پکیج افزایش موفقیت در زندگی – پکیج موفقیت زنان
 • کد محصول 3718
 • حراج
  ۴۰ %
  ۱۵۵,۴۰۰ تومان
  امتیاز 4.54پکیج افزایش موفقیت در زندگی – پکیج موفقیت زنان">
  ۱۵۵,۴۰۰ تومان – خرید

  حجم : ۲۹۱.۴ مگابایت
  زمان : ۳۲۵.۷ دقیقه
  فرمت : mp۳

  به نظر شما درسته که برای ایستادن، دویدن، کسب و کار، موفقیت در زندگی منتظر دیگران باشیم! یا بهتره که خودمون دست به اقدام بزنیم. نهایت ماجرا اینه که شاید در شروع های ابتدایی شکست بخوریم اما تجربه به دست می آوریم و این تجربه ها پایه گذار موفقیت ما در زندگی می شوند. پکیج افزایش موفقیت در زندگی – پکیج موفقیت زنان ، راهی است تا شما در هر شرایط اقدام کننده باشید و شما را وادار می کند تا به خودتان ایمان بیاورید و اراده خود را در هر زمینه که باعث پیشرفت شما می شود به کار بگیرید.

   

  Increasing success in life

   

  در جهان و موقعیت هایی که سعی می کنند دائماً چیز دیگری را به ما تحمیل کنند، داشتن باور و ایمان به خودمان خودش بزرگترین موفقیت در زندگی به حساب می آید. با اینکه شکل گیری موفقیت در زندگی در دورن خود ماست، اما چرا ما آنها را بیرون از خودمون جستجو می کنیم؟ آیا شما تا به حال با یکی از سؤال های زیر رو به رو شده اید؟

   

  • میزان اعتماد به نفس و عزت نفس من چقدر است؟
  • دوست دارید کارآفرین باشید یا برای کسی دیگر کار کنید؟
  • تصویری که همیشه از خودتان دارید چگونه است؟
  • آیا همیشه از اینکه در کاری موفق نشوید، احساس استرس و اضطراب دارید؟
  • بزرگترین راز موفقیت در زندگی خود را در چه چیزی می بینید؟
  • دوست دارید به هر چیزی که می خواهید، برسید؟

   

  پکیج افزایش موفقیت در زندگی راهی برای دستیابی به این سؤالات است.

   

  مهارت، ابزار و اعتماد به نفس لازمه ی رسیدن ما به اهداف هستند که باعث افزایش موفقیت در زندگی می شوند. هر فردی برای اینکه به هدفش برسد، باید گام به گام برای توسعه طرز فکر، عادات و مهارت های تصمیم گیری که در نهایت منجر به داشتن زندگی دقیق و عمیق می شود، تلاش نماید و این مهارت بدون توجه به میزان تحصیل، پول و یا شرایط فعلی شما نیز می تواند به دست آید.

   

  شما به گونه ای خلق شده اید که قادر هستید، هر آنچه را می خواهید به دست آورید و زندگی پر رونق، پیروز و سرشار از ایمان داشته باشید. اما اگر ذهن شما درست برنامه ریزی نشده باشد به جای اینکه فرصت های پیش رو خود را ببینید، تنها محدودیت ها را خواهید دید. دیدن فقط محدویت ها باعث می شود که از انجام اقدامات خاص منصرف شوید.

   

  نحوه تفکر شما، نحوه ی زندگی کردن شما را تعیین می کند، اگر افرادی به دلیل نحوه ی تفکر اشتباه خودشان، محدود شده اند دلیلش این است که از قدرت ذهن غافلند.

   

  شما با استراتژی هایی که از پکیج افزایش موفقیت در زندگی – پکیج موفقیت زنان ، کسب می کنید:

   

  افکار منفی پیرامون خود را پاک کرده و با به کارگیری این راهکارها به سطح بالاتری از موفقیت خواهید رسید و ذهنتان را برای زندگی پیروزمندانه برنامه ریزی خواهید کرد.

   

  ما باید از ذهن خود مراقبت کنیم. شما کنترل درهای ورودی آنچه وارد ذهنتان می شود را در اختیار دارید. شما می توانید به هر تفکر منفی یا هر جمله ناراحت کننده ای گیر بدهید و یا آن را پاک کنید.

   

  شما باید همیشه مراقب باشید که به چه چیزی فکر می کنید.

   

  • اگر دائم به این فکر کنید که استعداد ندارید هرگز به آن اراده لازم برای رسیدن به سرنوشت خودتان دست پیدا نمی کنید.
  • اگر فکر کنید که زیبا نیستید، هرگز آن اشخاصی که قرار بوده با آن ها آشنا شوید را ملاقات نخواهید کرد.
  • اگر فکر می کنید که توان ندارید، پس دیگر توان انجام کارهای موفقیت آمیز را نخواهید داشت. این بدان دلیل نیست که شما دیگر قدرت ندارید، بلکه به این دلیل است که خودتان را متقاعد کرده اید که دیگر توان ندارید.
  • شما باید بدانید که هر اتفاقی که در زندگی شما می افتد، فقط و فقط به خود شما بستگی دارد.
  • هر چقدر شما مسئولیت کارهایتان را بپذیرید، افراد بیشتری برای کمک به شما اعلام آمادگی می کنند.
  • اگر شما در تلاش برای ایجاد یک زندگی خوب هستید، پس مطمئن باشید به آن خواهید رسید. در این راه پکیج افزایش موفقیت در زندگی – پکیج موفقیت زنان ، به شما کمک لازم را خواهد کرد.

   

  بعد از استفاده از این مجموعه ( پکیج افزایش موفقیت در زندگی زنان ) :

   

   

  به اینکه آیا به موفقیت می رسید یا نه اصلاً فکر نخواهید کرد، بلکه به خود می گویید که من قطعاً موفق شدم.

   

  این پکیج افزایش موفقیت در زندگی زنان شما را وادار می کند تا به خودتان ایمان بیاورید، باور خواهید کرد که فقط کافی است برای انجام کاری اراده کنید!!! همین!!!

   

  این پکیج موفقیت زنان به شما کمک می کند تا از احساس بی کفایتی اجتناب کنید و به آرامشی که موفقیت را به درستی تعریف می کند، دست یابید.

   

  هنگامی که شما احساس آرامش خاطر و حس افزایش موفقیت در زندگی داشته باشید، دوست دارید چنین حالت و احساس را گسترش دهید و دیگران را نیز در این موفقیت سهیم کنید.

   

  پس شما باید این اسرار را با ذهنی باز و پذیرا بخوانید و به اسراری که در وجودتان طنین می اندازند، عمل کنید و بقیه را کنار بگذارید.

   

  البته داشتن ذهنی باز که پذیرای همه چیز باشد و به چیزی وابسته نباشد آن قدر هم ساده نیست، زیرا شما در طول زندگی خود با شرطی سازی هایی روبه رو شده اید و تحت تأثیر آن ها قرار گرفته اید.

   

  برنامه افزایش موفقیت در زندگی زنان شما را از این شرطی سازی ها و محدویت ها، رها می کند.

   

  این برنامه، سازماندهی لازم را از طریق تجربیات مختلف و انگیزه لازم، برای کسب تجربه و هدف را به شما خواهد داد. پس اگر مدتی هست که در یک مرحله از زندگی گیر کرده اید، شاید وقتشه که تغییراتی در خودتان ایجاد کنید و موفقیت در زندگی را به خودتان هدیه بدهید. پس چشم های خودتان رو ببندید و به بهترین نسخه ی خودتان فکر کنید و یقین داشته باشید و خودتان را باور کنید و هر بخشی از وجودتان که باورش ندارد را رها کنید.

   

  اما پکیج افزایش موفقیت در زندگی – پکیج موفقیت زنان چه کاری برای شما انجام می دهد؟

   

  این برنامه ( پکیج افزایش موفقیت در زندگی مخصوص زنان ) چارچوبی را فراهم می کند که با آن بتوانید نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی و زمینه های موفقیت در زندگی فردی خود را کشف کنید و با راهنمایی هایی که ارائه می دهد، شما را قادر می سازد تا مهارت ها و توانایی های موجود خود را بهینه سازی و بر روی آن ها سرمایه گذاری کنید. هنگامی که شما برنامه موفقیت فردی خود را ایجاد می کنید، می توانید زمان آن را برای بازتاب و استفاده خود فراهم کنید.

   

  با پکیج افزایش موفقیت در زندگی – پکیج موفقیت زنان :

  • شما آگاهی و هویت خود را بهبود می بخشید.
  • استعداد و توانایی های خود را توسعه می بخشید.
  • سرمایه انسانی و فرصت های شغلی را برای خود تسهیل می بخشید.
  • کیفیت زندگی خود را بالا می برید.
  • به تحقق آرزوها و آرمان های خود کمک می کنید.

   

  روش پکیج افزایش موفقیت در زندگی – پکیج موفقیت زنان چگونه است؟

   

  ۱- با ایجاد اعتماد به نفس ( باور به خود )

  ۲- با ایجاد افکار مثبت در مورد خود و دیگران ( انرژی مثبت داشتن )

  ۳- با نشان دادن خود واقعی و خودمان بودن ( خودباوری )

  ۴- با تمرکز بر بخش های خوب از شخصیت خود ( تأثیرگذاری و نفوذ کلام )

  ۵- با جذابتر شدن ( کاریزما )

  ۶- مدیریت بهتر زمان ( بهینه و بهره وری مناسب )

  ۷- کارآفرینی

   

  شما می توانید با استفاده از موارد بالا که مجموعه ی آن پکیج افزایش موفقیت در زندگی زنان است :

   

  • نگرش ها و اعتقادات خود را در جهت پیشرفت شخصی تغییر داده و با یک رویه و الگو خاص، خود را از لحاظ شخصی به یک زن جذاب تبدیل کنید.
  • شما می توانید خود را به یک بخش از جهان هستی تکیه داده و با رشد خود از لحاظ شخصیت و جذابیت، فراوانی را از هر جهت به سمت خود جذب کنید.
  • شما با این فایل که ترکیبی از فایل های خودهیپنوتیزم و سابلیمینال و هیپنوتراپی است، یاد می گیرید که چطور شروع به جذب یک کیفیت برتر برای خود از تمام جهات از جمله موفقیت فردی کنید.
  • شما با پکیج افزایش موفقیت در زندگی ، احساس راحتی را در خود به وجود می آورید و اجازه خواهید داد تا تأثیرگذاری شما در موقعیت و شرایط اجتماعی افزایش یابد و با اعتماد به نفس بیشتری نسبت به قبل با دیگران ملاقات کنید.

   

  راز افزایش موفقیت در زندگی زنان را با استفاده از این پکیج شناسایی کنید.

   

  • با این فایل شما مهم ترین توانایی های زندگی خود را شناسایی و به آن دست پیدا خواهید کرد.
  • پیام های نهفته در این پکیج ( پکیج افزایش موفقیت در زندگی – پکیج موفقیت زنان ) شما را هم مسیر خود می کند و به طور طبیعی به شما برای جذب اعتقاد و افزایش موفقیت در زندگی آموزش خواهند داد.
  • ذهن شما بسیار انعطاف پذیر است، پس شما می توانید برای آشکارسازی رؤیاهای خود و تبدیل شدن به یک فرد مطمئن به آن اعتماد کنید و با این کار اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

   

  پکیج افزایش موفقیت در زندگی زنان ، تغییرات پایداری را در جهت پیشرفت شخصی صورت خواهد داد.

   

  ۱- با استفاده از این برنامه، رفتارها و باورهای شما برای به وجود آمدن اعتماد به نفس و جذابیت تغییر خواهد کرد.

   

  ۲- برنامه افزایش موفقیت در زندگی زنان به پیشرفت شخصی شما، به صورت هوشمندانه و مثبت در انجام کارها و حضور در شرایط اجتماعی کمک خواهد کرد.

   

  ۳- این برنامه برای هر کاری یک اعتقاد درونی و مثبت در شما به وجود می آورد و به شما یادآوری می کند که فردی جذاب هستید و کاریزما دارید و می توانید روی دیگران تأثیر بذارید و هر کاری را به نحو احسن انجام دهید.

   

  ۴- شما با پکیج افزایش موفقیت در زندگی زنان ، خود را شایسته بهترین ها خواهید یافت و به طور طبیعی اطرافیان را جذب خواهید کرد.

   

  ۵- شما با لذت بردن از روند پیشرفت خود به زودی خواهید توانست راه و شیوه ی زندگی خود را برای یک زندگی رؤیایی تر تغییر دهید و با این کار، انگیزه ی شما برای رسیدن به اهداف زندگی تان افزایش خواهد یافت.

   

  ۶- با این بسته، شما شخصیت بیرونی خود را توسعه خواهید داد و باورهای شما در مورد شخصیت و قابلیت ها و توانایی های شما تغییر خواهد کرد.

   

  ۷- با پکیج افزایش موفقیت در زندگی زنان ، شما یک الگو خاص و منحصر به فرد برای انجام کارهایتان به دست خواهید آورد.

   

  سایت ذهن گیرا شرط بازگشت هزینه پرداخت شده را به مدت ۶۰ روز برای تمام محصولات خود قرار داده و اگر شما به هر دلیلی از این برنامه یا محصولات دیگر سایت راضی نبودید یا نتیجه نگرفتید، هزینه پرداخت شده به شما استرداد خواهد شد.

  • این پکیج افزایش موفقیت در زندگی زنان با حجم ۲۹۱.۴ مگابایت و به مدت ۳۲۵.۷ دقیقه است.

   

  11 دیدگاه برای “پکیج افزایش موفقیت در زندگی – پکیج موفقیت زنان
  1. سلام . وظیفه خودم دونستم که از این طریق از شما تشکر کنم و شروع یک زندگی جدید رو به خودم تبریگ میگم . الان چند روزه که دارم چیزهای جالبی رو تجربه می کنم که هرگز ندیدم من همیشه از شکست متنفر بودم ولی الان اگر در موارد و اهداف پیش روی خودم شکست بخورم دیگه ناامیدنمی شم چون می دونم هدفم بزرگه و باید بیشتر تلاش کنم و از دوستان هم می خوام که برای اهدافشون سخت تلاش کنند و هرگز ناامید نشن. مرسی از اکادمی ذهن گیرا

  2. ممنون بابت فایل و کمک هایی که در این راه بهم کردین

   • دوست عزیز سلام
    پیشرفت هایی که داشتین همه و همه مربوط به خودتان می شوند و ما تنها راهنمای شما در این مسیر بودیم. موفق باشید.

  3. سلام لطفا کل فایل رو به تلگرامم بفرستین

  4. عالی

  5. سلام به نظر من برای رسیدن به موفقیت باید از اعتماد به نفس واقعی برخوردار باشیم و ترس از انجام کار درست رو رها کنیم .

   • سلام. بله شما درست می فرمایید. یکی از اصول موفقیت داشتن اعتماد به نفس و نداشتن ترس از شکست است.

  6. سلام لطفا قیمتشو یک مقدار کمتر کنید تا بتونیم خرید کنیم. ممنونم

   • دوست عزیز سلام
    این پکیج بنا به درخواست شما دوستان در چند نوبت تخفیف و با قیمت کمتر ارائه شده است و هم اکنون قابل تخفیف دیگری نیست.
    موفق و پیروز باشید.

  7. من این پکیج رو چند وقت پیش و به محض اینکه روی سایت قرار گرفت خریدم در کل پکیج خوبیه ولی انتظار بیشتری ازش داشتم یا شاید توقع من زیاده

  8. یه پکیج فوق العاده و کابردی

  ثبت دیدگاه

   • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
   • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  برو بالا