فایل صوتی ترکیبی تجسم خلاق
 • کد محصول 106
 • حراج
  ۱۵ %
  ۶۳,۰۰۰ تومان
  امتیاز 3.97فایل صوتی ترکیبی تجسم خلاق">
  ۶۳,۰۰۰ تومان – خرید

  حجم : ۹۵ مگابایت
  زمان : ۱۰۴ دقیقه
  فرمت فایل : mp۳

  تجسم خلاق – فایل صوتی ترکیبی تجسم خلاق

  Visualization-Creative - Creative Incarnation

  تجسم خلاق چیست ؟

  قانون جذب و تجسم خلاق روش استفاده از تخیلات و تصورات شما ( تصویر سازی ذهنی ) برای به دست آوردن آن چه در زندگی تان می خواهید .

  با استفاده از روش های ارائه شده در این فایل می توانید به اهداف و خواسته های تان از جمله سلامتی ، لذت دوست داشتن موفقیت در روابط زناشویی ، کسب ثروت ، موفقیت در کار و زندگی و … برسید .

  قدرت تخیل توانایی ایجاد یک فکر ، یک تصویر ذهنی یا یک احساس است . باید با انرژی مثبت بر روی فکر ، احساس یا تصویری روشن و واضح آن قدر تمرکز کنید تا به واقعیت تبدیل شود و به هدف مورد نظرتان یعنی همان چیزی که تصور می کردید برسید.

  سعی کنید درحالت مدیتیشن یعنی در وضعیتی ساکت و آرام و متفکرانه و هوشیار قرار بگیرید

  پس از رسیدن به این آرامش تصور کنید در محیط دلخواه تان قرار گرفتید از این وضعیت لذت می برید و رضایت کامل دارید و هماهنگ و تأثیر گذار بر سایرین کار می کنید

  این وضعیت را با تمام جزئیات مثلاً ساعت های کار مورد نظرتان حقوق دلخواه تان و مسئولیت هایی که دوست دارید بر عهده داشته باشید در ذهن تان مجسم کنید و این احساس را طوری در خود تقویت کنید که این وضعیت را با تمام جزئیات آن قبلا تجربه کرده اید

  این تمرین ساده و کوتاه را روزی دوبار انجام دهید و در مورد آن فکر کنید و شانس خود را برای رسیدن به موفقیت و کسب هدف ایده آل تان را افزایش دهید .

  با این روش نمی توان رفتار دیگران را کنترل کرد که بر خلاف میل باطنی شان کار می کنند کاربرد این روش برای از میان برداشتن موانع درونی در جهت رسیدن به یک هماهنگی طبیعی است .

  Visualization-Creative

  این فایل ( فایل صوتی ترکیبی تجسم خلاق )یک جلسه قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن آگاه و ناخوداگاه می کند . این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است .

  هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم .

  شما با این فایل (فایل صوتی ترکیبی تجسم خلاق )بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود ، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود . این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد .

  این فایل یک جلسه بی کلام هدایت شده برای رسیدن به آرامش عمیق است .

  Creative Incarnation-Visualization-Creative

  فایل صوتی خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی تجسم خلاق ذهن شامل ۳ فایل است .

  ۱- هیپنوتراپی پنهان ( فایل صوتی subliminal message ) تجسم خلاق با حجم ۲۷/۴ مگابایت و به مدت ۳۰/۱۷ دقیقه
  ۲- هیپنوتراپی پنهان ( فایل صوتی subliminal message ) خلاقیت در سحرخیزی با حجم ۵۵ مگایت و به مدت ۶۰/۳۹ دقیقه
  ۳- فایل صوتی باکلام ( خود هیپنوتیزم ) با حجم ۱۲/۸ مگابایت و به مدت ۱۴/۱۰ دقیقه

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا