دسته بندی
65,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

بهانه جویی _ فایل صوتی کلامی مدیریت و ترک بهانه جویی

Leave the excuse-subliminal excuse

آیا بهانه جویی می تواند ریشه و به نوعی باعث استرس و اضطراب و حتی خشم شود؟

در جواب باید گفت بله . در تحقیقات بسیاری مشاهده شده وقتی استرس و اضطراب و حتی ترس افراد بیشتر شود ؛ بهانه جویی شخص نیز بیشتر می شود . شاید منظور این باشد که فرد با بهانه جویی می خواهد استرس های و ترسهای درونی خود را بیرون بریزد و آنها را کمتر کند.

اما راه حل چیست ؟

در بعضی مواقع سکوت کردن و این که شخص مقابله مثل نکند و در مقابل بهانه جویی کاری نکند می تواند مؤثر باشد و به جای آن به فکر ریشه یابی برای حل مشکل باشد . بهانه و تأخیر اگر ریشه یابی نشود و از بین نرود کم کم تبدیل به خشم درونی می شود . و در بعضی مواقع لطمات جبران ناپذیری برای افراد به بار خواهد آورد . در کل می توان بهانه جویی و خشم را نوعی ارتباط دوسویه در نظر گرفت به این صورت که هر دو باعث می شود دیگری به وجود آید .

ما برای غلبه بر این مشکلات فایل صوتی کلامی مدیریت و ترک بهانه جویی در زندگی را طراحی کرده ایم . 

فایل طراحی شده توسط ما هیچ بهانه ای را در حال حاضر قبول نمی کند و باعث می شود یک تغییر بنیادین در تفکر شما ایجاد شود و ذهن ناخودآگاه شما را آموزش می دهد تا به یک باور برسید که به تعویق انداختن کارها یک جنایت و ظلم در حق خود و حتی دیگران است . این برنامه به آرامی اما محکم ذهن شما را به هماهنگی مجدد و تفکر وا می دارد و باعث می شود که شما این مطلب را درک کنید که به تأخیر انداختن عمل هیچ چیزی جز ذخیره ی کارها و عقب افتادن شما در انجام کارها نسبت به دیگران ندارد و این به تأخیر انداختن ، گاهی اوقات انجام دادن بعضی کارها را غیرممکن و غیر عملی می سازد.

این یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخوداگاه می کند . این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است . هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم . شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود ، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود . این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد . این فایل یک جلسه بی کلام هدایت شده برای رسیدن به آرامش عمیق است .

بسته فایل صوتی کلامی مدیریت و ترک بهانه جویی  شامل دو فایل صوتی بی کلام (سابلیمینال )و یک فایل صوتی باکلام است .

فایل های صوتی بی کلام را یکی صبح و دیگری را در شب گوش دهید .

فایل های را به مدت ۲۴ روز تا نهایت ۹۰ روز گوش دهید تا در شما نهادینه شود تا بتوانید اثرات آن را در زندگی خود ببینید .

قبل از شنیدن فایلها یک لیوان آب بنوشید .

استفاده از هدفون الزامی نیست ولی بودن و استفاده از آن تأثیرگذار است .

این بسته شامل ۳ فایل است .

۱- فایل صوتی بی کلام  (سابلیمینال) اول (پلی بک ۱)

با حجم ۴/۰۷ مگابایت و به مدت ۴/۲۹ دقیقه . مخصوص روز

۲- فایل صوتی بی کلام  (سابلیمینال)  دوم ( پلی بک ۲ )

با حجم ۹/۲۴ مگابایت و به مدت ۱۰/۱۱دقیقه . مخصوص شب

۳- فایل صوتی باکلام  با حجم ۲۰/۸ مگابایت و به مدت ۹/۰۷ دقیقه

Save

Save

مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *