45,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

فایل صوتی بی کلام مدیریت و درمان استرس و اضطراب به خوبی کمک می کند بر مواردی که باعث استرس و اضطراب برای شما می شوند غلبه کنید.

فایل طراحی ما کارش انتشار احساسات عمیق و ریشه دار و الگوهای عاطفی است که باعث می شود فرد از احساس گناه و ترس، شرم و شک و پشیمانی به خود دور شود.

 

 

Stress-subliminal anxiety

چگونه استرس و اضطراب را کنترل کنیم؟

با کمک به ذهن و بدن برای مدیریت استرس و اضطراب ، تعادل را به دست آورید!

 • شما چگونه به کاهش استرس و اضطراب خود کمک می کنید؟
 • راه حل شما در مواجهه با استرس و اضطراب چیست ؟
 • آیا برای شما سخت و دشوار است که استرس را نادیده بگیرید یا آن را متوقف کنید؟
 • آیا شما شغلی دارید که دائماً تحت فشار و استرس قرار می گیرید؟
 • آیا شما به مرحله ای رسیده اید که به سختی می توانید با استرس و اضطراب خود مواجهه شوید؟
 • آیا شما وقت زیادی را صرف نگرانی در مورد مسائل مالی، شغلی و یا خانوداه تان می کنید؟ و آیا این عوامل باعث ایجاد استرس زیادی در زندگی شما می شوند؟
 • آیا می خواهید یک راه ساده برای مدیریت استرس خود داشته باشید؟

خبر خوب این است که استرس و اضطراب در ذهن شروع می شود!

پس شما می توانید با برنامه ی زیر که تسکین دهنده ی ذهن شماست، مهری بر پایان این عوامل استرس زا بزنید.

برای خیلی از ما وقت هایی پیش آمده که درون و وجودمان از حس اضطراب و ترس پر شده و این استرس تا اندازه ای در وجودمان رخنه می کند که دیگر توانایی اینکه فکر کنیم و در مورد مطلبی یا موضوعی خاص تصمیم بگیریم را نداشته ایم. در این بین بعضی افراد هم هستند که در تمام کارها و انجام تصمیماتشان اضطراب دارند، این افراد بدون اینکه بدانند و متوجه باشند استرس به وجود آمده در خود را به دیگران منتقل می کنند.

مشکل داشتن اضطراب مانند توپ های برفی است که شما را تحت تأثیر قرار می دهد!

اضطراب احساس ذهنی و جسمی است. روش هیپنوتراپی روش قدرتمندی است که می تواند در هر نقطه ای که شما قرار دارید؛ به شما برای غلبه در این راه کمک کند.

 • اما چرا ما دچار استرس می شویم؟
 • آیا واقعا عجله داشتن در کاری باعث می شود فرد دچار تشویش شود؟
 • یا اینکه نگران بودن از انجام کاری باعث می شود فکر و ذهن فرد منحرف شود و به سمت نگاه بد ماجرا برود.
 • آیا اگر بیش از حد تحریک شویم ترس و هیجان بر ما مستولی می شود؟
 • یا اینکه اگر در یک مکان شلوغ قرار بگیریم و یا وقتی که تلاش کنیم خود را برای یک آزمون آماده کنیم ؛ مستعد این هستیم که دچار اضطراب شویم؟

اگر متوجه باشید رخدادهای زیادی مربوط به گذشته است که باعث شده هیجان و اضطراب زیادی بر شما وارد شود. استرس عاطفی ناشی از اعمال گذشته نقش بسیار مؤثری در افزایش فشار خون دارد.

راه حل چیست؟ چگونه استرس و اضطراب را کنترل کنیم

 • شما با این برنامه، به آرامی اضطراب خود را با ایجاد پیام های پنهانی به طور عادی و طبیعی به عقب می رانید و به خودتان خواهید آموخت که شما نیز می توانید عوامل استرس زا را از خود دور کنید و در آرامش زندگی کنید.
 • اما اثر این برنامه در اینجا تمام و متوقف نمی شود. فایل در ادامه راه، ناخودآگاه شما را مجدداً با گفتار و اعتقادات مثبت خود برنامه ریزی می کند، در اینجاست که شما احساس راحتی بیشتری خواهید کرد و زمان خود را بهتر و راحت تر مدیریت می کنید.
 • پس در هر وضعیتی از داشتن استرس و اضطراب هستید، قدم به جلو بگذارید و بدون نگرانی و ترس به پیش بروید.
 • با این برنامه، شما اضطراب را به خواست خود رها خواهید کرد و لذت به دست آوردن زندگی بدون اضطراب را تجربه خواهید کرد.
 • زیبایی برنامه ما این است که با گوش دادن به آن، آرامش را در خود به وضوح حس خواهید کرد. 
 • شما می توانید این برنامه را هر زمان که احساس استرس یا اضطراب داشتید، گوش کنید تا کم کم آرام شوید و فشارهای عصبی خود را کاهش دهید تا بیشتر و بیشتر آرامش بگیرید.
 • در طول زمان این کار ( گوش دادن به این فایل ) برای مدیریت استرس به طور مداوم انجام خواهد شد.
 • پیام های متعلق به این آلبوم به طور خاص ایجاد شده اند تا افکار خود را در مورد استرس و اضظراب تغییر دهید و هر چه بیشتر گوش کنید، بیشتر از این پیام ها بهره مند خواهید شد.

آینده مثبت = بدون استرس و اضطراب

تصور کنید شما به طور طبیعی می توانید استرس خود را مدیریت کنید! سپس در آینده ای نزدیک خود را تصور کنید، زمانی که می توانید مسائل زندگی خود را در امور مالی، زندگی در خانه و یا شغل خود متوقف سازید یا مدیریت کنید، در اینجاست که استرس دیگر، احساس شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد و شما قادر به کنترل آن هستید، این به شما کمک می کند تا راحت تر فکر کنید و گزینه های ملموس تر با جواب دهی مثبت تر را در کارهای پیش رو انتخاب کنید. بنابراین می توانید تصمیمی درست اتخاذ کنید و تغییرات را مطابق با آن انجام دهید.

بهترین روزهای شما می تواند پس از این مدیریت استرس و اضطراب شروع شود.

پس با گوش دادن و استفاده از این برنامه، شروع ایجاد یک زندگی جدید بدون استرس را تجربه کنید.

subliminal anxiety-Stress

ورزشکارانی که ورزشهای رزمی انجام می دهند به تمرکز حواس و جذب آرامش زیاد نیاز دارند. این افراد قبل از تمرین و مسابقه از ورزشهای هوازی و تنفسی که بسیار خاص است؛ استفاده می کنند. این تمرینات به کاهش اضطراب کمک بسیاری خواهد کرد. افرادی هم که اضطراب بسیار دارند می توانند با چنین تمرینهایی استرس خود را کم تر کنند و به مرور زمان به سطح پایین تری برسانند.

استفاده از ذهن ناخودآگاه خود که بخشی از وجود شماست، می تواند احساسات شما را مدیریت کند یا به عبارت دیگر ذهن ناخودآگاه فضای کافی برای ذخیره سازی و جمع آوری احساسات شما را دارد. پس شما باید بتوانید آن را کنترل و هدایت کنید.

در کل ذهن ناخودآگاه شما این کا را انجام می دهد ” حفاظت از شما در برابر غرق شدن ” . پس از غرق شدن خود جلوگیری کنید.

احساسات شما اعمالی هستند که برای ذخیره سازی به حافظه سپرده می شوند؛ و هنگامی که شما بخواهید به حافظه خود دسترسی پیدا کنید؛ ذهن ناخودآگاه به کمکتان می آید.

در اینجا ما یک تکنیک برای استفاده شما قرار می دهیم که در هر نقطه ای که قرار بگیرید؛ می توانید از آن استفاده کنید. اما نظر ما برای کاهش و غلبه بر اضطراب و مدیریت آن که یک روش و ورزش بصری است استفاده از فایل صوتی و بی کلام است.

شما با فایل صوتی بی کلام مدیریت و درمان استرس و اضطراب( سابلیمینال مدیریت استرس) به خوبی می توانید بر مواردی که باعث استرس و اضطراب برای شما می شوند غلبه کنید.

در مورد این فایلها توضیح زیر قابل تأمل است. علم مدرن چند سالی شروع به رسمیت شناختن علمی کرده است که عارفان باستان در طول زمان در پی آن بوده اند. این علم همان استفاده از موسیقی و ارتعاش برای انسان است.

فایل طراحی ما کارش انتشار احساسات عمیق و ریشه دار و الگوهای عاطفی است که باعث می شود فرد از احساس گناه و ترس، شرم و شک و پشیمانی به خود دور شود.

شما با این فایل موارد زیر را به دست خواهید آورد.

۱- ترس و اضطراب ناشی از کارها را از بین خواهید برد.
۲- آرامش و انرژی مثبت برای انجام کارهایتان به دست خواهید آورد.

۳- خطاهای ناشی از استرس در کارهایتان را از بین خواهید برد.

این فایل صوتی بی کلام (سابلیمینال مسیج) با حجم ۴۵/۷ مگابایت و به مدت ۵۰/۲۸ دقیقه است.

مطالعه بیشتر

3 پاسخ به “فایل صوتی بی کلام مدیریت و درمان استرس و اضطراب”

 1. سلام خیلی خوشحالم که دوره اضطراب و استرس رو تهیه کردم الان بعد از چند ماه خیلی آروم و خوبم . توی چند جلسه که شرکت کردم استرسم خیلی کم بود و خیلی خوب تونستم حرف هام رو بزنم خیلی واسم جالب بود رئیس بعد از جلسه بهم گفت همین طور توی جلسات شرکت کن . ممنون از دوستان که بهم کمک کردن

 2. سلام. من ۲۰ روزه که فایل کاهش استرس و اظطراب رو خریدم من یه مقدار آدم استرسی بودم ولی تو این مدت ارامشی که به دست آوردم رو فوق العاده می دونم و میخوام فایل جذب آرامش رو هم سفارش بدم تا با هم کلا استرسمو محوکنم.

  1. دوست عزیز سلام.
   خوشحالیم که به موفقیت مدنظر خود نزدیک شده اید و امیدواریم در این راه به موفقیت های بیشتر برسید. ما نیز در راه با شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *