تأثیرگذاری – فایل صوتی بی کلام تأثیرگذاری روی دیگران و نفوذ کلام (سابلیمینال)
 • کد محصول 1141
 • ۴۵,۰۰۰ تومان
  ۴۵,۰۰۰ تومان – خرید
  دسته بندی :

  حجم : ۲۷.۴ مگابایت
  زمان : ۳۰.۱۷ دقیقه
  فرمت فایل : mp۳

  تأثیرگذاری – فایل صوتی بی کلام تأثیرگذاری روی دیگران و نفوذ کلام – سابلیمینال تأثیرگذاری بر دیگران و کاریزما داشتن و تأثیرگذار بودن – چگونه تأثیرگذار باشیم ؟

  Influence-Charisma-Influence-of-the-reliance

  برخی افراد به طور طبیعی بسیار با نفوذ و تأثیرگذار هستند و به نوعی کاریزما دارند. نفوذ داشتن به بهبود مهارت های ارتباطی کمک می کند. شاید از خود بپرسید که چگونه است که افراد زیادی می توانند تأثیرگذار و بانفوذ باشند ولی من نمی توانم ! در واقع ما هم نیز می توانیم یاد بگیریم که چگونه تأثبرگذار باشیم و خود را به دیگران نشان دهیم.

  پس این که می خواهیم نفوذ بیشتری داشته و در کارهای پیش رو تأثیرگذار باشیم؛ خوب است.

  اگر ما رهبری و مدیریت را به عنوان یک عامل مؤثر و تسهیل کننده برای دستیابی به اهداف جمعی در نظر بگیریم ؛ می بینیم که نفوذ کلام و تأثیرگذاری اش یک پایه اصلی برای رهبری و مدیریت است ؛ پس اگر ما می خواهیم یک رهبر و لیدر خوب باشیم باید برای افزایش و تأثیرگذاری خود اقدام کنیم.

  یکی از مواردی که فرد می تواند نفوذ کلام و تأثیرگذاری داشته باشد؛ جذابیت است.

  جذابیت خاص چهره و سیما نیست. چه بسا فرد چهره زیبایی نداشته باشد اما با نفوذ کلام خود می تواند آنچنان جذابیت داشته باشد که برای هر فرد عادی غیرقابل درک باشد.

  نمونه بازر آن ماهاتما گاندی که چهره جذاب و زیبایی نداشت اما دنیا را تکان داد.

  پس بی خیالی طی نکنید و همه جوری جذابیت داشته و کاری کنید که به قولی مهره مار داشته باشید.

  Influence-Charisma-Influence-self-reliance

  بسیاری از افراد بر این باورند که تأثیرگذاری و نفوذ کلام یا نفوذ موفق به طور طبیعی به کاریزما و جذابیت ختم می شود . در طرف دیگر این مبحث این صحبت به میان می آید که ما چگونه قادر به انطباق خود با سبک های مختلف در زمان ها و موقعیت های مختلف و کار با افراد متفاوت می شویم؟

  تحقیقاتی که توسط مؤسسه کاپلان و قیصر صورت گرفته نشان می دهد که ۵۰% مردم یا افراد مورد بررسی قرار گرفته عنوان می کنند که افراد بسیار موفق برای تطبیق پذیری ، توانایی های خود را با مسائل و محیط وفق می دهند.

  این مطلب بیان می کند برای موفقیت باید در مواجهه با مشکلات فرد به مرور زمان چند وجهی شود و در برخورد با مشکل و مسئله ی جدید میدان را خالی نکند و اگر شکست خورد دوباره از نو شروع کند تا در نهایت بر مشکل غلبه کند. همین کار برای داشتن نفوذ و تأثیرگذاری واقعی صدق می کند.

  در واقع بهترین سبک این است که برای ساخت و ساز ابزار مؤثر از تکنیک های شناخته استفاده نکنیم و سعی کنیم همیشه روشی نوین با توجه به تواناییهای مان برای غلبه بر مشکلات خلق کنیم؛ در این صورت می توانیم نسبت به قبل تأثیرگذاری بیشتری داشته باشیم ( همان طرز برخورد با مشتری است ، اگر در برخورد با مشتری یک وجهی عمل کنیم و یا همیشه طرز برخوردمان یک وجهی و کسل کننده باشد ؛ ممکن است به زودی آن مشتری را از دست بدهیم. پس سعی کرده در روابطمان انعطاف پذیر و صبور بوده و احتمالات را بررسی کرده و جلو را ببینیم نه پشت سر را. در مجموع تنها یک نفر وجود دارد که می تواند مانع رشد و پیشرفت شما شود و آن هم کسی نیست جز خود شما.

  بله شما تنها کسی هستید که می توانید زندگی تان را متحول کنید. شما تنها کسی هستید که می توانید بر روی شادی ها، تصورات و موفقیت هایتان اثرگذار باشید و شما تنها کسی هستید که می توانید به خودتان کمک کنید.

  زندگی شما وقتی رئیستان، دوستانتان، والدینتان، شریک زندگی تان یا محل کارتان تغییر می کند؛ دستخوش تغییرات نمی شود.

  زندگی شما تنها زمانی تغییر می کند که شما تغییر کنید، باورهای محدود کننده خود را کنار بگذارید و باور کنید که شما تنها کسی هستید که مسؤول زندگی خودتان هستید و تنها با عقب انداختن کارها به خود ضربه می زنید. مهم ترین رابطه ای که در زندگی می توانید داشته باشید، رابطه با خودتان است.

  خودتان امتحان کنید، مواظب خودتان باشید، از مشکلات غیر ممکن و چیزهای از دست داده شده نهراسید و خودتان ، واقعیت های زندگی خود را بسازید.

  Influence-Charisma-Influence-subliminal

  اما چگونه تأثیرگذار باشیم ؟

  این فایل بی کلام به شما برای توسعه نفوذ کلام و تأثیرگذاری بهتر و کاریزما بودن کمک خواهد کرد . همچنین یاد می گیرید چگونه تأثیرگذار باشیم ؟( سابلیمینال تأثیرگذاری بر دیگران و تأثیرگذار بودن )

  این مدیتیشن پنهان(سابلیمینال تأثیرگذاری بر دیگران) به ساخت ویژگیهای توانایی نفوذ کلام در دیگران و تأثیرگذاری و اینکه ما چگونه تأثیرگذار باشیم ؟ کمک خواهد کرد. و به شما حس کاریزما داشتن را القا می کند . تصدیق های پنهان در این فایل می توانند در ذهن ناخودآگاه شما نفوذ پیدا کنند و در زمان مقتضی جایگزین باورهای محدود کننده شما شوند. این یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخودآگاه می کند .

  این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است. هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم . شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود ، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود .

  این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد . این فایل را به مدت ۲۴ الی ۹۰ روز گوش دهید . مداومت در گوش دادن رمز موفقیت شما در به نتیجه رسیدن در امر دلخواهتان است.

  این یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخودآگاه می کند. این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است . هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم .

  شما با این فایل چگونه تأثیرگذار باشیم بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود .

  این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد ؛ و شما یاد می گیرید که چگونه بر دیگران تأثیرگذاری داشته باشید .

  تصدیق های پنهان برای این خلسه :

  1. من سرشار از انرژی مثبت و نو هستم .
  2. من به آرامی و نفوذ کلام زیاد صحبت می کنم .
  3. انتقال پیام من به شدت گیرا است .
  4. دیگران هنگام صحبت به طور کامل به من توجه می کنند .
  5. من برای خودم ارزش و احترام قائل هستم . (عزت نفس )
  6. من لایق بهترین ها هستم .
  7. اعتماد به نفس من بالا است .
  8. من برای هر کاری بهترین هستم .
  9. من در هر کاری تأثیرگذار هستم .
  10. توانایی من برای نفوذ و تأثیر بر دیگران بسیار بزرگ است .
  11. حضور من در اجتماع مسحوربخش است .
  12. من کاریزما دارم و جذاب هستم .
  13. من برای کارم ارزش قائل هستم .
  14. من می توانم انتخاب دیگران را کنترل کنم.
  15. من می توانم ذهن دیگران را کنترل کنم.
  16. خودباوری من در انجام کارها خیلی بالاست.
  17. نفوذ کلام من بالاست.
  18. من در افراد تأثیر می گذارم.

  برای گوش دادن به این فایل در یک جای آرام قرار بگیرید.

  هدفن اجباری نیست ولی در تأثیرگذاری بیشتر مؤثر است.

  فایل سابلیمینال چگونه تأثیرگذار باشیم ؟ شامل یک فایل با حجم ۲۷/۴ مگابایت و به مدت ۳۰/۱۷ دقیقه است .

  29 دیدگاه برای “تأثیرگذاری – فایل صوتی بی کلام تأثیرگذاری روی دیگران و نفوذ کلام (سابلیمینال)
  1. خیلی دوست داشتم و لذت بردم

  2. سلام. من نمیدانستم باید ۱ ساعت گوش بدم الانم لطفا موضوع سابلیمینال برام عوض کنید خواهشا چون بابت این سابلیمینال ۴۵ تومن هزیینه کردم… تو این وضعیت برای من پول زیادیه لطفا موضوع متن سابلیمینال برام عوض کنید تا ازش نتیجه بگیرم خواهشا

  3. در روز باید چند ساعت به سابلیمینال ۳۰ دقیقه ای گوش بدیم؟

   • دوست عزیز سلام.
    یکبار صبح و یکبار شب ( نه چندین ساعت ) به فایل ۳۰ دقیقه ای به مدت ۲۴ الی ۹۰ روز گوش دهید ترجیحاً با هدفون.
    موفق و پیروز باشید.

  4. سلام. چرا دیدگاه منو پاک میکنید چیز بدی ک نگفتم… من سابلیمینال نفوذ کلام از سایتتون خریدم ۴ روزی هست ک خریدم بعد در روز چندین ساعت گوش دادم بهش. و الان در یک سایت خوندم گفته حتما باید در روز ۱ ساعت گوش داده بشه ن بیشتر چون باعث میشه مغز سابلیمینال نادیده بگیره و اثر نکنه، و باید از سایتی ک خرید کردید تقاضا کنید متن سابلیمینال براتون عوض کنند. میشه لطفا جواب بدید.

   • دوست عزیز سلام.
    دیدگاه شما پاک نشده و جواب داده شد. لطفاً به فایل همان طور که بارها در سایت عنوان شده یکبار صبح و یکبار شب گوش دهید و اگر فایلی مدت زمان طولانی دارد را چندین بخش کرده و در طول روز گوش دهید.
    موفق و پیروز باشید.

  5. سلام من ۴ روز پیش خریدم، و روزی چندین ساعت گوش کردم، الان تو یه سایت دیدم نوشته باید بیشتر از ۱ ساعت گوش نکنی، وگر نه مغز دستور نادیده گرفتن سابلیمینال و میده گ باید متن سابلیمینال براتون تغییر بدن تا ازش نتیجه بگیرید.

   • دوست عزیز سلام.
    در سایت ( در پیام ها و متن های فایل ها ) بارها عنوان شده که به فایل ها یک بار صبح و یک بار شب گوش کنید و اینکه شما در روز چندین ساعت به فایل گوش داده اید تصمیم خودتان برای اینکار هست. اگر مایل به نتیجه گیری هستید به مرور به فایل گوش دهید.
    موفق و پیروز باشید.

  6. سلام . تاثیری گذاری فایل برای من خیلی عالی بود . به نظرم خودم و اطرافیانم نفوذ کلامم خیلی زیاد شده

  7. من این فایل رو می خوام میشه تخفیف بدین؟

   • دوست عزیز سلام
    بعضی از فایل ها در روزهای خاصی تخفیف داده شده اند همانطور که هم اکنون تعدادی از فایل ها با تخفیف ارائه شده اند. این تخفیف ها در آینده نیز پابرجا خواهند بود. همچنین با عضویت شما در سایت به صورت اتوماتیک وار کیف پول شما شارژ شده که در هنگام خرید می توانید از این کیف پول خود استفاده کنید تا تخفیف اعمال گردد.
    موفق باشید.

  8. سلام من این فایل رو چند وقت پیش تهیه کردم ولی دودل بودم که استفاده کنم یا نه بالاخره تصممیم به استفاده گرفتم . الان که بهش فکر می کنم میبینم که کار درستی رو انجام دادم و نتایجی که از این کارم گرفتم خیلی عالی بودن و امیدوارم که نتایجم روز به روز بهتر بشه . ممنون از شما

  9. تاثیرگذاری این فایل برای من عالی بود

  10. من این فایل رو دو ماهه که خریدم واقعا اثر خیلی مثبتی داشته و برروی شخصیت من و فکر م تاثیرگذاریش عالی بوده

  11. تأثیرگذاری که از این فایل گرفتم واقعا غیرقابل وصفه

  12. درود بر شما
   بعد از استفاده از این محصول فهمیدم که خودم رو خیلی دستکم گرفته بودم الان متوجه شدم که باید از توانایی های خودم خیلی خیلی استفاده کنم و این رو مدیون شما هستم شما فوق العاده و بینظیر هستید

   • دوست عزیز سلام
    موفقیت شما باعث دلگرمی ماست. این موفقیت خواسته خود شما بود که به آن رسیدید. موفق باشید.

  13. سلام ضمن تشکر از سایت خوبتون . من این فایل رو چند وقت پیش تهیه کردم اولش زیاد برام جالب نبود اما بعد از چند وقت استفاده به نتایج خوبی دست پیدا کردم حتی به نظر خودم و دوستام باعث شده که اعتماد به نفسم به شدت افزایش پیدا کنه به این میگن موفقیت دوسر برد . از این بابت خیلی خوشحالم

   • دوست عزیز سلام
    از اینکه مأیوس نشدید و به راهی که در پیش گرفتید ادامه دادید و به موفقیت رسیدید بسیار خرسندیم.
    پیروز و سربلند باشید.

  14. سلام عالی بود دمتون گرم

  15. سلام پاسخ ها و متن های شما در مورد فایل های سابلیمینال و خودهیپنوتیزم فوق العاده است من این فایل رو ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ خریدم و ازش خیلی راضیم و حالم الان خیلی خوبه من باید از تک تک محصولات شما استفاده کنم .

  16. سلام از کجا بفهمیم این فایل نتیجه بخش بوده؟ من این فایل رو ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ خریدم.

   • دوست عزیز سلام
    با دیدن نشانه های مثبت در خود، شما متوجه تأثیر این فایل خواهید شد. این نشانه ها ممکن است برای بعضی از افراد در مدت زمان کم و برای برخی دیگر در مدت زمان بیشتری رخ دهد، و همانطور که گفتیم تأثیرگذاری این فایل ممکن است بین ۲۴ الی ۹۰ روز طول بکشد. پس شما به گوش دادن ادامه داده و ناامید نشوید چون ناامیدی خودش بدترین شیوه برای موضع گیری است. موفق باشید.

  17. من رمز عبورمو فراموش کردم هرچی ایمیلمو میزنم میگه معتبر نیست!

   • دوست عزیز سلام ، شما در قسمت فراموشی رمز عبور می توانید رمز عبور جدید را دریافت کنید . درستی وارد کردن ایمیل خود را نیز چک کنید . موفق باشید .

  18. کد تخفیف رو چطور باید گرفت؟

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا