نگرانی از آینده شغلی و ازدواج
 • کد محصول 1184
 • ۴۵,۰۰۰ تومان
  ۴۵,۰۰۰ تومان – خرید
  دسته بندی :

  حجم : ۵۴ مگابایت
  زمان : ۶۰ دقیقه
  فرمت فایل : mp۳

  نگرانی از آینده شغلی و ازدواج 

  Concerns-about-the-future

  فایل صوتی بی کلام ( سابلیمینال مسیج ) غلبه بر ترس از آینده – شامل روانشناسی ترس از آینده ، چگونه بر نگرانی از آینده غلبه کنیم ؟ و راههای غلبه بر نگرانی از آینده کدامند؟

  اکثر ما دارای ۱- احساساتی ترسناک ۲- عدم اطمینان و اضطراب در مورد آینده داریم ؛ و یا آن را تجربه کرده ایم.

  ترس و نگرانی ها را می توان به سه دسته تقسیم کرد.

  ۱- چیزی که به اندازه ی کافی خوب نیست.

  ۲- فکر آینده ( آنچه اتفاق می افتد – ترس و نگرانی از آینده یا سناریوهای منفی از آینده )

  ۳- چیزی برای از دست دادن و تلاش برای کنترل و نگهداشت آن ( هر چیز ممکن می تواند باشد )

  پس ما چگونه می توانیم بر نگرانی از آینده غلبه کنیم ؟ و ترس و نگرانی و فکر منفی نسبت به آینده را از خود دور کنیم. اصولاً روانشناسی ترس از آینده چیست؟

  ابتدا بیائید در مورد چگونگی ورود نگرانی و ترس به مغز انسان صحبت کنیم.

  منطقه کوچکی از مغز به نام ( هابِنولا ) که با افسردگی و وابستگی همراه است، نقش بسیار مهمی در احساس نگرانی از آینده دارد.

  طبیعت مغز ما، به گونه ای است که برای محافظت از ما، دائم مراقب جنبه های منفی زندگی و محیط اطرافمان است و خواه ناخواه به سمت افکار منفی کشیده می شود. اما وقتی ما بتوانیم لحظات و خاطرات خوب خود را یاداشت کنیم، می توانیم آن بخش از سیستم عصبی مغزمان را که مسئول پردازش افکار مثبت است، تقویت کرده و آن را وادار کنیم به موضوعات شاد و مثبت توجه کند.

  دکتر ژان بورسینکو در ” پرورش روح و جسم ” می نویسد، اگر ما بتوانیم ذهن خود را چنان پرورش دهیم که امیدها و آمال خود را کنار گذاشته و در موقع مناسب به سراغ تک تک آنها برویم، به آرامش ذهنی دست خواهیم یافت.

  اما ما باید و چگونه بر ترس از آینده غلبه کنیم ؟ ما چگونه با روانشناسی ترس از آینده ، به خود کمک می کنیم ؟ ما چگونه و چطور می توانیم سناریوی ترس را در هر لحظه که خواستیم تغییر داده و به نفع خود تمام کرده و به پایان برسانیم؟

  دنیا مکانی امن نیست و همیشه چیزهایی برای ترسیدن وجود دارد اما قرار نیست که ما با ترس و نگرانی از آینده زندگی کنیم. بنابراین با شناختن ترس هایتان به جنگ آنها رفته و اجازه ندهید ترس و نگرانی، روح و روانتان را تضعیف کند.

  بهترین راه برای غلبه بر این امر ( ترس و نگرانی از آینده ) از بین بردن بلوک های مانع شده بر سر راه فعالیت ذهن ناخودآگاه است. برای از بین بردن این بلوک های مانع شده سه تکنیک وجود دارد که شامل:

  تکنیک های مقابله با نگرانی از آینده شغلی:

  ۱- نه گفتن را بیاموزیم .

  ۲- به اخبار ناخوشایند توجه نکنیم.

  ۳- با مدیتیشن، آرامش ( جذب آرامش ) خود را به دست آوریم.

  اما مدیتشین و برنامه ی ارائه شده در این سایت، به شما در موارد زیر کمک خواهد کرد.

  ۱- شک به خود ( شک های بی مورد و بی اساس )

  ۲- نگرانی از آینده شغلی و ازدواج

  ۳- دور کردن و از بین بردن انرژی های منفی

  شما با این فایل نگرانی از آینده شغلی و ازدواج

  ۱- می توانید آینده خود را ایجاد کنید.

  ۲- از هر گونه ترس و فوبیا از آینده پاک و مبرا شوید.

  ۳- آینده خود را بسیار آشکار سازید.

  ۴- تمرکز خود را به سمت اهداف معتبر قرار دهید.

  ۵- در لحظه زندگی کنید.

  ۶- در مسیر پیدا کردن راه درست قرار بگیرید.

  ۷- ترسی از آتی و آینده نداشته باشید.

  با این موارد هست که خود خودت می شوی. گاهی انسان پیشه می شوی و گاهی عقب تر از دیگران، این یک قاعده هست. پس خودت باش و به راهی که می روی و خودت ایمان داشته باش تا موفق شوی بر نگرانی از آینده غلبه کنی.

  تأییدات مثبت برای این برنامه:

  ۱- تمرکز من به سمت اهداف معتبر هست.

  ۲- من فقط برروی چیزهایی که در زندگی می خواهم داشته باشم، تمرکز دارم.

  ۳- من مولد رشد و توسعه خودم هستم.

  ۴- من توانایی ساخت آینده خود را دارم.

  ۵- با گذشت زمان، من بیشتر و بیشتر خوش بین خواهم بود.

  ۶- با گذشت زمان، من احساس امنیت، خودمبنایی و خودمحوری بیشتری می کنم.

  ۷- من مشتاقانه و با هیجان زیاد خواهان دیدار با آنچه که رخ می دهد، هستم.

  فایل سابلیمینال غلبه بر ترس از آینده شامل یک فایل صوتی بی کلام ۶۰ دقیقه ای و با حجم ۵۴ مگابایت است. 

  15 دیدگاه برای “نگرانی از آینده شغلی و ازدواج
  1. مرسی شما عالی هستین

  2. همیشه فکر می کردم اگر کارم رو از دست بدم کار دیگه ای بهم پیشنهاد نمیشه شاید برای این بود که خودم رو دستکم گرفته بودم . یه روز از کارم استعفا دادم چون دیگه شرایطش برام قابل تحمل نبود چند روز بعد از او ن ماجرا یکی از دوستان قدیمیم بهم زنگ زد و پیشنهاد یه کار بهم داد اولش راغب نبودم ولی بعدش که شرایط رو سنجیدم دیدم بد نیست شروع کنم پشتکار خودم رو تو این کار مثال زدنی دیدم چون کار واسه خودم بود با جون و دل کار کردم الان که فکرش رو می کنم می بینم که من فقط واسه این کار ساخته شدم . الان واقعا شرایط کاریم خوبه و در نظر دارم کارم رو گسترش بدم به نظر من داشتن باور به خودمون و اینکه می تونیم از یه راهی یا کار دیگه ای هم رشد کنیم و پیشرفت داشته باشیم فراوان هست فقط باید چشم هامونو باز کنیم و شرایط رو طبق خواسته خودمون تغییر بدیم . اینقدر ذوق دارم دوست دارم شما دوستان عزیز هم کار و شغل مورد علاقه خودتون رو به دست بگیرید و تو اون کار موفق باشید. ممنون

  3. ممنون از پاسخ های کاملتان.
   ۱_ اگه پس از استفاده از سابلیمینال های موردنظر نتایج رو گرفتم اما بعد از مدتی این تاثیرات هر کدوم در من از بین رفت ، با یک الی دوبار گوش دادن به سابلیمینال های موردنظر ،تاثیرات هر کدوم کامل برمیگرده دوباره یا نه باید مثلا پنج شش ماه دوباره هرکدوم رو گوش داد تا تاثیرات هرکدوم کامل برگرده؟
   امیدوارم با همون یک الی دوبار گوش دادن تاثیرات هرکدام کامل برگرده چون اگه دوباره رو هرکدام بخای پنج شش ماه وقت بزاری خیلی سخته یجورایی آدم زده میشه

   ۲_ این پاسخی که شما دادین، سابلیمینال هایی که تاثیرات جسمی میزارن رو هم دربرمیگیره؟ یا فقط در رابطه با سابلیمینالهای ذهنیه که اگه بعد نتیجه گیری رو خودمون کار نکنیم نتایج برمیگرده ؟

   • دوست عزیز سلام
    ۱- در مورد سؤال اول شما باید عرض کنیم که مواردی را داشتیم که فرد با گوش دادن به صورت اولین بار نتایج لازم رو کسب کرده و الآن بدون بازگشت به دوران قبل با شرایط جدید به حرکت خود ادامه می ده. در کل تأثیرات هر کدام بستگی به شرایط خودتان دارد. ممکن است با اولین گوش دادن دوباره به شرایط قبل برگردید. بذارید با یک مثال ملموس توضیحات بیشتری ارائه دهیم.
    ممکن است در یک حالت و شرایطی، باید یک مطلب را برای ارائه در کلاس حفظ کنید. شما آن مطلب را حفظ کرده، این احتمال می رود که مطلب کاملاً در ذهنتان حک شود و در کلاس به صورت عالی آن را ارائه دهید یا ممکنه قبل از ورود به کلاس ناگهان حس کنید مطلب از یاد شما رفته است. پس سریعاً به مطلب مورد نظر مراجعه می کنید و با یک دید سطحی همه ی آن مطالب دوباره در ذهن شما تداعی می شوند.
    پس همه ی نتیجه گیری ها بستگی به خودتان و شرایط خودتان دارد.
    ۲- در مورد سؤال دوم، درمان چاقی یا سابلیمینال لاغری رو در نظر بگیرید. فرد با این فایل و اقدامات خود به لاغری مورد نظر می رسه. اگر دوباره با ناپرهیزی، پرخوری کنه و برنامه غذایی نامناسبی رو در پیش بگیره، خوب مسلماً به دوران قبل برمی گرده.
    موفق و پیروز باشید.

  4. سلام..
   ۱_آیا تاثیرات بوجود اومده از سابلیمینال ها در هر موضوعی چه جسمی و چه ذهنی داعمی و همیشگی هست و تحت هیچ شرایطی از بین نمی رود؟
   ینی بعد از مدتی دیگه استفاده نکنیم تاثیرات از بین نمی رود و نیاز به استفاده مجدد نیست؟

   ۲_زبان عبارات تاکیدی در محصولاتتون به چه زبانی هست؟
   ۳_ در یه جا دیدم که میگید گوش دادن به سابلیمینال ها باید همراه با اقدامات عملی باشه وگرنه نتیجه بخش نیست!
   ولی من فکر میکردم که تنها فقط وظیفمون اینه که به سابلیمینال موردنظرمون به صورت مرتب و منظم گوش بدیم طی مدت مثلا ۹ ماه و بعد از اون نتایج خود به خود ایجاد میشوند
   مگه اساس این فایلها همینجور که من گفتم نباید باشه ؟
   پس اقدامات عملی چی میگه این وسط

   خواهشا پاسخ دهید

   • دوست عزیز سلام
    ۱- اینکه با گوش دادن خود به خود پروسه تقویت و افزایش در موضوع خاص انجام می شود، درست است.
    موضوع اعتماد به نفس و عزت نفس رو در نظر بگیرید. شما با استفاده از سابلیمینال اعتماد به نفس و عزت نفس، این موارد رو تقویت و افزایش می دهید. بعد از مدتی شما در یک موقعیتی قرار می گیرید؛ مثلاً، قبلاً نسبت به صحبت کردن در جمع هراس و اعتماد به نفس لازم جهت انجام این کار را نداشتید، اما هنگامی که حس کردید نسبت به گذشته این حس تغییر کرده و اعتماد به نفستون افزایش یافته ، این نیاز رو می طلبه که می تونید اقدام عملی رو انجام بدید و در جمع صحبت کنید و نقطه نظرات خودتون رو بیان کنید یا مواردی دیگر که لازمه اش اعتماد به نفس یا داشتن عزت نفس و عمل هست. همچنین شما می خواهید با این فایل ها، باورهای خود نسبت به قبل رو تغییر بدهید، اگر این باورها رو تغییر بدهید اما با اقدامات بعدی خود آنها را تقویت نکنید به مرور زمان به دوران قبل بازخواهید گشت.
    ۲- اینکه دائمی و همیشگی باشند به خودتان بستگی دارد. اگر از چیزی بترسید یا جرأت نه گفتن رو نداشته باشید و با اقداماتی بتوانید جرأت نترسیدن و نه گفتن رو به دست بیارید اما بعد از مدتی بستگی به شرایط و عوامل و اعمال خودتان، ممکن است به مرور زمان به دوران قبل برگردید. پس اگر در کاری ضعیف هستید باید مدام در حال تقویت خود و به نوعی در حال به روزسانی باشید.
    به نکته قبل در مورد تغییر باورها برمی گردیم. اگر شما باوری را تغییر دادید اما مدام به عقب نگاه کنید ( مثل این می مونه که شما پشت یک ماشین سواری نشستید و راننده می خواهد با دنده عقب به عقب برگردد و شما همزمان با راننده به عقب نگاه کنید. می بینید که نگاه کردن به عقب برای راننده و شما بی فایده هست و حتی چه بسا خطرناک نیز باشد. خطرناک بودن اینه که حواس راننده پرت بشه و … ) یا به عقب برگردید و باورهای قبلی را برای خود تداعی کنید، خوب معلوم هست که تغییرات شما نیز کم کم به عقب برمی گردند.
    ۳- عبارات تأکیدی در فایل های سایت zehnegira.ir تعدادی فارسی و تعدادی انگلیسی هستند و چون در علم سابلیمینال مسیج زبان مشخصی تعریف نشده، شما با خیال راحت به این محصولات اعتماد کنید و نتیجه لازم را کسب کنید.
    امیدواریم پاسخ سؤالات شما را به خوبی و آنچه مدنظر شما بوده است، داده باشیم. در صورت داشتن سؤال دیگری از همین روش یا از طریق ایمیل پشتیبانی zehnegira.ir@gmail.com با ما در ارتباط باشید.
    موفق و پیروز و سربلند باشید.

  5. سپاسگزارم از شما که من رو در مسیر پیشرفت واقعی قرار دادید.

  6. سلام و تشکر بابت تخفیفات خوبتون

  7. از این فایل واقعاً لذت بردم امیدوارم همیشه موفق باشید

  8. سلام، سایتتون واقعاً خوبه و ممنون بابت پشتیبانی فایلی که خریداری کردم.

  9. سلام من مدتها بود که دنبال چنین برنامه ای بودم خیلی خوشحالم که بعد از مدتها گشتن این فایل رو پیدا کردم و باید بگم که این دو روزی که از فایل استفاده کردم اینقدر انرژی مثبت گرفتم که قابل وصف نیست مرسی و خیلی ممنون از دوستان بابت این فایل فوق العاده

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا