نه گفتن را بیاموزید – فایل هیپنوتراپی مهارت نه گفتن
 • کد محصول 86
 • ۴۱,۰۰۰ تومان
  امتیاز 4.33نه گفتن را بیاموزید – فایل هیپنوتراپی مهارت نه گفتن">
  ۴۱,۰۰۰ تومان – خرید
  دسته بندی :

  حجم : ۲۲.۹ مگابایت
  زمان : ۲۵.۱۷ دقیقه
  فرمت فایل : mp۳

  نه گفتن را بیاموزید ، فایل هیپنوتراپی مهارت نه گفتن به شما کمک می کند هر وقت نیاز داشتید به راحتی و بدون اینکه کسی ناراحت شود بگویید نه.
  همه ی ما چه زن و چه مرد بارها در موقعیت هایی قرارگرفته ایم که گفتن کلمه “نه” علی رغم میل باطنی برایمان سخت و دشوار بوده است ؛

  چون بیش از رضایت خودمان دلواپس توجه و رضایت دیگران هستیم !
  زیرا از کودکی همواره آموخته ایم که باید برای رضایت دیگران بیشتر از خواسته های خود ارزش قائل باشیم .
  راضی نگه داشتن تمام آدمهایی که در اطراف ما هستند تقریبا غیر ممکن است ضمن اینکه ما وظیفه نداریم برای خوشنودی و رضایت دیگران بیش از توان خود تلاش کنیم.

  نه گفتن را بیاموزید - فایل هیپنوتراپی مهارت نه گفتن

  نه گفتن را بیاموزید, چگونه با فایل هیپنوتراپی مهارت نه گفتن به آسانی اینکار را انجام دهیم

  نادیده گرفتن خود چه بسا سبب ترغیب دیگران واطرافیان نسبت به ابراز درخواستهای غیر منطقی شان خواهد شد و در این جاست که نباید اجازه قربانی شدن در برابر خواسته های نا بجای دیگران را به خود بدهیم.

  در صورتیکه گفتن منطقی کلمه “نه” گاهی اوقات نهایت صداقت و صراحت وشجاعت ما را می رساند در نتیجه دیگران احترام بیشتری را برای ما قائل خواهند شد.

  به گفته کارشناسان بهترین بهانه برای نه گفتن میتواند امور شخصی و مراقبت از خود باشد.

  برای مثال وقتی در مقابل دعوتی که برایتان جالب نیست قرار گرفتید بگویید نمی توانم دعوتت را قبول کنم اما از اینکه به فکر من بودیید واقعا ممنونم .

   سعی کنید در هنگام رد یک تقاضا بیش از حد وارد جزئیات نشده وتوضیح ندهید و تصور نکنید باید پاسخ منفی خود را توجیه کنید.

  Not to say-no

  مهارت نه گفتن را بیاموزید – چگونه بگوییم نه ؟

  گفتن “نه” ، به برخی از درخواستهای دیگران به این معنا نیست که ما فردی تنبل ویا خودخواه هستیم بلکه یعنی ما تعهداتی با اولویت بالاتر نسبت به درخواست مطرح شده داریم ؛

  بعلاوه “بله” گفتن همیشه هم جایز نیست ومیتواند تأثیری منفی بر سلامت ذهنمان داشته باشد.

  پرهیز از انجام یک سری از کارهایی که از ما خواسته می شود میتواند برای ما وقت خالی کافی را ایجاد کند تا به علایق وکارهای عقب افتاده خودمان بپردازیم

  مثلاً در کلاسهای متفاوت شرکت کنیم یا به دیدن جاهای دیدنی برویم .

   راه کار مؤدبانه نه گفتن به یک تقاضا اعتماد به توانایی خود است نپذیرفتن خودمان را مؤدبانه و محکم و با صراحت اعلام کنیم و از به کار بردن عبارات توجیه گرایانه ویا پوزش خواهی اجتناب کنیم و از گفتن سخنانی که نشان از عدم اطمینان ما باشد هم استفاده نکنیم .

   اگر کلام ما از استحکام کافی برخوردار باشد دیگران به خود اجازه نخواهند داد جهت ترغیب ما به انجام خواسته هایشان مجدداً سعی و تلاش کنند. 

  ما هیچ نیازی به شرح وتوضیح علت عدم پذیرش خود نداریم بعلاوه نباید نسبت به رد انجام درخواست دیگران احساس گناه کنیم

  بلکه باید توجه کنیم که انجام کارهایی که تمایل چندانی به انجام آن نداریم احساس بدی را در ما ایجاد می کند که باید با اعتماد به نفس و انگیزه بالا با آن مقابله کنیم و دست از کوشش خود برنداریم.

   گفتن “نه” همیشه برای نخستین بار ممکن است سخت وناخوشایند باشد اما به مرور زمان وبا تمرین وممارست آسانتر شده و دستیابی به آن سهل تر می گردد. 

  no-Not to say

  فایل صوتی بی کلام نه گفتن را بیاموزید :

  با اثرگذاری بر روی ذهن ناخودآگاه تان شما را ترغیب می کند تا مهارت نه گفتن را بیاموزید و دیگر از اینکه به دیگران بله بگویید در عذاب نباشید.

  فایل هیپنوتراپی مهارت نه گفتن را هر روز به مدت ۴ هفته تا ۹۰ روز گوش دهید تا اثرات مثبت آن را در ذهن و رفتارتان مشاهده کنید

  قبل از گوش دادن به فایل یک لیوان آب بنوشید ودر جایی آرام و راحت نشسته یا درازکش قرار بگیرید هدفون لازم نیست ولی برای اثرگذاری بهتر از هدفون استفاده کنید .

  فایل صوتی بی کلام مهارت نه گفتن (هیپنوتراپی ) 

  حجم ۲۲/۹ مگابایت و به مدت ۲۵/۱۷ دقیقه است .

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا