فایل صوتی و کلامی بخشش و عذرخواهی و گذشت
 • کد محصول 395
 • حراج
  ۱۰ %
  ۵۸,۵۰۰ تومان
  امتیاز 4.00فایل صوتی و کلامی بخشش و عذرخواهی و گذشت">
  ۵۸,۵۰۰ تومان – خرید

  حجم : ۳۱.۴۴ مگابایت
  زمان : ۴۸ دقیقه
  فرمت فایل : mp۳

  فایل صوتی و  کلامی بخشش و عذرخواهی و گذشت

  Forgiveness-subliminal passed

  • چگونه یاد می گیرید به خودتان بگوئید که ببخش؟
  • از چه زمانی یاد می گیرید که دیگران را مورد بخشش قرار دهید و گذشت یا عذرخواهی کنید؟
  • از چه زمانی یاد می گیرید که به دیگران بگوئید که شما را ببخشند؟
  • در کل زمان بخشش و گذشت کردن چه موقع است ؟
  • اگر با این سؤالات روبه رو هستید می توانید با ما و فایل صوتی و کلامی عذرخواهی و بخشش و گذشت کردن همراه باشید.

  بسیاری از مردم در حال حاضر خود را با تأسف و گناه از اعمال و زمانهای سخت گذشته سرزنش می کنند؛ و دائم در حال بخشش از جانب دیگران و یا بخشیدن دیگران هستند. به این ترتیب آنها خود را از حرکت به سوی یک زندگی ایده آل که باید برای خود بسازند منع می کنند. ( به دلیل مشغله ذهنی زیاد در مورد اعمال گذشته شان ) شما نباید خودتان را با کارها و چیزهایی که انجام داده اید که در نهایت به ببخش و ببخشید ختم می شود مشغول سازید.

  • عفو و بخشش می تواند رهایی بخش ترین هدیه ای باشد که شما می توانید به خود و دیگران بدهید؛ پس شما باید خودتان را از احساس گناه و خشم رها کنید؛ اصلاً نباید کاری غیر معقول انجام دهید که بعداً شرمنده یا دیگران را شرمنده سازید.
  • اگر در حال حاضر شما، شامل افرادی هستید که به دلیل اشتباهاتتان، دیگران از شما رنجیده  و دور شده اند و یا دیگران اشتباه کرده اند و شما از آنها دور شده اید؛  باید با تعمیر و ترمیم حال حاضر خود این جدایی ها را به وصال تبدیل کنید.
  • شما قرار نیست که کامل باشید. شما به این جهان آمده اید تا رشد، تکامل، توسعه یابید؛ اشتباه کنید و از اشتباهات خود عبرت بگیرید.
  • مهم ترین چیز شما نیاز به درک این است که در هر زمان داده شده به شما برای هر لحظه، برای دوره زمانی معین، بسته به شرایط خاص، شما می توانید بهترین باشید. پس بهترین باشید.
  • اگر ما بخشش و گذشت را یاد نگیریم و عمل فردی را که به ضرر ما بوده را فراموش نکنیم این اعمال باعث اضافه شدن موانع بیشتر و بیشتر در زندگی ما می شود که در نهایت امر، ما وارد یک مارپیچ تو در تو از خودبیزاری و خودبیگانگی و ناامیدی می شویم.
  • شما با بخشش در نهایت اراده و قدرت و خودباوری را به دست خواهید آورد که باعث می شود؛ تمام احساسات منفی را در مورد گذشته فراموش کنید. شما باید یاد بگیرید که بر احساسات منفی خود غلبه کنید و آن ها را از بین ببرید.

  شما می توانید زخم و روح خود را با گوش دادن به موسیقی و تفکر در مورد چیزهای مثبت و گذشت و بخشش و یا ملاقات با افراد با انرژی بالا درمان کنید.

  از راه های مفید در این رابطه استفاده از فایل صوتی کلامی بخشش و گذشت است.

  • ما مطمئن هستیم که شما با استفاده از این فایل می توانید خشم خود را نسبت به وقایع گذشته کنترل و از بین ببرید و با خود، آرام باشید و بیشتر به فکر آینده خود باشید و غم گذشته را نخورید و همیشه مثبت و دوراندیش باشید؛ و این امر را در سرتاسر زندگی خود به کار ببرید.
  • شما با این فایل طرز فکر و تفکر قدیمی و فعلی خود را رها می کنید و به یک شخص مهربان تر و فردی بخشنده تر تبدیل خواهید شد؛ و در مسیر به دست آوردن یک زندگی شاد قرار خواهید گرفت.
  • شما همچنین با این فایل، ناخودآگاه شروع به باور خود برای بخشش و چگونگی رها کردن گذشته خواهید گرفت.
  • این فایل یک جلسه هیپنوتراپی قدرتمند و هدایت شده برای کمک به بهبود توانایی های طبیعی و ذاتی شما همراه با پیشنهادات مثبت و عمیق است که ذهن شما را تشویق به ارتباط بین ذهن ناخودآگاه و خودآگاه می کند.
  • این فایل برای شنیدن مکرر مناسب است. هنگامی که ما قادر به گوش دادن به صورت مکرر باشیم و به حقیقت وجود و ذات خود گوش کنیم سطح بالاتری از همبستگی شخصی را می توانیم تجربه کنیم و به دست آوریم.
  • شما با این فایل بسیاری از مشکلات و مسائل شخصی خود را می توانید پیدا کنید و این با پرسیدن درونی از وجود خود، برای رسیدن به یک جهت جدید و تازه میسر می شود.
  • این فایل قدرتمند با تغییرات مثبت در ذهن شما بهترین را برایتان به ارمغان می آورد.
  • این فایل یک جلسه هدایت شده برای رسیدن به آرامش عمیق است.

  شما با این برنامه و ارتباطی که با ذهن ناخودآگاه خود می گیرید، یاد می گیرید که خودتان و دیگران را ببخشید و عفو و بخشش جزئی لاینفک از وجود شما شود. 

  یاد می گیرید که توانایی بخشش را به دست آورید و همچنین یاد می گیرید که کنترل عاطفی خود را به دست گرفته و درد و رنجی که باعث می شود طعم زندگی را لمس نکنید از شما دور خواهد کرد.

  بخشش را با دو روش می توان آسان کرد.

  ۱- اولاً باید آمادگی خود را برای انجام اولین گام به سوی بخشش داشته باشید. این برنامه می تواند به شما کمک کند که اولین گام مهم را با جاسازی پیام ها در ناخودآگاه خود برای تغییر اندیشه در مورد بخشش بردارید. این پیام ها به شما کمک می کند تا ذهنیت خود را تغییر دهید، بخواهید ببخشید و این اولین گام حیاتی است.

  ۲- ثانیاً شما در واقع باید به صورت فیزیکی و ذهنی فرد را ببخشید.

  شما باید مانع از مسدود کردن خاطرات، پذیرش آن ها توسط ذهنتان شوید. این فراموشی افکار شما را تحریک می کند و در واقع شما خود را از لحاظ ذهنی گمراه می سازد و به شما فشار می آورد و به شما کمک می کند تا در واقع آن را انجام دهید.

  در ابتدا ممکن است عجیب و غریب احساس شود که به طور محرمانه تحت فشار قرار گرفته است تا ببخشد و شاید آن را ۱۰۰ درصد وقعی احساس نکنید… اما فقط با تکرارهای کوچک، آن ۱۰۰ درصد واقعی خواهد بود و شما احساس خوبی خواهید داشت. احساس آزادی خواهید داشت و مانند این است که یک باری از شانه هایتان برداشته شده است. 

  شما احساس تلخ نخواهید کرد، در حقیقت این همانند روز اول بقیه زندگی خواهد بود و شما در مورد زندی به طور کلی آزاد و شاد خواهید بود. 

  بخشش اغلب اولین گام است و هنگامی که شما به طور کامل بتوانید خشم خود را رها کنید، در حقیقت و در واقع از زنجیرهای به دور خود تنیده، آزاد خواهید شد و می توانید با بقیه ی زندگی خود حرکت کنید!

  شما می توانید با گوش دادن به فایل صوتی و کلامی بخشش ، گذشت و عذرخواهی به خودباوری و خواسته های زیر برسید.

  ۱- آزادی از گناهکار و پشیمان بودن.

  ۲- انرژی مضاعفی برای بهبود شخصی و خودآگاهی برای عفو و گذشت و بخشش به دست خواهید آورد.

  ۳- از اشتباهات گذشته درس می گیرید و کاملتر می شوید.

  ۴- ترس و استرس برای عذرخواهی و گذشت و بخشش را رها می کنید.

  ۵- خودتان و دیگران را می بخشید.

  ۶-در حال زندگی می کنید نه در گذشته.

  ۷- در هر زمان بهترین خواهید بود .

  این فایل را به مدت ۲۴ الی ۹۰ روز گوش دهید.

  این بسته شامل ۲ فایل است.

  ۱- فایل صوتی بی کلام بخشش( سابلیمینال ) با حجم ۲۷/۴ مگابایت و به مدت ۳۰ دقیقه

  ۲- فایل صوتی و کلامی بخشش با حجم ۴/۰۴ مگابایت و به مدت ۱۸ دقیقه

  Save

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا