نوع فایل
mp3
حجم فایل
57 مگابایت
دسته بندی
99,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

فایل خودهیپنوتیزم اعتماد به نفس و خودباوری

اعتماد به نفس چیست؟ راههای به دست آوردن اعتماد به نفس چیست؟ اگر شما به دنبال راهی برای افزایش اعتماد به نفس خود هستید پس می توانید با این فایل، دوباره ذهن خود را برای تقویت و افزایش اعتماد به نفس برنامه ریزی کنید.

 • ایجاد اعتماد به نفس در خود یا دیگران بسیار مهم است!
 • اغلب این روزها مردم یا اعتماد به نفس ندارند یا به خود اعتماد ندارند.
 • دوست داشتن غرور نیست – این یک شادی خالص و ناب است.
 • این برنامه قدرتمند برای بازسازی و افزایش لذت بردن از اعتماد به خود است.
 • وقتی شما اعتماد به نفس ندارید هر جنبه ای از زندگی شما کسل کننده و دشوار است.
 • پس اگر اغلب احساس می کنید که نظر شما حساب نمی شود، این به عزت نفس شما بر می گردد. پس باید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.
 • یا اگر فکر می کنید دیگران بهتر یا برتر از شما هستند این به اعتماد به نفس پایین شما بر می گردد. 
 • یا اگر آرزو دارید که جای دیگران باشید این به اعتماد به نفس کم شما، نسبت به خودتان مربوط می شود.

و یا اینکه در روابط اجتماعی خود را کنار می کشید و یا در پی اثبات حداقل های خود به یک دوست یا یک همکار هستید؛ پس اعتماد به نفس شما برای تأیید خودتان کم است و باید آن را ارتقاء دهید. 

و  همچنین اگر از خودتان بترسید و یا خود را کمتر یا برتر و بهتر از دیگران صدا نزنید؛ اعتماد به نفس شما کم است.

مطالب فوق بسیار ناراحت کننده است و اگر شما احساس پشیمانی دارید و موارد بالا را در خود سراغ دارید و جستجو می کنید عزت نفس شما بدتر هم خواهد شد.

شما ممکن است به طور موقت رفتار خود را تغییر دهید، اما اگر احساس خوبی در مورد خود نداشته باشید اعتماد به نفس شما دوباره کاهش می یابد.

اما برنامه تنظیم شده در این فایل با توانمندسازی دوباره ذهن ناخودآگاه شما، تمام صحبت های منفی پیرامون شما را به آرامی پاک و به جای آن اندیشه و اعتقادات پاک را جایگزین خواهد کرد.

Superior Self

بازسازی اعتماد به نفس، ممکن است برای بعضی افراد سخت باشد ولی با این برنامه، بازآفرینی ذهن مثبت و سازنده برای شما آسان خواهد شد.

شما با این برنامه :

۱- به طور غریزی نسبت به خودتان احساس خوبی خواهید داشت.

۲- به سادگی در کسب و کارتان به خودباوری خواهید رسید.

۳- از اعتماد به نفس بیشتر لذت خواهید برد.

۴- به آنچه که انجام می دهید و به آنچه که هستید افتخار خواهید کرد.

۵- لذت غرور ( مثبت ) را تجربه خواهید کرد.

۶- خود را منحصر به فرد خواهید دید.

 • این برنامه کمک می کند تا یک ذهنیت جدید برای استفاده از پتانسیل دورنی خود ایجاد کنید و به اطرافیانتان ارائه دهید.
 • تغییرات دائمی جدید بسیار مؤثر است، پس با ایجاد اعتماد دورنی در خود و بارورکردن توانایی های ارزشی خود، اعتماد به نفس را به همه بخش های مختلف ذهن و بدن خود انتقال دهید و با تبدیل شدن به فردی انعطاف پذیرتر و  پرانرژی تر، مهارت های ارتباطی شفاهی و غیرکلامی خود را بهبود ببخشید.
 • با استفاده از این برنامه، شما در ابتدا تغییرات کوچکی را در خود متوجه خواهید شد، این تغییرات به مرور به تغییرات دائمی تبدیل خواهند شد.
 • هدف از این برنامه این هست که به طرز فکر جدیدی دست پیدا کنید و آن را در روابط کار، خانواده، اهداف و اجتماع به کار ببرید و به یاد داشته باشید که هدف از ایجاد و افزایش اعتماد به نفس در شما این است که خود واقعی تان را به دیگران نشان دهید نه فرد دیگری را.
 • شما با این فایل به معنای واقعی کلمه، ذهن خود را برای تغییر مثبت برنامه ریزی خواهید کرد. پس باور کنید، شما سزاوار بهترین ها هستید.

و اینکه ما چگونه به خودباوری برسیم؟

بسیاری از مردم با این پرسش که چگونه به یک اعتماد به نفس ایده آل برسند رو به رو هستند. به منظور داشتن احساس مفید بودن سطح بالایی از خودباوری لازم است ؛ و برای این منظور باید برای خودتان ارزش قائل شوید. توسعه این احساس درونی و تبدیل آن به ارزش تشکر و قدردانی از خودتان را می طلبد. اعتماد به نفس مجری احساس درونی یعنی عزت نفس است؛ هنگامی که شما به وجود خود اعتبار می بخشید ؛ واقعاً احساس می کنید که شایسته و با دیگران برابر هستید و از افراد موفق چیزی کم ندارید . ما دوست داریم که شما خود را در عمل نشان دهید و رفتار خود را با اعتماد به نفس تطبیق دهید.

پیام ها و تصدیق های پنهان که به شرح زیر است به شما کمک خواهد کرد که حس پایه توسعه و ایمان و باور به خود و حقوق خود را به احساس و ارزش شایسته تبدیل کنید.

این فایل صوتی به شما کمک خواهد کرد، باورهای ناخودآگاه جدید در مورد خودتان ایجاد کنید.

این یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخودآگاه می کند. این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است. هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم. شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود. این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد. این فایل یک جلسه بی کلام هدایت شده برای رسیدن به آرامش عمیق است.

خود هیپنوتیزم و سابلیمینال در افزایش اعتماد به نفس بسیار مؤثر هستند.

 • این ۲ برنامه به طور مستقیم، ذهن ناخودآگاه شما را مورد هدف خود قرار داده و آن را تجزیه و تحلیل می کنند و شکل ها و اعتبارات درونی شما را با ایجاد اعتماد واقعی و پایدار در قالب یک هسته به شما تحویل می دهند.
 • فقط زمانی که شما یک سطح طبیعی و سالم ار اعتماد به نفس داشته باشید، می توانید به توانایی کامل خود برسید و از زندگیتان بیشترین بهره را ببرید، اما این نباید فانتزی باشد!
 • اعتماد فقط حالت ذهن است و شما به بهبود آن نیاز دارید تا به سادگی، تغییرات را در ذهن خود داشته باشید.
 • اگر شما بتوانید الگوهایی از تفکر و اعتقادات خود را که افراد با اعتماد به نفس به اشتراک می گذارند، به دست آورید! شما نیز به تدریج، بیشتر و بیشتر به خود اعتماد خواهید داشت و این چیزی است که فایل پیش رو، برای شما انجام می دهد.

پیام های متعصبانه ما، اعتقادات و الگوی تفکر قدیمی شما را در یک سطح ناخودآگاه تغییر می دهند و آن ها را با نوع باورهایی که توسط افراد با اعتماد به نفس ، به طور طبیعی، به اشتراک گذاشته می شوند، تغییر می دهند و بهترین چیز این است که، شما تغییراتی که در ذهن خود انجام می دهید با شما باقی بماند!

این فایل، ذهن ناخودآگاه شما را از بیرون باز می کند تا به شما یک سطح هسته ای بیشتر از اعتماد به نفس بدهد.

با این برنامه موارد ذیل برای شما رقم خواهد خورد.

۱- خودتان را متفاوت خواهید دید.

۲- به شما ویژگی های مشابه و روش های تفکر مشترک توسط افراد با اعتماد به نفس را می دهد.

۳- اطمینان بیشتری نسبت به خود در شرایط اجتماعی خواهید داشت.

۴- اعتماد به نفس خود را به طور کلی تقویت و افزایش دهید تا آن را به تمام زندگی خود برسانید. هنگامی که برای اولین بار از این آلبوم استفاده می کنید، احساس انرژی، تحریک و انگیزه بسیار معمول است. با گذشت زمان کمی، این احساسات به تغییرات پایدار در سطح عمیق تر تبدیل می شوند. شما به جای نگرانی در مورد چیزها و یا فکر کردن به آنچه که نمی توانید انجام دهید، با چالش های جدید هیجان زده خواهید شد و به راه هایی که می توانید انجام دهید، فکر خواهید کرد. با این نحوه ی تغییرات است که شما می توانید به آنچه که واقعاً می خواهید از زندگی بیاموزید، متمرکز می شوید. 

Superior Self-Confidence

پیام های پنهان توصیه شده در این مدیتیشن که در هنگام گوش دادن به این فایل می توانید تکرار کنید شامل موارد زیر است .

۱- من با انرژی الهی در جهان که مملو از امنیت است ارتباط دارم.

۲- من معتقدم که هر چیزی که به ذهنم می رسد را می توانم انجام دهم.

۳- هر روز که می گذرد من در خودم بیشتر و بیشتر باور به انجام کارها را پیدا می کنم.

۴- من حس عمیقی از اعتماد به نفس و آرامش در خود سراغ دارم.

۵- دیگران باید به استعدادها و توانایی های من احترام بگذارند ؛ من باید آنها را تغذیه و آزادانه بیانشان کنم.

فایل خودهیپنوتیزم اعتماد به نفس و خودباوری شامل ۲ فایل :

۱- فایل صوتی بی کلام ( فایل subliminal message ) با حجم ۵۴/۹ مگابایت و به مدت ۶۰/۳۵ دقیقه است.
۲- فایل صوتی باکلام ( خودهیپنوتیزم ) با حجم ۲/۳۳ مگابایت و به مدت ۲۰/۲۲ دقیقه است.

مطالعه بیشتر

31 پاسخ به “فایل خودهیپنوتیزم اعتماد به نفس و خودباوری”

 1. خیلی عالی بود. هنوزم بعد از مدت ها وقتی جایی کم میارم این فایل رو گوش می کنم و انرژی بیشتری ازش میگیرم.

 2. من محصول افزایش اعتماد به نفس رو چند روز هست که تهیه کردم و هر روز طبق گفته های آکادمی دارم گوش می کنم و به مفید بودن این محصول ایمان دارم چون به دوستان در سایت ذهن گیرا اعتقاد دارم . نتایج به دست اومدم رو بعدا با دوستان به اشتراک میذارم

 3. سلام به همه دوستان . من قبلا اعتماد به نفس خوبی داشتم و یه مدت بود که به‌ دلیلی افسردگی گرفته بودم و اعتماد به نفسم کم شده بود به توصیه یکی از دوستانم که از محصولات شما استفاده کرده بود این فایل رو تهیه کردم چند ماهی هست که فایل رو گوش می کنم نمی دونم چرا ولی هر دلیلی داره اینه که با هر بار گوش دادن انرژی خاصی در خودم حس می کنم امیدوارم که روزهای قبل دیگه برنگردن

 4. سلام.
  من این فایل رو می خوام خریداری کنم چرا وسط کار خطا می زنه لطفا اگه امکان داره به ایمیلم ارسالش کنید به سایت هم پیام دادم

  1. سلام.
   با عرض پوزش بابت مشکل به وجود آمده. مشکل برطرف و فایل به ایمیل شما ارسال شد.
   موفق و پیروز باشید.

 5. سلام. ممنون از دوستان. من اینکه بتونم تو چند مدت اعتماد به نفس خوبی به دست بیارم واسه خودم و همسرم خیلی جالب بود. خیلی دوست دارم با دیگران این حس رو به اشتراک بذارم و بهشون بگم برای به دست اوردن چیزهایی که می خوان باید امیدوار باشن و به عقب برنگردن.

  1. دوست عزیز سلام.
   خوشحالیم که این حس قشنگ در شما به وجود آمده و سپاس از شما بابت همراهی و دلگرمی که به تیم ما و دیگران منتقل کردید.
   موفق و پیروز و سربلند باشید.

 6. سلام دوستان عزیز
  من تازه با سایت شما آشنا شدم….
  وقتی دیدگاه‌ها رو خوندم خیلی خوشم اومد… یه سوال داشتم..
  مثلا همین فایل اعتماد به نفس به فارسی یا انگلیسی.. که این همه رضایت ایجاد کرده… و سوال دوم اینکه..
  کلا زبان انگلیسی یا فارسی تاثیری داره تو تغییری که ایجاد میشه…
  ممنونم

  1. دوست عزیز سلام
   چون فایل های subliminal بر اساس نت و بیت های موسیقی هست و شما باید در این فرکانس قرار بگیرید. این موضوع که شما اشاره کردید زیاد مد نظر نیست و لازم نیست به زبان انگلیسی یا هر زبان دیگه ای مسلط باشید. این فایلها تأثیر خود را بر روی ناخودآگاه شما می گذارد و ناخودآگاه پیام های پنهان در آنها را متوجه می شود. موفق باشید.

 7. سلام من نزدیک ۴ ماهه فایل خودهیپنوتیزم اعتماد به نفس و خودباوری رو استفاده می کنم قبلا اعتماد به نفسم کم بود و سر این موضوع با همسرم مشکل داشتیم و از من ایراد می گرفت چون به شوهرم وابسته بودم سعی کردم روی اعتماد به نفسم بیشتر کار کنم و بعد از استفاده از این فایل تو این مدت حس و حالم خیلی بهتر شده و احساس می کنم نسبت به گذشته تغییرات زیادی داشتم و الان خیلی راحت تر می تونم با دیگران ارتباط برقرار کنم ممنون از اکادمی ذهن گیرا

 8. همیشه می خواستم بر روی رفتار و برخوردم و طرز صحبت کردنم کار کنم فایل های زیادی گوش کردم و کارهای زیادی انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم خدا رو شکر می کنم که با سایت شما آشنا شدم و تونستم با کمک شما به این معضل که گریبانگیر من شده بود غلبه کنم مرسی از عوامل

 9. سلام می خواستم بپرسم من که روابط عمومی پایینیس دارم و به نظر خودم در روابط اجتماعی ضعیف عمل می کنم این فایل تقویت اعتماد به نفس به من کمک می کنه ؟

  1. دوست عزیز سلام
   بله این مجموعه به صورت بسیار مؤثر با کارکردن و تأثیر بر روی ناخودآگاه شما باعث بهبود و تقویت اعتماد به نفس می شود که شما می توانید از آن برای رفع خجالت و حضور و صحبت و انتقال دیدگاه تان در جمع استفاده کنید.

 10. سلام من این فایل رو ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ خریدم. محصول جذابیه اعتماد به نفسم نسبت به قبل خیلی بیشتر شده با دیگران بهتر ارتباط برقرار می کنم راحت تر نظراتم رو به دیگران انتقال میدم در کل برام خیلی مفید بود .

  1. سلام
   نشانه بازر این محصول افزایش اعتماد به نفس در برقراری ارتباط با دیگران و رفع خجالت است. خوشحالیم که شما به این موفقیت رسیدید.

 11. من این فایل رو چند وقت پیش خریدم می خواستم بدونم با این فایل عزت نفسم هم افزایش پیدا می کنه؟

  1. دوست عزیز سلام
   موضوع عزت نفس، مسئله ای جداست. شما می تونید برای تقویت عزت نفس خودتون از فایل سابلیمینال افزایش عزت نفس موجود در سایت استفاده کنید. موفق باشید.

 12. سلام من به نظر خودم و دوستام اعتماد به نفس پایینی دارم و همیشه از جمع فراری هستم و بابت این امر همیشه خودم رو سرزنش می کنم این فایل و محصول چقدر می تونه تو این راه به من کمک کنه ؟ در ضمن من این محصول رو ۲ روز خریدم ولی ترس از استفاده نذاشته که به فایل گوش بدم.

  1. دوست عزیز سلام، این محصولی که خریداری کرده اید ناخودآگاه شما را تا حد زیادی تحت تأثیر خودش قرار می ده و باعث میشه شما در دستیابی به اعتماد به نفس لازم، موفق عمل کنید. البته اقدامات عملی شما هم در این زمینه بسیار مهم و تأثیرگذار هست. اما در مورد ترس از استفاده باید اینو یادآروی کنیم که یکی از راه های افزایش اعتماد به نفس اینه که کاری رو که می ترسی انجام بدی رو حتماً انجام بده و سعی کن همیشه خودت باشی و به خودت ایمان و باور داشته باشی. یک کلید مهم برای موفقیت شما اعتماد به نفس هست و یک کلید مهم برای اعتماد به نفس آماده سازیه. افزایش اعتماد به نفس یکی از فاکتورهای موفقیت در زندگی هست. پس اونو جدی بیگیر. همچنین شما در مورد سرزنش خودتون می تونید از فایل پرهیز از سرزنش کردن خودتون که در فایل ها و محصولات سابلیمینال است، استفاده کنید.
   موفق و پیروز و سربلند باشید.

 13. سلام من این فایل رو خریداری کردم و باید بگم که تأثیرش خیلی خیلی فوق العاده است. این فایل یه حس خوب،عالی و انرژی و قدرت بهم داده مرسی بابت این فایل خوب و ارزشمند

 14. سلام، من چند روزی هست که از این فایل استفاده می کنم . با این فایل و عمل به اقداماتی که در فایل ذکر شده اعتماد به نفسم چندین برابر شده . امیدوارم همه بتونن از این فایل فوق العاده استفاده کنن. ممنون از سایت ذهن گیرا و مدیریت سایت.

 15. سلام
  من این فایل رو از سایت خریداری کرده ام . می خوام بدونم این محصول رو چندبار گوش بدم تا از اون نتیجه مطلوب رو بگیرم آخه من اعتماد به نفس خیلی پایینی دارم .

  1. سلام
   از خرید شما متشکریم . این که چند بار گوش کنید ؛ بستگی به وضعیت شما دارد . اما سعی کنید در طول شبانه روز حداقل یک بار گوش دهید . برای اینکه نتیجه مطلوب بگیرید صبح زود یا شب ها قبل از خواب که فرصت کافی و خوبی دارید ؛ فایل ها را گوش دهید . صبح ها ذهن آماده پذیرش و فراگیری بهتری دارد . همچنین مدت استفاده همانطور که در مطالب عنوان شده می تواند بین ۴ هفته الی ۳ ماه متغیر باشد . هر چه بیشتر گوش کنید نتیجه مطلوب تر خواهد بود و تا هر وقت احساس کردید در شما تغییرات اساسی به وجود آمده به فایلها گوش دهید . موفق باشید .

 16. سلام
  شما در مورد اعتماد به نفس و خودباوری چند تا آموزش خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی دارید . این آموزش ها چه فرقی با هم دارن ؟ کدوم آموزش می تونه بهتر کمک کنه ؟

  1. عرفان عزیز سلام ما در سایت یک محصول خودهیپنوتیزم اعتماد به نفس و خوداتکایی و یک محصول صوتی بی کلام هیپنوتراپی سابلیمینال خودباوری و باور خود داریم. این دو محصول هر کدام می توانند اعتماد به نفس شما را بالا ببرند. البته دو محصول با همدیگر فرق دارند. و این دو مقوله نیز با هم فرق دارند. هر دو آموزش نیز می توانند به شما کمک کنند. به شرط استمرار در گوش دادن شما می توانید نتایج دلخواهتان را از این محصولات کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *