جذب فراوانی – فایل صوتی بی کلام جذب فراوانی بی پایان
 • کد محصول 423
 • ۴۵,۰۰۰ تومان
  ۴۵,۰۰۰ تومان – خرید
  دسته بندی :

  حجم : ۵۴.۹ مگابایت
  زمان : ۶۱ دقیقه
  فرمت فایل : mp۳

  جذب فراوانی بی پایان-فایل صوتی بی کلام جذب فراوانی بی پایان

  Attraction of wealth-subliminal strong

  شما در یک میدان انرژی، میدان پتانسیل رؤیاها زندگی می کنید.

  این میدان مثل یک اتاق در اطراف شماست. این اتاق توسط قوی ترین احساساتی که شما حمل می کنید یا در ذهن خلاق خود دارید، احاطه می شود. شما با قدرت ذهن می توانید تجربیات بدن، ذهن و روح خود را با سلامتی و انرژی شایسته بیدار کنید. 

  ابتدا در مورد چگونگی احساسات خود فکر کنید.

  چه زمانی رؤیاهای شما آشکار خواهد شد؟ انرژی و نگرش شما چه تغییری خواهد کرد؟

  شما می توانید در حال حاضر این احساسات خوشایند را در خود ایجاد کنید.

  مطمئناً به زودی و اندازه ی کافی جذب فراونی مورد نیاز در شما مثل شاخه های سبز در بهار یا هنگامی که خورشید در آسمان هنگام صبح بالا می آید، ظاهر می شود.

  آیا این عمل واقعاً و در نهایت برای شما اتفاق می افتد؟

  البته! با ” قدم اول” با قدردانی، امید و مثبت اندیشی این عمل اتفاق می افتد. شما با این اقدامات به معنای واقعی کلمه جهان را مجبور می کنید که روی خوش را به شما نشان دهد. پس فیلسوف رؤیاهای خودت باش و همانند بازیگر معروف هالیوودی در فیلم ” همین نام ” ، در ابتدا با ساخت یک فضا شروع و در ادامه یک میدان انرژی ایجاد کن و در ادامه هست که می توانی با این انرژی، آن فضا و مغناطیس را به نقطه ی هدف برسانی. 

  آیا دوست دارید این میدان انرژی را آشکار کنید؟

  شما می توانید به راحتی یک زمینه برای شادی، ثروت، عشق واقعی و سلامتی ایجاد کنید و هر چیزی را که می خواهید، از جهان بیرون خود مطالبه کنید و به دست بیاورید.

  ما به عنوان یک فرد بزرگسال می توانیم خیلی از فرآیندهای زیبای خود را کشف و جذب فراوانی را برای خود میسر کنیم. 

  • ضبط های متوازن ما با استفاده از صداهای تأیید شده با دقت انتخاب شده است و در یک حجم کمتر از آنچه گوش انسان می تواند بشنود، طراحی شده است.
  • آن ها از ذهن ناخودآگاه شما عبور می کنند و به طور مستقیم به هسته ی ذهن شما نفوذ می کنند.
  • در اینجاست که شما می توانید هر چیزی که ناخودآگاه خود را برای آن برنامه ریزی کرده اید را انجام دهید.
  • برنامه ریزی ناخودآگاه همیشه یک چالش است، زیرا ذهن آگاه به عنوان یک محافظ شخصی عمل می کند. این چیزی است که پیام های مخفی برای آن طراحی شده است.
  • این یک راه برای از بین بردن محافظ آگاهانه شما و تغییر دائمی است.
  • شما تصدیقات این فایل را نمی توانید بشنوید اما آن ها را متوجه می شوید، آن ها در سطح خیلی پایین به صورت درست درهم می آمیزند و در اینجاست که ذهن ناخودآگاه شما می تواند خیلی بیشتر جذب کند.
  • مغز شما هر روز جذب می کند و به تأثیرات خارجی پاسخ می دهد، اما شما اغلب اوقات متوجه نمی شوید.
  • سابلیمینال ها طراحی شده اند تا شما توسط ناخودآگاه به مقاصد مورد نظر خود برسید.

  فراوانی مطالعات مستند شده و آزمایش های علمی وجود دارد که نتیجه گیری این فایل ها را ثابت می کند.

  • ضبط زیر به شما کمک می کند تا تغییرات و پیشرفت های خود را انجام دهید. اگر تصمیم به تلاش کردن برای خود بگذارید، اثرات به وجود آمده تقویت می شوند.
  • سابلیمینال می تواند به شما یک لبه ی اضافی را بدهد و به ذهن شما کمک کند که در اوج خود کار کند.
  • اگر فکر می کنید که آماده ی تغییر هستید و می خواهید که این تغییر اتفاق بیفتد، مطمئن باشید این تغییر رخ می دهد و این فایل متعلق به شما، می تواند در این راه به شما کمک گند.
  • این فایل ترکیبی از موسیقی و زنگ هاست. زمان به زمان شما ممکن است تصدیق صدا را متوجه شوید اما نمی توانید به وضوح آن ها را بشنوید. این صداها و تصدیق ها در سطح پایین بازی می کنند تا از آگاهی و نفوذ در ناخودآگاه عبور کنند.

  این فایل فراوانی ، برنامه های ناخودآگاه شما را با تأیید مثبت برنامه ریزی می کند و چون هر ذهنی متفاوت است، پس طول و زمان گوش دادن نیست که تفاوت و تغییر را ایجاد می کند، بلکه این تغییر در رویکرد و تمایل شنوندگان است که باعث می شود آن ها موفق شوند.

  آیا موفقیت شما دائمی است؟ نتیجه دائمی شما به طور کامل به شخص تمرین کننده بستگی دارد و اینکه چگونه از این فایل استفاده می کند، اگر برای به دست آوردن ثروت از این فایل استفاده می کنید و آن را بودن عمل، پاسخ دهید، نتیجه ی لازم را کسب نخواهید کرد. پس با عمل لازم و پیوسته به نتیجه ی دلخواه خود برسید.

  این فایل صوتی بی کلام جذب فراوانی بی پایان در زندگی بر ناخودآگاه شما تأثیر می گذارد ؛ و با پیام ها و تصدیق هایی که به ناخودآگاه شما وارد می کند باعث ایجاد تغییرات مطلوب و پایدارکننده ای در شما خواهد شد. در فایل های صوتی بی کلام پیام ها و تصدیق ها در قالب نت های موسیقی به ضمیر ناخودآگاه ارسال می شوند. این پیام ها صرفاً برای ضمیر ناخودآگاه قابل تشخیص و درک خواهد بود .

  این پیام ها به راحتی و سادگی و با زبان نت و موسیقی به ضمیر ناخودآگاه ذهن تحویل داده می شود . شما با تکرار گوش دادن به این فایل می توانید ذهن خود را با موضوع مورد توجه هم فرکانس کرده و به طور اتوماتیک نتایج دلخواه خود را در زمینه جذب فراوانی و ثروت بگیرید. این فایل صوتی بسیار قدرتمند را به مدت ۲۴ الی ۹۰ روز گوش دهید تا نتایج دلخواه خود را از آن کسب کنید.

  Attraction of wealth-subliminal strong-abundance

  شما با فایل صوتی بی کلام جذب فراوانی بی پایان موارد زیر را به دست خواهید آورد .

  ۱- در زمان کوتاهی باورهای اشتباه و تخریب کننده را از ذهن خود خارج خواهید کرد.

  ۲- پول و رفاه جریانی خواهد بود که به طور طبیعی بر زندگی شما وارد خواهد شد.

  ۳- شما درک قوی برای دریافت پول و ثروت و فراوانی به دست خواهید آورد.

  ۴- با رفاه و فراوانی شما فرد مهم و ارزشمندی خواهید شد.

  ۵- این یک جلسه هیپنوتراپی (فایل صوتی بی کلام جذب فراوانی ) قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخودآگاه می کند. این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است . هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم . شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود.

  این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد.

  فایل صوتی بی کلام (سابلیمینال مسیج )جذب فراوانی بی پایان شامل یک فایل

  صوتی بی کلام سابلیمینال  با حجم ۵۴/۹ مگابایت و به مدت ۶۱ دقیقه است .

  40 دیدگاه برای “جذب فراوانی – فایل صوتی بی کلام جذب فراوانی بی پایان
  1. خوبه که شما هستین تا با بتونیم با کمک شما به اهدافمون برسیم. این محصول بی نظیره امروز خیلی خوشحال بودم گفتم خوشحالیمو با تمام دوستان در میان بذارم.

  2. سلام. خیلی عالی بود جالب بود

  3. سلام به همه دوستان من بعد از استفاده از این فایل چندتا جذب خوب داشتم .جذب هایی که اصلا فکرشو نمی کردم داشتم خیلی عالی بود مرسی از اینکه این فایل رو خیلی خوب درست کردین تا ما بتونیم با کمک اون به اهدافمون برسیم.

  4. خیلی خفن بود

  5. سلام. خسته نباشید خدمت دوستان آکادمی ذهن گیرا . من کوچیکتر از اونی هستم که سفارش کنم ولی توصیه من به بعضی دوستان اینه که فایل های سابلیمینال مسیج رو باور کنند و مدام نگن این برای من کار نمی کنه . من باور کردم و واقعا برای من خیلی خوب بود و الان دارم ثمرشو می بینم.

   • دوست عزیز سلام.
    سپاس از شما. خیلی خوبه که خودتان را باور کردید و به نتیجه ی لازم رسیدید.
    موفق و پیروز باشید.

  6. سلام. خوشحالم که با شما آشنا شدم گروه ذهن گیرا خیلی ممنون از همه ی شما که به من تو راه رسیدن به هدفم کمک زیادی کردید.

  7. من این فایل رو ۳ ماه پیش خریدم و هر روز با گوش دادن با اون چیزهای جدیدی رو تجربه کردم . این تجربه ها باعث شده تو کارم موفقیت های زیادی رو به دست بیارم.

  8. یه آرامش خاص بهم وارد کرد . الان خیلی آروم هستم . به نظر من فراوانی فقط پول و ثروت نیست و فراوانی آرامش داشتن هم می تونه به ما خیلی تو زندگی کمک کنه.

  9. سلام. ممنون از همه

  10. سلام. امیدوارم که همیشه دلتون شادو جون و تنتون سلامت باشه که باعث دلگرمی من شدین . شما باعث شدین که من مسیر درست رو انتخاب کنم هر روز که فراوانی رو به دست میارم تو ذهن خودم با اونها یه خونه میسازم و از این کارم لذت زیادی می برم خوشحالم که بودین و من رو تنها نذاشتین.

  11. تو این مدت استفاده از این فایل جذب های کوچیک و بزرگ زیادی داشتم و اینو باور دارم که همشون به خاطر انرژی مثبتی که شما بهم دادین به همراه تلاش خودم . ممنون

  12. از وقتی به خودم ایمان اوردم و خودمو باور کردم دنیا واسم یه جور دیگه شده فایل های سابلیمینال مسیج واقعا دنیای من رو تغییر دادن و باید بگم که این فایلها بی نظیر هستند.

  13. به نظر من سابلیمینال یعنی بازتاب باور و من تونستم با این روش به خیلی از باورهام برسم

  14. فوق العاده بود دمتون گرم

  15. سلام و تشکر بابت همه چیز، از نگرانی و دغدغه هایی که برای من داشتین و ممنون از اینکه در این مدت همراه من بودین و خیلی تشکر از پشتیبان آکادمی که بسیار صبورانه با راهنمایی های خود قوت قلب من بودند.

   • دوست عزیز سلام
    سپاس از همراهی شما و خوشحالیم که به نتیجه مطلوب خود رسیدید. امیدواریم که همیشه و در تمام مراحل زندگی موفق و سربلند باشید.

  16. فایل خیلی خوبی بود و مورد پسندم بود

  17. با سلام، هر چی از خوبی ها و محبت های شما بگم کم گفتم این فایل زندگی من رو کلا عوض کرد و با جذب هایی که داشتم تونستم خودم سرنوشتمو به نظر خودم برا همیشه عوض کنم . این جذب فراوانی برای من خیلی اومد داشت. خیلی خیلی تشکر از آقای مشایخی.

   • دوست عزیز سلام
    سپاس از محبت شما، اما در اصل این خود شما بودید که بهترین کمک را به خودتان کردید و پیشرفت و فراوانی را با آغوش باز پذیرا بودید.

  18. سلام بعضی از محصولات شما گرون هستند لطفا یه مقدار اونها رو کاهش بدین.

   • دوست عزیز سلام
    محصولات این سایت بسیار معتبر هستند و برای خلق آنها زحمت کشیده شده است. همچنین در بازه های زمانی خاصی، بعضی از محصولات، کاهش قیمت داشتند که در آینده نیز این روال ادامه دارد. ( چند محصول حاضر در سایت کاهش قیمت دارند.) در ضمن همانطور که در مطالب و متن های قبلی سایت عنوان شد، شما بعد از خرید هر محصولی از سایت اگر تا ۶۰ روز از محصول خریداری شده به هر نحو ناراضی بودید و یا عنوان شد که از فایل نتیجه نگرفتید، وجه پرداختی خود را دریافت خواهید کرد. پس مشاهد می کنید که خرید شما در هر صورت حالت ۲ سر برد دارد. موفق باشید.

  19. اول دودل بودم که واقعاً این فایل ها کار میکنه یا نه. چند بار به سایتتون سر می زدم و با خودم می گفتم یه بار امتحان کنم و دل رو زدم به دریا و این فایل رو خریدم و بعد از استفاده به نیروی فوق العاده ذهن ناخودآگاه خودم پی بردم و الان راغب شدم از محصولات دیگه هم استفاده کنم . باید بگم این برنامه واسه من به صورت خیلی جالب کار کرد و به دوستم هم توصیه کردم از این محصولات استفاده کنن. در ضمن می خواستم بدونم این فایل رو خودتون تهیه می کنید؟

   • دوست عزیز سلام
    محصولاتی که در سایت جدید بارگذاری شده اند، همه توسط خود سایت ذهن گیرا و در داخل تهیه شده اند. موفق باشید.

  20. سلام و خسته نباشید به دوستان ذهن گیرا این محصول بی نظیر واقعا برا من فوق العاده بود تو این مدت استفاده از فایل و کمک دوستان و تلاش خودم الان تونستم یک کار بسیار خوب پیدا کنم و با جذب هایی که داشتم تونستم به نتایجی خوبی برسم تشکر و مرسی

  21. سلام من هر چقدر تلاش می کنم موفقیت کمی به دست میارم به نظر شما باید چه کارکنم ؟

   • دوست عزیز سلام
    شما اگر خواهان رشد و توسعه و پیشرفت شخصی هستید یا خواهان زندگی پرباری هستید باید با تغییر نظرات و تجاربی که اگر آگاهانه و هوشمندانه به دنبال آن ها نروید جزو زندگی شما نمی شوند، پس سرآغاز و سرچشمه و مرجع های خود را افزایش دهید. به ندرت پیش میاد که یک فکر و ایده ی بکر خود به خود به ذهنتان خطور کند. پس فعالانه در جستجوی آن باشید.
    با خود فکر کنید که آیا کاری بوده که هرگز فکر انجام آن را نمی کرده اید و پس از انجام آن، درهای دنیای تازه ای به رویتان گشوده شده باشد؟
    برای پاسخ به این سؤال باید این طور بگوییم که شما باید به دنبال انجام کارهایی بروید که تاکنون هرگز انجام نداده اید، مثلاً به غواصی و کشف دنیای زیر آب بروید و ببینید که زندگی در محیطی کاملاً تازه چگونه است؟ یا یک شب به کنسرت موسیقی بروید و یا به بیمارستان بچه های سرطانی و یا عیادت سالمندان بروید. این موارد شامل مواردی که شما طبق عادت از رفتن به آنجا خودداری می کنید نیز می شود. در این موارد شما خود را در فرهنگی متفاوت که تا حالا تجربه نکرده اید غرق کنید و جهان پیرامون را از دیدگاه دیگران ببینید و از خود بپرسید که آن ها در این موقع به چه چیزی فکر می کنند و خواهان چه چیزی هستند!
    به خاطر داشته باش محدودیت، چارچوب یا تنگنایی که در زندگی خودت داری احتمالاً فقط ناشی از محدودیت تجارب مرجع است. پس سرآغازها و مرجع های خودتو افزایش بده تا زندگیت با سرعت باورنکردنی توسعه پیدا کنه. موفق باشی.

  22. سلام من با فایل های شما حس بدی که نسبت به خودم داشتم رو کنار گذاشتم و الان فقط به مثبت بودن فکر می کنم . ممنون از تجربیات شما

  23. سلام، بهترین اتفاق زندگیم اینه که با شما آشنا شدم و از وقتی که این فایل رو خریدم تمام خوشی ها به سمت من سوق داده شدند مرسی مرسی مرسی بابت فایل جذابتون.
   من این فایل رو ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ خریدم.

   • دوست عزیز سلام
    سپاس بابت همراهی و دلگرمی های شما. شاد و پیروز و سربلند باشید.

  24. سلام این فایل عالیه من این فایل رو یک ماه پیش خریدم ولی باید بگم انرژی که از این فایل گرفتم منو ترغیب کرد که فایل های دیگه شما رو هم حتما امتحان کنم.

  25. سلام، من ۲۵ سالمه و چند سالی هست که با قاون جذب آشنا هستم. مقالات و کتابهای زیادی در این باره خوندم و قانون جذب رو خیلی باور دارم. من فایل فراوانی و رفاه رو چند روز پیش خریدم و امروز که این مطلب رو می نویسم نزدیک به ۴۵ روز هست که این فایل رو گوش می دم. من بازی فراوانی رو با این فایل شروع کردم ولی تا الآن چیز خاصی برام اتفاق نیافتاده ولی هیچ وقت ناامید نمی شم و به این کار ادامه می دم تا به خواسته هام برسم چون مطمئنم خدا می خواد یه چیز بهتری بهم بده پس تا آخرین لحظه به خدا ایمان دارم و خیلی خوشحالم با آکادمی ذهن گیرا آشنا شدم چون به نظرم متفاوت هست و ممنونم از تک تک اعضای آکادمی ذهن گیرا بابت این فایلها و سایت فوق العاده تون.مرسی

   • دوست عزیز سلام
    سپاس بابت همراهی تون. بله دوست من ناامیدی خودش بدترین اتفاق هست که می تونه برای یک فرد اتفاق بیفته و خوشحالیم که شما ناامید نیستید و با جدیت روی علایق و خواسته های خود پافشاری و به جلو حرکت می کنید. پس تکرار کن آنچه که دوست داری و مثبت اندیش باش تا موفق باشی.

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا