نوع فایل
mp3
حجم فایل
61 مگابایت
45,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

فایل صوتی بی کلام آرامش ذهن یا بهبود ذهن آرام – ذهن آرام چگونه استرس را ذوب می کند ؟

آرامش ذهن بهبود ذهن آرام

 

آرامش ذهن چگونه استرس را ذوب می کند؟

تصور کنید که ذهن شما شبیه خانه است و تمام درها و پنجره های خانه شما باز هستند و شمار زیادی از مردم، آزادانه و بدون اجازه وارد خانه شما می شوند و مدام در خانه در جنب و جوش و حرکت هستند و انرژی و وقت شما را به صورت باورنکردنی هدر می دهند و شما را به خدمت می گیرند.

آیا واقعاً شما اجازه می دهید چنین اتفاقی در خانه شما بیفتد؟ 

چگونه است که اجازه نمی دهید فردی بدون اجازه وارد خانه شما شود ولی می گذارید افکارمنفی و ناآرام به صورت بی رویه وارد ذهن شما شوند.

ذهن شما یکی از مکان های خصوصی شماست. خانه درونی شما، با این حال شما ” درب و پنجره های ” آن را برای ورود هر فکر و توجه ای بی مورد، باز می گذارید و با این عمل خود، باعث می شوید تمرکز و صلح دورنی و زمان مفید خود را هدر بدهید.

ذهن یک ابزار عالی و پیچیده تر از پیشرفته ترین کامپیوترها است. با این حال ذهن از لحظه بیدار شدن ما در صبح تا موقعی که شب به خواب برویم، بی رحمانه و بی وقفه در معرض و مشغول افکار و تفکر می شود. اما به راستی چرا؟

ذهن همیشه با نگرانی، ترس و بحث های دورنی مشغول هست و بیشتر اوقات با توجه کردن ما به افکار منفی و بیهوده، حوادث ناچیز را فراتر از واقعیت نشان می دهد، این عوامل باعث می شوند، آرامش ما مختل شده و نظم دورنی ما از بین برود.

داشتن ذهن آرام مانند این تصور است که :

خود را در داخل خانه تصور کنید در حالی که یک طوفان در خارج از خانه در حال گذر ( زیر و رو کردن ) از خاکهاست. این طوفان می تواند شدیداً خشمگین شود و با باد قوی، باران و رعد و برق همراه شود، اما شما مطمئن و خوشحال هستید که خانه از شما محافظت می کند و می تواند هر طوفانی را تحمل کند، پس برای شما کمتر مهم خواهد بود که چه اتفاقی دارد در بیرون از خانه اتفاق می افتد، و این دقیقاً همان چیزی است که شما در زمانی که ذهن تان آرام است. احساس می کنید،

ذهن آرام مثل این این خانه به شما پناه می دهد و از شما در مقابل بی قراری، بی حوصلگی، استرس و خشم و مشکلات محافظت می کند و شما را قادر می سازد تا با هر موضوعی که ممکن است با آن مواجه شوید، به طور مؤثر مقابله کنید. 

اما راهکار و راه حل چیست؟

این فایل یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخودآگاه می کند. این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است. هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم، سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم . شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود .

این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد.

این فایل یک جلسه بی کلام هدایت شده برای رسیدن به آرامش عمیق است .

این فایل به شما در آرام کردن ذهن کمک خواهد کرد، و به افکاری که بیش از حد به ذهن شما خطور می کند و مانع آرامش شما می شود را متوقف خواهد کرد.

استفاده از این فایل حتی چند دقیقه در روز تأثیر و تغییر قابل توجهی را در زندگی شما ایجاد می کند و باعث می شود صلح درونی بخش زیادی از زندگی شما شود.

شما با فایل صوتی بی کلام ذهن آرام به طور طبیعی

۱. اجازه رفتن استرس خود را با کمک تصدیق های مثبت می دهید .

۲- ذهن خود را آرام می سازید .

۳- تنش را از خود دور می کنید .

۴- به بهبود خواب خود کمک می کنید .

۵- شما برای جلوگیری از ناراحتی و افکار منفی وارد ذهن خود خواهید شد.

۶- شما یاد خواهید گرفت که چگونه و به صورت بی نظیر و بی پایان، ذهن خود را آرام کنید.

۷- هنگامی که ذهن در آرامش هست، استرس و اضطراب و نگرانی، ترس و بی قراری ناپدید خواهند شد. 

۸- شما با این فایل، اطلاعات و راهنمایی ها و تلقینات منحصر به فردی را برای آرام کردن پچ پچ های اضافی ذهن خود به دست می آورید و یاد خواهید گرفت که ذهنیت خود را کنترل کنید و افکاری را که نمی خواهید، نادیده بگیرید و بتوانید از یک ذهن صلح آمیز و ذهنی آرام لذت ببرید.

این خلسه با رمپ پایینی آغاز می شود و در عمیق ترین سطح دلتا پایان می پذیرد .

این فایل در قالب مکالمات بین معلم و دانش آموز طراحی شده است.

این فرمت امکان پرسیدن سؤالات و پاسخ دادن به آنها را فراهم کرده است، مثل اینکه، خواننده در حضور معلم باشد.

شما با فایل صوتی بی کلام بهبود ذهن آرام و بی کلام آرامش ذهن به ایجاد تغییرات مثبت در خود به صورت درازمدت کمک خواهید کرد .

شما با فایل صوتی بی کلام آرامش ذهن ( سابلیمینال مسیج ) و تصدیق های مثبت ذکر شده در زیر متن به خود برای بازنویسی افکار و الگوهای مثبت و سالم و آرامش بیشتر و بهتر کمک خواهید کرد و می توانید تا حد زیادی از استرس و اضطراب خود بکاهید و تبدیل به کسی شوید که به طور طبیعی آرام و متعادل است و با این آرامش ذهن خواهید توانست در صلح و صفا و صمیمیت و آرامش به زندگی بپردازید .

گرفتن یک مقدار از استرس در هر روز می تواند به کیفیت بهتر زندگی شما منجر شود . پس با فایل صوتی بی کلام داشتن ذهن آرام همراه باشید .

Relax the mind-Calm

تصدیق های مثبت و پنهان برای این فایل به شرح زیر است .

  1. ذهن من آرام است .
  2. بدن من رها از هر گونه نگرانی و استرس است .
  3. من همیشه مثبت و مسالمت آمیز هستم .
  4. زندگی من هر روز به سمت متعادل تر شدن می رود .
  5. من یک زندگی آرام ، سالم و متعادل دارم .
  6. بدن و ذهن من از هر گونه تنش آزاد است .
  7. استرس من هر روز کم کم و به مرور زمان از بین می رود .
  8. بدن من به طور طبیعی آرام و آزاد است .
  9. آرامش ذهن جزء جدایی ناپذیر از وجود من است .  فایل صوتی بی کلام آرامش ذهن یا بهبود ذهن آرام ( سابلیمینال مسیج ) شامل یک فایل با حجم ۶۱/۳ مگابایت و به مدت ۶۷/۳۱ دقیقه است .

مطالعه بیشتر

یک پاسخ به “آرامش ذهن یا بهبود ذهن آرام – فایل صوتی بی کلام ذهن آرام ( سابلیمینال مسیج )”

  1. خیلی خوب بود‌ من همیشه ذهنم درگیر مسائل خیلی کوچکی بود بعد از استفاده از فایل چند وقت هست که خیلی ذهنم آروم هست و با مشکلاتم سخت برخورد نمی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *