جذب زن ایده آل ( مخصوص آقایان ) سابلیمینال مسیج
 • کد محصول 1232
 • ۴۵,۰۰۰ تومان
  ۴۵,۰۰۰ تومان – خرید
  دسته بندی :

  حجم : ۱۱.۲ مگابایت
  زمان : ۱۲.۱۸ دقیقه
  فرمت فایل : mp۳

  جذب زن ایده آل ( مخصوص آقایان ) – یافتن زن ایده آل زندگی – فایل صوتی بی کلام زن ایده آل آقایان

  Perfect- Ideal Woman-relationship

  ایجاد ویژگی های شخصیت کلیدی و ویژگی های مورد نیاز برای جذب زن ایده آل به طور طبیعی با کمک پیام های پیشگام پیشین ما.

  • آیا شما تعجب می کنید که چرا بعضی از مردان به طور طبیعی قادر به جذب زنان هستند؟
  • آیا بین دیدن و دید شما و آن افراد تفاوت وجود دارد؟

  یکی از سؤالاتی که اغلب پرسیده می شود این است که من می توانم یک فرد خاص را ( منظور در اینجا جذب زن ایده آل ) با استفاده از قانون جاذبه پنهان جذب کنم یا به دست آورم؟

  در جواب باید گفت بله. عشق از مهم ترین احساسات در کل جهان است. هنگامی که شما فردی را دوست دارید؛ آن شخص خاص مهم ترین فرد برای شما در این جهان است؛ و هیچ کسی نمی تواند جایگزین او شود. پس شما می توانید آن فرد خاص و عشق خود را جذب کنید. برای این کار شما باید ناامیدی را از خود دور کنید. اما ناامیدی چیست؟ ناامیدی یک انرژی مخرب ، منفی و قدرتمند است.

  هنگامی که میلی برآورده نشود؛ از درجه اعتبار ساقط می شود و این بر یأس شما در زندگی می افزاید. شما می توانید بر این ناامیدی غلبه کنید.

  شما می توانید با فایل یافتن زن ایده آل زندگی یأس و ناامیدی در به دست آوردن یا جذب زن ایده آل زندگی خود را از بین ببرید.

  اما ما برای جذب زن ایده آل در زندگی باید چگونه اقدام کنیم؟

  این واقعیت که بعضی از مردان به طور طبیعی و مداوم،  قادر به جذب زنان هستند، وجود دارد. زنان این افراد را جذاب می بینند، حتی اگر آن ها به طور کلاسیک خوب نباشند.

  چیزی که فقط درباره ی این افراد برای جذب کردن وجود دارد، قدرتی است که در ذهن آن ها وجود دارد، به این طریق که آن ها خود را در باورهایی که در مورد خودشان و زنان است، می بینند.

  • این مردان خود را مثبت می بینند و خود را شایسته ی داشتن یک زن ایده آل زندگی می دانند. 
  • این باورها و نگرش ها ، زبان بدن و اعتماد به نفس – همه صفات شخصیت اصلی است که زن را جذب مرد می کند.

  Subliminal - Ideal Woman - Perfect

  اما این فایل چطور عمل می کند؟

  این یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخودآگاه می کند. این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است. هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم. شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود. این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد.

  از این آلبوم به سادگی برای از بین بردن اعتقادات منفی خود استفاده کنید و آن ها را با نوع باورهایی که توسط مردان به طور طبیعی جذب می شوند، جایگزین کنید تا شما نیز بتوانید یکی از آن ها باشید. ( راه جذب زن ایده آل زندگی )

  این آلبوم به چندین روش کار می کند:

  ۱- یک اعتقاد جامع به خودتان، به عنوان یک مرد جذاب را به ارمغان خواهد آورد. شما به این باور می رسید که به طور کامل جذاب هستید و زن ایده آل زندگی به سمت شما جذب می شود.

  ۲- یک انرژی برای جذب یک شریک بالقوه به شما می دهد.

  ۳- انرژی شما برای جذب همسر دلخواه زندگی آزاد می شود. زبان بدن شما و موقعیت شما، شروع به تغییر می کند.

  ۴- احساس می کنید که شایسته داشتن زن ایده آل زندگی و همسر جذاب در زندگی هستید. هنگامی که شما شروع به ارزیابی خودتان می کنید، زنان به این موضوع پی می برند و از شما رهبری می کنند.

  • هنگامی که شما شروع به گوش دادن به این فایل می کنید، تغییرات ظریف در نگرش شما و نحوه ی در نظر گرفتن خود را در چند روز اول متوجه خواهید شد.
  • با ادامه استفاده از اعتقادات و ادراکات شما در این زمینه ( یافتن زن ایده آل زندگی ) قوی تر و مثبت تر می شود و واکنش متفاوت ( مثبت ) از سوی زنان نسبت به شما شروع می شود و در تعاملات اجتماعی توجهات بیشتری را به سمت خود می کشانید.
  • این فایل برای تعامل با ذهن خودآگاه و ناخودآگاه شما برای دریافت تغییرات مورد نظر طراحی شده است و به صورت زیر عمل می کند.

  Subliminal - Perfect- Ideal Woman

  دستورات پنهان فوق العاده مؤثر هستند و می توانند ضمیرناخودآگاه را در مسیر درست برای جذب زن ایده آل آقایان قرار دهند و به یافتن زن ایده آل زندگی آقایان کمک می کند. برخلاف پیشنهادت گفتاری، پیام های پنهان مستقیماً به ضمیر ناخودآگاه شما نفوذ پیدا می کنند و باورهای محدود کننده شما را تغییر می دهند. 

  این خلسه شامل دستورات بسیار قدرتمند و تصدیق های مثبت پنهان برای یافتن زن ایده آل زندگی است.

  شما با این فایل:

  ۱- در انجام کارهای خود عالی خواهید بود.

  ۲- به خوبی ابراز وجود می کنید.

  ۳- به تصمیمات خود اعتماد پیدا خواهید کرد.

  شما با این فایل به خود برای به دست آوردن موارد زیر کمک می کنید.

  ۱- زندگی خود را کامل تر می کنید.

  ۲- عزت و شریک زندگی خود را راحت تر به دست خواهید آورد.

  ۳- ترس از تنها بودن را رها می کنید.

  ۴- عشق واقعی خود را آسانتر به دست خواهید آورد .

  ۵- ناخودآگاه خود را برای یافتن زن ایده آل زندگی برنامه ریزی می کنید .

  ۶- احساس خیلی خوبی برای جذب زن زندگی خود به دست خواهید آورد .

  این فایل را صبح ها یا شب ها قبل از خواب گوش دهید.

  این فایل بی کلام ( سابلیمینال ) زن ایده آل آقایان شامل یک فایل با حجم  ۱۱/۲ مگابایت و به مدت ۱۲/۱۸ دقیقه است .

  8 دیدگاه برای “جذب زن ایده آل ( مخصوص آقایان ) سابلیمینال مسیج
  1. سلام فایل برا من باز نمیشه لطفا پیگیری کنید.

  2. سلام، می خواستم بدونم موفقیت در این فایل چقدر است؟ تضمین شما برای موفقیت در این فایل چیه؟

   • دوست عزیز سلام
    دوستان و افراد زیادی از این فایل استفاده کرده اند و نتیجه اش را دیده اند و شما باید به این نکته اساسی توجه داشته باشید که تضمین برای موفقیت شما، خواست و تعهد و اراده و پشتکار شما را می طلبد ( بیشتر ثرومندان دنیا از اول پولدار نبوده و آنها توانستند با پشتکار و علاقه ای که به کار خود داشتند، دستیابی به ثروت را برای خود میسر کنند ) همانطور که در سایت عنوان شده برای تأثیرگذاری این فایل ها زمانی بین ۲۴ الی ۹۰ روز در نظر گرفته شده است و شما باید هر روز به این فایل ها گوش دهید. این مدت زمان با توجه به شرایط افراد، باورها و خواست افراد و اینکه فرد چقدر به خودش باور داشته باشد و روی خودش در مورد آن موضوع خاص کار کرده باشد، می تواند متفاوت باشد. همچنین چون ما به کار خود ایمان داریم، تمام فایل های سایت رو گارانتی ۶۰ روزه بازگشت وجه قرار داده ایم و اگر چنانچه فرد به هر دلیلی از فایل راضی نبود آکادمی خود را ملزم به استرداد وجه پرداختی خواهد کرد. پش شما با اطمینان خاطر بیشتر از فایل ها استفاده کنید چون این روشی دو سر برد برای شما هست و شما چیزی را از دست نمی دهید. موفق باشید.

  3. با سلام فایلهای subliminmal که دارین رو از چه منبعی تهیه میکنید لطفا منابعتون رو ذکر نمایید ممنون۰

  4. آیا تلقینات پنهان به زبان فارسی هست؟

   • دوست عزیز سلام .
    عبارات تأکیدی فایل های هیپنوتراپی و سابلیمینال پنهان به زبان انگلیسی است ولی چون برای ناخودآگاه زبانی تعریف نمیشه برای همین این فایل ها تأثیر خودش رو داره.
    موفق باشید.

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا