محصولات صوتی بی کلام ، سابلیمینال مسیج
 • » مقالات » محصولات صوتی بی کلام ، سابلیمینال مسیج
 • سابلیمینال چیست؟ پیام های سابلیمینال مسیج subliminal message چگونه باعث بهبود عملکرد ما در زندگی می شوند؟
  زمانی که در آکادمی ذهن گیرا تصمیم گرفتیم با ارائه محصولات سابلیمینال مسیج، راهی آسان را برای موفقیت شما دوستان ارائه کنیم کمتر کسی با این روش بهبود توانایی فردی آشنا بود.
  خوشبختانه در این سال ها به تعداد افرادی که با روش سابلیمینال آشنا شدند و از آن نتیجه گرفتند، روز به روز اضافه شد.
  روشی آسان با القای جملات تاکیدی مثبت به ضمیر ناخودآگاه افراد برای تغییر باورهای منفی به باورهای مثبت، تنها با گوش دادن به آهنگ های سابلیمینال.

   

  محصولات صوتی بی کلام

  سابلیمینال چیست؟

  سابلیمینال مسیج پیام های صوتی هستند که به واسطه همکاری آهنگسازان خبره و روانشناسان متخصص در برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ساخته می شوند.

  فایل های سابلیمینال حاوی پیام های پنهانی در غالب موسیقی به ضمیر ناخوداگاه می باشند که ضمیر خودآگاه شما قادر به شنیدن این پیام ها نمی باشد بنابراین تکنولوژی استفاده شده در فایل های صوتی سابلیمینال با کنار زدن ذهن تحلیل گر یا همان ضمیرخودآگاه مستقیماً به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا کرده و مجدداً ذهن ناهوشیار را برنامه ریزی می کند.

  ریشه ی بسیاری از ناکامی های ما و همچنین ویژگی های منفی در انسان ها به ذهن افراد برمی گردد. دلیل ترس، ناامیدی، کمبود اعتماد به نفس و … .

  هیچکدام ار این ویژگی های منفی واقعی نیستند و در ذهن ما ایجاد می شوند.

  سابلیمینال مسیج باورهای منفی ذهن ما را تغییر می دهد و باورهای مثبت ذهنی را ترمیم می کند.

  پس از آن باور و ذهنیت مثبت در شما شکل می گیرد. تفاوت یک شخص فقیر با یک شخص ثروتمند به باور آن ها بر می گردد. همچنین تفاوت افراد جذاب با دیگران ، ترسوها با افراد شجاع و … .

  شما از هر زمان که شروع به شنیدن این فایل ها می کنید متوجه ایجاد تغییرات در سیستم ذهن و باورها و عملکردتان می شوید و به تدریج که فایل ها را بیشتر می شنوید سیگنال های قویتری به ضمیر ناخودآگاه شما فرستاده می شود و تأثیرات آن در دنیای اطرافتان عمیقتر و قویتر می شود. 

   

  مزیت پیام های سایلیمینال نسبت به دیگر روش های برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه       

   

  مزیتی که پیام های سایلیمینال نسبت به دیگر روش های برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه دارد، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملاً اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید.

  برای اینکه بتوانید از این فایل های قدرتمند نتیجه بگیرید تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به این فایل های حرفه ای گوش داده تا اتوماتیک وار، بقیه ی پروسه برای شما رخ دهد و به راحتی نتیجه ی مطلوب و مورد نظر خود را کسب نمایید. 

   

  زمانیکه به فایل های سابلیمینال که برای برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه طراحی شده گوش می دهید :

  فرصت های جدید در غالب انسان های جدید و یا پیشنهاد کار جدید و یا یک ایده راه اندازی کسب و کار جدید و یا هر موقعیت جدید دیگری نمایان می شود. 

   

  در این مرحله شما باید آمادگی پذیرش آنها را داشته باشید و با پیگیری و دست به عمل زدن خواسته خود را دریافت کنید ؛

   

  توجه داشته باشید که اگر دست به عمل نزنید طبیعتاً نتیجه ای نمی گیرید.   

   

  شما با گوش دادن مرتب به فایلهای صوتی سابلیمینال به خوبی در موقعیت کسب موفقیت قرار می گیرید و موقعیتهای موفقیت به شکل های مختلفی در زندگی و پیرامون شما نمایان می شود و حالا نوبت شماست که آن را دریافت کنید.

   

  این مرحله همان مرحله دریافت در قانون جذب می باشد که باید از سوی شما انجام شود.

   

  فایل صوتی بی کلام سابلیمینال مسیج

  سابلیمینال مسیج کارل گوستاو یونگ

  روانپزشک و متفکر سوئیسی که به‌خاطر فعالیت‌هایش در روانشناسی و ارائهٔ نظریاتش تحت عنوان روان‌شناسی تحلیلی معروف است؛

  او در مورد ضمیر ناخودآگاه می گوید : جنبه های ناخودآگاه همه ی رخدادهایی که برای ما اتفاق می افتند، ممکن است به نظر، نقش کوچکی در زندگی روزمره ی ما داشته باشند، اما در اصل آنها، ریشه های افکار خودآگاه ما هستند.

   

  ذهن انسان به دو بخش تقسیم می شود، ذهن آگاه و ذهن ناخودآگاه.

   

  زمانی که ما هوشیار و آگاه هستیم، ذهن آگاه مشغول کار است.

   

  از سوی دیگر، ذهن ناخودآگاه، همیشه فعال است و همه چیز را در بدن ما (از جمله شخصیت ما و سخنرانی های ما) تنظیم میکند،

   

  همچنین بدون توجه به این که ما چه کاری انجام می دهیم، این قسمت از ذهن ما، اطلاعات را دریافت می کند و آنها را پردازش می کند.

  ذهن خود را همچون یک توده ی یخی شناور در اقیانوس در نظر بگیرید.

   

  بخش آگاه ذهن ، در واقع به مانند نوک توده ی یخی است که می توانید آن را روی سطح دریا مشاهده کنید و می توان گفت، چیزی حدود ۵% از کل توده یخی را به خود اختصاص می دهد.

   

  این در حالیست که بخش باقی مانده که در زیر سطح دریا قرار دارد، بخش ناخودآگاه ذهن است. حال تصور کنید که این بخش از ذهن چقدر می تواند قدرتمند باشد.

   

  راه ساده ی دیگری که شما می توانید به کمک آن، ذهن ناخودآگاه را توصیف کنید، این است که آن را همانند یک ضبط صوت در نظر بگیرید، که دائماً در حال پخش نوارهایی است ( که در واقع همان احساسات، افکار و الگوهای ما هستند) که در طول مسیر زندگیمان در ضبط قرار داده می شود. 

   

  ارتباط ذهن ناخودآگاه با سابلیمینال مسیج

  ذهن ناخودآگاه با سابلیمینال مسیج اطلاعاتی را که حواس ما متوجه آنها نیست را دریافت می کند و آنها را ذخیره می کند.

  اگر شما اطلاعات را به طریقه ی صحیح و با حجم و شدت بالا دریافت کنید، این اطلاعات در ذهن شما سکنا می گزینند و جزئی از وجود شما می شوند. 

   

  به همین خاطر است که بسیاری از “خردمندان” و بسیاری از طرفداران نظریه ی خود یاری (کمک به خود) و پیشرفت فردی، تمایل دارند که به قدرت ناخودآگاه دست یابند.

  چرا که اگر شما یک کاست دیگر در ضبط قرار دهید، نتیجه متفاوت خواهد بود. 

   

  سلسله ی افکارتان تغییر می یابد، سبب می شود شما هم تغییر کنید و به صورتی اجتناب ناپذیر، نتایج نیز تغییر خواهند کرد. 

   

  دکتر جوزف مورفی در کتاب خود با عنوان ” قدرت ناخودآگاه”، می گوید: “افکارت را تغییر بده تا سرنوشتت دگرگون شود .

  سابلیمینال مسیج

  فایل Subliminal message  چگونه عمل می کند؟

  سابلیمینال مسیج :

  پیام های سابلیمینال مسیج ، پیامهایی (عبارات و تصاویر) هستند که در سطحی پایین تر از آگاهی هوشیارانه ی ما عمل می کنند و به نحوی به شنونده اطلاق می شوند که توسط ذهن ناخودآگاه فرد، درک و فهم می شوند. 

   

  این پیام ها، ممکن است به صورت صوتی و یا حتی تصویری باشند. 

   

  برای مثال، ما می توانیم عبارتی مثل “من مطمئن هستم” را در یک ترانه ی موسیقی که ذهن خودآگاهمان نمی تواند به طور واضح آن را بشنود، و یا در یک فیلم که به صورت ثانیه های مجزا پخش می شود قرار دهیم تا ذهن خودآگاه مان، از نظر منطقی فرصت کافی برای پردازش نداشته باشد. 

   

  در هر دو روش، عبارت مورد نظر، توسط ذهن ناخودآگاه کاملاً قابل درک و فهم است. 

   

  تکرار مداوم این عبارت یا هر عبارت دیگری، سبب سیم کشی مجدد(ساخت گذرگاه های عصبی جدید) الگوها می شود

  و به فرد کمک می کند، تا بتواند به کمک سابلیمینال مثبت اندیشی ، مثبت اندیش شود.  

   

  با استفاده از سابلیمینال لاغری وزن کم کند و یا با سابلیمینال اعتماد به نفس ، اعتماد به نفس داشته باشد و آن را افزایش دهد.  

   

  تکنولوژی مربوط به سابلیمینال ، حدود چندین دهه عمر دارد.   

   

  مطالعات فراوان، نشان داده اند که آهنگ های سابلیمینال می توانند تأثیرات طولانی مدت و راضی کننده ای از خود بر جا بگذارند، به نحوی که از یک سو می توانند سبب ترک عادات ناخواسته شوند، و از سوی دیگر عملکرد فرد را ارتقا دهند. 

   

   این تکنولوژی بسیار موفق آمیز است زیرا توانایی تداخل در “سپر” ذهن ناخودآگاه، که همان آنالیز و پردازش انجام شده توسط ذهن منطقی و خودآگاه است را دارد.

  مطالعات علمی و پیام های ناخودآگاه مطالعات و تحقیقات فراوانی در جهت اثبات تأثیرات ناشی از تکنولوژی subliminal message به انجام رسیده است.

  •  مارتین ولتکمپ (دانشجوی دکتری)، ثابت کرده است که با استفاده از محرکهای تصویری سابلیمینال مسیج ، می توانید انسان ها را به انجام کاری که به آن تمایل دارند، تحریک کنید.
  •  طبق گفته ی پروفسور بنجامین بی. ولمن، نویسنده ی بیش از ۴۰ کتاب روانشناسی ، افکار آگاهانه می توانند توسط محرک های خارج از آگاهی هوشیارانه، تحت تأثیر قرار گیرند. او همچنین، با استناد به سیلورمن (۱۹۶۷)، اضافه می کند که مطالعه ی فروید در مورد هوشیاری، “نشان می دهد که یک ورودی سابلیمینال مسیج ، سطح میزان فعال سازی غرایض ناخودآگاه موجود را بالا می برد.
  •  دکتر نورمن دیکسون، روانشناس دانشگاه لندن، تحقیق گسترده ای مبنی بر آموزه های سابلیمینال مسیج به انجام رسانده است. در این تحقیق که در مورد پردازش نیمه هوشیارانه بود، او با استناد به ۷۴۸ تحقیق و پژوهش انجام شده بروی تأثیرات ارتباط سابلیمینال مسیج ، نشان داد که در ۸۰ درصد موارد، این تاثیرات، مثبت بوده اند.
  • دکتر اِلدون تایلر، مدیر مجله ی تحقیقات پیشرونده ی هوشیاری، و عضو انجمن روان درمانی آمریکا، به شدت معتقد است زمانیکه اطلاعات سابلیمینال مسیج ، به طرز مطلوبی به نمایش گذاشته شوند، پردازش می شوند، حفظ می شوند و به مرحله ی عمل می رسند.
  • تحقیقات دکتر اچ. بهادر بهرامی، دانشمندان علوم اعصاب دانشگاه لندن با استفاده از اسکنر های مغزی، نشان داده اند که مغز، در زمانهایی که زیاد مشغول نیست، subliminal message را جذب می کند.

   

  subliminal message

  مطالعات زیادی، بر روی امکان استفاده از پیام های سابلیمینال برای خلق نتایج خاص، تمرکز کرده اند:

  عملکرد آکادمیک یک مقاله در مجله ی روانشناسی مشاوره ای به چاپ رسیده است که مربوط به تحقیق دکتر کنت پارکر، روانشناس کالج کوئینز نیویورک می باشد.

   

  دکتر پارکر در این مطالعه تأثیر subliminal message بر پیشرفت عملکرد آکادمیک دانشجویان را مورد بررسی قرار داد. آنالیز آماری دقیق داده ها، نشان داد که با تأثیر اهنگ های سابلیمینال ، پیشرفت قابل توجهی در عملکرد آکادمیک دانشجویان دیده می شود.

   

  موارد استفاده از سابلیمینال ( کاربرد سابلیمینال )

  با تکرار مداوم پیام‌های سابلیمینال در ذهن، به نوعی الگوهای سیستم عصبی انسان متحول شده و فرد می‌تواند به اهدافی مانند مثبت اندیشی یا اعتماد به نفس دست پیدا کند.
  – اما کاربردهای سابلیمینال به چه زمینه‌هایی مربوط می‌شود؟
  – آیا عادت‌های منفی انسان نیز می‌تواند با استفاده از این پیام‌ها تغییر کند؟
  – علاوه بر نکات روانشناختی، چه کاربردهایی را می‌توان برای سابلیمینال متصور شد؟


  پاسخ این سؤال‌ها را در این مطلب می‌خوانیم.

  بر اساس مطالعات روانشناختی انجام شده روی گروه‌های مختلفی از افراد، این پیام‌ها می‌توانند در القای و درمان تفکراتی همچون:

  مؤثر بوده و تغییرات محسوسی را در نحوه‌ی نگاه افراد به موضوعات مختلف ایجاد کند.

  علاوه بر تاثیر سابلیمینال بر رفتار‌های شخصی و اجتماعی، که در ادامه مقاله تحقیقات و نتایج آن بررسی می شود. می‌توان تبلیغات را یکی از مهم‌ترین کاربردهای سابلیمینال در جامعه‌ی مدرن امروزی به شمار آورد.

   

  David Ogilvy که به عنوان پدر صنعت تبلیغات شناخته می‌شود، در اظهار نظر جالبی می‌گوید: «یک تبلیغات خوب، تبلیغاتی است که بدون جلب اشاره‌ی مستقیم به محصول مورد نظر، فروش آن را افزایش دهد.»

  از بزرگترین موفقیت‌های کاربرد این پیام‌ها در تبلیغات محصولات و تولیدکنندگان بزرگ جهان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

   

  استفاده از پیام‌های سابلیمینال در تبلیغ کمپانی آمازون

  کاربرد سابلیمینال در طراحی لوگوی آمازون

   

  شاید خیلی‌ها متوجه وجود پیامهای سابلیمینال در لوگوی آمازون نشده باشند.
  لوگویی که هم اکنون در این شرکت استفاده می‌شود از سال ۲۰۰۰ تغییر کرده اما تغییرات آن چندان هم بزرگ نبوده است.
  فلشی که A را به Z وصل می‌کند، علاوه بر نمایش یک لبخند، چنین پیامی را به مخاطب القا می‌کند که آمازون یک مرجع کامل بوده و تمامی محصولات مورد نیاز کاربران را پوشش می‌دهد.

  یعنی همان از شیر مرغ تا جان آدمیزاد خودمان

   

  استفاده از پیام‌های سابلیمینال در تبلیغ تویوتا

  استفاده از تاثیر گذاری با فایل های سابلیمینال مسیج در لوگوی تویوتالوگوی تویوتا نکات زیادی را در خود مخفی کرده است.
  شما می‌توانید تک تک حروف نام TOYOTA را از این لوگو استخراج کنید.
  با نمایش لوگوی تویوتا، به تنهای می‌توان نام این شرکت را به طور خلاقانه‌ای در ذهن مخاطب تکرار کرد.
  در واقع مخاطب با فهم این نکته تلاش می‌کند تا این نام را از این لوگو استخراج کند و همین امر در نقش بستن نام شرکت در ذهن او مؤثر واقع می‌شود.

   

  استفاده از سابلیمینال در تبلیغ فیلم دزدان دریایی کارائیب

  کمپانی فیلم سازی دیزنی، این فیلم را به عنوان پلی در میان ژانر فیلم‌های خانوادگی و اکشن بزرگسالان معرفی می‌کند.

  پیدا کردن وجه اشتراک بین علامت جمجمه و استخوان در پرچم دزدان دریایی و شخصیت میکی موس یکی از دلایلی بود که در ابتدای تبلیغات این فیلم توجه مخاطبان را به آن جلب کرد.

  دزدان دریایی کارائیب چیزی در حدود ۳.۷ میلیارد دلار فروش کرد.

  کاربردهای سابلیمینال در لوگوی فیلم دزدان دریایی کارائیب

  استفاده از سابلیمینال در طراحی لوگوی شبکه‌ی تلوزیونی NBC 

  برای افرادی که با تلوزیون آمریکا آشنا هستند، این لوگو چیزی برای مخفی کردن ندارد اما اگر برای اولین بار است که آن را مشاهده می‌کنید، به بخش سفیدرنگ وسط لوگو توجه کنید.

  همانطور که مشاهده می‌کنید، نیم رخ یک طاووس در وسط این لوگو مخفی شده و قسمت‌های رنگارنگ آن، در واقع دم این طاووس را نشان می‌دهد.

  کاربردهای سابلیمینال در لوگوی شبکه NBC

  این نماد در نگاه اول به چشم نمی‌آید ولی وقتی که یک مخاطب به وجود آن پی برد، دیگر از ذهن او خارج نمی‌شود. چرا که بر اساس طبیعت انسان، پیدا کردن نکات مخفی در نمادهایی که به طور روزمره آن را مشاهده می‌کنیم، از جذابیت بالایی برخوردار است.

   

  مثال های بالا کاربرد و اثرگذاری سابلیمینال را در تبلیغات به خوبی نشان می دهد. در ادامه بررسی می کنیم سابلیمینال چه تاثیری بر بهبود خصوصیات و رفتارهای شخصی و اجتماعی دارد.

   

  کاهش وزن به کمک سابلیمینال لاغری

  بررسی کاهش وزن از طریق فایل صوتی سابلیمینال مسیج با استفاده از آزمایش دکتر پارکر

   

  دو گروه از زنان دارای اضافه وزن در یک دوره ی کاهش وزن شرکت کردند.

  در این دوره، به یک گروه از زنان، پیشنهادات subliminal message صوتی ارائه گردید، در حالی که این امر در مورد گروه دوم صورت نگرفت. زنان گروه اول که پیشنهادات Subliminal message را دریافت کردند، نسبت به گروه دوم کاهش وزن بیشتری نشان دادند، و این در حالی بود که تفاوت میان دو گروه، رفته رفته در طول دوره بیشتر نیز میشد. 

   

  فایل های سابلیمینال مسیج چگونه به کاهش وزن بدن کمک می کنند.

  همه چیز به ذهن شما برمی گردد فایل صوتی سابلیمینال لاغری کمک می کند تا دوباره ذهن خود را برای از دست دادن وزن و رژیم لاغری برنامه ریزی کنید.

   

  اما چه رابطه ای بین سابلیمینال کاهش وزن و ذهن وجود دارد.

  برای رسیدن به جواب این سوال بهتر است قبل از آن به سوالات زیر پاسخ دهید

   

  • آیا به این نتیجه رسیده اید که رژیم غذایی برای شما کار نمی کند؟
  • آیا در جریان رژیم لاغری اعتماد به نفس خود را از دست داده اید ؟ 
  • آیا بعد از لاغری و کاهش وزن دوباره افزایش وزن داشته اید ؟
  • این موضوع باعث دلسردی شما برای ادامه برنامه کاهش وزن شما شده است ؟
  • آیا اعتمادی به خود برای لاغری و درمان چاقی تان ندارید؟
  • آیا می خواهید در نهایت از زیر فشار روانی رژیم لاغری به صورت طبیعی خارج شوید؟
  • آیا با وجود تغذیه کم و استفاده از غذاهای کم کالری باز هم چاق می شوید ؟

   

  تمام چیزهایی که شما  را به عقب وامی دارد تنها در ذهن شماست و در بخش ناخودآگاه شما ذخیره می شود.

   

  اگر برای لاغر شدن اقدام کنید ولی عادت های طولانی مدت و الگوهای تفکر منفی خود را همچنان داشته باشید، در این راه ( لاغری ) موفق نخواهید شد.

   

  با  طرز تفکر منفی و با گذشت زمان که باعث افزایش تفکر منفی می شود، شما با هر رژیم لاغری و غذایی جدید که مواجه شوید، خواهید دید که نسبت به قبل نتیجه ی بدتری می گیرید و این حس که دیگر نمی توانید و قادر نخواهید که برای لاغر شدن اقدام کنید، در شما رسوخ پیدا می کند.

   

  صوت Subliminal message به سادگی، پیشنهادات مثبت را به ذهن ناخودآگاه شما ارسال و شما را به لحاظ ذهنی تقویت کرده تا به اهداف کاهش وزن به شما کمک کند.

   

  کاهش وزن با استفاده از سابلیمینال مسیج و خود هیپنوتیزم متعلق به یک مفهوم جدید نیست و در واقع یک روش طبیعی و ساده برای کاهش وزن و لاغری است.

   

  مهم نیست چه برنامه ای برای لاغری و کاهش وزن خود دارید، شما می توانید به به طور مستقیم به انبار عظیمی از انرژی خلاق که در درون ذهن ناخودآگاه خود به خاک سپرده اید و دارد خاک می خورد دسترسی داشته باشید؛

   

  در حقیقت سابلیمینال قانون جذب به شما کمک خواهد کرد

  در حقیقت سابلیمینال قانون جذب به شما کمک خواهد کرد تا به عنوان یک لنگر به یک طرز فکر باریکی دست پیدا کنید و  خودتخریبی و جنب و جوش اضافی برای از دست دادن وزن را از خود دور کنید.

   

  لاغری با ذهن به وسیله Subliminal message به سه شیوه زیر به شما کمک می کند
  ۱- آهنگ های سابلیمینال ، به شما انگیزه و اراده برای برنامه ی کاهش وزن می دهند و به قدرت ذهن شما برای رژیم غذایی و مقاومت در برابر وسوسه ها کمک خواهد کرد.

  ۲- به تدریج نگرش شما نسبت به غذا و رژیم غذایی تغییر خواهد کرد. غذاهای سالم برای شما جذاب تر خواهند بود و میل به خوردن غذاهای چرب و شیرین بیش از حد را متوقف خواهید کرد.

  ۳- در نهایت Subliminal message باعث می شود تا در شما یک نگرش مثبت و یک اعتقاد محکم به وجود آرود تا وزن خود را به صورت طبیعی کاهش دهید و هیچ چیزی در این راه نمی تواند شما را متوقف کند. تصدیقات این فایل به سادگی از شما به صورت ذهنی پشتیبانی می کنند و به شما کیفیت ذهنی مورد نیاز برای موفقیت با استفاده از سابلیمینال قانون جذب را می دهند. 

   

  سابلیمینال لاغری به کمک پیام های پنهان سابلیمینال قانون جذب

  هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخودآگاه برای رسیدن به وزن دلخواه می کند و یک رژیم لاغری مناسب برای افراد با اراده می باشد.

   

  • سابلیمینال کاهش وزن با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد .
  • سابلیمینال لاغری با برنامه ریزی ذهنی، انگیزه لازم برای رسیدن به وزن ایده آل را به شما می دهد و شما را قادر می سازد تا نگرش ها و عادت های شکست خورده خود را یک بار برای همیشه، برای داشتن رژیم لاغری سالم، محدود کرده و از سر راه خود بردارید.
  • این متد رژیم لاغری با استفاده از Subliminal message به طور مستقیم، ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد، پس لازم نیست شما هیچ تلاش اضافه ای را وارد کنید و امر برنامه ریزی ذهن برای شما به صورت اتوماتیک وار رخ می دهد.
  • با موسیقی های سابلیمینال مسیج شما انگیزه ی لازم در جهت تغییر شیوه ی زندگی و از دست دادن وزن و لاغری را به دست خواهید آورد.  

  همانطور که این تغییرات در شما همچنان در حال ساخت هستند و شما عادت های غذایی سالم خود را حفظ می کنید، تعهدات کاهش وزن و رژیم لاغری برای شما طبیعی تر می شود و شما به طور طبیعی یاد می گیرید که عادت های مورد نیاز برای درمان چاقی خود را حفظ کنید.

   

  لاغری با سابلیمینال به شما کمک می کند تا با برنامه ریزی ذهن خود ،

  خوش اندام بودن را به یک روال عادی و معمولی برای خود تبدیل کنید.

   

  با سابلیمینال لاغری ، متابولیسم بدن شما تحت کنترل ناخودآگاه تان قرار می گیرد و هر چه زمان می گذرد این روند به آرامی افزایش می یابد و هر روز که می گذرد، کاهش وزن برای شما ملموس تر خواهد بود.

   

  سابلیمینال لاغری با استفاده از سابلیمینال زیبایی و اثر سابلیمینال قانون جذب باعث می شود

  افکار و احساسات منفی در مورد تصویری که از بدنتان دارید یا این حس که ” شما نمی توانید آن را انجام دهید” و یا شما نمی توانید به وزن ایده آلتان برسید ” را فشرده و ناپدید کنید.

   

  پیام های سابلیمینال مسیج کمک می کنند، ناخودآگاه خود را به طور طبیعی برنامه ریزی می کنید و آنچه که برای شما خوب است را به طور خودکار احساس خواهید کرد و تصویر منفی که از بدنتان دارید و عادات خوردن بدی را که دارید را با افکار مثبت، احساسات و رفتارهایی که به سادگی و مثبت برای شما کار کند، جایگزین خواهید کرد. 

   

  اعتماد به نفسی که در جریان استفاده از فایل سابلیمینال لاغری بدست می آورید، باعث می شود لاغر بودن را به بخشی از وجود خود اضافه کنید

   

  باورها و پیام ها subliminal messages که با استفاده از سابلیمینال لاغری به ذهن شما نفوذ می کنند به شرح زیر است

   

  1. من خود تخریبی را از بین می برم.
  2. من بر اعتیاد به غذا غلبه می کنم.
  3. اشتهای من کاهش یافته است .
  4. انرژی من برای سوخت و ساز افزایش یافته است.
  5. استرس من برای از دست دادن وزن کاهش یافته است.
  6. من فعال ، جذاب و در لیست تقاضای دیگران هستم .
  7. من خودم به کنترل وزنم احترام می گذارم.
  8. من از بدنم لذت می برم پس بدنم بزرگ و سالم است.
  9. من اجازه می دهم لاغری بدنم پدیدار شود.

   

  فایل subliminal messages برای از دست دادن وزن به صورت پنهان و فعال به صورت نامحدود از ناخودآگاه شخص با استفاده از یک مجموعه ی کامل از باورهای توانمندسازی است؛ که به طور جدی در شما می تواند حک شود.

   

  آزمایش بالا که توسط دکتر پارکر انجام شد به خوبی ضرورت تولید محصولات صوتی بی کلام ،سابلیمینال مسیج را نشان می دهد.

   

  برای آشنایی و تاثیر مهم فایل subliminal messages در رسیدن به اهداف بهتر است نگاهی به آزمایش دکتر لوید اچ. سیلورمن بیانداریم.

   

  تاثیر پیام های صوتی سابلیمینال مسیج بر ترک سیگار ، فایل های صوتی سابلیمینال ترک سیگار

  شما تا به حال روش های زیادی را برای ترک سیگار شنیده اید که عموما تاثیر چندانی برای ترک سیگار نداشته اند. دکتر لوید اچ. سیلورمن  روشی را برای ترک سیگار آزمایش کرد که نتایج آن بسیار قابل تامل بود .

   

  ترک سیگار توسط فایل های صوتی سابلیمینال مسیج

   

  دکتر لوید اچ. سیلورمن روانشناس دانشگاه نیویورک در یک تحقیق ۴۰ گروه افراد سیگاری را مورد مطالعه قرار داد.

  نیمی از افراد هر گروه در معرض پیام های صوتی سابلیمینال مسیج ترک سیگار قرار گرفتند.

  در عرض یک ماه، ۶۶ درصد از افرادی که تحت تأثیر پیام های سابلیمینال قرار گرفته بودند، سیگار را ترک کردند.

  این در حالی بود که تنها ۱۳ درصد از افرادی که subliminal messages دریافت نکرده بودند، توانستند سیگار را ترک کنند.

  این آمارها سبب شدند تا سیلورمن نتیجه بگیرد که سابلیمینال مسیج ترک سیگار را درافرادی که قصد این کار را داشتند، ۴ برابر بیشتر تقویت می کنند .

   

  شاید اولین بار باشد روش سابلیمینال ترک سیگار را شنیده باشید، احتمالا روش ترک سیگار با هیپنوتیزم را شنیده اید . 

   

  روش ترک سیگار با فایل های subliminal messages در حقیقت همان ترک سیگار توسط هیپنوتیزم است. با استفاده از نفوذ پیامهای سابلیمینال مسیج به ذهن ناخودآگاه افراد.

   

  سابلیمینال جذب عشق

  ضمیر نیمه هوشیار یا ناخودآگاه فرد، به کمک فایل های سابلیمینال مسیج یا خود هیپنوتیزمی موفق به تغییر باورهای انسان می شود. به عبارتی می توان عدم موفقیت در جذب عشق همسر یا حتی نداشتن  هنر جذب عشق در بعضی از افراد را، مرتبط با باورهای قدیمی آنان دانست.

  پیامهای زیر آستانه یا سابلیمینال با تبحر وارد ضمیر ناخودآگاه یا نیمه هوشیار فرد می شود. پس از آن با ایجاد الگوی مثبت و باورهای جدید بجای باور های محدود کننده قبلی، می تواند منجر به رفتارهای نویی در ارتباط مؤثر انسان بشود.

  بدین وسیله قدرت بیشتری برای ایجاد رابطه عاطفی و چگونگی جذب عشق در انسان به وجود می آید. پیامهای صوتی زیر آستانه یا پنهانی سابلیمینال گذشته از ایجاد عزت نفس، شادی، اعتماد به نفس و آرامش، راههای جذب عشق و ثروت را نمایان ساخته و جذب فوری عشق را نیز ممکن می کند.

   

  همچنین فایلهای صوتی و تصویری سابلیمینال ، فایلهای برنامه ریزی ذهن نامیده می شود. این فایلها در بسیاری از موارد دارای کاربردی مثبت در جهت مقابله با اضطراب، استرس، افسردگی و انواع مشکلات خواب می باشد.

  از فایلهای صوتی و تصویری سابلیمینال استفاده می کنید و نگرش منفی خود را تغییر خواهید داد. حتی به جذابیت خود می اندیشید و خود را سزاوار بهترین ها در جذب سریع عشق و حتی جذب عشق شوهر ایده ال می بینید. از انواع فایلهای صوتی می توان به سابلیمینال جذب عشق، جذب عشق و جفت روحی، قانون جذب عشق و… اشاره داشت.

   

  فایل های صوتی سابلیمینال مسیج و تاثیر آن بر مثبت اندیشی

  با استفاده از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم یا سابلیمینال مسیج می توان خیلی راحت ضمیر ناخودآگاه را هیپنوتیزم کرد و تغییرات عالی و مورد نظر را در افراد ایجاد نمود. تنها نیاز است با گوش کردن به فایل های صوتی از تاثیرگذاری آن ها بهره مند شد.

  در واقع در فایل های صوتی سابلیمینال پیام هایی به صورت پنهانی و با بهره مندی از یک تکنولوژی خاص به فرد القا می شود. این پیام ها در محدوده شنوایی ضمیر خودآگاه نمی باشند در نتیجه هیچ مقاومتی هم در برابر فراگیری آن از خود نشان نمی دهد.

  در نتیجه باور های لازم به راحتی به ذهن ناخودآگاه تزریق می شوند و تغییرات مورد نظر در فرد ایجاد می شود.

   

  چگونه فایلهای سابلیمینال را گوش دهیم؟

  فایل‌های سابلیمینال مسیج به شکلی تهیه شدن که می‌توانید به راحتی و در زمان‌های محتلف به آن‌ها گوش دهید و تاثیرات آن را در زندگی خودتون ملاحظه کنید.

  با این حال برای اثر بخشی بیشتر بهتر است چند نکته را رعایت کنید.

  برای نتیجه گیری بهتر حداقل روزی یکبار به موزیک‌های بی کلام سابلیمینال گوش دهید. این کار برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه شما ضروری است.
  شما در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید به آهنگ‌های سابلیمینال گوش دهید و برای تکرار گوش دادن فایل‌های سابلیمینال در روز مشکلی ندارید، ولی توصیه می‌کنیم حداکثر سه مرتبه در روز به فایل‌های سابلیمینال گوش دهید.

  از مهمترین ویژگی تلقین با پیام‌های پنهان سابلیمینال استفاده از آن‌ها در شرایط مختلف زندگی است.

  در صورتیکه شما قصد دارید بهترین و بیشترین نتیجه را از گوش دادن به فایل‌ها کسب کنید. بهتر است زمانی از سابلیمینال استفاده کنید که کارهای سنگین انجام نمی‌دهید.

  کارهای سنگین باعث می‌شوند تا تمام تمرکز شما به آن کار معطوف شود؛ و کم شدن تمرکز حواس مانع از انجام درست کارهایتان می‌شود.
  مطمئناً شما برای انجام بازی فوتبال یا تیراندازی، موتورسواری و… تمام تمرکز و هوشیاری خود را نیاز دارید.

   برای نتیجه گیری بیشتر در زمان تغییر ضمیر ناخودآگاه بهتر است رفتار و فعالیت روزانه شما هم با آن موضوع ارتباط داشته باشد. 

  به عنوان مثال: زمانیکه سابلیمینال درمان چاقی را گوش می‌دهید. سبک زندگی خود را هم برای رسیدن به اندامی ایده آل تغییر دهید.
  ورزش کنید، رژیم و تغذیه مناسب انتخاب کنید تا سریعتر به خواسته خود برسید.

  و برای تأثیرگذاری بیشتر آهنگ‌های سابلیمینال حتماً از هدفون استفاده کنید. بدون هدفون هم می‌توانید از تلقینات پنهان سابلیمینال استفاده کنید، ولی گوش دادن به فایل‌ها با هدفون تأثیرگذاری آن را بیشتر می‌کند.

   

  فایل های صوتی سابلیمینال مسیج جملات تاکیدی مثبت را در زمینه های مختلف از جمله:

  موفقیت، سلامتی، انرژی مثبت، عشق و … به ضمیر ناخودآگاه تزریق خواهند کرد.

  بدین ترتیب یکی از راهکار های مثبت اندیشی و بهره مند شدن از تاثیر مثبت اندیشی در زندگی استفاده از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم و سابلیمینال می باشد.

  جملات مثبت و پرانرژی به طور شگفت انگیزی بصورت کاملا پنهان و با فرکانسی بالاتر از فرکانس شنوایی انسان بار ها به ذهن ناخودآگاه انسان ارسال خواهند شد.

  تاثیر مثبت اندیشی در زندگی بعد از شنیدن فایل های صوتی خودهیپنوتیزم و سابلیمینال مسیج بسیار واضح و آشکار می باشد.

   

  به واقع روشن است که Subliminal message ، به طور بالقوه این توانایی را دارند که ما را تحت تأثیر قرار دهند و جزئی از اعتقادات ما شوند.

   

  پیام های سابلیمینال، از ابزار بسیار کارآمد و پرتوان در ایجاد تغییرات در یک فرد هستند.

  کاربرد سابلیمینال نامحدود است و می توان از آنها در از بین بردن ترس و اضطراب در فرد تا افزایش اعتماد به نفس و دیگر توانایی های روحی در آن فرد استفاده کرد.

  در ضمن متن معرفی هر محصول صوتی در سایت قرار گرفته که شما با مطالعه آن می توانید با فایل مورد نظر آشنا شوید و همچنین پیشنهادات و تصدیق هایی همراه فایل تهیه شده که شما هم زمان با گوش دادن به فایل می توانید تکرار کنید .

  189 دیدگاه برای “محصولات صوتی بی کلام ، سابلیمینال مسیج”
  1. با سلام و خدا قوت فایل لاغری را امروز دوازدهم فروردین خریداری نمودم پیغام خوش آمدید آمد ولی نمی دونم فایل رو از کجا و چطور مشاهده کنم. ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

   • دوست عزیز سلام.
    با تشکر از خرید شما و اینکه با ما همراه شدید. در پروفایل خود و ایمیل ارائه شده به سایت می توانید فایل خود را دانلود کنید. اگر نتوانستید، اعلام کنید تا فایل به ایمیل شما دوباره ارسال شود. یا اینکه شماره تلگرام ارائه نمایید تا فایل به تلگرام شما ارسال شود. موفق باشید.

  2. سلام. من که لذت بردم امیدوارم تمام دوستان هم لذت استفاده از این فایل ها رو ببرن

  3. سلام. من یه فایل تغییر رنگ چشم سفارش دادم کی به دستم میرسه؟

  4. سلام به همه دوستان در خصوص سابلیمینال مسیج همین رو می خوام فقط بگم که من باهاش زندگیم رو تغییر دادم. واقعا فوق العاده است شما فوق العاده این . من فایل فراوانی رو از سایت گرفتم خیلی جذاب بود برام . من که نتیجه گرفتم دوست دارم دوستان هم استفاده کنن و نتیجه بگیرن و خوشحال باشن چون اگر بخواین و خوشحال باشین حتما نتیجه میگیرین

  5. سلام وقت بخیر دوستان اگه کسی نتیجه گرفته لطفا توی سایت اعلام کنه با تشکر

  6. سلام. سه تا فایل سفارش دادم البته منظورم فایل سفارشی هست به ایمیل پشتیبانی سایت هم ایمیل فرستادم. فایل ها چه موقع آماده میشن؟

   • سلام. با تشکر از همراهی شما. فایل های شما آماده شده و به ایمیل تان ارسال خواهند شد.

  7. سلام. من هنوز یکی از فایل های سفارشیم به دستم نرسیده چی کار کنم؟

  8. سلام خسته نباشید
   میخواستم بپرسم که از طریق واتساپ هم میتونیم در ارتباط باشیم؟ اگه میشه چه جوری و با چه شماره ای
   ممنون میشم بگین

   • دوست عزیز سلام.
    با شماره ۰۹۱۶۷۹۴۱۸۰۸ از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.
    موفق و پیروز باشید.

  9. سلام‌ از طریق تلگرام میتونم فایل و خریداری کنم .اگه میشه شماره تلگرام بدین.
   و اینکه وقتی ب اهنگ گوش میدیم مثلا برای تغییر رنگ چشم در حین گوش دادن باید به تغییر رنگ چشم فکر کنیم و روش متمرکز بشم یا میشه به هر موضوعی فکر کرد؟

   • دوست عزیز سلام.
    برای خریداری فایل از طریق تلگرام به کانال ما zehnegira@ ملحق شوید و پیام خود را به آیدی کانال بدهید یا با شماره تلگرام ۰۹۳۰۲۴۱۲۵۶۶ در ارتباط باشید.
    برای اینکه از فایل نتیجه ی لازم را کسب کنید باید بر روی موضوع مورد نظر متمرکز شوید.
    موفق و پیروز باشید.

  10. ببخشید برای افزایش قد هم تاثیر داره؟؟

   • دوست عزیز سلام.
    دو دوست عزیز فایل افزایش قد رو سفارش دادن و برای ایشان ارسال شده ولی هنوز نتیجه کسب شده را بیان نکردند. البته مدت زمان زیادی نیست که از فایل استفاده کردند و باید این فایل را به مدت ۲۴ الی ۹۰ روز گوش دهند.
    موفق و پیروز و سربلند باشید.

  11. سلام وقت شما بخیر
   چگونه از تلگرام‌با شما در تماس باشم ؟؟

   • دوست عزیز سلام.
    با شماره تلگرام ۰۹۳۰۲۴۱۲۵۶۶ و کانال تلکرامی zehnegira@ با ما در ارتباط باشید.
    موفق و پیروز باشید.

  12. سلام وقت شما بخیر دو تا سوال داشتم
   یک اینکه تاثیرات فایل صوتی بیشتره یا ویدیو
   وخصوصی وعمومی این فایل هارو من هم نفهمیدم

   دوم اینکه من تجارت الکترونیک کار میکنم وکارم با اهرم باینری جلو میره کدام فایل میتونه رو کارم تاثیرات بیشتر داشته باشه؟
   ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
   با تشکر فراوان

   • دوست عزیز سلام.
    تأثیر هر کدام از فایل های صوتی بی کلام یا با کلام یکی هست.
    فایل های قرار گرفته بر روی سایت عمومی هستند. ولی دوستانی هم بودند که با جملات و تصدیق های خود که برای ما فرستاده اند یا ما برایشان تهیه کرده ایم فایل به صورتی شخصی و سفارشی درآمده است.
    در خصوص فایلی که به شما کمک کند فایل کارآفرین موفق هست که بر روی سایت نیست و اگر مایل بودین به ایمیل پشتیبانی سایت به آدرس zehnegira.ir@gmail.com پیامی بفرستید تا فایل برای شما ارسال شود. سؤال دیگری داشتید خوشحال خواهیم بود پاسخگوی شما باشیم.
    موفق و پیروز باشید.

  13. سلام دلیل ا قانون سایت که ١٨ سال به بالا باشیم دقیقا چیه؟

   • دوست عزیز سلام.
    در تمام سایت ها و اپلیکیشن ها قوانینی وجود دارد که شما قبل از استفاده قوانین آنها را می پذیرید. سایت ذهن گیرا هم از این قاعده مستثنی نیست و داشتن ۱۸ سال جزو قوانین سایت هست.
    موفق باشید.

  14. سلام ببخشید ی سوال داشتم خدمتتون.میخواستم بپرسم آیا سابلیمینالی واس افزایش قد وجود داره واقعا ؟و اگ وجود داره چطور باید تهیه ش کنم و هزینه ش چقدر هست

   • دوست عزیز سلام.
    بله این فایل قبلاً تهیه شده و مورد استفاده قرار گرفته شده است. اگر مایل بودین با ایمیل پشتیبانی سایت به آدرس zehnegira.ir@gmail.com در خصوص این فایل در ارتباط باشید.
    موفق و پیروز باشید.

  15. من یه فایل خرید کردم ولی لینک دانلود نداره/ چه کار کنم

   • سلام. با ایمیل پشتیبانی به آدرس zehnegira.ir@gmail.com ، شماره تلگرام ۰۹۳۰۲۴۱۲۵۶۶ و یا شماره تماس ۰۹۱۶۷۹۴۱۸۰۸ ارتباط برقرار کنید.
    موفق و پیروز باشید.

  16. سلام
   در مورد فایل برگشت معشوق شما گفتید با تاثیر در رفتار با اطرافیان باعث جذب و برگشت معشوق می شویم.حالا اگر طرف در دسترس نباشه و هیچ ارتباط و تماسی باهاش نداشته باشیم باز هم این فایل جذب مرد ایده آل تاثیری داره؟ (مثلا برای بازگشت همسر)

   • دوست عزیز سلام.
    بله فایل جذب مرد ایده آل در این راه به شما کمک خواهد کرد. و همانطور که در پیام های قبلی عنوان شد این فایل کمک می کنه تا با استفاده از اون که شامل تصدیق ها و پیام های پنهان جذب عشق هست و قدرت ذهن خودتون برای جذب یک شریک در زندگی بهره ببرید.
    موفق باشید.

  17. چندبار هست که تلاش می کنم فایل جذابیت رو بخرم ارور می زنه میشه فایل رو به ایمیلم بفرستین.

  18. سلام.میشه لطفا توضیح بدید چطور گوش دادن به سابلیمینال برگشت معشوق،باعث برگشتنش میشه؟من فکر میکردم‌ساب ها فقط روی خود ِ فرد گوش دهنده تاثیر میذارن.ممنون میشم راهنمایی کنید

   • دوست عزیز سلام.
    همانطور که در توضیحات فایل آورده شده است:
    این فایل کمک می کنه تا با استفاده از اون که شامل تصدیق ها و پیام های پنهان جذب عشق هست و قدرت ذهن خودتون برای جذب یک شریک در زندگی بهره ببرید.
    شما با تمرکزی که بر روی خواسته خود خواهید داشت می توانید آن را به واقعیت تبدیل کنید.
    اگر احساسات تقویت و به یک نگرش مثبت تبدیل شوند شما می توانید با تأثیرگذاری بر روی اطرافیان خود در جذب عشق خود موفق عمل کنید. در این راه شما باید افکار منفی پیرامون خود را رها کنید و همیشه تفکر مثبت داشته باشید. تفکر مثبت یک قدرت انگیزشی به شما خواهد داد تا با امید بیشتری قلب خود را برای دوست داشتن و عشق فراوان باز کنید. پس باور داشتن و رها کردن ناامیدی شما را به مسیر اصلی برای دستیابی به آنچه که سزاوار آن هستید سوق خواهد داد.
    موفق و پیروز باشید.

  19. من یه فایل سفارش دادم چقدر طول میکشه تا برام ارسال بشه؟

   • دوست عزیز سلام.
    فایل درخواستی شما در حال تهیه است و طی امروز یا فردا به ایمیل و تلگرام شما ارسال خواهد شد. موفق باشید.

  20. سلام ساب واسه تغییر چشم و پوست حقیقت داره؟

   • دوست عزیز سلام.
    چند مورد داشتیم که فایل برای تغییر رنگ چشم خواستند و این فایل ها تهیه و ارسال شد. اما هنوز از اینکه به نتیجه مورد نظر خود رسیده باشند به ما اطلاعی ندادند.
    موفق و پیروز باشید.

  21. سلام .مرسی بابت فایلا ولی اگه ممکنه به تلگرامم ارسال کنید چونکه من از Wetransferاستفاده نمیکنم . شمارمو براتون ایمیل کردم . ممنون

  22. من دو فایل سفارش دادم هنوز به دستم نرسیده؟

   • دوست عزیز سلام. فایل ها در حال آماده شدن هستند و به ایمیل شما ارسال خواهند شد. موفق باشید.

  23. سلام . یه سوال ازتون داشتم چون من با این ساب ها اشنایی ندارم . چن وقت پیش برای اولین بار یه ساب تغیر رنگ چشم گرفتم از یه پیج اینستاگرام . تقریبا یه هفته میشه . شنیدم میگن این فایلا موزیک هست و یه موزیکی ادم از شنیدنش لذت ببره ولی متاسفانه فایلی که من دریافت کردم اولش فک کردم اصلا خالیه ولی صداشو زیاد کردم عین اینه که رفته باشی تو یه کارخونه نساجی و صدای ماشینای این کارخونه رو گوش بدی . خود فایل هم کلا یک دقیقه ونیمه . اصلا نمیشه به این صدای گوشخراش یه دقیقه گوش داد چه برسه به یک ساعت کلا سردرد میاره . ببخشید میشه حالا که شما هم تو این کار هستید بگید ایا من فایل درست رو گوش میدم و ضرری نداره برام یا اینکه طرف فقط یه چیزی از خودش فرستاده . من این فایلو از پیجی به اسم cute style خریدارم کردم . قیمتشم از فایلای شما خیلی بیشتر بود. خیلی هم گارانتی میکنن ولی نمیشه تحمل کرد اون صداهارو .

   • دوست عزیز سلام.
    همانطور که در مطالب قبلی بارها عنوان شد.
    • ضبط های متوازن ما با استفاده از صداهای تأیید شده با دقت انتخاب شده است و در یک حجم کمتر از آنچه گوش انسان می تواند بشنود، طراحی شده است.
    • آن ها از ذهن ناخودآگاه شما عبور می کنند و به طور مستقیم به هسته ی ذهن شما نفوذ می کنند.
    • در اینجاست که شما می توانید هر چیزی که ناخودآگاه خود را برای آن برنامه ریزی کرده اید را انجام دهید.
    • برنامه ریزی ناخودآگاه همیشه یک چالش است، زیرا ذهن آگاه به عنوان یک محافظ شخصی عمل می کند. این چیزی است که پیام های مخفی برای آن طراحی شده است.
    • این یک راه برای از بین بردن محافظ آگاهانه شما و تغییر دائمی است.
    • مغز شما هر روز جذب می کند و به تأثیرات خارجی پاسخ می دهد، اما شما اغلب اوقات متوجه نمی شوید.
    • سابلیمینال ها طراحی شده اند تا شما توسط ناخودآگاه به مقاصد مورد نظر خود برسید.
    • بعضی از فایل ها دارای زمزمه هایی آشکار هستند و شما به راحتی آن را می شنوید ولی در بعضی دیگر از فایل ها، شما تصدیقات فایل ها را نمی توانید بشنوید اما آن ها را متوجه می شوید، آن ها در سطح خیلی پایین به صورت درست درهم می آمیزند و در اینجاست که ذهن ناخودآگاه شما می تواند خیلی بیشتر جذب کند. بعضی از فایل با صدای آرامش بخش باران، اقیانوس، صدای طبیعت و … تهیه شده اند و اینکه شما عنوان می کنید صدای کارخانه نساجی و صدای گوشخراش در فایل خریداری شده شما هست اصلاً در این فایل ها جایی ندارد. فایل های سابلیمینال معمولاً از ۷ دقیقه کمتر نیستند.
    تضمین فایل های سایت ذهن گیرا هم ۶۰ روز هست و اگر چنانچه شما تا ۶۰ روز از فایل ناراضی بودین پول پرداختی به شما عودت داده خواهد شد.
    موفق و پیروز باشید.

  24. میشه ایمیل پشتیبانی رو چک کنید من جواب شمارو دادم و. لیست سفارشامم نوشتم براتون . حالا نمیدنم کدومارو. دارید البته اگه اپشنی برای پرداخت هزینه برای ماها دارید

  25. سلام برای کسایی که در. خارج از کشورن نحوه پرداخت چجوریه . ایا میتونن از PayPal استفاده کنن . من امکان واریز. از. ایرانو. ندارم و میخواستم فایل قدرت حافظه و تمرکز. رو سفارش بدم . میشه راهنمایی کنید. و جواب رو به ایمیلی که دادم بفرستید. مرسی

  26. سلام ممنون از مطالب مفیدتون خسته نباشید

  27. سلام
   من دو فایل گرفتم ازتون چجوری هر دو رو گوش بدم که هر دو تاثیر گذار باشه ؟؟؟؟؟میتونم پشت هم گوش بدم؟؟؟؟

   • سلام. اگر برای گوش دادن محدودیتی ندارید مشکلی نیست پشت سر هم گوش کنید ولی بهتره یک فایل رو صبح ها و یک فایل رو شب ها گوش کنید.
    موفق باشید.

  28. سلام
   فک کنم منظورمو اشتباه متوجه شدید من گفتم برا دریافت سفارش چجوری مبلغشو پرداخت کنم شما گفتید از سایت پیدا کنید و دانلود کنید در حالی که منظورم سفارشیه که تو ایمیل بهتون دادم
   اونجام هر چی ایمیل میدم جواب نمیدید

  29. سلام
   تو ایمیلی که به من زدید در مورد فایلی که سفارش دادم گفتید اول مبلغ رو پرداخت کنید بعد فایل رو دریافت کنید
   من الان چجوری باید پرداخت کنم ؟؟؟؟

  30. من چجوری باید مبلغ رو واریز کنم ؟؟؟؟برای دریافت سفارش

   • سلام. در سایت عضو شوید فایل مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید وارد درگاه پرداخت می شوید اونجا پرداخت کنید و سپس فایل خودتون رو دانلود و استفاده کنید. موفق باشید.

  31. سلام
   من امروز اولین سابلیمینال رو از پیج شما دانلود کردم و ی سوال داشتم اونم اینکه هر بار ک این فایل هارو گوش میدیم باید کامل همشو گوش بدیم؟

   • سلام.
    اگر مشکلی واسه گوش دادن ندارین همه فایل رو گوش کنید اما اگر دوست دارین چند روز اول فایل رو چند بخش کنید و در طول روز فایل رو گوش کنید. موفق باشید.

  32. سلام گفتین که چند سابلیمنال تعقیر رنگ چشم ساخته شده چه رنگ های ساخته شده؟ ومشخصه که مثلا رنگ ابی پررنگ یا کم رنگ

   • سلام.
    در خصوص سوال اولتون رنگ های سبز، آبی و عسلی ساخته و برای دوستان ارسال شده.
    سوال دوم آبی کم رنگ یا آبی پررنگ بین دو رنگ هست یعنی نه خیلی پر رنگ و نه خیلی کم رنگ ساخته شده.
    موفق باشید.

  33. سلام
   سفارشات حداکثر چقدر طول میکشه؟؟؟
   من بیست روز قبل سفارش دادم هنوز نفرستادین

   • دوست عزیز سلام. جواب ایمیل شما خیلی وقت بود که داده شد. شما هیچ گونه اعلام آمادگی برای خرید نکردید. اگر مایل هستید از طریق ایمیل خود اعلام کنید تا فایل برای شما ارسال شود.

  34. سلام
   ببخشید من ۱۶سالمه خیلی هم دوس دارم از ساب کاهش وزن استفاده کنم فایلش هم دارم ایا برام ضرر داره؟؟اگه داره چ ضرری

   • دوست عزیز سلام.
    یکی از شروط استفاده و قوانین سایت ذهن گیرا داشتن ۱۸ سال هست و وقتی فرد این قوانین رو تأیید می کنه یعنی به همه جوانب واقف است.
    تا حالا موردی برای ضرر داشتن اعلام نشده است.
    موفق باشید.

  35. سلام چشم دوربین من ضعیفه وشمارشم ۵\۱ است آیا فایلی برای تقویت چشم دارین؟وچند روز باید از فایلتون استفاده کنم ؟آیا کاملا خوب میشه؟

  36. سلام سابلیمنال تعقیر رنگ چشم هم می‌سازید؟ قمیت ساختش بالا نیس؟ و تقریبا هرنوع سابلیمنال که بخوایم میسازید

   • سلام.
    اگر امکان ساخت فایلی وجود داشته باشه بله. تقریباً هر نوع فایلی ساخته میشه. چند مورد تغییر رنگ چشم هم ساخته شده. قیمت فایلهای سفارشی از ۹۹ الی ۱۷۹ تومان هست. موفق باشید.

  37. با سلام وخسته نباشید خدمت مدیر سایت .من اولین بار سایت شما میبینم وبرام خیلی جالب و روزنه امید ی بود برای مشکلم من دچار اضطراب و استرس و دچار حملات پانیک یا حملات هراس و اضطراب میشوم وخیلی دکتر و دارو مصرف کردم و فایده نداشت آیا فایلی برای این مورد وجود دارد که کمکم کند مواردی چون تفکرات منفی و کاهش قدرت تصمیم گیری وامید وآرامش نداشتن در زندگی اضطراب استرس ممنون میشم کمکم کنید

   • سلام.
    مواردی که شما فرمودید از جمله ترس، استرس و اضطراب و … همه در فایل های سابلیمینال مسیج موجود هست و می توانید از آنها استفاده کنید.

  38. خوشم اومد

  39. سلام
   موقع گوش دادن به فایلهای صوتی با توجه به اینکه روی ضمیر خود آگاه کار میکنه حتمن باید به دقت به فایل گوش بدیم و فکرمون رو معطوف اون فایل کنیم ؟؟؟؟؟؟ و سوال دیگه اینکه موقع گوش دادن چشامون بسته باشه تأثیر منفی داره؟؟؟؟

   • دوست عزیز سلام.
    افرادی هستند که موقع گوش دادن به فایل های سابلیمینال مسیج دوست دارند چشم هاشون بسته باشه و بعضی هم دوست دارند با چشم باز گوش کنند. این بستگی به فرد داره که در کدام حالت راحت تر هست. به دقت گوش دادن شما نتیجه ی بهتری برای شما به همراه داره. موفق و پیروز باشید.

  40. سلام
   یه ساب واسه افزایش حافظه میخام
   چجوری میتونم پیدا کنم

   • دوست عزیز سلام. فایل افزایش هوش و حافظه و استعداد در بین محصولات سابلیمینال مسیج هست. موفق باشید.

  41. سلام وقت بخیر
   سوال داشتم راجع به افزایش قد
   توی محصولات شما ندیدم
   امکان ساخت این ساب وجود داره؟
   و اگه میشه ساختش
   من باهام پرانتزی بودن و عمل شده و توی ساق پام پلاتین هست
   ایا واسه من جواب میده این ساب؟
   ممنون

   • دوست عزیز سلام.
    فایل افزایش قد به صورت سفارشی هست. تا حالا موردی مثل شما نداشتیم که فایل رو استفاده کرده باشه.

  42. سلام ممنون از مطلب خوب تون میخواستم بپرسم اگه داروی خاصی استفاده کنیم (مثلا برای تیروئید) میتونیم به ساب گوش بدیم? مشکلی پیش نمیاد یا ضرری نداره???

  43. سلام
   چرا من هر چی ایمیل میزنم سه روزه جواب نمیدین؟؟؟

   • دوست عزیز سلام.
    در این چند روز آمار ایمیل های دریافتی جهت تهیه فایل سفارشی زیاد بوده و از این بابت از شما عذرخواهی می کنیم فایل شما در حال تهیه و آماده شدن هست و برای شما ارسال خواهد شد.
    موفق باشید.

  44. سلام..ببخشید من شنیدم اگر از این ساب های استفاده کنیم تا قبل از ۱۸ سالگی سریع باید درمان را متوقف کنیم چون اسیب میزنه به چشم ها… و اینکه یعنی اگر قبل از ۱۸ سالگی استفاده کنیم نتیجه نمیگیریم؟

   • دوست عزیز سلام.
    یکی از شروط استفاده و قوانین سایت ذهن گیرا داشتن ۱۸ سال هست و وقتی فرد این قوانین رو تأیید می کنه یعنی به همه جوانب واقف است.
    موفق باشید.

  45. سلام
   فایل سابلیمینال برای رفع خجالتی بودن هست؟؟؟؟؟

   • دوست عزیز سلام.
    این فایل در سایت موجود نیست، در صورت درخواست به صورت سفارشی به ایمیل پشتیبانی سایت به آدرس zehnegira.ir@gmail.com پیام دهید تا فایل رفع خجالتی بودن و خجولی برای شما تهیه و ارسال شود.
    موفق باشید.

  46. سلام ببخشید برای موفقیت توی کنکور و درس خوندن زیاد فقط سابلیمیمنال تقویت حافظه و تمرکز ،هوش و استعداد رو دارین یا گزینه دیگه هم هست ؟؟؟

  47. سلام براب برگشت معشوق کدوم سابلیمینال را باید تهیه کنم ؟؟؟

  48. میشه باهاش به معشوقه هم برسی

   • دوست عزیز سلام.
    فایل جذب مرد ایده آل مخصوص خانم ها و جذب زن ایده آل مخصوص آقایان در سایت موجود می باشد که می توانید از آن استفاده کنید و به معشوقه ی خود برسید. اگر چنانچه فایل سفارسی مخصوص به خود می خواهید با ایمیل پشتیبانی سایت به آدرس zehnegira.ir@gmail.com در ارتباط باشید.
    موفق و سلامت باشید.

  49. سلام من چطور میتونم یه محصول سفارش بدم تا برام بسازید ؟

  50. سلام من سابلیمینال و باور دارم و استفاده کردم از سایت های دیگه نتیجه گرفتم در حد ۳۰ درصد و وقت گذاشتم زیاد راضی نبودم .ولی تو سایت شما تقریبا ۸۰ درصد کامتارو که خوندم گفته. شده که راضی بودن و نتیجه گرفتن خیلی خوب بود ،با این تفاسیر دوتا سوال داشتم اول اینکه با محصولات شما ما توی ۶۰ روز به نتیجه میرسیم واینکه تضمین میکنید ؟دوم اینکه شما سابلیمینال ترکیبی هم درست میکنید مثلا افزایش قد و جذب عشق و جذب ثروت و غیره داخل یک سابلیمینال باشه ؟واینکه اصلا امکان ترکیب هست؟

   • دوست عزیز سلام.
    ۱- ۶۰ روز اعلامی ما جهت استرداد وجه بدون قید و شرط هست. نتایج کسب شده ممکن است بین ۲۴ الی ۹۰ روز و بعضی اوقات ( کمتر ) زمان بیشتری تا ۱۲۰ روز طول بکشد.
    ۲- فایل های صوتی ترکیبی اعلام شده در سایت همانطور که در پایان متن های فایل ها ذکر شده به صورت یک فایل سابلیمینال و یک فایل خودهیپنوتیزم هست و فایل های سابلیمینال به صورت ترکیبی ( چندتایی ) نیست و هم اکنون سایت ذهن گیرا چنین فایلی طراحی و آماده سازی نمی کند. موفق باشید.

  51. من تو سایتتون گشتم ولی سابِ چاقی یا بلند شدن قد رو ندیدم ، دارید این دوتا رو ؟!

   • دوست عزیز سلام.
    اگر منظور شما افزایش وزن هست به ایمیل پشتیبانی پیام دهید تا فایل مورد نظر شما ساخته و ارسال شود. در مورد فایل افزایش قد سایت ذهن گیرا چنین فایلی ندارد.
    موفق باشید.

  52. سلام من بازگشت معشوقو میخوام از طریق تلگرام خریداری کنم ولی شماره ای ک گزاشتین یک ماهه تلگرام نیمده میشه بجز اینکه برام ایمیل کنید ی شماره ای چیزی بدید؟و همینطور قیمت

  53. سلام این تفاوت قیمت ها در چیه و هرکی کار خودشو بهترین میدونه یکی میگه یه فایل برای پوست۶۰یکی میگه۱۹۵ کدومو باور کنم:/؟؟

   • دوست عزیز سلام.
    اینکه یک سایت عنوان می کنه فایلش ۶۰ یا ۱۹۵ تومان هست به خودشون مربوط هست.
    در مورد فایل سابلیمینال برای پوست سایت ذهن گیرا چنین فایلی بر روی سایت ندارد و اگر دوست دارید چنین فایلی رو سفارش بدین به ایمیل پشتیبانی سایت به آدرس zehnegira.ir@gmail.com پیام دهید تا در اسرع وقت فایل تهیه و برای شما ارسال شود. قیمت فایلهای سفارشی سایت ذهن گیرا بین ۷۹ الی ۱۳۹ هزار تومان هست. موفق باشید.

  54. سلام من سابلیمینال خیلی جذبم کرده تا استفاده کنم اما سوال پیش اومده واسم بهتره بپرسم.سابلیمینال میدونم با تلقین در ناخوداگاه هستش .ولی سوالم اینه که آیا ربطی به سحر و جادو داره که بدن رو تغییر میده؟

   • دوست عزیز سلام.
    اینگونه فایل ها با سحر و جادو هیچ گونه ارتباطی ندارند. اطلاعات بیشتر در سایت هست مطالعه بفرمائید.
    موفق و پیروز باشید.

  55. با سلام سوال اول آیا برای گوش دادن به فایلهای صوتی سابلیمینال حتما شخص باید در حالت ارامش کامل جسمی وحالتی شبیه به خلسه قرار بگیرد یا نه در حالت ببداری کامل وقتی در حال انجام کارهایی روزمره عادی هم میتونه از آنها استفاده کنه مثلا من خود برخی از این فایلها مثل کسب اعتماد به نفس ولاغری وغیره را بصورت رایگان دانلود کرده ام ولی راحتترم که در حالت بیداری آنها را گوش بدم سوال دوم آیا در روز میشه از چند فایل در زمینه های مختلف استفاده کرد یا خیر وسواس سوم آیا فایلهای سابلیمینال رایگان از نظر کیفیت با فایلهای پولی رقابت میکنه ونتیجه دلخواه رو بالاخره میاره یا نه سرانجام آگه موسسه شما فایلهار رایگان در اختیار داره لطفا معرفی کنید

   • دوست عزیز سلام.
    ۱- از فایل ها هر طور که راحت ترید و با اون در آرامش بهتری هستید، استفاده کنید ولی بهترین زمان جهت استفاده صبح ها بعد از بلند شدن و شب ها قبل از خواب هست.
    ۲- برای استفاده از چند فایل در روز مانعی نیست ولی اگر یک فایل رو صبح و یک فایل رو شب گوش کنید بهتر هست.
    ۳- فایل های رایگان معمولاً و مسلماً نسبت به فایل های پولی از کیفیت پایین تری برخوردار هستند.
    ۴- آکادمی ذهن گیرا قبلاً فایل های رایگان ارائه داده و اکنون فایل قابل ارائه ای ندارد.
    موفق و پیروز باشید.

  56. ببخشید من یجا دیدم که میگفتن یه سابلیمینال هست که ما میتونیم باهاش شبیه سلب و ایدول مورد علاقمون بشیم ایا این واقعی هست؟؟ اگه ما تونستیم این کارو بکینم بعد درمان رو رها کنیم دوباره به حال اولیه برمیگردیم ؟؟اگه همچین چیزی دارید قیمتش چنده؟؟

  57. سلام، من به تازگی اتفاقی از طریق اینستگراام متوجه شدم که سابلیمینال چی هست، اومدم تحقیق کنم برای حقیقی بودنشش.. با سایت شما آشنا شدم، یجورایی هم ایمان داررم هم نگران، از طرفیی (خیلی تاکیدی میشنومم که ساب های غیرایرانی تاثیری ندارره یا تاثیری طولانی مدت داره)، بعد احساس میکنم یه همچین چیزایی نباید هر کسی بتونه بسازه.. اما یه پیج اینستگرام به اسم cute_stille این کارو انجام میدده برای ویژگی های ظاهری مثل تغییر رنگ چشم و قدد.. و بقیه هم میگن راضی ان، الان من نمیدونم شما درست میگین یا این پیج، چیزی هم که هست و عجیبه.. تو تفاوت قیمت هاس

   • دوست عزیز سلام.
    ۱- همانطور که قبلاً در متن ها و پیام های قبلی عنوان شد بعضی از فایل های سایت از یک سایت معتبر آلمانی تهیه میشه.
    ۲- خوب و مؤثر بودن فایل ها رو می تونین از پیام هایی که برای ما ارسال شده تماشا کنید.
    ۳- همچنین تضمین فایل های سایت ما، استفاده از فایل ها به مدت ۶۰ روز هست و اگر فرد از فایل ناراضی بود هزینه به ایشان برگشت داده خواهد شد.
    ۴- در خصوص قیمت ها باید متذکر شویم که این قیمت ها مربوط به گذشته ( با قیمت دلاری فایل ها از ۱۶ الی ۲۰ دلار بوده ) هست و با اینکه فایل ها به روزرسانی شده نه تنها قیمت افزایش پیدا نکرده بلکه بعضی از فایل ها جهت رفاه شما عزیزان با تخفیف ارائه شده است.
    موفق و پیروز و سربلند باشید.

  58. سلام خسته نباشید … یه سوال داشتم … من ۱۴ سالمه و میخواستم از ساب تغییر رنگ چشم به خاکستری استفاده کنم … ولی زیر سابی که میخوام استفاده کنم نوشته بالای هجده سال … اگه من الان ازش استفاده کنم چه اتفاقی واسم میفته ؟اگه میشه هر چه زودتر به سوالم جواب داده بشه … مرسی

   • دوست عزیز سلام.
    اتفاق خاصی نمیفته ولی داشتن سن ۱۸ سال، یکی از قوانین سایت برای استفاده از سابلیمینال هست.
    موفق و پیروز باشید.

  59. با سلام
   من برای اولین بار سابلیمینال برگشت عشق رو گوش دادم و همونطور که چشمام بسته بود آخرش تصویر یه سرعت گیر اومد جلو چشمم که داشتم ازش رد میشدم. چه پیامی داشته؟

   • دوست عزیز سلام. این احتمال وجود دارد که مانعی در جهت برگشت عشق شما وجود داشته و شما تونستین این مانع رو با موفقیت پشت سر بذارین. امیدواریم اینطور باشه و هر چه زودتر به مقصد و نیت مورد نظر خود برسین.
    موفق و پیروز و سربلند باشید.

  60. سلام خسته نباشین روزتون بخیر خواستم بیینم ساب های شما فارسی یاخارجی اگ خارجی تاثییر گذار؟؟؟من شنیدم نیست

   • دوست عزیز سلام.
    بعضی از فایل ها به زبان فارسی و بعضی به زبان خارجی هستند.
    چون فایل های subliminal بر اساس نت و بیت های موسیقی هست، شما باید در این فرکانس قرار بگیرید. این موضوع که شما اشاره کردید زیاد مد نظر نیست و لازم نیست به زبان انگلیسی یا هر زبان دیگه ای مسلط باشید. این فایلها تأثیر خود را بر روی ناخودآگاه شما می گذارد و ناخودآگاه پیام های پنهان در آنها را متوجه می شود. موفق باشید.

  61. سلام خسته نباشین…من یه سوال داشنم. مثلا برای تقویت اعتماد به نفس سابلیمینال مسیج های مختلفی وجود داره. ما از کجا بدونیم کدومش بهتر کار میکنه؟؟ و اینکه ما از کجا فرقه بین موزیک بی کلام با سابلیمینال مسیج رو بدونیم؟؟ شاید بعضیا برای سودجویی به ما موزیک بی کلام دادن؟؟؟؟

   • دوست عزیز سلام.
    سخت بودن تغییر باورها به دلیل الگوهای منفی و محدودکننده ی تفکری است که در ناخودآگاه ما وجود دارد. این الگوها، مانع از اعتقاد به چیزی، غیر از این اعتقاد مخرب شما خواهد شد. به همین دلیل است که پیام های محرمانه ( سابلیمینال مسیج ) برای تغییر این نوع الگوها توصیه می شود. موسیقی های سابلیمینال ( بی کلام ) ما شامل صداهای آرامبخش از طبیعت و نت های موسیقی است . استفاده از این فایلها برای مدیتیشن و هیپنوتیزم توصیه می شود این فایلها به شما اجازه می دهند که از جهان تصاویر رؤیایی در ذهن خود تصور کنید و با حرکت دادن به ذهن و بدنتان خود را به سمت آرامش عمیق سوق دهید. فایلهای بی کلام تولید شده از طریق امواج تتا و دلتا مغز را به کاهش درد و آرام کردن ذهن جهت می دهد. این فایلها زمینه ی ایده آلی برای کمک به شما برای تمرکز و کار به طور مؤثر است. ترکیب امواج قدرتمند آلفا به طور طبیعی اجازه می دهد که شما خود ذهنتان را به منظور افزایش تمرکز جهت دهید.
    تا از فایلی استفاده نکنید به مفید و غیر مفید بودن آن نمی توانید پی ببرید. فایلهای سابلیمینال به صورت چند لایه و چند صدا در پس زمینه آنها هست.
    گارانتی فایلهای ذهن گیرا به این صورت هست که اگر فرد تا ۶۰ روز از فایل ناراضی بود هزینه فایل به ایشان عودت داده خواهد شد.
    موفق و پیروز باشید.

  62. مطالب مفید و کاربردی رو عنوان کردید متشکر از عوامل

  63. ممنون از سایت و مطالب خوبتون

  64. تا حالا دقیق به لوگوی آمازون نگاه نکرده بودم برام جالب بود

  65. سلام.
   من یه فایل سفارش دادم نتایجی که ازش گرفتم واقعا برام جالب و متحیر کننده بود. دوست دارم از محصولات سایت هم استفاده کنم

  66. سلام سه سوال داشتم ازتون..ایا میشه با این سابلیمینال ها رنگ چشم یا پوست مو رو تغیر داد؟!یا برای بالا بردا ضرایب هوش؟!

   • دوست عزیز سلام.
    فایل افزایش هوش و استعداد بر روی سایت قرار دارد که می توانید از آن استفاده کنید. ولی فایل تغییر رنگ چشم و پوست را می توانید در صورت تمایل از طریق ایمیل پشتیبانی سایت به آدرس zehnegira.ir@gmail.com سفارش دهید.
    موفق و پیروز باشید.

  67. سلام چگونه برای تبلیغات محصولم از سابلیمینال استفاده کنم؟

   • دوست عزیز سلام
    تعدادی از دوستان که پیام هایشان در سایت هست با استفاده از فایل سابلیمینال افزایش فروش ( فایل نابغه فروش ) توانستند به فروش خوبی برسند. شما نیز اگر تمایل داشتید برای تهیه این محصول با ایمیل پشتیبانی zehnegira.ir@gmail.com در ارتباط باشید.

  68. من از سابلیمینال برای تبلیغات محصولاتم استفاده کردم و باورتون میشه که به فروش خوبی رسیدم

  69. به نظر من داشتن ذهن خلاق می تونه خیلی به ما کمک کنه و باعث میشه خیلی راحت تر با مسائل برخورد کنیم

  70. مطلب خیلی جامع و آموزنده ای بود

  71. سلام دلیل اینکه روزای اول اثر میکنه ولی بعد ی مدت حالت برگشتی داره چیه؟

   • دوست عزیز سلام
    اثرگذاری این فایل ها غالباً و به مرور زمان بیشتر و بیشتر می شود. برگشت پذیری نتایج همان طور که قبلاً عنوان شد بستگی به خود شما دارد. اینکه بعد از کسب نتایج مدام و دوباره به خود تلقین کنید من نمی تونم، به مرور زمان به نقطه اول خود برمی گردید و به ناچار باید این مراحل را دوباره طی کنید. بیشتر نتایج کسب شده برای افرادی که از فایل های آکادمی ذهن گیرا استفاده کرده اند مثبت و مفید بوده و با مشاوره هایی که از ما گرفته اند به سمت پیشرفت بیشتر حرکت کرده اند. موفق و پیروز باشید.

  72. من مقاله های زیادی در خصوص سابلیمینال مسیج خوندم و در این مورد خیلی تحقیق کردم مقاله شما هم کامل و هم خوندنی بود .
   موفق باشید.

  73. موفقیت هامونو چطور با شما در جریان بذاریم

  74. سپاس فراوان از عوامل

  75. سلام
   شما سابلیمینال زیبایی دارید؟
   بیزحمت اگه سابلیمینال برای زیبایی دارید لینکش را قرار بدید

   • دوست عزیز سلام.
    بله این فایل هست. برای دریافت این فایل لطفاً یک پیام به ایمیل پشتیبانی zehnegira.ir@gmail.com بفرستید یا یک ایمیل معتبر معرفی کرده تا این فایل برای شما ارسال گردد. این فایل با حجم ۳۹ مگابایت و به مدت ۳۶ دقیقه هست.

  76. سلام
   مقاله خوبی بود
   کامل ترین مقاله در مورد سابلیمینال بود که خوندم.
   الان دیگه می دونم سابلیمینال چی هست و چه تاثیری روی ذهن می زاره
   ممنون از شما

  77. سلام
   می شه بفرمایید با این آهنگ های سابلیمینال چه خصوصیاتی را می شه تغییر داد و چه خصوصیاتی را نمی شه؟
   آخه یکسری سابلیمینال در اینترنت هست که اگه واقعی باشه باید بگم تاثیرش یک چیزی شبیه معجزست.

   • دوست عزیز سلام
    از فایل های سابلیمینال می توان در زمینه های موفقیت، کسب و کار، ایجاد انگیزه، اعتماد به نفس و عزت نفس و القاء الگوی مناسب و تسلط بر زندگی، برای رشد و توسعه و آموزش و بهبود فردی و تحول درونی، استفاده کرد.
    مبانی و هدف تحقیق و پژوهش های آکادمی ذهن گیرا یافتن راه‌های عملی و کاربردی جهت تجربه زندگی زیباتر در تمام جنبه‌های مادی و معنوی و عاطفی است. هدف ما از ایجاد محصولات آموزشی خود این است که شما با به کارگیری آگاهی ها و تصدیق ها، قوانینی را که دوست دارید جذب کنید و بتوانید کنترل زندگی خود را در هر شرایطی در دست گرفته و قادر شوید شرایط زندگی‌تان را هر اندازه عالی یا هر اندازه بحرانی بهبود ببخشید. برای هر انسانی، این نهایت قدرت و آزادی است.
    ما همیشه معتقد هستیم هیچ حد و مرزی برای رسیدن به موفقیت و کامیابی وجود ندارد چون هر انسانی با شناخت و به کارگیری تواناییها و علایق درونی خود می تواند آنها را شکوفا و عملی سازد. به امید موفقیت تمام انسانها در هر زمینه ای که دوست دارند به آن برسند.

  78. به نظر می رسه برای هر چیزی یک سابلیمینال داریم که روی ضمیر ناخود آگاه تاثیر می زاره.
   سابلیمینال لاغری
   سابلیمینال زیبایی
   سابلیمینال اعتماد به نفس
   ترک سیگار با سابلیمینال
   احساس خوشبختی و شادی با سابلیمینال
   می خوای سحر خیز باشی سابلیمینال گوش کن
   چه می دونم هزار جور سابلیمینال دیگه.
   فرض می گیرم سابلیمینال واقعا تاثیر گذار باشه.
   ولی به نظرتون مبالغه نمی کنید.
   آخه سابلیمینال چطور باعث می شه عشقمون را جذب کنیم
   یا جذابیت ما را افزایش بده.
   اصلا اسم سابلیمینال را کی روی این امواج گذاشته.
   یعنی من به عشقم نمی رسم چون سابلیمینال نمی دونم چیه و استفاده نمی کنم؟

   • دوست عزیز سلام
    کلمه subliminal به فارسی میشه نیمه خودآگاه، ناخودآگاه یا خارج از مرحله آگاهی
    فایل های سابلیمینال یه سری جملات تأکیدی هستند که ضمیرناخودآگاه شما می تونه اونها رو دریافت کنه. اگر شما بتونید به صورت هم زمان بخش آگاهانه و ناخودآگاه خودتون رو با هم جلو ببرید نتیجه عالی تری کسب خواهید کرد.
    دوست عزیز، فایلهای سابلیمینال حاوی باورهایی هستند که در اون فایل ها، فرکانس هاشون تغییر داده شده و ضمیر خودآگاه قادر به شنیدن اونها نیست ولی ضمیر ناخودآگاه اونها رو درک میکنه، برای همین مستقیماً وارد ضمیر ناخودآگاه شما می شوند و این کار باعث میشه که به مرور زمان احساسات و نتایج شما در زندگی تغییر کنه. بعضی افراد نسبت به این فایلها حس بدی دارند ولی بعد از مدتی با استفاده از اونها حس بد رو کنار گذاشتند. شاید افراد بسیار کمی از سابلیمینال و سابلمینال مسیج اطلاع داشته باشند اما اینکه شما در مورد این فایلها سؤال می کنید نشان دهنده اینه که شما نیز دوست دارید با فایلها حس بد و باورهای خود رو نسبت به کسب نتیجه در یک امر دلخواه تغییر بدین.
    در مورد اینکه اعلام می کنید ما در مورد خودمان و فایلها زیاد اغراق می کنیم نظر شما رو به یکی از پیام های دوستان ( بقیه پیام رو خودتون در سایت مشاهده کنید ) جلب می کنیم:
    سلام خدمت دوستان آکادمی ذهن گیرا. من از فایلهاتون خیلی استفاده کردم بعضی از فایلها به زبان انگلیسی بود. تعدادی رو زیاد و تعدادی رو کم گوش دادم، تو بخش اعتماد به نفس و عزت نفس فوق العاده نتیجه گرفتم. به نظر من فایلهای سابلیمینال در هر زمینه ای برای اولین قدم خیلی مفید هست.
    پس می بینید که اولین قدم تو هرکاری لازمه. شما قدم اول رو بردار و باورهای خودت رو نسبت به گذشته تغییر بده مطمئن باش نتیجه می گیری ( بدون سابلیمینال یا با سابلیمنال )
    موفق و پیروز و سربلند باشید.

  79. من یه فایل سفارشی گرفتم واقعاً محشر بود

  80. سلام و خدا قوت
   باید خدمت دوستان بگم که من با استفاده از سابلیمینالی که از این سایت سفارش دادم به موفقیت مورد دلخواهم رسیدم .شما واقعاً بینظیر هستید دمتون گرم

  81. سلام فایلی که سفارش دادم هنوز به دستم نرسیده ؟

  82. با عرض سلام
   من مدتی از این‌ فایل ها که از سایت های دیگه دانلود کردم و در اون ها زمزمه شنیده میشه استفاده کردم، اما جدیدا یه کم گوشام درد جزئی دارن و احساس میکنم با گوش کردن بیشتر میشه و احتمال میدم مربوط به زمزمه ها باشه، لطفا راهنمایی کنید

   • دوست عزیز سلام
    به علت اینکه ذهن در مقابل تغییر مقاومت می کنه زمزمه ها برای افراد در یک سطح بالاتری قرار می گیرند و ممکن است فرد احساس ناخوشایندی داشته باشد. اگر در هنگام گوش دادن، در گوش خود احساس درد کردید چند روزی گوش ندهید و بعد از چند روز دوباره از فایل استفاده کنید. در حین استفاده نکردن از فایل بر روی تقویت خود از جمله انرژی مثبت دادن، موسیقی بی کلام آرامش بخش، پیاده روی و اقدامات عملی در مورد موضوع خاص خود انجام دهید.
    موفق باشید.

  83. سلام لطفا یه محصول در مورد یه موضوع خاص برام تهیه کنید.

   • دوست عزیز سلام.
    برای سفارش محصول دلخواه خود با ایمیل پشتیبانی در ارتباط باشید یا از طریق تلگرام سایت پیام دهید تا در اسرع وقت فایل تهیه و برای شما ارسال شود.
    موفق و پیروز باشید.

  84. سلام خدمت شما پشتیبان عزیز
   ببخشید من یک سوال داشتم:
   من چندتا سابلیمینال از شما تهیه کردم و چندتا هم رایگان از چندتا سایت دیگه دانلود کردم الان تقریباً یک ماه میشه.
   در این یک ماه من طبق برنامه مثلاً سابلیمینال جذب آرامش رو صبح گوش میکردم بعدش اعتماد به نفس رو گوش میکردم اما اون نتیجه‌ای که مدنظرم بود رو هنوز نگرفتم
   سوالم اینه که برای نتیجه‌گیری بهتر اگه یک فایل رو مثلاً جذب موفقیت رو یک روز کامل گوش کنم روز بعد رو کاملاً اختصاص بدم به یک فایل دیگه و همینطور ادامه بدم بهتره نتیجه میگیرم یا خیر؟
   شما ایده بهتری دارید؟

   از شما واقعاً ممنونم

   • دوست عزیز سلام
    ۱- همانطور که در متن های قبلی عنوان شد نتیجه گیری آرمانی و دلخواه در یک امر خاص ممکن است در عده ای با توجه به شرایطشان زودتر و در بعضی دیگر دیرتر اتفاق بیفتد.
    ۲- اگر فکر می کنید در روز تنها بر روی یک چیز می توانید تمرکز کنید. این کار را انجام دهید و به گفته ی خودتان یک روز فایل جذب آرامش و روز دیگر اعتماد به نفس را گوش دهید.
    ۳- اقدامات عملی شما همراه با گوش دادن به فایل بسیار مؤثر است. با یک گوشه نشستن و دست به اقدام نزدن کاری پیش نمی رود و اتفاق تازه ای رخ نمی دهد. چند مورد مثل شما بودند و به این موارد عمل کردند و نتیجه دلخواه و موفقیت آمیز خود را کسب کردند.
    صبور بودن و عمل گرا بودن در این راه به شما کمک فراوان خواهد کرد. پس صبور باش و دست از تلاش برندار و مطمئن باش با این کار بهترین ها برایت رقم خواهد خورد. موفق و پیروز باشید.

  85. بسیار لذت بردم

  86. ذهن ناخودآگاه واقعا بی نظیره

  87. سلام خدمت شما پشتیبان عزیز
   ببخشید یک سوال داشتم:
   من از سایت شما چندتا سابلیمینال سفارش دادم بعضی از فایلها یک صدای زمزمه میشنوم اما یکی دوتا فایل هیچ صدای زمزمه‌ای شنیده نمیشه فقط صدای موزیکه با چندتا هدفون تست کردم در حالی که شما گفتید برای نتیجه گیری باید حتماً صدای زمزمه شنیده بشه
   ممنون میشم راهنماییم کنید.سپاس

   • دوست عزیز سلام. همانطور که در مطالب فایل صوتی سابلیمینال جذب فراوانی عنوان شد.
    • ضبط های متوازن ما با استفاده از صداهای تأیید شده با دقت انتخاب شده است و در یک حجم کمتر از آنچه گوش انسان می تواند بشنود، طراحی شده است.
    • آن ها از ذهن ناخودآگاه شما عبور می کنند و به طور مستقیم به هسته ی ذهن شما نفوذ می کنند.
    • در اینجاست که شما می توانید هر چیزی که ناخودآگاه خود را برای آن برنامه ریزی کرده اید را انجام دهید.
    • برنامه ریزی ناخودآگاه همیشه یک چالش است، زیرا ذهن آگاه به عنوان یک محافظ شخصی عمل می کند. این چیزی است که پیام های مخفی برای آن طراحی شده است.
    • این یک راه برای از بین بردن محافظ آگاهانه شما و تغییر دائمی است.
    • مغز شما هر روز جذب می کند و به تأثیرات خارجی پاسخ می دهد، اما شما اغلب اوقات متوجه نمی شوید.
    • سابلیمینال ها طراحی شده اند تا شما توسط ناخودآگاه به مقاصد مورد نظر خود برسید.
    • بعضی از فایل ها دارای زمزمه هایی آشکار هستند و شما به راحتی آن را می شنوید ولی در بعضی دیگر از فایل ها، شما تصدیقات فایل ها را نمی توانید بشنوید اما آن ها را متوجه می شوید، آن ها در سطح خیلی پایین به صورت درست درهم می آمیزند و در اینجاست که ذهن ناخودآگاه شما می تواند خیلی بیشتر جذب کند.
    موفق و پیروز باشید.

  88. سلام خدمت شما پشتیبان عزیز
   ببخشید من با پشتیبانی شما از طریق تلگرام و ایمیل در ارتباط هستم اما متأسفانه هیچ کس پاسخگو نیست یک فایل سفارشی میخواستم لطف میکنید ایمیل منو به اسم _عظیمی_ چک‌کنید.ببخشید که من اینقدر عجله میکنم برای دوستم میخوام ایشون گفتن به من که سفارش بدم لطفاً یه کاری کنید بدقول نشم.خیلی ممنونم

   • دوست عزیز سلام
    پروسه آماده سازی فایلها تکمیل شده و فردا برای شما ایمیل خواهد شد.
    موفق و پیروز و سربلند باشید.

  89. سلام خسته نباشین.من چجوری میتونم این فایل هارو تهیه کنم؟با پشتیبانی هم در ارتباط نیستن چون ندارمشون ممنون میشم راهنمایی کنین

   • دوست عزیز سلام
    برای تهیه فایل ها ۳ راه وجود دارد ۱- در سایت عضو شوید و به صورت آنلاین فایل مورد دلخواه خود را تهیه کنید یا ۲ – با ایمیل پشتیبانی zehnegira.ir@gmail.com و ۳- همچنین شماره تلگرام ۰۹۳۰۲۴۱۲۵۶۶ جهت سفارش فایل مورد نظر اقدام کنید. موفق و پیروز باشید.

  90. سلام وقتتون بخیر.من یک فایل سفارشی میخوام با پشتیبانی در ارتباط هستم اما ایشون مثل اینکه سرشون شلوغه دیر جواب میدهند من سریع نیاز دارم به این فایل.میشه بفرمایید سفارش فایل شرایطش چیه؟
   قیمتش روهم محبت کنید بگید.
   چون فایل شما تضمینی هستند اصرار دارم از سایت شما تهیه کنم.
   خیلی ممنونم.

  91. سلام ببخشید یک سوال داشتم
   ما میتونیم سابلیمینال سفارش بدیم یعنی متن رو شخصی خودمون بدیم خدمتتون؟
   خیلی ممنونم.

  92. من با سابلیمینال مسیج تونستم سیگار رو ترک کنم .

  93. مزیت های سابلیمینال مسیج عنوان شده خیلی جالب و جذاب بودند.

  94. سلام باید خدمت دوستانی که عنوان می کنند که فایل سابلیمینال نتیجه بخش هست یا نه بگم که این فایل ها از بهترین ها در نوع خودشون هستند. برای من که نتیجه داد من دو تا فایل گرفتم که هر دو بسیار مفید بودند.

   • دوست عزیز سلام
    خوشحالیم که توانستید با این محصولات زندگی خود را در سطحی بالاتر دنبال کنید. احساس رضایت از این فایل ها آرزوی قلبی ماست. امیدواریم همه بتوانند خوشبختی و رضایت خاطر را در زندگی خود داشته باشند یا آن را شکوفا کنند. پیروز و موفق و سربلند باشید.

  95. سلام من شنیدم که ممکنه در بعضی از این فایل های مخفی کلمات خطرناکی به کار برده بشه که تاثیرش روی ضمیر انسان بد باشه از کجا میتونیم مطمئن بشیم که این فایل ها حاوی پیام های مضر نیستن ؟؟؟؟

   • سلام
    همانطور که در پیام ها و مطالب قبلی عنوان شد این فایل ها قبلاً از یک سایت معتبر آلمانی تهیه می شد ولی الآن این محصولات در داخل ایران تهیه می شوند و به مفید بودن آنها شکی نیست ( دوستانی که استفاده کرده اند و نتیجه گرفته اند گواهی و شاهد بر این قضیه هستند ) . باز هم عنوان می کنیم که ما چون به محصولات خود اطمینان داریم، استفاده ۳۰ روزه تا ۶۰ روزه را برای محصولات خود قرار داده ایم تا چنانچه هر فردی از فایل خریداری ناراضی بود وجه پرداختی را به او بازگردانیم، این خودش اطمینانی برای سالم بودن محصولات است. پس با فراق بال به ما اطمینان کنید. موفق و پیروز و سربلند باشید.

  96. سلام تخفیف های محصولات سابلیمینال مسیج تا چه موقعی هست ؟؟؟

   • سلام
    تخفیف های کلی سایت تا پایان تعطیلات نوروز است و تمدید نخواهد شد. موفق باشید.

  97. اولین باره که مطلب خیلی خوبی در مورد سابلیمینال و ذهن ناخودآگاه می خونم .

  98. من می خوام از فایل های سابلیمینال شما استفاده کنم ولی مطمئن نیستم نتیجه بده

   • سلام
    دوست عزیز اگر پیام ها رو نگاه کنید افراد زیادی بودند که از این محصولات استفاده کرده و نتیجه ی لازم رو به دست آورده اند. برای بعضی افراد ممکن است این پروسه ی نتیجه گیری کوتاه و برای بعضی دیگر طولانی تر باشد. در ضمن بارها عنوان کردیم که اگر فرد از محصول به هر نحو خوشش نیامد، هزینه ی پرداختی تا ۶۰ روز به او بازگردانده خواهد شد، پس با خیالی آسوده از فایل ها استفاده کرده و لذت و هیجان را به خود هدیه دهید و یکی از افراد جذب کننده باشید.
    سربلند و پیروز باشید.

  99. سلام وقت شما بخیر
   تشکر میکنم بابت سایت و مطالب عالی که دارین
   اگه لطف کنید
   بگین که با چه نرم افزاری
   و چجوری این فایل ها رو درست میکنید ممنون میشم

   • با سلام
    دوست عزیز همانطور که در مطالب قبلی عنوان شد بیشتر فایلهای صوتی بی کلام ( سابلیمینال ) از خارج تهیه می شوند. موفق و پیروز باشید.

  100. سلام من فایل هیپنوتراپی دارم اما از کجا بفهمم که این فایل ها سالم هست و مخرب برای ناخوداگاه نیست با تشکر

   • دوست عزیز سلام
    اینکه از چه سایت و منبعی خرید کرده باشید مهم است و همچنین بعضی از سایتها و افراد عنوان می کنند که می توانند خوب یا بد بودن این فایلها را در قبال دریافت پول بررسی کنند و نتیجه را به شما گزارش دهند و چون هیچ گزارش و تأییده ای مبنی بر مفید بودن این بررسی ها گزارش نشده، ما نیز نمی توانیم این عوامل را نه رد و نه تأیید کنیم.
    همچنین ما عنوان می کنیم که اکثر فایل های هیپنوتراپی موجود در سایت ذهن گیرا از یک منبع خارجی و معتبر آلمانی تهیه می شود که به سالم بودن آنها هیچ گونه شکی نیست و ما چون به فایل های خود ( کلیه محصولات ) و نتیجه بخش بودن آنها اطمینان داریم، برگشت و استرداد وجه پرداختی ( ۶۰ روز بدون قید و شرط ) برای خرید فایلهای موجود در سایت را قرار داده ایم تا فرد با فراغ بال بیشتری خرید انجام دهد و اگر چنانچه خریدار از فایل نتیجه نگرفت یا چنانچه به هر دلیل ممکن ناراضی بود، وجه پرداختی به او استرداد داده خواهد شد. اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و نتیجه بخش بودن فایل ها ( نتایجی که دوستان گرفته اند ) در سایت قرار داده شده است. سربلند و موفق باشید.

  101. ببخشید فایل های صوتی پیام های پنهان و میشه هنگامی ک خوابیم گوش بدیم؟ناخودآگاه اونموقع توانایی دریافت پیامارو داره یا حتما باید بیدار و هوشیار باشیم؟

   • دوست عزیز سلام
    این فایل ها را باید در زمان بیداری گوش دهید تا پروسه برنامه ریزی برای شما صورت گیرد. موفق باشید.

  102. سلام
   یه سوال داشتم آیا ناخودآگاه این پیامهای نهفته دراین موزیکها روکه به زبان دیگه مثلا انگلیسی وغیره قرارداده شده میتونه متوجه بشه
   باتشکر

   • دوست عزیز سلام
    چون فایل های subliminal بر اساس نت و بیت های موسیقی هست و شما باید در این فرکانس قرار بگیرید. این موضوع که شما اشاره کردید زیاد مد نظر نیست. و لازم نیست به زبان انگلیسی یا هر زبان دیگه ای مسلط باشید. این فایلها تأثیر خود را بر روی ناخودآگاه شما می گذارد و ناخودآگاه پیام های پنهان در آنها را متوجه می شود. موفق باشید.

  103. سلام مطلب جالبی بود. در مورد فایل های سابلیمینال خیلی خوب توضیح دادین.

  104. سلام
   من به تازگی با فایلهای سابلیمینال و هیپنوتراپی و سایت شما آشنا شدم . مطلب شما خیلی جامع و کامل بود . امیدوارم بتونم نتیجه دلخواهم را از این فایلها و مطالب بگیرم .

   • دوست عزیز سلام
    خوشحالیم که مطالب و فایلهای سایت برای شما مفید واقع قرار گرفته . ما هم امیدواریم بتونی از محصولات و مطالب سایت بهره لازم را ببری . موفق باشی .

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا