدگاه برای “قانون جذب چیست؟ – چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟”
  1. از سایت خوب تان ممنونم ! جالب بود !

  2. سلام خوب بود

  3. مقاله جالب و مفیدی بود.

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا