فایل صوتی تجسمی درمان چاقی
 • کد محصول 108
 • حراج
  ۱۵ %
  ۶۱,۰۰۰ تومان
  امتیاز 4.62فایل صوتی تجسمی درمان چاقی">
  ۶۱,۰۰۰ تومان – خرید

  حجم : ۱۱۲ مگابایت
  زمان : ۸۸ دقیقه
  فرمت فایل : mp۳

  فایل صوتی تجسمی درمان چاقی را برای شما تولید کردیم تا به آسانی گوش دادن به یک موسیقی خوش اندام شوید و نگاه ها را به طرف خود جلب کنید.
  خود هیپنوتیزم درمان چاقی و رژیم لاغری با استفاده از
  سابلیمینال لاغری از طریق پیام های هیپنوتراپی به ناخودآگاه ذهن شما نفوذ می کند و ذهن شما برای کاهش وزن آماده می شود.

  همانطور که می دانید عقل سالم در بدن سالم است. همچنین عقل و ذهن سالم باعث سلامتی بدن می شود.

  فایل های صوتی سابلیمینال لاغری با تاثیر بر ذهن و تفکر شما کمک می کند به جای چاق شدن با خوردن یک لیوان آب به آسانی آب خوردن لاغر شوید.

  تنها کاری که شما باید انجام بدهید گوش دادن به آهنگ های سابلیمینال لاغری است.

  درمان چاقی

  درمان چاقی یا رژیم لاغری به کمک سابلیمینال لاغری و خودهیپنوتیزم لاغری :

  دوباره ذهن خود را برای از دست دادن وزن و رژیم لاغری برنامه ریزی کنید.

  از دست دادن وزن و جسمی که به آن افتخار کنید را با برنامه ریزی ذهنی و به صورت اتوماتیک وار، راه اندازی مجدد کنید.

   

  دیگر فرقی نمی کند کجای بدن شما چاق هست، و شما به دنبال دمان چاقی شکم هستید یا برای لاغری صورت و یا ران و پهلو تلاش می کنید .

   

  سابلیمینال کاهش وزن جدیدترین روش لاغری برای کل بدن است

  • آیا به این نتیجه رسیده اید که رژیم غذایی برای شما کار نمی کند؟ و مشکل را در اصول تغذیه در کاهش وزن می دانید.
  • آیا شما دائماً و بارها و بارها، قدرت اراده خود را برای رژیم لاغری از دست داده اید؟
  • آیا زمانی که وزن خود را از دست رفته می بینید و رژیم لاغری جواب می دهد، ولی دوباره بعد از یک مدت کوتاه، وزنتان به حالت قبل برمی گردد، برای ادامه کار دلسرد می شوید؟
  • آیا شما برای خود دلایلی دارید تا به یک باشگاه ورزشی برای لاغری و کاهش وزن نروید؟ و کلا به کاهش وزن با ورزش فکر نمی کنید
  • آیا اعتمادی به خود برای لاغری و درمان چاقی تان ندارید؟
  • آیا می خواهید در نهایت از زیر فشار روانی رژیم لاغری به صورت طبیعی خارج شوید؟

   

  چگونه هیپنوتراپی پنهان با القای پیام های سابلیمینال به لاغری شما کمک می کند؟

  از دست دادن وزن برای تعدادی از افراد آسان نیست.

  اما فایل صوتی سابلیمینال لاغری به از دست دادن وزن پنهانی و رژیم لاغری ، به شما کمک خواهد کرد.

  مهم نیست که بسیاری از شما چگونه برای از دست دادن وزن تلاش می کنید، شما می توانید به طور مستقیم به انبار عظیمی از انرژی خلاق که در درون ذهن ناخودآگاه خود به خاک سپرده اید و دارد خاک می خورد دسترسی داشته باشید؛

   

  آنها به شما کمک خواهند کرد تا به عنوان یک لنگر به یک طرز فکر باریکی دست پیدا کنید و  خودتخریبی و جنب و جوش اضافی برای کاهش وزن و لاغری را از خود دور کنید.

   

  اگر برای لاغر شدن اقدام کنید ولی عادت های طولانی مدت و الگوهای تفکر منفی خود را همچنان داشته باشید، در این راه ( لاغری ) موفق نخواهید شد.

   

  با این طرز تفکر و با گذشت زمان، شما با هر رژیم لاغری و غذایی جدید که مواجه شوید، خواهید دید که نسبت به قبل نتیجه ی بدتری می گیرید و این حس که دیگر نمی توانید و قادر نخواهید که برای لاغر شدن اقدام کنید، در شما رسوخ پیدا می کند.

  همه چیزهایی که شما  را به عقب وامی دارد تنها در ذهن شماست و در بخش ناخودآگاه شما ذخیره می شود.

   

  کاهش وزن با استفاده از سابلیمینال و خود هیپنوتیزم لاغری متعلق به یک مفهوم جدید نیست و در واقع یک روش طبیعی و ساده برای کاهش وزن و لاغری است.

   

  صداهای و آهنگ های سابلیمینال لاغری به سادگی، پیشنهادات مثبت را به ذهن ناخودآگاه شما ارسال و شما را به لحاظ ذهنی تقویت کرده تا به اهداف کاهش وزن و درمان چاقی به شما کمک کند.

   

  پیام های هیپنوتراپی لاغری و خودهیپنوتیزم لاغری به شما در چندین راه کمک می کند:

  1. لاغری با پیام های سابلیمینال به شما انگیزه و اراده برای برنامه ی کاهش وزن می دهند و به قدرت ذهن شما برای رژیم غذایی و مقاومت در برابر وسوسه ها کمک خواهد کرد.
  2. به شما کمک می کند تا ورزش را جزئی از سلامت جسمانی خود قلمداد کنید و آن را بدون دلیل متوقف نکنید. با این اعمال است که شما از خودتان و بدن تان لذت خواهید برد.
  3. به شما کمک می کند تا شلوار جین سایز ۳۵ بپوشید!
  4. به تدریج نگرش شما نسبت به غذا و رژیم غذایی تغییر خواهد کرد. غذاهای سالم برای شما جذاب تر خواهند بود و میل به خوردن غذاهای چرب و شیرین بیش از حد را متوقف خواهید کرد. به این ترتیب تغذیه مناسب برای کاهش وزن و سلامت بدنتان را دنبال می کنید.
  5. در نهایت فایل سابلیمینال لاغری به کمک فایل خود هیپنوتیزم لاغری کاری می کنند تا در شما یک نگرش مثبت و یک اعتقاد محکم به وجود آرود تا وزن خود را به صورت طبیعی کاهش دهید و هیچ چیزی در این راه نمی تواند شما را متوقف کند.

   

  تصدیقات روش هیپنوتیزم برای لاغری به سادگی از شما به صورت ذهنی پشتیبانی می کنند و به شما کیفیت ذهنی مورد نیاز برای موفقیت را می دهند. تنها کافی است به موسیقی سابلیمینال گوش دهید و لاغر شوید.

  اگر دنبال تغییرات برای کاهش وزن و درمان چاقی خود هستید باید با عمل مناسب و تغییر سبک زندگی به آن برسید.

   

  پکیج لاغری با ذهن یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده است.

  پکیج لاغری با ذهن یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده است، برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخودآگاه برای رسیدن به وزن دلخواه می کند و یک رژیم لاغری مناسب برای افراد با اراده می باشد. 

   

  سابلیمینال کاهش وزن ( فایل صوتی لاغری با ذهن ) برای شنیدن مکرر مناسب است.

  هنگامی که شما قادر به گوش دادن به فایل صوتی لاغری به صورت مکرر باشید و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنید سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانید تجربه کرده و به دست آورید .

  شما با پکیج هیپنوتراپی لاغری بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود .

   

  موسیقی های قدرتمند سابلیمینال با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد .

   

  • این برنامه ریزی ذهنی، انگیزه لازم برای رسیدن به وزن ایده آل را به شما می دهد و شما را قادر می سازد تا نگرش ها و عادت های شکست خورده خود را یک بار برای همیشه، برای داشتن رژیم لاغری سالم، محدود کرده و از سر راه خود بردارید.
  • این برنامه ی رژیم لاغری به طور مستقیم، ناخودآگاه شما را هدف قرار می دهد، پس لازم نیست شما هیچ تلاش اضافه ای را وارد کنید و امر برنامه ریزی ذهن برای شما به صورت اتوماتیک وار رخ می دهد.
  • با هیپنوتیزم و سابلیمینال لاغری شما انگیزه ی لازم در جهت تغییر شیوه ی زندگی و از دست دادن وزن و لاغری را به دست خواهید آورد.
   همانطور که این تغییرات در شما همچنان در حال ساخت هستند و شما عادت های غذایی سالم خود را حفظ می کنید، تعهدات کاهش وزن و رژیم لاغری برای شما طبیعی تر می شود و شما به طور طبیعی یاد می گیرید که عادت های مورد نیاز برای درمان چاقی خود را حفظ کنید.
  • با این برنامه، متابولیسم بدن شما تحت کنترل ناخودآگاه تان قرار می گیرد و هر چه زمان می گذرد این روند به آرامی افزایش می یابد و هر روز که می گذرد، کاهش وزن برای شما ملموس تر خواهد بود. 
  • علاوه بر استفاده از این فایل، شما باید از غذاهای سالم بیشتری نسبت به غذاهای چرب، شیرین و نوشیدنی های گازدار، استفاده کنید.
   شاید این جمله از نظر بعضی افراد بسیار سطحی به نظر برسد و یا آن را بسیار شنیده باشند. ولی بعد از عمل کردن به این موارد، متوجه تغییرات ملموس آن خواهند شد.

   

  شما می توانید با برنامه ریزی ذهن خود و پیوستن به یک برنامه غذایی روزانه جذاب و تغییر رژیم لاغری، لاغری بودن را به یک روال عادی و معمولی برای خود تبدیل کنید
  .

  لاغری بدن و درمان چاقی با از بین بردن افکار منفی

  علاوه بر موارد بالا شما باید افکار و احساسات منفی در مورد تصویری که از بدنتان دارید یا این حس که ” شما نمی توانید آن را انجام دهید” و یا شما نمی توانید به وزن ایده آلتان برسید ” را فشرده و ناپدید کنید. 

  شما با اعتماد به نفس و انگیزه ای که برای رژیم لاغری به دست می آورید، لاغر بودن و سالم بودن را به بخشی از وجود خود اضافه می کنید.

   

  شما با فایل صوتی هیپنوتراپی لاغری و درمان چاقی :

  ناخودآگاه خود را به طور طبیعی برنامه ریزی می کنید و آنچه که برای شما خوب است را به طور خودکار احساس خواهید کرد و تصویر منفی که از بدنتان دارید و عادات خوردن بدی را که دارید را با افکار مثبت، احساسات و رفتارهایی که به سادگی و مثبت برای شما کار کند، جایگزین خواهید کرد. 

  رژیم لاغری

   

  نحوه اثر گذاری فایل صوتی لاغری با ذهن به وسیله سابلیمینال لاغری

   

  روش لاغری هیپنوتراپی و درمان چاقی نسخه کامل از دست دادن وزن ( lose weight ) با استفاده از پیام فایلهای دیداری پنهان است این فایل دارای موارد برنامه نویسی ناخودآگاه امواج تتا + پیام های پنهان صوتی + امواج صوتی است.

   

  فایل صوتی هیپنوتیزم برای لاغری برنامه ای جهت تغییر ذهن ناخودآگاه و بهبود زندگی با کنترل و کاهش وزن و رژیم لاغری است .

   

  فایل خود هیپنوتیزم لاغری همراه موسیقی و اهنگ های سابلیمینال برای از دست دادن وزن به صورت پنهان و فعال به صورت نامحدود از ناخودآگاه شخص با استفاده از یک مجموعه ی کامل از باورهای توانمندسازی است؛ که به طور جدی در شما می تواند حک شود.

   

  پیام های سابلیمینال لاغری ( رژیم لاغری ) به شرح زیر است.

  • من خود تخریبی را از بین می برم.
  • من بر اعتیاد به غذا غلبه می کنم.
  • من یک طرز فکر باریک برای کاهش وزنم اتخاذ می کنم.
  • اشتهای من کاهش یافته است .
  • انرژی من برای سوخت و ساز افزایش یافته است.
  • استرس من برای از دست دادن وزن کاهش یافته است.
  • من فعال ، جذاب و در لیست تقاضای دیگران هستم .
  • من خودم را دوست دارم و احساس بزرگی می کنم.
  • من سالم هستم پس نگاه من هم بزرگ است.
  • من غذای خوب و سالم می خورم.
  • هر سلول از بدن من زیبا و سالم است.
  • من خودم به کنترل وزنم احترام می گذارم.
  • من از بدنم لذت می برم پس بدنم بزرگ و سالم است.
  • من اجازه می دهم لاغری بدنم پدیدار شود.
  • من از تغذیه ام راضی هستم. 
  • من چربی اضافی بدنم را می سوزانم.
  • من رژیم لاغری ام را دوست دارم.
  • من فعال و پرانرژی هستم.
  • من عاشق ورزش هستم.
  • رسیدن به اهداف برای من سهل است.
  • من به تقدیر دل نمی بندم پس خودم تقدیرم را رقم می زنم.
  • من به بدنم افتخار می کنم.
  • من به بدنم احترام می گذارم.
  • من غذا کم تر می خورم پس وزنم کمتر است.
  • من تماماً ، کاملاً و زیادی از بدنم راضی هستم.

   

  Treatment for obesity-obesity

  فایل صوتی تجسمی درمان چاقی یکبار صبح و یکبار قبل از خواب به مدت ۴ هفته توصیه می شود.

  برای این کار در یک موقعیت آرام روی صندلی نشسته و ریلکس به این فایل گوش دهید و باورها را تکرار کنید چون ذهن ناخودآگاه است و همیشه در دسترس است پس می توانید این پیام ها را کدگذاری کنید و نتایج مطلوب تری از این فایلها کسب کنید.

   

  امروز برای زندگی دوباره با این برنامه شروع کنید و دوباره ذهن خود را برای لاغر شدن و درمان چاقی خود تغییر دهید – برای همیشه!

   

  فایل صوتی تجسمی درمان چاقی شامل ۴ مدیتیشن و فایل سایلیمینال لاغری است.

  1. فایل صوتی بی کلام لاغری با ذهن ( فایل subliminal message ) پلی بک ۱ با حجم ۲۶/۷ مگابایت و به مدت ۲۹/۲۷ دقیقه ( صبح ها گوش دهید )
  2.  فایل صوتی بی کلام لاغری با ذهن ( فایل subliminal message ) پلی بک۲ با حجم ۲۷/۷ مگابایت و به مدت ۳۰/۳۳ دقیقه ( شبها قبل از خواب گوش دهید )
  3. فایل صوتی باکلام ( خود هیپنوتیزم لاغری ) برنامه ریزی کاهش وزن با حجم ۵۳/۰۵ مگابایت و به مدت ۲۳/۲۲ دقیقه
  4. فایل صوتی باکلام ( خود هیپنوتیزم لاغری ) تصدیق های پنهان سلامتی جسم با حجم ۴/۵۷ و به مدت ۵/۰۲ دقیقه

   

  26 دیدگاه برای “فایل صوتی تجسمی درمان چاقی
  1. این فایل اعتماد به نفسم رو برای لاغری افزایش داد

  2. فوق العاده

  3. سلام
   ببخشید چندتاسوال داشتم
   اول اینگه فایلهای لاغری صدای دریاس یا برای من اشتباه دانلود شده؟
   همزمان با گوش دادن به صدای فایل های بی صدا باید اون ۲۰تا جمله رو تکرار کنیم یا نیازی نیست؟
   ممنون میشم جوابم روبدین
   با تشکر

   • دوست عزیز سلام
    نه نیازی نیست تا اون جملات رو تکرار کنید فقط به فایل گوش کنید تا پروسه جذب، خود به خود برای شما انجام شود. بعد از گوش دادن خواستین جملات رو تکرار کنید.
    بله فایل دریافتی درست است. موفق و پیروز و موفق باشید.

  4. سلام
   من این فایل رو خریداری کردم اما نمیدونم چطوری ب دستم میرسه
   تو قسمت قوانین نوشته بودید که پساز پرداخت میشه فایل رو دانلود کرد اما من قسمتی برای دانلود ندیدم
   میشن راخنمایی کنید؟

   • دوست عزیز سلام
    در پروفایل خود و همچنین به ایمیلی که وارد سایت کردید نیز یک نسخه ارسال خواهد شد. اگر دوباره به مشکل برخوردید پیام داده تا برطرف شود. با سپاس از همراهی شما.

   • سلام. به دلیل اینکه ایمیل ارائه شده شما به سایت با پیشوند WWW وارد شده است، لینک دانلود به ایمیل شما ارسال نشده، لطفاً بررسی کنید تا در صورت عدم رفع، دوباره برای شما ارسال شود.

    • سلام
     ایمیل وارد شده معتبر نیست. یک ایمیل معتبر به ایمیل پشتیبانی سایت بفرستید تا فایل برای شما ارسال گردد.

  5. این محصول به لاغر شدنم خیلی کمک کرد . مرسی

   • سلام و سپاس از اینکه موفقیت های خود را با در میان می گذارید.
    پیروز و موفق باشید.

  6. پیکج خوبی بود

  7. سلام و خسته نباشید . از پیگیری شما بابت سوالات در مورد این فایل ممنونم.

  8. تشکر بابت این فایل بسیار هیجان انگیز

  9. بدون هیچ گونه تلاشی برای از دست دادن وزنم شروع به گوش دادن این فایل کردم و تغییرات به وجود اومده واقعا ظریف بودن . این محصول عالیه

  10. با سلام خدمت دوستان سایت ذهن گیرا من این فایل رو یک ماه پیش خریدم در مجموع خیلی خوب بود و به من کمک زیادی کرد . من هر وقت استرس می گیرم پرخوری می کنم ولی این فایل باعث شد یک آرامش خاصی به دست بیارم و به بدن خودم احترام بذارم و دیگه سمت پرخوری نرم و این عوامل باعث شد به دوستم هم پیشنهاد این برنامه رو بدم.

  11. سلام می خواستم بدونم تاثیرگذاری کدوم از روش های خودهیپنوتیزم یا سابلیمینال بهتره؟ من این فایل رو در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ خریدم.

   • دوست عزیز سلام
    هر کدام از روش ها، تأثیرگذاری خودشون رو دارند و ممکنه تأثیرگذاری خودهیپنوتیزم برای یک نفر بیشتر و برای یک نفر دیگه کمتر باشه، در مورد روش و فایل سابلیمینال هم همینطوره. شما باید ببینید کدام یک از روش ها برای شما بهتر است. تلفیق هر دو روش هم مثل این فایل بسیار اثرگذار بوده و شما می تونید مثل بقیه دوستان نتیجه دلخواهتون رو از این فایل بگیرید. موفق وسربلند باشید.

  12. سلام من این فایل رو روز عید خریدم و به خواهرم هدیه دادم و الان با اینکه حدود ۳ ماه هست که از این فایل استفاده می کنه ولی به نظرم واقعا جالب و هیجان انگیزه که با این فایل تونسته وزن خودشو خیلی خیلی زیاد کم کنه و الان می تونه هر شلوار جینی که دوست داره رو بپوشه.

  13. سلام
   من این محصول رو مدتی پیش خریداری کردم ، می خواستم بدونم شنیدن همزمان فایلهای سابلیمینال و خودهیپنوتیزم با هم مشکلی دارد یا نه ؟

  14. سلام . می خواستم بدونم فایلهای سابلیمینال قوی تر هستند یا خودهیپنوتیزم . و اینکه فایلهای صوتی را چه موقع گوش دهیم . و چرا ذهن من در مقابل فایلهای سابلیمینال مقداری مقاومت می کند؟

   • دوست عزیز سلام فایلهای بی کلام و با کلام هیچ برتری نسبت به هم ندارند و هردو به شدت قوی میباشند.فایلهای subliminal message ذهن شما را برنامه ریزی میکند تا در مدار کاهش وزن قرار بگیرید.هرچه بیشتر گوش دهید تأثیر بهتری دارد ولی حداقل ۲۴ الی ۹۰ روز باید گوش دهید. فایلهای سابلیمینال را صبح زود و شبها قبل از خواب اگر گوش دهید تأثیرگذاری آن بیشتر است و این که ذهن شما در مقابل این امواج و فایلهای سابلیمینال مقاومت می کند شاید به این دلیل باشد که در یک مکان آرام قرار نمی گیرید . شما در یک مکان آرام قرار بگیرید یک لیوان آب بنوشید و از هدفون استفاده کنید امیدوارم نتیجه بگیرید . توضیحات بیشتر در سایت قرار دارد .

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا